جاروبرقی تیوا ساخت کجاست ؟[با مزایا و معایب tiwa] 1401

اسفند 23, 1400
بلاگ
جاروبرقی تیوا

جاروبرقی تیوا ساخت کجاست ؟اگر قصد خرید جاروبرقی را دارید در ادامه ی این مقاله همراه من باشید تا به بررسی جاروبرقی برند تیوا بپردازیم که از دسته بهترین جاروبرقی های موجود در بازار ایران می باشد. از دلایل محبوبیت جاروبرقی های این برند می شود به وجود کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار مناسبی که دارند اشاره کرد که به همین سبب توانسته است نظر بسیاری از خریداران را به خودش جلب بکند. وبسایت دلاوا همچنین در ارتباط با خرید جاروبرقی بوش و در ارتباط با بهترین جاروبرقی نیز مقالاتی نوشته است که می توانید آن ها را بررسی بکنید تا اطلاعات بیش تری در ارتباط با جاروبرقی های دیگر برند ها در بازار به دست آورید.

همچنین اگر تجربه ای در ارتباط با خرید جاروبرقی های برند تیوا دارید ، می توانید نظرات و نقد های خودتان را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید تا به دیگران در فرایند خرید جارو برقی های سطلی برند تیوا کمک کرده باشید.

جاروبرقی تیوا

جاروبرقی تیوا ساخت کجاست ؟

خیلی از افراد هستند که قبل از خرید محصولی از برند مورد نظر در مورد کشور سازنده برند نیز تحقیق می کنند ، در حقیقت عده زیادی از افراد بر این عقیده هستند که کشور سازنده برند مورد نظر به گونه ای می تواند نشان دهنده اعتبار آن برند باشد که البته من خودم تقریبا 60 یا 70 درصد با این قضیه موافقم ، در پاسخ به سوال جاروبرقی تیوا ساخت کجاست که سوال خیلی از افراد بود باید بیان کنیم که که کارخانه برند تیوا در شهرک صنعتی اصفهان نیز مستقر است ، از این رو می توان بیان کرد که تیوا یک برندی ایرانی است که در زمینه تولید انواع محصولات خانگی نیز فعالیت می کند .

بررسی معایب جارو برقی تیوا :

در رابطه به معایب جاروبرقی تیوا سوالات زیادی پرسیده میشد متاسفانه چندان اطلاعات دقیقی از معایب این جاروبرقی ها در دسترس نبود به همین دلیلی سری به نظرات خریداران زدیم تا به کمک این نظرات بتوانیم تا حدودی متوجه مزایای و معایب این جاروبرقی ها شویم . طبق نظرات عده از خردیاران بودند که رضایت کافی داشتند و جاروبرقی های تیوا را به دیگر افراد معرفی می کردند اما عده ای هم بودند که در مورد این جاروبرقی ها شکایت داشتند .

این شکایات در مورد بدنه پلاستیکی ، روان نبودن چرخ ها ، وزن سنگین تر ، سیم جمع کن دستی و .. بود . البته توجه داشته باشید که این موارد را کامل نمی توان جزو معایب جارو برقی تیوا به شمار آورد چون نظرات مثبت زیادی هم در مورد جاروبرقی های تیوا وجود داشت .

بررسی بهترین مدل های جاروبرقی تیوا برای خرید

در ادامه ی این بخش برای شما لیستی از بهترین مدل های جاروبرقی تیوا برای خرید آماده کرده ایم تا با شناخت بهترین مدل های موجود در بازار ایران با خیال راحت تری خرید خودتان را انجام بدهید. لیستی در ادامه برای شما آماده شده است براساس بررسی های صورت گرفته بر روی نظرات کاربران و خریداران و میزان رضایت بالایی که از خرید خود داشته اند جمع آوری شده است تا همانطور که گفته شده شما با خیال راحت تری خرید خودتان را انجام بدهید.

 • خرید جارو برقی سطلی تیوا کد 4200
 • جاروبرقی سطلی تیوا کد 3200
 • قیمت جارو برقی سطلی تیوا کد 3400

اگرچه این نکته لازم به ذکر است با توجه به کیفیت بالایی که جاروبرقی های تیوا دارند نمی شود گفت که کدام مدل از کدام مدل دیگر ارزش خرید بالاتری برخوردار می باشد و مدل هایی که در لیست بالاتر آورده شده است صرفا از دسته مدل هایی است که توانسته است بیش تر نظر خریداران را به خودش جلب بکند. در ادامه بیش تر به بررسی بهترین مدل های جاروبرقی تیوا می پردازیم.

قیمت جارو برقی سطلی تیوا کد 3400

از دسته معروف ترین جاروبرقی های سطلی در بازار ایران که مطمئنا بسیاری از شما ها آن ها را می شناسید و با آن خاطره دارید ، می شود به جاروبرقی های برند تیوا اشاره کرد. از دسته دلایل معروفیت این مدل در بازار می شود به قیمت بسیار مناسب آن که برابر با 1 میلیون و 800 هزار تومان می باشد اشاره کرد این مدل همچنین دارای گارانتی و خدمات پس از فروش به مدت زمان 12 ماه زیر نظر خود برند و سرویس تیوا را دارا می باشد که خریدی امن را برای شما به ارمغان می آورد و سبب می شود با خیال راحت تری خرید خودتان را انجام بدهید. این مدل دارای فیلتر hepa هم می باشد که از بروز گرد و خاک جمع شده در مخزن دستگاه به بیرون جلوگیری می کند.

توان مصرفی این دستگاه سطلی همچنین بسیار بالا می باشد و در محدوده ی 1200 تا 1500 وات می باشد که نشان دهنده ی کیفیت بسیار بالا و مکش بسیار بالای جاروبرقی های برند تیوا در بازار می باشد. محدوده طول کابل این دستگاه هم نیز برابر با 8 متر نیز می باشد.

قیمت جارو برقی سطلی تیوا کد 3400

خرید جاروبرقی تیوا کد 3600

از دیگر جاروبرقی های موجود در بازار که توانسته نظر بسیاری از خریداران را به خودش جلب بکند می شود به جاروبرقی تیوا مدل و کد 3600 اشاره کرد. از دسته دلایل محبوبیت این مدل در بازار می شود به توان مصرفی بسیار بالای آن که برابر با 1700 وات می باشد اشاره کرد. این مدل همچنین دو سری مختلف را هم نیز دارا می باشد . قیمت این مدل در بازار در محدوده قیمتی برابر با 2 میلیون و 300 هزار تومان قرار دارد و اگرچه این نکته لازم به ذکر است در آینده ممکن است قیمت های گفته شده با توجه به نوسانات قیمتی موجود در بازار ایران تغییر پیدا بکند. محدوده صدای این دستگاه همچنین برابر با 70 تا 75 دسی بل می باشد که برای ی جاروبرقی سطلی میزان بسیار خوبی است.

همچنین بسیاری از افرادی که جاروبرقی های این برند را خریداری کرده اند از خرید خود راضی بوده و حتی خرید آن را به دیگران هم پیشنهاد کردهاند که نشان دهنده ی کیفیت بسیار بالای این مدل جاروبرقی در بازار می باشد. در بخش بعدی به بررسی مهم ترین نکاتی که باید در زمان خرید جاروبرقی تیوا آن را بررسی بکنیم می پردازیم.

بررسی راهنمای خرید جارو برقی تیوا

در این بخش قصد داریم به بررسی راهنمای خرید جاروبرقی های برند تیوا بپردازیم و آن ها را بررسی بکنیم تا در زمان خرید دچار اشتباه نشوید و محصول اشتباهی را خریداری نکنید که به کارتان نیاید. از اولین و مهم ترین نکاتی که باید در زمان خرید جاروبرقی های برند تیوا به بررسی آن بپردازید ، می شود به قدرت مکش جاروبرقی های این برند اشاره کرد. اگر قصد خرید جاروبرقی های برند تیوا را دارید ، بهتر است میزان صدایی که دستگاه های جاروبرقی تیوا تولید می کند را بررسی بکنید و سپس به جاروبرقی مد نظر خود را خریداری بکنید در هنگام استفاده از این دستگاه صدای بلند جاروبرقی شما را اذیت نکند.

دومین نکته ای که باید در زمان خرید دستگاه های جاروبرقی به آن دقت بکنید می شود به میزان طول سیم های جاروبرقی تیوا در بازار اشاره کرد. بهتر است در زمان خرید میزان طول سیم با توجه به متراژ خانه ی خود توجه بکنید تا بعدا در زمان جارو کشیدن به مشکل بر نخورید و مجبور به تعویض پریز سیم جاروبرقی در سرتاسر خانه بشوید. در بخش بعدی به بررسی یکی دیگر مهم ترین نکاتی که باید در زمان خرید جاروبرقی به آن توجه بکنید می پردازیم و آن را بررسی می کنیم که در ارتباط با قیمت جاروبرقی های برند تیوا در بازار می باشد.

بررسی راهنمای خرید جارو برقی تیوا

قیمت جارو برقی های برند تیوا چقدره ؟

از دیگر نکات بسیار مهمی که باید در زمان خرید جاروبرقی های برند تیوا به آن توجه بکنید ، می شود به قیمت محصولات این برند در بازار اشاره کرد. براساس آخرین بررسی های انجام شده ، جاروبرقی های برند تیوا در بازار در محدوده قیمتی برابر با 1 میلیون و 500 هزار تومان تا 3 میلیون و 500 هزار تومان قرار دارد و براساس مدلی که آن را انتخاب می کنید و ویژگی هایی که دارد قیمت آن متفاوت می باشد. اگر چه این نکته لازم به ذکر است در آینده ممکن است قیمت های گفته شده با توجه به نوسانات قیمتی موجود در بازار ایران تغییر پیدا بکند و افزایش و یا کاهش بیابد و قیمت گفته شده تنها به صورت حدودی می باشد و در آینده در صورت درگیر شدن با نوسانات قیمتی ممکن است قیمت آن تغییر پیدا بکند.

بررسی سوالات متداول

جاروبرقی تیوا ساخت کجاست ؟

براساس آخرین بررسی های انجام شده ، جاروبرقی های برند تیوا ساخت کشور ایران می باشد و این برند ، برندی ایرانی است.

قیمت جاروبرقی های برند تیوا در بازار چقدره ؟

براساس آخرین بررسی های انجام شده ، قیمت جاروبرقی های این برند در بازار در محدوده قیمتی برابر با 1 تا 3 میلیون تومان قرار دارد و براساس مدلی که آن را می خرید قیمت آن متفاوت می باشد.

4.6/5 - (23 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

2 دیدگاه در “جاروبرقی تیوا ساخت کجاست ؟[با مزایا و معایب tiwa] 1401

 1. یا مهدی گفت:

  سلام چهارده ساله که از این جارو برقی تیوا استفاده می کنم خیلی خوبه مکش قوی معایبی هم داره چرخهای ضعیف که بعد از چهار پنج سال خراب شد اما در کل جاری خوبیه برای جهاز دخترم هم میخواهم از همین برند بخرم

  1. shokufeh گفت:

   سلام و درود دوست عزیز ، ممنون از این که تجربه خریدتونو باهامون به اشتراک گذاشتید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.