برفاب ساخت کجاست ؟ [ برند برفاب چه محصولاتی را تولید میکند ؟ ]

تیر 23, 1401
بلاگ
برفاب ساخت کجاست

اگر به خاطر داشته باشید تا سال ها قبل آبگرمکن های خانه ها به صورت مخزنی بود که آب در آن جمع میشد و پس از گرم شدن قابلیت استفاده داشت . تمام آن آبگرمکن های مخزنی ساخت برند برفاب بودند اما آیا این برند فقط آبگرمکن تولید میکند و یا محصولاتی دیگر هم دارد ؟ اصلا فعالیت این برند در کجاست ؟ از چه زمانی فعالیت خود را آغاز کرده است و از همه مهم تر این که محصولات برفاب ساخت کجاست ؟ ما پیش از این در رابطه با بخاری برقی برفاب یک مطلب جامع و کاربردی نوشته بودیم که مطالعه آن به شما پیشنهاد میشود اما امروز میخواهیم به طور کلی درباره داستان برند برفاب و محصولاتی که تولید میکند با یکدیگر صحبت کنیم . پیشنهاد میکنیم حتما تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا بیشتر با این برند نام آشنا ، آشنا شوید .

برند برفاب ساخت کجاست ؟

یکی از مهم ترین مسائلی که در این مطلب حتما میخواهیم به آن بپردازیم پاسخ به سوال برفاب ساخت کجاست است . همانطور که از اسم آن هم پیداست برفاب یک برند ایرانی است که از سال 1369 فعالیت خود را با تولید کولر های آبی شروع کرد و امروزه بیش از 20 گروه مختلف محصولات دارد که هر کدام خود محصولات بسیار متنوعی تولید میکنند . در ابتدا برند برفاب فقط کولر آبی تولید میکرد اما رفته رفته دامنه فعالیت خود را گسترش داد به نحوی که اکنون فضای کارخانه تولیدی آن به بیش از 80 هزار متر مربع میرسد . اگر از واسطه ها چشم پوشی کنیم این برند بیش از 1000 نیروی کار مستقیم دارد که در کارخانه تولیدی برفاب فعالیت میکنند . کارخانه تولیدی این برند در شهرکرد استان چهار محال و بختیاری واقع شده است .

در سال های گذشته برند برفاب بیشترین صادرات محصولات را در بین برند های ایرانی به کشور های دیگر داشته است . از افتخارات این برند میتوان به کسب مقام صادر کننده نمونه کشوری به مدت 5 سال متوالی اشاره کرد .

برند برفاب ساخت کجاست ؟

انواع محصولات برفاب

خوب حال که میدانیم برفاب ساخت کجاست زمان آن رسیده است که ببینیم این برند چه محصولاتی را تولید و روانه بازار میکند . در ابتدا گفتیم که این برند کار خود را با تولید کولر های آبی آغاز کرده است پس کولر های آبی بدون شک یکی از محصولات خوب و با کیفیت این برند است . اما اکنون پس از گذشت بیش از 3 دهه محصولات آن و دامنه فعالیت این کمپانی بسیار گسترش یافته است . از جمله محصولات این برند میتوان به انواع آبگرمکن برقی و گازی ، کولر آبی ، بخاری برقی ، یخچال و فریزر ، فریزر های صندوقی ، ماشین لباسشویی ، اجاق گاز رو میزی ، جارو برقی و … اشاره کرد . البته به تازگی این برند در حوزه تولید لوازم برقی آشپزخانه مانند قهوه ساز و ساندویچ ساز و گریل وارد شده است اما هنوز این محصولات به بازار معرفی نشده اند .

بررسی گارانتی محصولات برفاب

در این قسمت از مطلب پس از بررسی این که برفاب ساخت کجاست میخواهیم به بررسی گارانتی محصولات برفاب و همچنین خدمات پس از فروش و نمایندگی های این برند بپردازیم . همانطور که گفتیم تمامی محصولات برند برفاب در ایران و در کارخانه تولیدی خود برند برفاب که در شهر کرد واقع شده است تولید میشود . بر همین اساس تمامی محصولات این برند هم توسط خود کمپانی برفاب گارانتی میشوند که این گارانتی تا 18 ماه پس از خرید و فعال سازی گارانتی آن معتبر است . در رابطه با نمایندگی های خدمات پس از فروش برفاب هم خیالتان از این بابت راحت باشد چون میتوان گفت به طور میانگین در تمام شهر های ایران نمایندگی این محصولات وجود دارد و اگر هم در شهر شما نمایندگی نداشت به احتمال 99 درصد در یکی از شهر های نزدیک شما نمایندگی فعال دارد .

بررسی گارانتی محصولات برفاب

تمامی این نمایندگی ها توسط تکنسین های حرفه ای و کارآزموده فعالیت میکنند . این تکنسین ها شما را در خدمات پیش از خرید ، نصب و خدمات پس از فروش و یا تعمیرات محصول در صورت خرابی محصول راهنمایی و کمک خواهند کرد . حتی پس از این که مدت زمان گارانتی به پایان برسد باز هم میتوانید از خدمات پس از فروش این برند استفاده کنید اما شامل پرداخت هزینه میشود .

پنکه های برفاب ساخت کجاست ؟

برفاب پنکه های متنوع و با کیفیتی را تولید و روانه بازار میکند اما آیا اطلاع دارید که پنکه های برفاب ساخت کجاست ؟ مانند سایر لوازم آن در ایران ساخته میشود و یا فقط در ایران مونتاژ میشود . در پاسخ باید بگوییم که تمامی محصولات برفاب از لوازم برقی بزرگ گرفته تا لوازم برقی کوچک و آبگرمکن و کولر آبی آن همگی در ایران و در کارخانه تولیدی برفاب در شهر کرد طراحی و سپس تولید و به بازار می آید .

پنکه های برفاب ساخت کجاست ؟

موتور یخچال و فریزر برفاب ساخت کجاست ؟

یکی از موضوعاتی که برای خریداران محصولات برند برفاب پیش می آید این است که موتور یخچال و فریزر برفاب ساخت کجاست ؟ چون اخیرا در رابطه با برند های بسیار زیادی شنیده ایم که تمام قطعات آن یا از کشور ها خارجی وارد میشود که خوب در اینصورت موردی نیست اما گاهی برخی از برند ها از قطعات بی کیفیت و درجه چندم چینی برای ساخت محصولات خود استفاده میکنند . اما برند برفاب همانطور که گفتیم با بیش از 80 هزار متر مربع فضای تولیدی حتی تمامی قطعات اولیه محصولات خود را خودش تولید میکند .

کارخانه برفاب در کجا قرار دارد ؟

دفتر مرکزی کمپانی برفاب در تهران قرار دارد اما کارخانه تولیدی آن در شهرکرد واقع شده است .

برفاب چه محصولاتی تولید میکند ؟

شاید به خاطر اسم برند برفاب است که همه فکر میکنند فقط انواع یخچال و فریزر تولید میکند اما در واقع محصولات برند برفاب شامل یخچال و فریزر ، کولر آبی ، بخاری برقی و گازی ، انواع آبگرمکن ، انواع پنکه معمولی و هوشمند ، اجاق گاز ، ماشین لباسشویی ، جارو برقی و … تولید میکند . البته به تازگی در تولید لوازم برقی کوچک آشپزخانه هم فعالیت میکند .

امتیاز مطلبpost
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.