بلاگ

خردکن برقی چه مارکی خوبه بخریم؟[بررسی پرفروش ترین خردکن ها]

خردکن برقی چه مارکی خوبه

خردکن ها از آن دسته از وسایلی در آشپزخانه ها محسوب می شوند که از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند، عده ای از خرد کن ها برای خرد کردن سبزیجات ها استفاده می کنند و عده ای هم هستند که برای خرد کردن خشکبار و ادویه جات ها از آنها استفاده می کنند حتی برخی هم هستند که با خرد کن ها نوشیدنی و یا اسموتی تهیه می کنند که در واقع این مورد جزو انجام کارهای خرد کن به شمار نمی رود ، خلاصه این که بگم براتون خردکن ها کاربرد بسیار متنوعی دارند و جزو آن وسایلی به شمار می روند که چندین کار متفاوت را انجام می دهند ،پس چه بهتر است که برای خرید این محصول شگفت انگیز دست روی برترین برندها بگذاریم و بهترین مدل خرد کن را خریداری کنیم حال سوالی که وجود دارد این است که خردکن برقی چه مارکی خوبه بخرم ؟

قطعا انتخاب بین انواع بهترین مارک ها و مدل های خرد کن ها کار سختی خواهد بود بنابراین ما در اینجا قصد داریم تا بهترین مدل های خرد کن های برقی را برسی کنیم و به علاوه پرفروش ترین خرد کن ها را هم معرفی کنیم .

خردکن برقی چه مارکی خوبه

معرفی بهترین مارک خردکن برقی

1. بهترین خردکن برقی مولینکس مدل DJ450B10

این مدل خردکن همراه با گارانتی 18 ماهه به فروش می رسد و ظرف آن از جنس پلاستیک با کیفیت می باشد و به واسطه دکمه فشاری کار می کند ، این نوع خرد کن از برند مولینکس تنظیمات سرعت ندارد و همچنین دارای دو تیغه به صورت 4 پره نیز می باشد ، وزن این مدل خرد کن تقریبا به اندازه 1.3 کیلوگرم می باشد و دارای توان مصرفی 500 وات نیز است ،وجود سیستم قفل یمنی یکی دیگر از ویژگی های این نوع خرد کن به شمار می رود که باعث شده بتوان آن را در دسته بهترین سرخ کن مولینکس قرار داد . در رابطه با ظرفیت خرد کن باید بگوییم که این نوع خردکن حدود 0.5 لیتر گنجایش دارد . برای آشنای بیشتر با برند مولینکس مطلب مولینکس ساخت کجاست را مطالعه کنید .

پرفروش ترن خرد کن های مولینکس

خردکن مولینکس مدل DPA141
خردکن مولینکس مدل A320R1
خردکن مولینکس مدل DPA144
خردکن مولینکس مدل DJ450
خردکن مولینکس مدل AT718A10

بهترین خردکن برقی مولینکس مدل DJ450B10

2. بهترین خردکن برقی بوش مدل MMR08R2

قطعا همه خانم ها نام برند بوش را می شناسند ، بوش نام یک برند تولید کننده لوازم خانگی آلمانی است که برترین محصولات لوازم خانگی را روانه بازار می کند ، این مدل خرد کن از برند بوش یکی از برترین محصولات بوش می باشد که در اینجا آن را بررسی خواهیم کرد . این نوع خردکن تنظیمات سرعت ندارد و قابلیت توربو و قابلیت همزن ندارد ، خردکن های بوش همراه با گارانتی 24 ماهه به فروش می رسد . در رابطه با وزن این نوع خرد کن باید بگوییم که وزن ان معادل 1.22 کیلوگرم است و بدنه آن از جنس پلاستیک بسیار با کیفیت ساخته شده است . توان مصرفی این محصول 400 وات است که ظرفیت آن 0.8 لیتر است .

پرفروش ترین خردکن های بوش

خردکن بوش مدل MMR0801GB
خردکن بوش مدل 08a1
خرد کن بوش مدل MMR 15A1
خردکن بوش مدل MMR08A1
خردکن بوش مدل MMR0801

بهترین خردکن برقی بوش مدل MMR08R2

3. بهترین خردکن برقی گوسونیک مدل Gsc 901

گوسونیک نام یک برند ترکیه ای است که انواع محصولات لوازم آشپزخانه را روانه بازار می کند ، این برند در سال 1979 تاسیس شده است و خرد کن ها خود را با گارانتی 12 ماهه به فروش می رساند ، این مدل خرد کن قابلیت همزن و توربو را ندارد و همچنین از ان دست از خردکن هایی در بازار به شمار می رود که از جنس پلاستیک بسیار مقاوم و با کیفیت ساخته شده است . ظرفیت این نوع خرد کن حدود 0.3 لیتر است و توان مصرفی آن به حدود 500 وات نیز است . این مدل خرد کن را بر اساس نظرات مصرف کنندگان می توان گفت از بهترین خردکن ها به شمار می رود پس اگر کسی از شما پرسید خردکن برقی چه مارکی خوبه ؟ توصیه می کنم خرد کن های برند گوسونیک را به او حتما پیشنهاد دهید .

پرفروش ترین خردکن های گوسونیک

خردکن گوسونیک مدل Gsc 810
خردکن گوسونیک مدل GSC-801
خرد کن گوسونیک مدل GSC-902
خردکن گوسونیک مدل GSC-801

بهترین خردکن برقی گوسونیک مدل Gsc 901

4. بهترین خرد کن برقی پارس خزر مدل GR-123P

یکی از بهترین مارک های ایرانی که برترین محصولات لوازم خانگی و آشپزخانه ها را روانه بازار می کند برند پارس خزر می باشد که از محبوبیت بسیار بالایی نیز برخوردار است ف این مدل خردکن ها تنطیمات سرعت ندارند و حدود 2.05 کیلوگرم وزن دارد ، در رابطه با مشخصات این مدل خردکن باید بگوییم که این نوع خردکن دارای توان 780 وات است و تیغه های آن از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده است ، در رابطه با شست وشوی این مدل میتوان گفت که قطعات این نوع خردکن قابلیت شستوشو درون ماشین ظرفشویی را دارا می باشند و جنس بدنه آن ها از پلاستیک کاملا فشرده مو مقاوم ساخته شده است .

پرفروش ترین خردکن های پارس خزر

خردکن پارس خزر مدل Omega
خرد کن پارس خزر مدل CP-802P
خرد کن پارس خزر مدل 802
سبزی خرد کن پارس خزر VG-7000P

 بهترین خرد کن برقی پارس خزر مدل GR-123P

5. بهترین خردکن برقی فیلیپس مدل HR2505

این نوع خرد کن از برند فیلیپس یکیاز محبوبی ترین خرد کن های برند فیلپس می باشد ، البته قطعا نام این برند را در گوشه و کنار شنیده اید چرا که محصولات برند فیلیپس در ایران بسیار پرطرفدار و پرفروش هستند ، پس در پاسخ به سوال حخرد کن چه مارکی خوبه قطعا می توان برند فیلپیس را مد نظر خود قرار داد ، این مدل خرد کن قابلیت توربو ندارد و بهترین ویزگی که دارد قابلیت تنظیمات سرعت آن است ، این نوع خردکن دارای توان 500 وات است و بدنه ای از جنس پلاستیک دارد و وزن آن حدود 1.2 کیلوگرم است . این مدل خرد کن با توجه به قدتی که دارد می تواند مواد غذایی خود بدون له کردن به قطعا تا بسیار ریز خرد کنند و نحوه عملکرد ان از نوع دکمه فشاری است .

پرفروش ترین خردکن های فیلیپس

خردکن فیلیپس HR1397
خردکن فیلیپس مدل HR 1399
خردکن فیلیپس مدل HR1388
خردکن فیلیپس HR1393 سری Daily Collection
خردکن و مخلوط کن فیلیپس مدل HR1619

بهترین خردکن برقی فیلیپس مدل HR2505

6. بهترین خردکن برقی فوما مدل FU-1982

اگر برند فوما را نمیشناسید توصیه می کنم تا با مطالعه مقاله فوما ساخت کجاست با این برند فوق العاده آشنا شوید . در این جا قرار است یکی از برترین محصولات برند فوما به نام خرد کن FU-1982 را بررسی کنیم و با مشخصا آن آشنا شویم ، این نوع خردکن نحوه عملکرد آن به واسطه دکمه روشن و خاموش آن می باشد اما قابلیت توربو را ندارد و همچنین دارای تنظیمات سرعت است . این مدل خردکن از برند فوما تقریبا توانی به اندازه 500 وات را دارد و وزن آن به اندازه 2 کیلوگرم می باشد . از دیگر ویژگی هایی که این نوع خرد کن دارد می توان به ظرفیت 2 لیتری ان اشاره کرد اما متاسفانه بدون قفل ایمنی است . در پاسخ به سوال خردکن برقی چه مارکی خوبه قطعا باید برند فوما را مد نظر خود قرار دهیم .

پرفروش ترین خردکن های فوما

خردکن فوما مدل FU-491
خردکن فوما مدل 1999
خردکن برقی فوما مدل FU-1365
خردکن فوما مدل FU-339
خردکن فوما مدل FU-1015

بهترین خردکن برقی فوما مدل FU-1982

7. بهترین خردکن برقی فلر مدل MFP71

یکی دیگر از بهترین مارک خردکن های موجود در بازار متعلق به برند فلر می باشد ، برند فلر هم در زمینه تولید انواع محصولات لوازم برقی آشپزخانه و خانه فعالیت می کنید و همیشه در تلاش بوده است تا محصولات خود را با بالاترین کیفیت به دست مشتریان خود برساند . در رابطه با خردکن های فلر باید بگوییم که خرد کن های فلر از طراحی و ساختار بسیار زیبایی برخوردار هستند ، این مدل خردکن که در اینجا برسی می کنیم توانی به اندازه 300 وات دارد و ظرفیت آن به اندازه 0.6 لیتر نیز می باشد ، جنس تیغه های آن از استیل ضد زنگ و با کیفیت است و کیفیت پلاستیکی مقاومی را دارا می باشد ، ظرف آن از جنس شیشه نشکن ساخته شده است .

پرفروش ترین خردکن های فلر

خردکن فلر مدل CH 501
خردکن فلر مدل 501
خرد کن فلر مدل CH401
خردکن فلر مدل CH402
خردکن فلر مدل MP71

بهترین خردکن برقی فلر مدل MFP71

راهنمای خرید بهترین مارک خرد کن

بعد از پاسخ به سوال خردکن برقی چه مارکی خوبه بررسی بهترین ماک های خردکن برقی به سراغ راهنمای خرید خردکن برقی می رویم ، برای انتخاب بهترین خردکن برقی لازم است تا نکات مهمی را بررسی کنید تا بتوانید بهترین و مناسب ترین خرد کن را برای خود پیدا کنید .

مورد توجه خانم های عزیز

به دنبال بهترین تخفیف ها و مطالب جذاب هستید؟

با زدن بر روی دکمه زیر وارد اینستاگرام ما شوید و از تخفیف های ویژه و مطالب ما استفاده نمایید.

1. سرعت خردکن

یکی از مهم ترین نکاتی که در رابطه با راهنمای خرید خردکن ها وجود دارد سرعت موتور خرد کن ها است . بهتر است خرد کن ها دارای تنظیمات سرعت باشند تا بدین طریق به راحتی بتوان برای هر نوع مواد غذایی سرعت مناسبی از خرد کن ها در نظر بگیریم تا به خوبی مواد غذایی خرد شوند .

2. تعداد تیغه های خردکن

یکی دیگر از نکات مهم در راهنمای خرید خردکن ها بررسی تعداد تیغه های خرد کن می باشد . اغلب خرد کن های موجود در بازار به صورت دو تیغه و یا سه تیغه هستند ، با این وجود ممکن است بعد از اتمام خرد کردن مواد غذایی بخشی از مواد در ته دستگاه و یا ابتدای دستگاه به صورت خرد نشده باقی مانده باشند ، پس می توان گفت تعداد تیغه های خرد کن ها بسته به عملکرد شما می تواند مهم باشد .

 تعداد تیغه های خردکن

3. قابلیت شست وشو در خرد کن برقی

تمیز کردن دستگاه برقی از اهمیت بسیار بالای برخوردار است به خصوص دستگاه هایی چون خرد کن ها که باید تیغه آن ها تمیز شوند چرا که ممکن است تیغه آن کند شود و قابلیت خود را از دست بدهد ، پس دستگاه برقی قابل شست و شو است که قطعات آن قابل جداسازی باشد ، بدین ترتیب نیاز است به سراغ دستگاهی بروید که قطعات آن قابلیت جداسازی قطعات و اتصال راحت را داشته باشند .

4. بهترین مارک خردکن برقی

برای خرید بهترین مارک خرد کن برقی لازم است تا به سراغ بهترین مارک های خرد کن برقی بروید که از جمله از بهترین برند های خرد کن برقی میتوان به برند های بوش ، گوسونیک ، فیلیپس ، مولینکس ، پارس خزر و .. اشاره کرد .

 بهترین مارک خردکن برقی

5. اندازه خرد کن ها

پس از پاسخ به سوال خردکن برقی چه مارکی خوبه به سراغ بررسی اندازه خردکن ها می رویم .شاید این مورد چندان اهمیت بالایی نداشته باشد اما باری کسانی که آشپزخانه ی کوچکی دارند مهم است پس بدین ترتیب اگر فضای نگهداری زیادی ندارید توصیه می کنم ابعاد و اندازه خرد کن را قبل از خرید بررسی کنید تا بعد از خرید خرد کن ها از انتخاب خود پشیمان نشوید .

6. میزان صدای خرد کن ها

دستگاه هایی که موتور قدرتمندی دارند دارای سر و صدای زیادی نیز هستنند ، در کل محصولات برقی آشپزخانه ها پر سر و صدا هستند ف در رابطه با خردکن ها هم همین گونه است اما شدت صدای آنان متفاوت است ، قبل از خرید بهترین خرد کن لازم است صدای خرد کن را بررسی کنید .

میزان صدای خرد کن ها

7. قفل ایمنی خرد کن ها

ایمن گزینه به شدت مهم است چرا کگه همین مورد کوچک می تواند جلوی اتفاقات ناگوار زیاد را بگیرد . در حقیقت تمامی دستگاه های برقی آشپزخانه های باید دارای قفل ایمنی باشند ، با وجود این قابلیت تا زمانی که قطعات خرد کن به درستی در جای خود قرار نگرفته باشند دستگاه شم روشن نخواهد شد .

8. ظرفیت خرد کن ها

گنچایش و ظرفیت خرد کن ها کمی دیگر از عواملی است که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است ، اگر تعداد افراد اعضای خانواده شما زیاد ست و هر روز از این مدل خرد کن استفاده می کنید پیشنهاد می کنم تا ابتدا به سراغ خرد کنی بروید که از ظرفیت و گنجایش بالاتری برخوردار باشد .

ظرفیت خرد کن ها
بهترین مارک خردکن برقی در بازار چیست ؟

از جمله از بهترین مارک خردکن های برقی در بازار می توان به برند های فوما ، مولینکس ، گوسونیک ، مولینکس ،بوش و … اشاره کرد که در این مطلب پرفروش ترین خردکن های آنان را بررسی کرده ایم .

خردکن خوبه بخرم یا غذاساز ؟

انتخاب بین این دوتا دستگاه واقعا کار سختی است پس به هنگام خرید ابتدا سعی کنید نوع مصرف و نیاز خود را بررسی کنید و پس از شناخت کاربرد ها و ویژگی های آنان بهترین دستگاه را برای خود خریداری کنید .

بهترین مارک خارجی خردکن چیست ؟

در این مطلب انواع بهترین مارک های خرد کن خارجی و ایرانی را بررسی کرده ایم که می توانید به راحتی آنان را بیابید و پرفروش خردکن ها را پیدا کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *