بلاگ

مشخصات آون توستر خوب [قبل از خرید حتما بخوانید و بدانید]

مشخصات آون توستر خوب

از دسته وسایلی که امروزه در بین خانواده های ایرانی بسیار طرفدار پیدا کرده است می شود به آون توستر های موجود در بازار اشاره کرد. در این مقاله قصد داریم به بررسی مشخصات آون توستر خوب برای خرید بپردازیم و شما را در فرایند خرید یک آون توستر خوب راهنمایی بکنیم . آون توستر ها امروزه از آنجایی که هم نقش فر و توستر را در یک دستگاه بازی می کنند و بسیار کوچک و جمع و جور هستند بسیار در بازار طرفدار پیدا کرده است. در ادامه همانطور که گفته شد مشخصات یک آون توستر خوب را بررسی می کنیم و ویژگی های که یک آون توستر خوب و کارآمد باید داشته باشد در ادامه ی این مقاله می توانید مشاهده بکنید. همچنین مقاله ای در ارتباط با بهترین مارک آون توستر نوشته شده است که می توانید آن را مطالعه بکنید.

در ادامه پس از بررسی کردن ویژگی های یک آون توستر خوب به بررسی و معرفی مارک های موجود در بازار می پردازیم که در دسته ی بهترین ها قرار دارند. از بهترین آون توستر های درون بازار می شود به آون توستر تولیپس ، بایترون ، فلر و … نیز می شود اشاره کرد که در ادامه بیش تر به این برند ها خواهیم پرداخت.

مشخصات آون توستر خوب

ویژگی های دستگاه آون توستر خوب چیست ؟

 • از ویژگی های مهم یک آون توستر خوب می شود به کم مصرف بودن انرژی برقی آن اشاره کرد، بهتر است در هنگام تهیه یک آون توستر خوب به توان مصرفی آن توجه بکنید و توستری را بخرید که گرید آن برابر بگرید (A) باشد تا برقی کمتر مصرف بشود .
 • کیفیت ساخت از دیگر نکاتی است که باید در هنگام تهیه ی یک آون توستر خوب به آن اشاره کرد ، سعی کنید آون توستری را بخرید که در بخش بیرونی آن از آلومینیوم ساخته شده باشد تا در هنگام جا به جایی آن به مشکل برنخورید و آون توستری سبک وزن داشته باشید.
 • طراحی شیک و زیبای آون توستری که خریداری می کنید از دیگر ویژگی های یک آون توستر خوب می باشد که سبب می شود جلوه ی آشپزخانه ی شما زیباتر از قبل آشکار بشود و فضای آشپزخانه ی شما را زیبا بکند.
 • از نکات مهم دیگر که در هنگام خرید یک آون توستر خوب باید به آن توجه کرد می شود به ظرفیت گنجایش آن اشاره کرد . امروزه آون توستر هایی با ظرفیت و گنجایش های مختلفی در بازار وجود دارند که شما باید بر اساس تعداد افراد خانواده و یا وابسطه به نیازی که دارید گنجایش مناسب را تهیه بکنید .
ویژگی های دستگاه آون توستر خوب چیست ؟

بررسی و معرفی بهترین آون توستر های موجود در بازار ایران

حالا که با مشخصات آون توستر خوب در بازار آشنا شده ایم در ادامه به بررسی بهترین آون توستر های موجود در بازار می پردازیم و آن ها را با یکدیگر بررسی می کنیم .

1. بررسی و معرفی آون توستر تولیپس (tulips)

یکی از بهترین و معروف ترین برند هایی که در صنعت تولید آون توستر در ایران به فعالیت می پردازد می شود به برند تولیپس اشاره کرد. از ویژگی های برند تولیپس می شود به قیمت مناسب آن در بازار نسبت به سایر رقیبانش اشاره کرد علاوه این ، برند تولیپس آون توستر هایش دارای 28 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش زیر شرکت ناسیونال ایران می باشد که تجربه ی خریدی امن را برای شما به ارمغان می آورد.

از لحاظ کیفیت می شود گفت بسیاری از افرادی که آون توستر های برند تولیپس را خریداری کرده اند از خرید خود بسیاری راضی بوده اند و حتی خرید آن را نیز به دیگران هم پیشنهاد کرده اند که می تواند نشان دهنده ی کیفیت بالای محصولات این برند باشد در ادامه لیستی از بهترین مدل های آون توستر تولیپس آورده شده است که می توانید از آن برای خرید بهترین مدل ها نیز استفاده بکنید.

1. بررسی و معرفی آون توستر فلر (feller)

معرفی لیستی از بهترین آون توستر تولیپس

 • بهترین مدل آون توستر تولیپس مدل OT-A4507CD
 • بهترین مدل آون توستر تولیپس مدل OT-A3807CD
 • بهترین مدل آون توستر تولیپس مدل OT-A3807
 • بهترین مدل آون توستر تولیپس مدل OT-4506BD
 • بهترین مدل آون توستر تولیپس مدل OT-A4507

2. بررسی و معرفی آون توستر بایترون (Bitrone )

یکی دیگر از آون توستر هایی که در بازار بسیار سر و صدا به پا کرده است و دارای طرفدارن زیادی می باشد ، آون توستر برند بایترون می باشد. این برند با تولید آون توستر هایی با طراحی خاص و زیبا توانسته نظر خیلی از خریداران را بخودش جلب بکند . از فواید دیگر این آون توستر می شود به وجود گارانتی و خدمات پس از فروش به مدت 24 ماه اشاره کرد که خیال شما را از خرید امن راحت می کنید زیرا همزمان که دستگاهتان مشکلی برایش پیش بی آید به راحتی می توانید آن را تعویض بکنید.

این برند آمریکایی قیمت آون توستر هایش تا حدودی از دیگر مدل هایی موجود در بازار بیش تر می باشد و در محدوده قیمیت برا بر با 3 تا 5 میلیون تومان نیز قرار دارد . در ادامه به شما لیستی از بهترین مدل های موجود در بازار را معرفی خواهیم همچنین لازم به ذکر است این آون توستر دارای مشخصات آون توستر خوب را نیز دارا می باشد .

3. بررسی و معرفی آون توستر بایترون (Bitrone )

معرفی لیستی از بهترین مدل های آون توستر بایترون

 • بهترین مارک آون توستر بایترون 38لیتر TO-850 WH
 • بهترین مارک آون توستر بایترون 38لیتر مدل TO-285
 • بهترین مارک آون توستر بیترون 38لیتر مدل TO-850
 • بهترین مارک آون توستر بایترون مدل TO-850CR
 • بهترین مارک آون توستر بایترون 38لیتر مدل TO-285

3. بررسی و معرفی آون توستر فلر (feller)

یکی از بهترین آون توستر های موجود در بازار که دارای طرفداری زیادی در سرتاسر دنیا ازجمله ایران می باشد می شود به برند فلر اشاره کرد. از مهم ترین ویژگی های این برند می شود به وجود گارانتی و خدمات پس از فروش به مدت 24 ماه زیر نظر سرویس سنجش کیش اشاره کرد که خرید امن را برای شما به ارمغان می آورد . همچنین قیمت آون توستر های فلر در بازار نسبت به سایر دیگر برند ها کمی بیش تر می باشد اما دارای کیفیت ساخت بسیار بالایی است و بسیاری از خریداران خارجی و ایرانی بر اساس نظرات مثبتی که برای این برند به جای گذاشته اند می شود گفت که این برند یکی از بهترین برند ها در صنعت تولید آون توستر نیز می باشد.

یکی از بهترین مدل های آون توستر تولید شده در این شرکت ، آون توستر فلر مدل EOFR 221 می باشد . این برند تمامی مشخصات آون توستر خوب را دارا می باشد و از ارزش خرید بالایی نیز برخوردار می باشد.

3. بررسی و معرفی آون توستر فلر (feller)

بررسی سوالات متداول

آون توستر چند لیتری خوبه بخرم ؟

آون توستر های موجود در بازار دارای ظرفیت های متفاوتی می باشند ، برای همین منظور باید بسته به تعداد ظرفیت افراد موجود در هر خانواده حجم مناسب را تهیه بکنید تا بعدا دچار مشکل نشوید. یکی از پرفروش ترین و بهترین ظرفیت آون توستر ها متعلق به ظرفیت های 40 لیتری در بازار است ، درون این مدل آون توستر به راحتی می توانید لازانیا ، پیتزا ، مرغ ،ماهی ، کیک و … را طبخ بکنید . البته اون توستر های 50 لیتری ، اون های 38 لیتری و … هم در بازار وجود دارند که همانطور که گفته شد بر اساس کارایی که از آن می خواهید و تعداد افراد خانواده ظرفیت آن می تواند متفاوت باشد.

آون توستر چه مارکی خوبه بخرم ؟

اگر قصد خرید آون توستری را دارید که تمام مشخصات یک آون توستر خوب را داشته باشد بهترینت انتخاب برای شما خرید آون توستر های برند فلر ، تولیپس ، پارس خزر و … نیز می باشد .

آون توستر بایترون خوبه بخرم ؟

بی شک یکی از بهترین آون توستر های موجود در بازار آون توستر های بایترون می باشد ، برای کسب اطلاعات بیش تر در ارتباط با اون توستر بایترون می توانید به این مقاله را مطالعه بکید

قیمت آون توستر بایترون چقدر می باشد ؟

قیمت آون توستر های بایترون در بازار از 3 میلیون تومان شروع می شود و تا 5 میلیون تومان هم نیز می رسد البته باید گفت این قیمت به صورت حدودی است و در آینده به نوسانات بازار ممکن است تغییر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *