رده بندی برندهای ماشین لباسشویی [دوو ، اسنوا یا پاکشوما ؟]

مرداد 28, 1400
بلاگ
رده بندی برند های ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی امروزه یکی از ضروری ترین وسایلی می باشد که وجود آن در خانه ای نیاز می باشد . اگر شما هم همانند من به دنبال خرید بهترین مارک ماشین لباسشویی در بازار می باشید و با برند های مختلف در بازار آشنایی ندارید هیچ جای نگرانی نیست زیرا در این مقاله قصد داریم به رده بندی برندهای ماشین لباسشویی در بازار ایران بپردازیم و آن ها را بر اساس کیفیت ، خدمات ، قیمت ، رضایت مشتری و … رده بندی بکنیم تا با بهترین رده بندی های ماشین لباسشویی در بازار ایران آشنا بشویم. همچنین مقاله ای در ارتباط با ماشین لباسشویی پاکشوما خوبه چی بخرم ؟ ، معنی rinse در ماشین لباسشویی ؟ و … نوشته شده است که می توانید آن ها را مطالعه و بررسی بکنید.

از بهترین مارک های ماشین لباسشویی در بازار که در ادامه قصد داریم به بررسی آن ها بپردازیم می شود به برند هایی همچون سامسونگ ، ال جی ، اسنوا و … نیز اشاره کرد . در ادامه همراه من باشید.

رده بندی برند های ماشین لباسشویی

لباسشویی دوو بهتره یا اسنوا ؟

در پاسخ به این سوال که لباسشویی دوو بهتره یا اسنوا باید بیان کنیم که هر دو برند جزو محبوب ترین برند ها تو رده بندی برند های لباسشویی نیز به شمار می روند اما این سوال که کدام کدام بهتره است سوالیست که خیلی از خریداران به دنبال جواب واضح آن هستند . در ابتدا باید بیان کنیم که هم لباسشویی های دوویی که در بازار وجود دارد و هم لباسشویی های اسنوا هر دو در ایران ساخته می شوند و از کیفیت خوبی هم برخوردار هستند .

معمولا طبق نظرات خریداران هر دو برند انواع لباسشویی های با کیفیتی را تولید می کنند و قیمت این لباسشویی ها در یک رنج قیمتی قرار دارند و از امکانات متنوعی برخوردار هستند پس جواب این سوال به انتظارات و سلیقه شما نیز بستگی دارد .

لباسشویی دوو بهتر است یا پاکشوما یا اسنوا ؟

از پر تکرار ترین سوالاتی که خریداران لباسشویی می پرسند می توان به این سوالات که لباسشویی دوو بهتر است یا پاکشوما یا اسنوا ؟ ، لباسشویی دوو یا پاکشوما ؟ و… نیز اشاره کرد . در مورد مقایسه لباسشویی های دوو ، پاکشوما و اسنوا در حال حاضر که داریم این مطلب را ویرایش می کنیم متخصصان ما برند پاکشوما را پیشنهاد می دهند . چرا که هم از قیمت متناسب تری برخوردار می باشد و هم این که اکثر خریداران از خرید لباسشویی های پاکشوما رضایت داشته اند و آن را جزو دسته لباسشویی هایی قرار دادند که کمتر از همه برای تعمیر مراجعه می شوند .

بررسی رده بندی برندهای ماشین لباسشویی در بازار ایران

1. بررسی و معرفی ماشین لباسشویی پاکشوما

برند پاکشوما (Pakshoma) یکی از محبوب ترین برند های ایرانی می باشد که در عرصه تولید لوازم ماشین لباسشویی فعالیت می کند و بسیار پرطرفدار می باشد. از ویژگی های برند پاکشوما می شود به وجود گارانتی و خدمات پس از فروش تحت نظر پاک سرویس به مدت 24 ماه اشاره کرد. از لحاظ کیفیتی در ارتباط با ماشین لباسشویی های برند پاکشوما باید بگویم بسیاری از خریدارانی که اقدام به خرید محصولات برند پاکشوما کرده اند از خرید خود راضی بوده و حتی خرید آن را نیز به دیگران هم پیشنهاد کرده اند که نشان دهنده ی کیفیت بالای محصولات این برند در بازار می باشد.

قیمت ماشین لباسشویی های برند پاکشوما در بازار برابر با محدوده قیمتی 3 تا 10 میلیون تومان می باشد. از دلایل ارزان قیمت بودن ، ماشین لباسشویی پاکشوما می شود به این مورد اشاره کرد که ماشین لباسشویی های برند پاکشوما تولید کشور ایران می باشد و برندی ایرانی است و برای اینکه بتواند با برند های خارجی رقابت کند محصولات را با قیمت کمتری در بازار ب فروش می رساند و از لحاظ کیفیتی در برخی زمینه ها حتی برند از برند های خارجی نیز بهتر عمل کرده است .

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWF -1564AJ ظرفیت 15.5 کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-73200 ظرفیت 7 کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFB-95401WT ظرفیت 9 کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-73200WS ظرفیت 7 کیلوگرم

معرفی بهترین مدل های ماشین لباسشویی برند پاکشوما (Pakshoma)

 • ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-7241KJ ظرفیت 7 کیلوگرم
 • بهترین ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-84406 ظرفیت 8 کیلوگرم
 • ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFB 95401 ظرفیت 9 کیلوگرم
 • بهترین ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFB-95401WT ظرفیت 9 کیلوگرم
 • بهترین ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU 74406 WT ظرفیت 7 کیلوگرم
بررسی و معرفی ماشین لباسشویی پاکشوما

2. بررسی و معرفی ماشین لباسشویی اسنوا (Snowa)

یکی از بهترین ماشین لباسشویی های ایرانی که در بازار بسیار پر طرفدار می باشد و دارای طرفداران زیادی است می شود به برند اسنوا (Snowa) در بازار اشاره کرد. از ویژگی های این برند می شد به وجود گارانتی و خدمات پس از فروش به مدت زمان 24 ماه زیر نظر انتخاب سرویس حامی اشاره کرد که خریدی امن را برای شما به ارمغان می آورد و شما در هر زمانی در صورت خرابی محصول به نمایندگی مراجعه و نسبت به تعویض آن اقدام نمایید. قیمت ماشین لباسشویی های این برند در بازار در محدوده قیمتی برابر با 9 تا 13 میلیون تومان در بازار قرار دارد ، اگرچه قیمت های گفته شده ممکن به علت نوسانات قیمتی در بازار دستخوش تغییر بشود و قیمت آن در آینده کاهش و یا افزایش پیدا بکند.

در ادامه همچنین برای شما لیستی بر اساس نظرات خریداران از بهترین مدل های ماشین لباسشویی اسنوا تهیه کرده ایم تا با خیال راحت تر خرید خود را انجام بدهید.

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-72304 ظرفیت 7 کیلوگرم

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84506 ظرفیت 8 کیلوگرم

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84506 ظرفیت 8 کیلوگرم

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM 72304 ظرفیت 7 کیلوگرم

بررسی بهترین مدل های ماشین لباسشویی اسنوا (Snowa)

 • بهترین ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84608 ظرفیت ۸ کیلوگرم
 • ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-71204 ظرفیت 7 کیلوگرم
 • بهترین ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWD-571S ظرفیت ۷ کیلوگرم
 • ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-71200 ظرفیت 7 کیلوگرم
 • بهترین ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWD-260S ظرفیت 6 کیلوگرم
بررسی و معرفی ماشین لباسشویی اسنوا (Snowa)

3. بررسی و معرفی ماشین لباسشویی دوو (Daewoo)

از دیگر برند های محبوب که در دسته ی چهارم رده بندی برندهای ماشین لباسشویی در بازار قرار می گیرد می شود به برند دوو در اشاره کرد . برند دوو (Daewoo) یکی از محبوب ترین برند ها در بخش تولید و عرضه ی ماشین لباسشویی در بازار جهانی می باشد و دارای طرفداران بسیار زیادی است. ماشین لباسشویی برند دوو ساخت کجاست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم دوو ساخت کشور کره است و برندی کره ای می باشد . قیمت محصولات این برند از 11 میلیون تومان شروع می شود تا 20 میلیون تومان هم نیز ادامه پیدا می کند و بر اساس حجم و اندازه ی دستگاه قیمت آن نیز متفاوت می باشد. بر اساس نظرات کاربران بسیاری از خرید ماشین لباسشویی دوو راضی بوده اند و حتی خرید آن را نیز به دیگران هم پیشنهاد کرده اند.

ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-Life821GB ظرفیت 8 کیلوگرم

ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-9543V

ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-9000C ظرفیت 9 کیلوگرم

ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-9540V

معرفی بهترین مدل های ماشین لباسشویی برند دوو (Daewoo)

 • بهترین ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-9543V
 • ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-Life821TT
 • بهترین ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-7103 ظرفیت 7 کیلوگرم
 • بهترین ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-7300
 • ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-8143 ظرفیت 8 کیلوگرم
4. بررسی و معرفی ماشین لباسشویی دوو (Daewoo)

4. بررسی و معرفی ماشین لباسشویی سامسونگ (Samsung)

برند سامسونگ را خیلی از شماها می شناسید و با آن آشنایی دارید، این برند یکی دیگر از محبوب ترین برند های موجود در بازار می باشد که در رده سوم در دسته ی بهترین رده بندی برندهای ماشین لباسشویی قرار دارد. قیمت ماشین لباسشویی های برند سامسونگ از محدوده قیمتی برابر با 13 میلیون تومان به بالا شروع می شود و تا حدود محدوده قیمتی 30 میلیون تومانی نیز ادامه پیدا می کند که بر اساس کارایی ، حجم و قدرت دستگاه گفت گفته شده متفاوت می باشد. بسیاری از خریدارانی که قصد خرید ماشین لباسشویی را دارند ،سامسونگ را به علت کیفیت بالا و طراحی زیبایی که دارد جزو انتخاب های اولیه خود قرار می دهند.

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل 1473s ظرفیت 8 کیلوگرم

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل 1241w

همچنین از دیگر ویژگی های برند سامسونگ می شود به وجود گارانتی و خدمات پس از فوش زیر نظر شرکت سام سرویس به مدت زمان 123 ماه نیز اشاره کرد که خریدی امن را برای شما فراهم می کند. در ادامه برای شما لیستی از بهترین مدل های ماشین لباسشویی سامسونگ تهیه کرده ایم تا بتوانید با خیال راحت تری خرید خود را انجام بدهید.

معرفی بهترین مدل های ماشین لباسشویی برند سامسونگ (Samsung)

 • ماشین لباسشویی سامسونگ مدل P1494 ظرفیت 9 کیلوگرم
 • ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1241 ظرفیت 7 کیلوگرم
 • ماشین لباسشویی سامسونگ مدل Q1256 ظرفیت 8 کیلوگرم
 • ماشین لباسشویی سامسونگ مدل Q1479 ظرفیت 8 کیلوگرم
3. بررسی و معرفی ماشین لباسشویی سامسونگ (Samsung)

5. بررسی و معرفی ماشین لباسشویی ال جی (LG)

یکی از دیگر مدل هایی که در ایران بسیار پرطرفدار و پر فروش می باشد برند ال جی (LG) می باشد. این برند همچنین در رده ی دوم رده بندی برندهای ماشین لباسشویی محبوب در ایران قرار بگیرد و جزو پر فروش ترین ها در بازار می باشد. از ویژگی های این برند می شود به کیفیت بالای آن اشاره کرد. قیمت ماشین لباسشویی برند ال جی در بازار ایران در محدوده قیمتی 10 تا 30 میلیون تومان قرار دارد. بر اساس بررسی های انجام شده و نقد هایی که بسیاری از خریداران به جای گذاشته اند می شود گفت بسیاری از افراد یکه محصولات برند ال جی را تهیه کرده اند از خرید خود راضی بوده اند.

معرفی بهترین مدل های ماشین لباسشویی برند ال جی (LG)

 • بهترین ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-845S
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل G950C
 • بهترین ماشین لباسشویی ال جی مدل G840S
 • ماشین لباسشویی ال جی مدلWM-K702NW ظرفیت 7 کیلوگرم
 • بهترین ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-721N ظرفیت 7 کیلوگرم
2. بررسی و معرفی ماشین لباسشویی ال جی (LG)

ماشین لباسشویی آبسال مدل REN6210 ظرفیت 6 کیلوگرم

ماشین لباسشویی آبسال مدل REN7112 ظرفیت 7 کیلوگرم

بررسی سوالات متداول

پرفروش ترین ماشین لباسشویی در ایران متعلق به کدام برند می باشد؟

همانطور که در رده بندی پرفروش ترین برند های ماشین ماشین لباسشویی مشاهده کرده ایم از پرفروش تری برند ها می شود به برند های ال جی ، سامسونگ ، پاکشوما و امرسان اشاره کرد که در بازار دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد و در دسته ی پرفروش ترین برند های موجود در بازار قرار دارد .

ماشین لباسشویی بست مدل BWD-6111 ظرفیت 6 کیلوگرم

ماشین لباسشویی جی پلاس مدل GWM-K844S ظرفیت 8 کیلوگرم

ماشین لباسشویی جی پلاس مدل GWM-K846W ظرفیت 8 کیلوگرم

ماشین لباسشویی بست مدل BWT-950

لباسشویی مارک دوو بهتره یا سامسونگ ؟

با وجود تحریم ها از بین لباسشویی مارک دوو بهتره یا سامسونگ مدل لباسشویی های دوو می تواند انتخاب بهتری باشد چرا که به خاطر تحریم های فعالیت برند های خانگی خارجی با ایران پایان یافته است .

بهترین برند ماشین لباسشویی ایرانی چیست ؟

از بهترین برند های ماشین لباسشویی ایرانی می شود به برند ماشی لباسشویی پاکشوما نیز اشاره کرد که دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد.

مقایسه لباسشویی دوو و اسنوا ؟!

در این مطلب لباسشویی دوو و اسنوا را مقایسه کرده ایم و به طور کامل راجع به آن ها توضیح داده ایم .

بهترین مدل ماشین لباسشویی پاکشوما چی بخرم ؟

برند پاکشوما از ابتدای فعالیتش همیشه سعی در استفاده از بهترین مواد اولیه را داشته است که سبب شده است تمامی محصولاتش از کیفیت بسیار بالایی در بازار برخوردار باشند.

ماشین لباسشویی سامسونگ خوبه بخرم ؟

از بهترین ماشین لباسشویی های موجود در بازار می شود به ماشین لباسشویی برند سامسونگ اشاره کرد که دارای طرفداران زیادی در بازار می باشد

4.9/5 - (20 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.