سرویس قاشق چنگال یونیک [شیک ترین مدل های سال 1400]

آبان 16, 1400
بلاگ
سرویس قاشق چنگال یونیک

اگر قصد خرید سرویس قاشق چنگال یونیک را دارید و می خواهید اطلاعاتی در ارتباط با قیمت سرویس قاشق چنگال یونیک ، خرید سرویس قاشق چنگال این برند ، سرویس قاشق چنگال یونیک خوبه بخرم ؟ ، کیفیت سرویس قاشق چنگال یونیک و … دارید در ادامه ی این مقاله همراه من باشید زیرا قصد بررسی این دسته از پرسش ها را داریم تا به شما در خرید سرویس چنگال و قاشق کمک بکنیم تا با خیال راحت تری به خرید محصول مورد نظرتان بپردازید.

سرویس قاشق و چنگال 24 نفره رزنتال طلایی طرح نیو برلیان

قاشق و چنگال یونیک 6 نفره فله ای کد پنج

قاشق و چنگال یونیک 6 نفره فله ای کد یک

قاشق و چنگال یونیک 6 نفره فله ای کد شش

به احتمال زیاد بسیاری از شماها برند یونیک را می شناسید و مطمئنا آوازه ی کیفیت محصولات این برند به گوشتان خورده است. اگر از دسته افرادی هستید که تجربه ای درباره کیفیت سرویس های قاشق چنگال و محصولات این برند دارید در انتهای این مقاله در بخش نظرات می توانید ، نظرات و نقد های خودتان را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید و در خرید سرویس و قاشق و چنگال یونیک به دیگران کمک بکنید.

سرویس قاشق چنگال یونیک

قیمت قاشق چنگال یونیک

یکی از مهم ترین فاکتور هایی که در زمان خرید سرویس قاشق و چنگال باید به آن توجه کرد می شود به میزان بودجه ای که دارید و قیمت قاشق و چنگالی که می خواهید آن را خریداری بکنید اشاره کرد. از آنجایی که قسمت ها در ایران به صورت نوسانی افزایش و یا کاهش می باید نمی شود قیمت دقیق و مشخصی برای سرویس قاشق و چنگال برند یونیک اشاره کرد.

قاشق چنگال رومیزی 6 نفره فیلیکس براق طرح یوتربرگ

سرویس قاشق و چنگال 24 نفره یونیک ساده طرح دونا

قاشق چنگال رومیزی 6 نفره فیلیکس براق طرح هالاین

قاشق و چنگال 24 نفره رزنتال طرح هارمونی

اما می شود به صورت گفت که قیمت سرویس و قاشق چنگال های این برند در بازار ایران در محدوده قیمتی برابر با 300 هزار تومان تا 7 میلیون تومان قرار دارد و براساس اینکه سرویس قاشق چنگال یونیک چند پارچه تهیه بکنید قیمت آن تغییر می یابد. برند یونیک از دسته برند هایی است که هم سرویس های قاشق چنگالش کیفیت بالایی دارند و هم قیمت سرویس های قاشق چنگالش بسیار مناسب و به صرفه می باشد.

خرید سرویس قاشق و چنگال یونیک

اگر در خرید سرویس قاشق و چنگال یونیک شک دارید و از کیفیت سرویس قاشق و چنگال یونیک اطمینان خاطر را ندارید ، باید به شما بگوییم براساس بررسی های انجام شده بسیاری از افرادی که سرویس های قاشق و چنگال را خریداری کرده بوده اند از خرید راضی بوده و حتی خرید آن را به دیگران پیشنهاد کرده اند که نشان دهنده ی کیفیت بالای سرویس قاشق چنگال های برند یونیک می باشد . همچنین قیمت این مدل از سرویس های قاشق چنگال برای خرید بسیار مناسب می باشد و از کیفیت بالایی هم نیز برخوردار می باشند.

اگر قصد خرید سرویس قاشق چنگال برند یونیک را دارید یکی از راحت ترین راه های خرید سرویس قاشق و چنگال یونیک اصل از قیمت فروشگاه وبسایت دلاوا می باشد و با خرید می توانید در سریع ترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید.

خرید سرویس قاشق چنگال یونیک

سرویس قاشق چنگال یونیک ۲۴ نفره

از دسته محبوب ترین سرویس های قاشق چنگال این برند که بسیار پرطرفدار و پرفروش می باشد ، می شود به سرویس 24 نفره ی برند یونیک مدل unique s/s اشاره کرد. این مدل با داشتن قاشق هایی از جنس استیل ضد زنگ با کیفیت و مقاومت بسیار بالا و طراحی بسیار شیک و جذاب توانسته است نظر بسیاری از خریداران را به خودش جلب بکند. طراحی و مدل این سرویس 24 نفره به صورت ناخنی می باشد که بسیار ظاهر و جلوه ی زیبایی دارد. قیمت این سرویس قاشق چنگال یونیک ۲۴ نفره در بازار برابر با محدوده 1 تا 2 میلیون تومان قرار دارد. همچنین خاصیت گرایشی به این صورت می باشد که به آهن ربا جذب نمی شود.

سرویس قاشق و چنگال 33 پارچه گیلدا طرح ماربل

قاشق و چنگال رومیزی 6 نفره فیلیکس طرح نیوکتسین

سرویس قاشق چنگال ۱۲۸ پارچه

از دیگر مدل های سرویس های قاشق چنگال این مارک در بازار که بسیار پرطرفدار و پرفروش می باشد می شود به سرویس قاشق چنگال 128 پارچه مدل 3828 اشاره کرد. از ویژگی های مدل 3828 می شود به ساده بودن طراحی روی آن اشاره کرد که بسیار خیره کننده می باشد ، جنس قاشق و چنگال های این مدل هم از جنس استیل ضد زنگ می باشد و وزن آن بسیار سبک می باشد. همچنین این مدل دارای جعبه ی محافظ هم می باشد و با جعبه ی محافظ به بازار عرضه می شود. قیمت سرویس قاشق چنگال یونیک ۱۲۸ پارچه در بازار برابر با محدوده قیمتی 2 میلیون 500 هزار تومان می باشد.

سرویس قاشق چنگال یونیک ۱۲۸ پارچه

سرویس قاشق چنگال یونیک 143 پارچه

اگر در خانواده ای پرجمعیت زندگی می کنید و یا در خانه ی شما رفت و آمد زیادی صورت میگیرد و یه دنبال یک سرویس قاشق چنگال با کیفیت و قیمت مناسب هستید بهترین انتخاب شما می تواند سرویس قاشق چنگال 143 پارچه باشد. جنس این محصول هم همچنین از استیل ضد زنگ می باشد و دارای وزنی متوسط می باشد. همچنین این مدل دارای محافظ جعبه ای بسیار شیک و زیبا می باشد و می توانید قاشق چنگال را ها را پس از استفاده در جعبه ی آن نگهداری بکنید.

معرفی چند مدل از بهترین سرویس های قاشق چنگال برند یونیک

در این بخش قصد داریم به معرفی چند مدل از بهترین و شیک ترین سرویس های قاشق چنگال عرضه شده به بازار توسط برند یونیک بپردازیم تا با خیال راحت تری خرید خود را انجام بدهید

  • سرویس قاشق و چنگال 12 پارچه یونیک مدل Florence
  • سرویس قاشق و چنگال 12 پارچه یونیک مدل Peony
  • سرویس 24 نفره ی برند یونیک مدل unique s/s
  • سرویس قاشق و چنگال 12 پارچه ناب استیل مدل Venice

مدل های که در بالاتر معرفی شده است براساس پرفروش ترین و نظرات مثبت کاربران لیست شده است تا با شما با خیال راحت تری خرید خودتان را انجام بدهید.

معرفی چند مدل از بهترین سرویس های قاشق چنگال های برند یونیک

بررسی سوالات متداول

کیفیت قاشق و چنگال مارک یونیک خوبه ؟

به احتمال زیاد تا به اینجا مقاله پاسخ این پرسش را دریافته اید. براساس بررسی های انجام شده سرویس های قاشق و چنگال این برند از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و بسیاری از افرادی که آن ها را خریداری کرده اند از خرید محصولات این برند بسیار راضی می باشند. در انتهای این مقاله همچنین این امکان برای شما فراهم شده است تا نظرات و نقد هایتان را در ارتباط با سرویس های قاشق و چنگال یونیک با ما به اشتراک بگذارید و به دیگران را در مسیر خریدن ست قاشق و چنگال کمک بکنید.

قیمت سرویس قاشق و چنگال 12 پارچه یونیک چقدره ؟

براساس بررسی های انجام شده قیمت قاشق و چنگال های 12 پارچه ی برند یونیک در بازار برابر با 300 تا 500 هزار تومان و براساس مدلی که انتخاب می کنید قیمت آن فرق می کند.

سرویس قاشق چنگال طلایی یونیک چقدر می باشد ؟

از آنجایی که قیمت ها روزانه تغییر می کند نمی شود قیمت دقیقی برا آن مشخص کرد و براساس اینکه چند پارچه انتخاب می کنید قیمت آن متغییر می باشد و نمی شود قیمت دقیقی برای آن مشخص کرد.

جنس قاشق و چنگال یونیک معمولا از چیست ؟

یونیک در ساخت قاشق و چنگال هایش از با کیفیت ترین استیل های ضد زنگ استفاده کرده است که به راحتی خم نمی شوند و از استقامت بالایی برخوردار می باشند.

4.6/5 - (19 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.