یخچال ایستکول ساخت کجاست ؟ [هر آنچه درباره این برند نمیدانستید]

تیر 25, 1401
بلاگ
ایستکول ساخت کجاست

آیا تا به حال در رابطه با برند ایستکول چیزی شنیده اید ؟ میدانید که محصولات آن چه چیز هایی است ؟ اصلا میدانید که ایستکول ساخت کجاست ؟ در این مطلب میخواهیم پاسخ تمام این پرسش ها را بدهیم . لذت برداشتن یک بستنی خنک از فریزر سوپر مارکت ها چیزی است که همه ما حتما تجربه کرده ایم . اما آیا تا به حال به فریزر هایی که این بستنی ها را از آن بر میدارید دقت کرده اید ؟ میتوان گفت بیش از 80 درصد فریزر های بستنی و یخچال های ویترینی که آبمیوه در آن میگذارند ساخت برند ایستکول است . اما واقعا این محصولات در کدام کشور ساخته میشود که تا این حد پر فروش است و همه آن را میشناسند ؟ در ادامه همراه ما باشید تا ببینیم که واقعا این برند ساخت کجاست و از کجا کار خود را شروع کرده است .

پیشنهاد میکنیم که حتما مقالات دیگر ما را مانند آرام پز فلر و جارو برقی پلار مطالعه بفرمایید .

تاریخچه برند ایتسکول

در ابتدا پیش از آن که بخواهیم بدانیم ایستکول ساخت کجاست میخواهیم نیم نگاهی به تاریخچه برند ایستکول بیاندازیم و ببینیم چه داستانی در پس زمینه این برند وجود دارد . تاسیس این شرکت به سال 1356 بر میگردد یعنی بیش از 40 سال پیش . برند ایستکول که در ابتدا همه آن را به عنوان کمپانی تولیدی تکران مبرد میشناختند ، در ابتدا با تاسیس یک کارگاه یخچال سازی در مهرماه سال 1356 فعالیت خود را آغاز کرد و با تولید فریزر های ایستاده قدمی بزرگ در عرصه تولید این فریزر ها برداشت . این برند در نهایت در سال 1383 برند ایستکول را به بازار معرفی کرد و خط تولید خود را نیز افتتاح کرد . اولین محصولی که برند ایستکول در خط تولید خود تولید میکرد یخچال های 9 فوتی بود که امروزه برای اتاق خواب ها از آن استفاده میشود .

تاریخچه برند ایتسکول

بعد از گذشت چند دهه از شروع فعالیت این برند اکنون بیش از 10 ها مدل محصول تولید میکند که یخچال و فریزر های صنعتی فقط نمونه کوچکی از آن ها هستند . حالا تعداد نمایندگی های ایستکول در ایران به بیش از 300 شعبه میرسد که این نشان از کیفیت کار و افزایش تقاضای مردم است . از افتخارات این برند میتوان به دریافت عنوان صنعتگر برتر در سال 1393 اشاره کرد که از میان بیش از صد ها برند ایرانی انتخاب شده است .

ایستکول ساخت کجاست ؟

ایستکول ساخت کجاست ؟ اکنون دیگر حتما پاسخ این سوال را میدانید و دیگر نیازی نیست در رابطه با آن توضیحی بدهیم . همانطور که گفتیم ایستکول برندی ایرانی است که دامنه فعالیتش به بیش از 40 سال پیش باز میگردد . این برند برای اولین بار در ایران فعالیت خود را آغاز کرد و تا به امروز هم پر قدرت به راه خود ادامه میدهد . البته همانطور که پیش از این هم گفتیم برند ایستکول در سال 1383 به بازار معرفی شد و پیش از آن به نام تکران مبرد فعالیت میکرد . اکنون برند ایستکول یکی از برترین و بزرگترین کمپانی های تولیدی لوازم صنعتی و خانگی سرد کننده و انواع قطعات آن هاست که در حدود 300 نمایندگی در اقسا نقاط ایران دارد .

ایستکول ساخت کجاست ؟

محصولات برند ایستکول

حال که میدانیم ایستکول ساخت کجاست باید ببینیم که به طور کلی این برند چه محصولاتی دارد . در رابطه با محصولات برند ایستکول همانطور که در ابتدا نیز گفتیم این کمپانی در ابتدا به تولید لوازم سرد کننده صنعتی پرداخته بود اما بعد از چندین سال فعالیت اولین یخچال فریزر های خانگی خود را وارد بازار کرد .شاید خیلی از افراد برند ایستکول را فقط با یخچال های ویترینی و فریزر های بستنی آن بشناسند اما باید بدانید که این برند محصولات دیگری هم دارد . از جماه محصولات برند ایستکول میتوان به آبسرد کن ، یخچال فریزر ، دستگاه تصفیه هوا ، یخچال ویترینی ، یخچال کمپینگ ، یخچال دکوراتیو و … اشاره کرد .

یخچال فریزر ایستکول ساخت کجاست ؟

همانطور که گفتیم تمامی محصولات ایستکول ساخت کشور خودمان میباشد و در پاسخ به سوال یخچال فریزر ایستکول ساخت کجاست باید بگوییم که فرقی نمیکند کدام وسیله از برند پر آوازه و با کیفیت ایستکول انتخاب کنید مهم این است که تمامی محصولات آن در ایران ساخته میشود . حتی اکثر قطعات آن نیز بدون این که نیازی به کشور های بیگانه وجود داشته باشد در کشور خودمان ایران ساخته میشود . این برند چه زمانی که در ابتدا کار خود را در سال 57 فقط با تولید فریزر های ایستاده آغاز کرد و چه اکنون که محصولات متنوع بسیاری را تولید میکند تمام تلاش خود را کرده تا دست بیگانگان را از تولیدات خود دور نگاه دارد .

یخچال فریزر ایستکول ساخت کجاست ؟
ایستکول به جز یخچال و فریزر چه لوازم دیگری تولید میکند ؟

تولیدات برند ایستکول فقط به یخچال و فریزر ختم نمیشود بلکه انواع یخچال اتاق خوابی ، یخچال ماشینی ، آبسرد کن ، تصفیه کننده هوا و … هم تولید میکند .

ایستکول یک برند ایرانی است یا درایران مونتاژ میشود ؟

تمامی محصولات و لوازمی که توسط برند ایستکول ساخته میشود همگی در ایران ساخته و بسته بندی میشوند .

4.9/5 - (19 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

1 دیدگاه در “یخچال ایستکول ساخت کجاست ؟ [هر آنچه درباره این برند نمیدانستید]

  1. محمد طاهری گفت:

    سلام و قت بخیر طاهری هستم نماینده فروش نمایشگر و بیلبوردهای سطح شهر مشهد آماده همکاری با شما: 09012516239

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.