بهترین فر توکار (برقی و گازی) بصرفه در 1401 [قیمت و خرید]

آبان 26, 1399
بلاگ
فر توکار چی بخرم

بهترین فر توکار چی بخرم ؟ فر توکار برقی بهتر است یا گازی ؟ فر توکار چه مارکی بخرم ؟، بهترین فر تو کار ایران چی بخرم ؟ و … تا به حال شده که از خرید کردن با بعضی از افراد خسته شوید ؟ خواهر من یکی از چنین افرادی است که در هنگام خرید حساسیت های زیادی از خود نشان می دهد ، او برای خرید جهیزیه خود وقت و انرژی زیادی می گذارد و دوست دارد تا بهترین وسایل را برای خود و همسرش تهیه کند . به هنگام خرید لوازم برقی آشپزخانه چیزی که ذهن او را به شدت مشغول کرده بود خرید فر توکار بود ، او عقیده داشت که باید بهترین فر توکار را برای خود خریداری کند چرا که در پخت و پز شیرینی و کیک مهارت بالایی دارد و دلش می خواهد تا به این طریق به کسب درآمد بپردازد .

بنابراین در این مرحله تصمیم گرفتم تا برای کمک به او بهترین مارک های فر توکار همراه با ویژگی هایشان را برای او بررسی کنم تا بتواند بهترین فر تو کار خانگی را خریداری کند . در ادامه این مقاله با پرفروش ترین مدل ها و بهترین مارک های فر تو کار آشنا خواهید شد .

فر توکار چی بخرم

فر توکار سینجر مدل SLA12

فر توکار گوفر مدل پاپیتال

فر گوفر مدل کارنوسا

فر برقی داتیس مدل DF 684 U

فر توکار ایرانی چی بخرم ؟

خیلی از افراد در رابطه با بهترین مارک فر توکار کنجکاو هستند و از ما سوال هایی چون فر توکار چه مارکی بخرم ، فر توکار ایرانی چی بخرم و … میپرسند ، پس تا ادامه این مطلب همراه ما باشید تا بهترین مارک های فر توکار ایرانی و خارجی را بشناسید . البته پیش تر مقاله ای راجع به بهترین فر توکار ایرانی نوشته ایم .

1. بهترین فر توکار اخوان (Akhavan)

برند اخوان در سال 1348 تاسیس شده است و این برند از سال 1364 با توجه با طراحی های جذاب و متنوع انواع لوازم خانگی توکار را روانه بازار می کند از جمله از محبوب ترین لوازم این برند می توان به انواع سینک ظرف شویی رو کار و توکار ، فر تو کار گازی و برقی و … اشاره کرد . در جدول زیر پرفروش ترن مدل های فر توکار اخوان را برای شما شرح داده ایم .در پاسخ به سوال فر توکار ایرانی چی بخرم ، نام برند اخوان نسبت به دیگر برند های ایرانی اولویت دارد، برای شناخت بهترین مدل های فر توکار اخوان توصیه می کنم تا مقاله بهترین مدل فر توکار اخوان را بخوانید .

بهترین فر توکار اخواننحوه عملکردمایکروویویخ زداییگریلجوجه گردان
فر توکار اخوان مدل F3گاز و برقنداردندارددارددارد
فر توکار اخوان مدل F22گاز و برقنداردندارددارددارد
فر توکار اخوان مدل F19برقنداردنداردندارددارد
فر توکار اخوان مدل F16گاز و برقداردندارددارددارد
فر توکار اخوان مدل F 20برقدارددارددارد
فر توکار اخوان مدل F21گاز و برقنداردندارددارددارد

فر توکار اخوان مدل F21

فر توکار اخوان مدل F24

فر توکار اخوان مدل F4

فر توکار اخوان مدل F19

بهترین مدل فر تو کار اخوان مدل F25

این نوع فر تو کار به واسطه برق کار می کند و دارای 8 عدد برنامه پخت غذا است . این نوع فر از قابلیت های یخ زدایی و جوجه گردان نیز برخوردار می باشد و عرض پهنای آن حدود 60 سانتی متر است . با توجه به نظرات مصرف کنندگان این مدل فر دارای فن است که باعث می شود تا بدنه آن حرارت کمتری را از داخل دریافت کند ، دارای فندک اتوماتیک است و جزو یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین فر های توکار برند اخوان به شمار می رود. در ضمن خوان بهترین فر توکار ایرانی را روانه بازار می کند .

فر توکار اخوان مدل F25

2. بهترین فر توکار هاردستون (Hardstone)

شرکت هاردستون در سال 2001 تاسیس شده است و از همان زمان تصمیم داشته است تا در دو بخش تولید لوازم خانگی کوچک و بزرگ فعالیت کند . این برند متعلق به کشور انگلستان می باشد، از محبوب ترین لوازم هاردستون می توان به پلوپز ، آبمیوه گیری ، غذاساز ، فر برقی تو کار ، فر گازی تو کار و … اشاره کرد . در پاسخ به سوال فر توکار چی بخرم نام برند هاردستون را قطعا باید در نظر داشت.

پرفروش ترین فر توکار هاردستوننحوه عملکردمایکروویویخ زداییگریلجوجه گردان
فر توکار هاردستون مدل Napoliگاز و برقنداردندارددارددارد
فر توکار هاردستون مدل Projiaگاز و برقنداردندارددارددارد
فر تو کار هاردستون مدل Beloniaگاز و برقندارددارددارد
فر توکار هاردستون مدل OVC6120برقدارددارددارددارد
فر توکار هاردستون مدل OVS6111برقدارددارددارددارد
فر توکار هاردستون مدل OVG6110برقدارددارددارددارد

فرتوکار هاردستون مدل OVG6110

فر توکار هاردستون مدل OVG6120

بهترین فر توکار هاردستون خوبه ؟

در پاسخ به سوال فر توکار هاردستون خوبه یا نه .. باید بگوییم که هاردستون یکی از برترین برند های تولید کننده فر توکار است و با توجه به نظرات مصرف کنندگان و خریداران آن می توان این گونه برداشت کرد که فر توکار هاردستون از کیفیت خوبی برخوردار است .

بهترین مدل فر تو کار هاردستون مدل OVS6121

رده مصرف انرژی این نوع فر A است و به واسطه برق کار می کند ، این نوع فر از محبوب ترین فر تو کار هاردستون محسوب می شود و عرض پهنای آن حدود 57 سانتی متر است ، از قابلیت های ان محصول می توان به عملکرد های کانوکشن ، گریل ، قابلیت مایکروویو ، یخ زدایی ، جوجه گردان و … اشاره کرد . صفحه نمایش این مدل تمام لمسی است و علاوه بر آن دارای فندک اتوماتیک می باشد .

فر توکار هاردستون مدل OVS6121

3. بهترین فر توکار آریستون (Ariston)

آریستون نام یک برند محبوب ایتالیایی است که در زمینه تولید انواع لوازم خانگی حرارتی ، نظافتی و … فعالیت می کند ، امروزه بیش از 6600 نفر در مجموعه آریستون مشغول به فعالیت هستند ، از جمله از محبوب ترین لوازم آریستون می توان به فر تو کار ، گاز ، یخچال و … اشاره کرد .آریستون را می توان یکی از بهترین مارک فر توکاردر بازار دانست .

پرفروش ترین فر توکار آریستوننحوه عملکردمایکروویویخ زداییگریلجوجه گردان
فرتوکار آریستون مدل Fl5 851 C lx Aبرقنداردداردندارد
فر توکار آریستون مدل MKG 23 lXگاز و برقدارددارد
فر توکار آریستون مدل FKYG Xگاز و برقندارددارددارد
فر توکار آریستون مدل MHG 21گازدارددارد
فر تو کار آریستون مدل Fl9 891 SP lXبرقدارددارددارد

بهترین مدل فر تو کار آریستون مدل FI7871SPIXA

اگر کسی از شما پرسید که فر توکار چی بخرم حتما فر تو کار آریستون را به او معرفی کنید ، این مدل فر توکار با توجه به ویژگی هایی که دارد جزو پرفروش ترین فر های آریستون به حساب می آید ،از قابلیت های این مدل می توان به عملکرد کانوکشن ، گریل ، جوجه گردان ، کنترل دما ،وجود قفل کودک و توان گریل بالای آن اشاره کرد . این مدل فر به واسطه انرژی برق کار می کند و علاوه بر آن رده مصرف انرژی آن +A می باشد .

فر توکار آریستون مدل FI7871SPIXA

4. بهترین فر توکار سینجر (Sinjer)

برند محبوب سینجر در سال 1371 با هدف تولید انواع محصولات و لوازم حرارتی فعالیت خود را آغاز کرده است و توانسته است با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات ها و ماشین آلات مجهز بهترین محصولات حرارتی را به بازار عرضه کند . در ادامه پر فروش ترین مدل های فر تو کار سینجر را بررسی خواهیم کرد . در پاسخ به سوال فر توکار ایرانی چی بخرم ؟ حتما فر توکار سینجر را بررسی کنید .

بهترین فر توکار سینجرنحوه عملکردمایکروویویخ زداییگریلجوجه گردان
فر توکار سینجر مدل SEA 13گاز و برقدارددارددارد
فر توکار سینجر مدل SLS2برقدارددارددارد
فر تو کار سینجر مدل SES33گاز و برقنداردداردندارد
فر توکار سینجر مدل SMA1گاز و برقندارددارددارد
فر تو کار سینجر مدل SLA7برقندارددارددارد
فر تو کار سینجر مدل SMS9گاز و برقدارددارد

فر توکار سینجر مدل sea33

فر توکار سینجر مدل SMA2

بهترین فر توکار سینجر خوبه ؟

بر اساس نظرات مصرف کنندگان درمورد فر توکار سینجر ، در پاسخ به سوال فر توکار سینجر خوبه یا نه می توان این گونه برداشت کرد که فر های سینجر از کیفیت و ویژگی های خوبی برخوردار هستند .

بهترین مدل فر تو کار سینجر مدل SMS6

از محبوب ترین مدل فر های برند سینجر می توان به فر توکار برقی و گازی آن اشاره کرد ، این نوع محصول که حدود 58 لیتر گنجایش و ظرفیت دارد مضاف بر آن از عملکرد ها مختلف کانوکشن ، جوجه گردان ، جوجه گردان ، گریل و … است . شما با استفاده از این محصول می توانید از برنامه های پخت آن استفاده کنید ، یکی دیگر از ویژگی های بسیار خوب این محصول درب سه جداره آن است که باعث می شود تا حرارت به طور کامل درون فر به دام  بیافتد .

فر توکار سینجر مدل SMS6

5. بهترین فر توکار داتیس (Datis)

برند داتیس فعالیت حرفه ای خود را از سال 1378 شروع کرده است ، با توجه به سابقه بسیار کمی که این برند دارد اما جزو یکی از بهترین تولید کننده های فر توکار به شمار می رود و توانسته است بیش از 120 مدل مختلف و متنوع از محصولات خود را روانه بازار کند . با پر فروش ترین مدل های فر تو کار داتیس آشنا شوید . در پاسخ به سوال فر توکار چی بخرم ، برند داتیس را بررسی خواهیم کرد . برند داتیس از آن برند هایی است که در پاسخ به سوال فر توکار ایرانی چی بخرم باید بررسی شود .

پرفروش ترین فر توکار داتیسنحوه عملکردمایکروویویخ زداییگریلجوجه گردان
فر توکار داتیس مدل DF-694Uبرقدارددارددارد
فر توکار داتیس مدل DF-648برقنداردندارددارددارد
فر تو کار داتیس مدل DF-660گاز و برقنداردندارددارددارد
فر توکار داتیس مدل DF-645برقندارددارددارددارد
فر توکار داتیس مدل DF-675برقندارددارددارددارد
فر توکار داتیس مدل DF-672گاز و برقندارددارددارددارد

فر برقی داتیس مدل DF 684

فر توکار داتیس مدل DF-683

بهترین مدل فر تو کار داتیس مدل DF-655

این مدل فر تو کار با طراحی بسیار زیبایی که دارد افراد زیادی را به سمت خود جذب کرده است ، این نوع فر توکار داتیس صفحه نمایش ندارد اما در عوض تنظیمات درجه به گونه ای بر روی آن طراحی شده است که زیبایی آن را چندین برابر افزایش می دهد ، این فر توکار برقی عملکرد های جوجه گردان ،گریل کردن ، کانوکشن ، یخ زدایی و … را دارا می باشد اما توانایی پخت ترکیبی را ندارد و دارای فندک اتوماتیک است .

فر توکار داتیس مدل DF-655

6. بهترین فر توکار آلتون (Alton)

آلتون برندی است که محصولات خود را با ضمانت 24 ماهه و همچنین همراه با ده سال خدمات پس از فروش به دست مردم می رساند ، برند آلتون یکی از بهترین و موفق ترین برند ها در زمینه تولید انواع اجاق گاز ،فر توکار ، هود و … می باشد .

بهترین مدل فر تو کار آلتون مدل V401 (دوقلو)

این محصول دارای گارانتی است و همچنین به گونه ای طراحی شده است که دارای دو فر مجزا است اما امکان تبدیل شدن به یک فر را دارد ، این نوع فر تو کار از نوع برقی است و از برنامه های مختلف آن می توان به برنامه یخ زدایی ، برنامه پخت سریع و … است ، علاوه بر آن این محصول دارای فن گردش هوا است . قفل کودک ، تایمر تنظیمات ، سیستم ایمنی خودکار از دیگر ویژگی های این محصول به شمار می رود . برای پاسخ به سوال فر توکار ایرانی چی بخرم برند آلتون را حتما بررسی کنید .

فر توکار آلتون مدل V401 (دوقلو)

فر توکار چیست ؟

شاید این سوال واقعا سوال ساده ای به نظر برسد اما در واقع عده ای هستند که حتی فر توکار را نمی شناسند بنابراین سوالاتی نظیر فر چیست ؟ فر توکار چیست ؟ و … را در گوگل سرچ می کنند . فر در واقع دستگاهی است که می توان درون آن غذاهای بسیار متنوعی را تهیه کرد ، فر ها در انواع متنوعی وجود دارند که از جمله می توان به فر توکار ، فر گازی ، فر برقی ، فر مبله و … اشاره کرد . نوع ساده تر فر ها معمولا فر های گازی می باشند که در محدوده دمایی 100 تا 250 درجه حرارت را ایجاد می کنند ، فر تو کار از آن دسته از فر هایی هستند که درون جایگاهی در بین کابینت ها که برای ان تعیین شده اند قرار میگیرند . به همین دلیل به این مدل فر ها فر توکار گفته می شود.

بهترین فر توکار چی خوبه ؟

برای پاسخ به سوال فر توکار چی خوبه توصیه می کنم تا ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با انواع فر توکار و راهنمای خرید فر توکار آشنا شوید و بدین طریق جواب سوال فر توکار چی خوبه را به راحتی با بررسی های خود پیدا کنید .

انواع بهترین فر توکار در بازار

در جواب این سوال که فر توکار چی بخرم ، فر تو کار ایرانی چی بخرم ، فر توکار چی خوبه و … ابتدا لازم است تا انواع فر تو کار را بشناسید و سپس به سراغ راهنمای خرید آن بروید ، در ادامه با ما همراه باشید تا شما رو با انواع فر تو کار آشنا کنیم .

1. فر توکار برقی

این مدل فر تو کار از بهترین فر توکار در بازار هستند ، این مدل فر ها به گونه ای طراحی شده اند که در بالا و پایین فر المنت هایی را قرار داده اند که این المنت ها با اتصال جریان برق روشن می شوند و شروع به داغ شدن می کنند پس از آن حرارت خود را انتقال می دهند . این نوع فر ها دارای ترموستات هستند و می توانند دمای درون فر را به راحتی حفظ کنند .

2. فر توکار گازی

برخلاف فر توکار برقی این نوع فر ها انرژی خود را از گاز به دست می آورند ، فرهای توکار گازی نست به فرهای توکار برقی قیمت پایین تری دارند چرا که در کشور ما هزینه های گاز بسیار پایین تر از هزینه برق می باشد .یکی از معایب این نوع فر بدین گونه است که غذا را به خوبی نمی پزد و به قول معروف غذا به خوبی مغز پخت نمی شود .

فر توکار برقی

3. فر توکار گازی و برقی

این مدل فر تو کار برای پخت غذا انرژی خود را هم از برق تامین می کند و هم از گاز ، بدون هر یک از این منابع انرژی فر شما روشن نخواهد شد ، این مدل به گونه ای طراحی شده اند که دمای بالای فر به واسطه برق تامین می شود و دمای پایین فر به واسطه انرژی گاز ایجاد می شود ، یکی از عیوب این فر بدین گونه است که غذا به طور یکنواخت در این فر پخته نمی شود.

4. فر توکار به همراه مایکروویو

معمولا از این نوع فر ها در کنار یخچال و فریزر استفاده می شود ، این مدل فر ها در داخل فضای خالی کابینت و دیوار نصب می شود .

فر توکار گازی و برقی

5. فر توکار مجزا

فر های مجزا بدین گونه هستند که می توان بین دو فر مجزا دستگاه دیگری از لوازم آشپزخانه را قرار داد .

6. فر تو کار دابل

فر تو کار دابل به این حالت هستند که دو فر در کمنار یکدیگر قرار میگیرند ، این نوع فر ها به شما این امکان را می دهد تا به طور همزمان بتوانید دو غذای متفاوت با درجه حرارتی مختلف آماده کنید . در فر های دابل دو تا فر یا بر روی همدیگر قرار میگیرد و یا آن که در کنار یکدیگر قرار میگیرند .

فر توکار چی بخرم

فر توکار برقی بهتره یا فر توکار گازی؟

دومین سوالی که ممکن است بعد از سوال فر تو کار چی بخرم برای اکثر افراد پیش آید این سوالا است که فر تو کار برقی بخرم یا گازی و یا فر برقی چه مارکی خوبه بخریم ؟و … است ، خیلی افراد بین خرید فر تو کار گازی و برقی سردرگم هستند و نمیدانند که فر توکار برقی بهتر است یا فر توکار گازی ؟

پیش تر با انواع فر های توکار آشنا شدیم اگر بخواهیم با وجود به مزایا و معایب هر کدام پاسخ دهیم باید بگوییم که فر تو کار برقی از مزایای بسیار بالاتری برخوردار است به همین منظور پیشنهاد ما به شما فر توکار برقی است . در ادامه مزایا و معایب فر توکار برقی را بررسی خواهیم کرد .

مزایای فر توکار برقی:

 1. درون فر توکار برقی پخت به صورت یکنواخت صورت میگیرد اما درون فر توکار گازی این گونه نیست .
 2. درون فر توکار برقی می توان به پخت غذا سرعت بخشید .
 3. این نوع فر ها اکثرا دارای قفل کودک هستند .
 4. درون فر تو کار برقی برنامه های مختلفی برای پخت وجود دارد .

معایب فر توکار برقی :

مدل های فر توکار برقی از ان دسته از فر هایی هستند که دارای مزایای ی بسیار زیادی هستند و معایب بسیار کمی دارند ، تنها عیبی که می توان بر روی فر توکار برقی گذاشت مصرف برق آن ها می باشد ، البته فر توکار برقی که رتبه انرژی A داشته باشند مصرف برق مناسب تری دارند .

فر توکار هارمونیک مدل FG701

فر توکار سینجر مدل +SLS8

فر توکار هارمونیک مدل FS702

فر توکار اخوان مدل F16

فر برقی چه مارکی خوبه ؟

همانطور که احتمالا تا به اینجا هم متوجه شده اید فر های برقی از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند به همین دلیل خیلی از افراد سوالاتی شبیه به فر برقی چه مارکی خوبه ؟ فر برقی ایرانی چه مارکی خوبه ؟ ، فر برقی چی بخرم ؟ و … می پرسند ، در این جا در رابطه با بهترین مارک فر برقی می توان به برند هایی که پیشتر بررسی کردیم اشاره کرد که از جمله ان ها می توان برند های فر برقی اخوان ، هاردستون ، داتیس ، آلتون ، سینجر و … نام برد .

ویژگی های فر توکار گازی

فر توکار گازی نسبت به فر توکار برقی و دیگر مدل ها از قیمت کمتری برخوردار هستند اما در مقابل دارای معایب زیادی هستند . پخت غذا درون فر توکار گازی کمی با مشکل مواجه است و همیشه ممکن است کمی از قسمت زیرین غذا برشته تر شود چرا که نوع حرارت دهی آن نسبت به فر توکار برقی متفاوت تر است و به گفته مصرف کنندگان غذاهایی که درون فر توکار گازی تهیه می شود به خوبی مغز پخت نمی شوند .

فر گازی چی بخرم؟

برای پاسخ به سوال فر گازی چی بخرم و یا فر توکار گازی چه مارکی خوبه ؟ لازم است تا تمام برند های نام برده شده در ابتدای مقاله را بررسی کنید ، چرا که ما در اینجا بهترین برند های فر تو کار گازی و برقی را به شما معرفی کرده و آن ها را بررسی کرده ایم . از جمله از بهترین فر گازی می توان به برند های سینجر ، اخوان ، آلتون ، داتیس و … اشاره کرد .

فر تو کار برقی بهتره یا گازی؟

راهنمای خرید بهترین فر توکار

قطعا کسی که قصد خرید فر تو کار ر دارد و سوالاتی مانند این که فر توکار چی بخرم ؟ فر توکار چه مارکی بخرم ؟ و … برایش پیش می آید نیاز دارد راهنمای کامل خرید فر تو کار را مطالعه کند و بر اساس این نکات مهم فر تو کار خود را خریداری کند در غیر این صورت ممکن است با مشکلاتی مواجه شود .

1. اندازه و سایز بهترین فر توکار

فر های تو کار موجود در بازار در اندازه و سایز های متفاوتی تولید می شود ، رایج ترین فر توکار در عرض 60 سانتی متری تولید می شوند ، اگر فضای خالی در آشپزخانه خود دارید باید فر خو را متناسب با آن فضا خریداری کنید اگر فضای خالی ندارید ابتدا ببینید چه مقدار فضای خالی می توانید آماده کنید و سپس فر خود را مطابق با آن بخرید .

اندازه و سایز فر توکار

2. ظرفیت و تعداد طبقات فر توکار

ظرفیت فر های توکاری که در بازار وجود دارند حدود 80 لیتر است ، اما اگر فکر می توانید که از فر های خود استفاده زیادی می کنید و مقدار غذاهای بیشتری را قرار است درون فر ها آماده کنید توصیه می کنیم تا به سراغ فر تو کار با ظرفیت بالاتر بروید ، قبل از خرید تعداد طبقات فر را در نظر بگیرید .

3. تایمر و برنامه بهترین فر توکار

وجود تایمر این امکان را به شما می دهد تا بدون نگرانی از سوختن غذای خود درون فر به دیگر کار ها خود برسید ، و با تنظیم این برنامه فر در مدت زمان مشخص شده خاموش خواهد شد . فر های پیشرفته تر دارای قابلیت نصب برنامه هستند و شما می توانید برنامه هایی را که مورد نیازتان است را به راحتی بر روی فر اعمال کنید .

4. لعاب کاری و فن خنک کننده

بعضی از فر ها وقتی روشن هستند بدنه آن ها هم حرارت بالایی پیدا می کند که این مورد خطرناک است و ممکن است مشکلاتی را سبب شود به همین دلیل برای جلوگیری از این امر نیاز است تا فر و بدن آن لعاب کاری شوند و همچنین دارای فن خنک کننده باشد تا بتواند دمای اطراف را نسیت به دمای داخل فر پایین تر بیاورد .

5. وجود لامپ در بهترین فر تو کار

به هنگام پخت کیک و شیرینی ها نباید درب فر را به هنگام پخت باز کنید چرا که باعث می شود تا ظاعر کیک شما خذاب شود و پف خود را از دست بدهد به همین دلیلی دقت داشته باشد که درون فر شما لامپ وجود داشته باشد و همچنین درب آن به گونه ای طراحی شده باشد که به راحتی بتوان داخل فر را دید و از مراحل پخت غذای خود اطمینان پیدا کنید .

راهنمای خرید فر توکار

6. بهترین مارک فر توکار

اگر فرزند دارید حتما به سراغ فرهای تو کاری بروید که از قابلیت قفل کودک و از نکات ایمنی مناسبی برخوردار باشد تا از ضررات جبران ناپذیر جلوگیری کند .

7. قیمت بهترین فر تو کار

یکی از مهم ترین سوالاتی که بعد از پاسخ به سوال فر توکار چی بخرم از ما میپرسند در رابطه با قیمت فر توکار می باشد ، فر تو کار جزو ان دسته از فر هایی محسوب می شود که تقریبا قیمت نسبتا بالایی دارند و به هنگان خردی لازم است بودجه خود را مشخص کنید تا مطابق با ان بهترین فر توکار را خریداری کنید .

8. مصرف برق فر توکار برقی

بر اساس پیگیری هایی که در رابطه با مصرف برق فر توکار برقی داشته ایم تنها می توانیم این گونه نتیجه گیری کنیم که به ازای یک ساعت استفاده از فر توکار برقی حدود 50 هزار تومان هزینه برق برای شما دارد ، به عنوان مثال اگر فردی در هر روز یک ساعت فر توکار برقی خود را روشن کن تقریبا در آخر ماه یک و میلیون و پانصد هزار تومان باید پرداخت کند . البته نمونه فر های برقی جدید دارای مصرف بهینه هستند .

9. بررسی عملکرد های فرتوکار

با استفاده از فر ها علاوه بر پخت مواد غذایی می توانید برای یخ زدایی ، گریل کردن ، گرم کردن مواد غذایی و … از فر ها استفاده کرد . البته در نظر داشته باشید تا فری که خریداری می کنید این قابلیت را داشته باشد .

فر توکار ایرانی چی بخرم

ابعاد فر توکار

برای آن که بتوان جایگاهی مناسبی را برای فر توکار آماده کنید نیاز است تا ابدا ابعاد فر را بررسی کنید ،اکثر فرهای توکار در ابعاد 60 سانتی متر در 60 سانتی متر ساخته می شوند اما برخی از مدل فر ها هستند که دارای ابعاد 60 سانتی متر در 90 سانتی متر هستند اما این مدل فر ها را اصطلاحا فر های حرفه ای می نامند.

سوالات متداول

بهترین برند فر توکار ایرانی کدام است ؟

برند های بسیار گوناگونی هستند که انواع فر تو کار را روانه بازار می کنند از بهترین برند های ایرانی که انواع فرهای توکار را روانه بازار می کنند می توان به برند های اخوان ، آریستون ، آلتون و … اشاره کرد ، بهترین برند فر توکار ایرانی مزایای بسیار متنوعی را برای مشتریان خود در نظر میگیرند .اگر از شما در رابطه با بهترین مارک فر برقی در ایران سوال شود می توانید به این برند های ایرانی اشاره کنید .

بهترین فر توکار چه مارکی بخرم ؟

در ابتدای مقاله با بهترین مارک های فر تو کار و همچنین بهترین مدل های هر کدام آشنا شدیم اما اگر بخواهیم به طور کلی پاسخ سوال فر توکار چه مارکی بخرم را شرح دهیم می توانیم اینگونه بگوییم که بهترین مارک فر توکار شامل فر های هاردستون ، داتیس ، سینجر ، دالتون ، اخوان ، آریستون و … اشاره کرد .

فر توکار ایرانی چه مارکی بخرم ؟

در جواب به سوال فر توکار ایرانی چه مارکی بخرم ابتدا باید برندهایی که انواع فر توکار را تولید می کنند بررسی کنید ، از جمله از این برند های ایرانی می توان به برند های اخوان و … اشاره کرد ، بعد از بررسی مزایا و معایب آن را در نظر بگیرد و از ضمانت و گارانتی برند مورد نظر اطمینان پیدا کنید تا بتوانید بهترین مارک فر تو کار را خریداری کنید .

مصرف انرژی فر توکار برقی بیشتر است یا فر توکار گازی ؟

قطعا بعد از سوال فر توکار چی بخرم سوالی که ممکن است پیش آید در رابطه با برقی یا گازی بودن فر تو کار است . در کشور ما هزینه های انرژی برق نسبت به انرژی گاز بالاتر است به همین دلیل برخی برای این مصرف انرژی به سراغ خرید فر های تو کار می روند اما با توجه به آن که فر توکار برقی از دوام و کیفیت بسیار بالایی برخودار است طرفداران فر تو کار برقی بیشتر هستند .

فر توکار چه مارکی خوبه ؟

برای پاسخ به سوال فر توکار چه مارکی خوبه لازم است تا بهترین برند های فر تو کار را در اینجا بررسی کنید .

فر برقی چه مزایا و معایبی داره ؟ فر برقی خوبه ؟

در پاسخ به سوال فر برقی چی بخرم باید بگوییم که از میان فر های توکار گازی ، برقی ، گازی و برقی ، فر توکار برقی بیشترین طرفدار را دارد چرا که مزیت های آن نسبت به دوتا فر دیگر بسیار بالاتر است ، در داخل جدول ها پرفروش ترین مدل های فر تو کار برقی از برند های محبوب را برای شما شرح داده ایم .

فر توکار گازی چه مارکی خوبه ؟

اگر پرفروش ترین مدل های فر توکار گازی و همچنین برترین برند ها فر گازی را نمیشناسید توصیه می کنم این مطلب را مطالعه کنید تا با انواع برند های برتر ان آشنا شوید .

4.5/5 - (107 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

20 دیدگاه در “بهترین فر توکار (برقی و گازی) بصرفه در 1401 [قیمت و خرید]

 1. پری گفت:

  سلام قیمت بهترین مدل فر توکار اخوان چقدره حدودا؟

  1. shokufeh گفت:

   قیمت فر توکار به عوامل مختلفی بستگی دارد به همین دلیل نمی توان قیمت دقیق آن را بیان کرد ، اما در حالت کلی به طور میانگین قیمتی مابین 4 تومن تا 7 تومن دارند .

 2. ashoor گفت:

  من برای جهیزیه ام فر توکار سینجر خریدم فوق العاده راضیم حتی قابلیت یخ زذایی داره و دیگه مایکروویو نخریدم

 3. ashoor گفت:

  من برای جهیزیه ام فر توکار سینجر خریدم فوق العاده راضیم حتی قابلیت یخ زذایی داره و دیگه مایکروویو نخریدم

  1. shokufeh گفت:

   چقدر خوب ، ممنون از نظرتون فر های سینجر همیشه پر طرفدار هستند .

  2. Sara گفت:

   سلام چه مارکی از سینجرو خریدین ؟

 4. nazanin گفت:

  سلام میشه ابعاد فر توکار رو دقیق بگین ممنون میشم؟

  1. نادر گفت:

   ابعاد فر توکار در حالت استاندارد 60 در 60 و با عمق 54 سانتی متر می باشد

  2. Malihe گفت:

   سلام وقت خوش، سولاردام ال جی دارم، میخوام بدونم که متفاوت از فر توکار هست؟ یا اینکه کار فر های توکار را انجام می‌دهد؟

 5. nikta گفت:

  سلام ببخشید نظرتون راجبه فر برقی لوفرا چیه؟

  1. shokufeh گفت:

   لوفرا یک برند خارجیه و با توجه به نظرات مصرف کنندگان فر برقی لوفرا از کیفیت خوبی برخوردار است اما پیشنهاد می کنم که قبل از خرید بررسی کلی تری انجام دهید .

 6. مبینا گفت:

  سلام ببخشید فرساتیسان چطوره ؟به نظرتون لطفا جواب بدید🙏

  1. shokufeh گفت:

   ساتیسان برندی نو پا است که چندان اطلاعات زیادی از آن در دسترس نیست و حدود یک ساله که تاسیس شده بهتره از افراد با تجربه که از این برند استفاده می کنند مشورت بگیرید .

   1. مجید گفت:

    واقعا چرا بدترین فر موجود تو بازار رو اسم میبرید شرگتی که الان نه گارانتی و خدمات معتبر خوبی داره نه از لحاظ کیفیت و جنس خوبه … حداقل به چیزی بگید ادم‌ خندش نگیره

 7. مبینا گفت:

  سلام ببخشید فرساتیسان چطوره به نظرتون؟🙏

 8. حمید رضا کمیلی پور 09151180844 گفت:

  سلام من مدتیست فر اخوان f23 خریدم متاسفانه در دوران گارنتی کارخانه و نمایندگی پاسخ گو نبوده

 9. عسل گفت:

  سلام ، خسته نباشید. جای تعبیه شده در اشپزخونه ما برای فر استاندارد نیست و عمق ۵۳ داره
  چطور و از کجا می‌تونم فر تو کار برقی متناسب با این ابعاد پیدا کنم؟

 10. مریم گفت:

  سلام. ببخشید در مورد فر توکار بلانتون نظری دارید؟خوبه؟

 11. جعفر یونسی گفت:

  سلام ابعاد جای فر از بیرون ۶۰در ۶۰ عمق هم ۶۰
  بعد از سه سانت داخل باکس میشه۵۷طول ارتفاع۶۰ ودعمق ۶۰ به نظر شما فرجا میشه چه مارک ومدلی بخرم۰۹۱۱۳۸۱۲۰۴۱

  1. parisa گفت:

   مدل های مختلفی هستند که جا میشن باید از فروشنده کمک بخواین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.