بهترین مارک اتو مو چیه؟ [برندهای 1401 پرفروش و ارزان]

شهریور 15, 1400
بلاگ
بهترین مارک اتو مو چی بخرم ؟

اتو مو چه مارکی خوبه ؟اتو مو خوب چی بخرم؟ …. اگر به دنبال خرید بهترین مارک اتو مو می باشید و قصد دارید با انواع بهترین مارک اتوی مو در بازار آشنا شوید ، مقاله ی درستی را انتخاب کرده اید. در ادامه به بررسی مدل های مختلف اتو مو در بازار می پردازیم و ویژگی های آن ها را از قبیل کیفیت ، قیمت ، گارانتی و … را با یکدیگر بررسی می کنیم تا با بهترین های موجود در بازار ایران آشنا بشویم. در ادامه همراه ما باشید. اتو مو در دسته ی پر طرفدار ترین و محبوب ترین لوازم مراقب برای مو ها در بازار ایران به شمار می رود . از کاربرد های اتو مو می شود به مواردی همچون صاف کردن مو های فر و خوش استایل کردن مو اشاره کرد. همچنین مقاله ای در ارتباط با پرسش آیا بهترین مدل سشوار پرومکس نوشته شده است که به بررسی آن ها می پردازیم.

از پرفروش ترین مارک های تولید کننده ی اتو مو در بازار می شود به برند های همچون بابلیس ، رمینگتون و … نیز اشاره کرد که در ادامه به بررسی بیشتر آن ها می پردازیم. پیشنهاد می کنم حتما مقالاتی چون بهترین مارک سشوار و بهترین مارک سشوار چرخشی را مطالعه کنید .

بررسی بهترین مارک اتو مو همراه با قیمت :

در رابطه با بهترین مارک اتو مو و قیمت آن ها باید بیان کنیم که در بازار انواع برند های متنوعی از اتو مو ها نیز وجود دارد که با توجه به امکانات و ویژگی هایی که دارند دارای قیمت های کاملا متنوعی می باشند ، در این جا سعی کردیم تا رنج قیمت روز مرداد ماه 1401 چند تا از برند هایی که در این جا معرفی کرده ایم را بیان کنیم ، توجه کند که این قیمت هیا برای این تاریخ بوده و در آینده ممکن است این قیمت ها دچار تغییرات شوند .

بهترین مارک اتو مو 1401قیمت مرداد ماه 1401
اتو مو بابیلیس (babyliss)زیر 1 میلیون تومان تا 7 میلیون تومان
اتو مو روزیا (rozia)زیر 1 میلیون تومان تا حدودا 2 میلیون
اتو مو پرومکس (promax)در محدوده 400 هزار تومان تا 3 میلیون
اتو مو رمینگتون (remington)در محدوده 600 هزار تومان تا 4 میلیون
اتو مو جیمی (gemei)زیر 1 میلیون تومان
اتو مو پروموزر (promozer)زیر یک میلیون تومان

اتو مو چه مارکی خوبه ؟

در پاسخ به این سوال که اتو مو چه مارکی خوبه باید بیان کنیم که انواع برند های متنوع وجود دارد که انواع دستگاه های حالت دهنده مو چون اتو مو های مسافرتی و ساده ، برس ها حرارتی و … را تولید می کنند . در ادامه تصمیمی گرفتیم تا چند تا از برترین برند هایی چون رمینگتون ، روزیا ، پرومکس ، بابیلیس ،پروموزر و … که انواع اتو های گران و ارزان را تولید می کنند با یکدیگر مقایسه و معرفی کنیم .

بررسی و معرفی بهترین مارک اتو مو خوب

1. بررسی و معرفی اتو مو بابیلیس (babyliss)

اتو مو مارک بابلیس خوبه؟ احتمالا خیلی از شما نام برند اتو مو بابلیس را شنیده اید. برند بابلیس یکی از بهترین برند های موجود در زمینه تولید و طراحی لوازم مراقبت از مو می باشد و در عرصه ی بین المللی بسیار پر طرفدار و پر فروش است . از ویژگی های این برند می شود به تنوع مدل و طراحی مدل های جذاب و زیبا در بازار اشاره کرد همچنین برند اتو مو بابلیس دارای گارانتی برابر با مدت زمان ۱۲ ماهه زیر نظر شرکت پرستیژ کیش را دارا می باشد ، که سبب می شود خریدی امن را تجربه بکنید.

از نظر کیفیت می شود گفت که بسیاری از افرادی که محصولات برند بابلیس را خریداری کرده اند، از خرید خود بسیار راضی بوده اند و حتی خرید آن را نیز به دیگران هم پیشنهاد کره اند . که نشان دهنده کیفیت بالا آن نیز می باشد.

معرفی بهترین مارک اتو مو برند بابلیس

 • اتو مو بابیلیس مدل St270SDE
 • بهترین اتو مو بابیلیس مدل ST326E
 • بهترین اتوی مو بابیلیس مدل BAB2050E
 • بهترین اتو مو بابیلیس مدل I pro 235 XL-ST389E
 • بهترین اتو و فرکننده ی مو بابیلیس مدل ST100E
بررسی و معرفی اتو مو بابلیس

2. بررسی و معرفی اتو مو روزیا (rozia)

اتو مو روزیا از دیگر بهترین مارک اتو مو در بازار می باشد که بسیار پر فروش است . همچنین قیمت محصولات برند روزیا در بازار نسبت به سایر برند ها بسیار پایین تر می باشد درحالی که کیفیت بالای خودش را توانسته همچنان حفظ بکند. بر اساس نظرات و نقد های به نوشته شده توسط تعداد زیادی از خریداران ، بسیاری از خرید راضی بوده اند و خرید آن را به دیگران پیشنهاد کرده اد که نشان دهند ی کیفیت بالای اتو موهای این برند می باشد . قیمت اتو مو های برند روزیا در بازار برابر با محدوده قیمتی 500 تا 2میلیون تومان در زمان نگارش این مقاله می باشد و با توجه به نوسانی بودن قیمت ها در بازار ممکن است قیمت آن در آینده تغییر بکند. لیستی از بهترین مدل های اتو مو برند روزیا برای شما بر اساس نظرات کاربران آماده کرده ایم .

معرفی پرفروش ترین اتو مو های برند روزیا

 • بهترین اتو مو روزیا مدل HR742
 • اتو مو روزیا مدل HR745
 • بهترین اتو مو روزیا مدل HR791
 • اتو مو روزیا مدل 725
بررسی و معرفی اتو مو روزیا

3. بررسی اتو مو مارک پرومکس (promax)

در میان انواع برند های تولید کننده لوازم برقی شخصی برند پرومکس جزو محبوب ترین برند های بازار می باشد و در پاسخ به سوال اتو مو خوب چی بخرم می توان پرومکس را یکی از بهترین مارک اتو مو در بازار معرفی کرد . پرومکس انواع اتو مو های خود را بر اساس نیاز کاربران نیز تولد کرده است . مدل اتو موها پرومکس دارای کفی هایی با جنس های متنوع نیز بوده اند اما در میان آن ها مدل اتو مو های سرامیکی و یا کفی معمولی از قیمت متناسب تری برخوردار هستند . حداکثر درجه حرارت در اتو مو های پرومکس به اندازه 240 درجه سانتی گراد می باشد .

پرفروش ترین اتو مو های پرومکس

 • اتو مو پرومکس مدل 5757K
 • اتو مو پرومکس مدل 5721
 • اتو مو پرومکس مدل 5858K
 • اتو مو پرومکس مدل 5735
بررسی بهترین اتو مو پرومکس

4. بررسی و معرفی اتو مو برند رمینگتون (remington)

برند رمینگتون از دیگر برند های موفق در زمینه ی تولید و عرصه ی اتو مو در بازار می باشد که توانسته نظر خیلی از خریدارن را به خودش جلب بکند. اگر بخواهیم این برند را از لحاظ ویژگی های کیفیتی بررسی بکنیم باید بگویم محصولات برند رمینگتون بخصوص اتو مو های این برند دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد و بیش از 98 درصد خریداران از خرید اتو موهای این برند راضی می باشند ، برای بررسی صحت این اطلاعات کافی است به سایت های فروش آنلایین مراجعه بکنید و بخش نظرات را مطالعه بکنید. قیمت محصولات این برند در بازار برابر با محدوده قیمتی بین 1 تا 2 میلیون تومان نیز قرار دارد که قیمت معقول و مناسبی برای یک اتو می باشد . در ادامه لیستی از بهترین مدل های اتو موی رمینگتون را قرار داده ایم.

معرفی بهترین اتو مو برند رمینگتون

 • بهترین اتو مو رمینگتون مدل S8590
 • اتو مو رمینگتون مدل S8540
 • بهترین اتو مو رمینگتون مدل S9500 Pearl
 • اتو مو رمینگتون مدل S9100
 • اتو مو رمینگتون مدل 8540S
 • بهترین اتوی مو رمینگتون مدل S8590
3. بررسی و معرفی بهترین مارک اتو مو برند رمینگتون

5. بررسی و معرفی اتو مو جیمی (gemei)

اتو مو چه مارکی خوبه بخرم ؟ در پاسخ به این سوال باید بگویم برند جیمی در کنار برند های معرفی شده بالا در دسته بهترین مارک اتو مو به شمار می رود و یکی از پرطرفدار ترین برندهای موجود در ایران می باشد که از کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب در بازار برخوردار می باشد. برند جیمی همچنین در دسته ی معتبر ترین برند ها در بازار بین المللی و جهانی قرار داد که می تواند نشان دهنده ی کیفیت بالای آن باشد . برند جیمی در تهیه مواد اولیه اتو موهای تولیدی اش سعی کرده همیشه از مواد اولیه مرغوب نیز استفاده بکند که سبب شده اس برند جیمی به یکی از با کیفیت ترین برند ها در تولید اتو مو در بازار تبدیل بشود .

قیمت محصولات برند جیمی در بازار در محدوده قیمی برابر با 300 تا 400 هزار تومان می باشد که بسیار قیمت مناسب و پایینی نسبت به سایر برند ها در بازار می باشد و دارای ارزش خرید بالایی می باشد.

معرفی پرفروش ترین اتو مو های برند جیمی

 • بهترین اتو مو جیمی مدل GM 450
 • اتو موی جیمی مدل GM 419
 • بهترین اتو مو جیمی مدل GM-2937
 • اتو مو جیمی مدل 001
 • بهترین اتو مو جیمی مدل GM 421
بررسی و معرفی اتو مو جیمی

2. بررسی و معرفی اتو مو برند پروموزر (promozer)

از دیگر بهترین برند اتو مو در بازار که بسیار پرطرفدار می باشد و دارای طرفداران بسیاری است می شود به برند پروموزر اشاره کرد. این برند با توجه به ویژگی هایی از جمله کیفیت بالای محصولاتش ، قیمت مناسب و … توانسته است نظر بسیاری از خریدران را به خودش جلب بکند و به صدر جدول پر فروش ترین ها در بازار راه بیابد . متاسفانه این برند در ایران نمایندگی ندارد و از خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش پشتیبانی نمی کند. از نظر کیفیتی می شود گفت از دلایل محبوبیت این برند در بازار کیفیت بالای محصولاتش و ارزان قیمت بودن آن اشاره کرد . در ادامه برای شما لیستی از بهترین مدل های تولید شده ی اتو مو بر اساس نظرات کاربران تهیه کرده ایم تا با خیال راحت تری به خرید خود بپردازید.

معرفی پرفروش ترین اتو مو های برند پروموز

 • بهترین اتو و حالت دهنده مو پروموزر مدل MZ-7073
 • حالت دهنده مو پروموزر مدل MZ-7082
 • اتو و حالت دهنده ی مو پروموزر مدل MZ-7057A
 • اتو مو پروموزر مدل MZ-7056A
 • بهترین اتو مو پروموزر مدل Z_7085
 • حالت دهنده مو پروموزر مدل MZ-7045A

اتو مو خوب چی بخرم ؟

اتو مو خوب چی بخرم ؟ در این مطلب ما به شما بهترین اتو مو های مارک خوب جدید بازار را معرفی کرده و سپس به راحتی می توان مدل اتو موی مورد پسند خود را انتخاب کرده و خریداری کنید ، با وجود تنوع زیاد اتو مو ها ما به شما خرید اینترنتی اتو مو را پیشنهاد می کنیم که این روز ها بسیار متداول تر شده و قابل اطمینان تر می باشند ، در این جا ما سعی کرده ایم تا بهترین مدل موهای موجود در بازار را با آخرین قیمت معرفی کنیم . برای خرید اتو موی مارک خوب حتما سعی کنید دست روی برند های معتبر تر و شناخته شده تر بزارید و امکانات و مشخصات برند مورد نظر و اتو های آن ها را بررسی کنید .

قیمت اتو مو چقدر است ؟

معمولا اتو مو ها با توجه به تنوع بالایی که دارند و همچنین انواع قابلیت هایی که دارند دارای قیمت های متفاوتی می باشند ،ب ه صورت میانگین می توانیم بیان کنیم که محدوده قیمت اتو مو در بازار از زیر یک میلیون تومان شروع می شود تا حدودا 5 میلیون تومان و شاید هم بیشتر نیز ادامه دارند ، توجه داشته باشد که این محدوده قیمت طبق آخرین بررسی های ما می باشد و قطعا در آبنده این قیمت های دچار تغییراتی می شوند .

بررسی سوالات متداول

بهترین مارک اتوی مو ارزان چی بخرم ؟

از بهترین مارک های اتو ارزان در بازار می شود . اتو های برند جیمی ، پروموز و … نیز اشاره کرد . برای مشاهده ی لیست کامل می توانید به درون سایت مراجعه بکنید.

بهترین مدل اتو مو رمینگتون کدام است ؟

برند رمینگتون یکی از بهترین تولید کننده های سشوار در بازار می باشد که تمامی مدل های این برند دارای ارزش خرید می باشند .

اتو مو چه مارکی بخرم خوب باشه؟

از بهترین مارک های اتو مو در بازار می شود به اتو مو های برند روزیا ، جیمی و … نیز اشاره کرد که جزو بهترین برند های موجود در بازار می باشند. برای دریافت اطلاعات بیش تر در باره ی بهترین مارک اتو مو می توانید این مقاله را مطالعه بفرمایید.

مارک خوب اتو مو چیه ؟

مارک خوب اتو مو انواع محصولاتش را با گارانتی و اعتبار و خدمات پس از فروش نیز به فروش می رساند و از بهترین متریال و مواد اولیه برای تولید اتو مو ها استفاده می کند .

4.9/5 - (20 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.