بلاگ

گری (gree) ساخت کجاست ؟[ برند آمریکایی یا چینی ؟! ]

گری ساخت کجاست

در میان تمامی برند های تولید کننده لوازم خانگی که در بازار وجود دارند تنها چند برند هستند که برترین محصولات را روانه بازار می کنند ، در این میان یکی از این برند های محبوب و پر طرفدار تولید کننده لوازم خانگی برند گری می باشد ، البته برند گری را نمی توان یرندی دانست که تمام لوازم خانگی را تولید می کند بلکه گری انواع محصولات سیستم های تهویه ها چون کولر ها و به خصوص کولر گازی ها را تولید می کند. در این مقاله قصد داریم تا تاریخچه برند گری را برای شما شرح دهیم پس اگر سوالاتی چون گری ساخت کجاست ، کولر گازی گری ساخت کجاست و مال چه کشوری است و … دارید توصیه می کنم تا انتهای این مطلب را مطالعه بفرمایید .

کولر گازی های گری از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و میتوان آن را محصولی از گری دانست که باعث شده تا گری روز به روز بیشتر موفق شود .

برند گری در چین

خب حالا به سراغ پاسخ سوال اصلی گری ساخت کجاست می رویم . کارخانه برند گری در شهر زوهای چین در سال 1991 تاسیس شده است و در زمینه تهویه مطبوع فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرده است ، برند گری از سال 2005 انواع کولر های گازی را روانه باز کرده است و برای تولید محصولات خود از برترین و به خصوص با کیفیت ترین متریال ها و مواد اولیه استفاده می کند بنابراین این اطمینان وجود دارد که محصولات گری همراه با کیفیت و مقاومت بالایی به فروش می رسند و آوازه شهرت گری را می توان به تولید محصولات با کیفیت آن نسبت داد .

گری ساخت کجاست

محصولات برند گری

گری بندی است که محصولات خود را با تنوع مدل های زیادی روانه بازار می کنند ، محصولات برند گری به بیش از 200 کشور جهان صادر می شود و در طول سال حدود 5.5 میلیون دستگاه سیستم تهویه هوا تولید می کند . از جمله از انواع محصولات گری می توان به انواع کولر های گازی چون کولر های دیواری ، پنجره ای ، پرتابل ، داکت و … اشاره کرد .

کیفیت محصولات گری (gree)

پس از پاسخ به سوال گری ساخت کجاست به سراغ بررسی کیفیت محصولات برند گری می رویم . همانطور که پیش تر گفتیم گری از برترین تکنولوژی های روز دنیا و همچنین از برترین مواد اولیه و متریال ها برای ساخت محصولات خود استفاده می کند ، گری همیشه در تلاش بوده است تا محصولات خود را به صورت کم مصرف تولید کند بنابراین رتبه انرژی محصولات گری به خصوص کولر گازی های گری همیشه ++A و +++A نیز می باشد .کولر گازی های گری هم به صورت اینورتر دار و هم به صورت بدون اینورتر تولید می شوند .

گارانتی محصولات گری (gree)

گری برندی است که انواع محصولات خود را همراه با گارانتی و ضمانت روانه بازار می کند و برای آن خدمات پس از فروش خوبی هم در نظر میگیرد . در رابطه با کولر گازی گری باید بگوییم که تمام مدل کولر گازی های برند گری همراه با گارانتی و ضمانت می باشد که گارانتی آن شامل 60 ماه گارانتی کمپرسور ، 24 ماه گارانتی برای سایز قطعات و نصب رایگان نیز می باشد .

کولر گازی گری ساخت کجاست ؟

سوالات زیادی در رابطه با برند گری وجود دارد که از جمله از این سوالات می توان به کولر گازی گری ساخت کجاست ف گری مال چه کشوری است ؟ محصولات گری در کجا تولید می شوند و … اشاره کرد . گری برای تولید محصولات خود به خصوص کولر گازی ها از برترین تکنولوژی ها و فناوری های کشور آمریکا استفاده کرده است اما بنا بر دلایلی گری تولید و مونتاژ کولر های گازی خود را به کشور چین سپرده است. پس با این حساب می توان این گونه برداشت کرد که کولر گازی گری ساخت کشور چین می باشند پس این باور که برخی معتقد هستند کولر گازی های گری متعلق به کشور امریکا می باشد تصور غلطی است و نباید آن را باور کرد .

کولر گازی تقلبی گری(gree)

برخی از افراد سودجو هستند که بر روی محصولات گری چون کولر گازیآان ها برچسب ساخت کشور آمریکا را می زنند تا بدین طریق مردم را گول بزنند که کولر گازی گری محصول کشور آمریکاست پس با توجه به مطالبی که پیش تر گفتیم گول چنین افرادی را نخورید .

برند گری مال چه کشوری است ؟

گری نام یک برند بزرگ چینی است که به اشتباه برخی تصور می کنند که گری برندی آمریکایی است .

کولر گازی گری در چه کشوری تولید می شود ؟

کولر گازی های گری که از محبوب ترین محصولات گری در بازار هستند در کشور چین ساخته می شوند .

گارانتی و ضمانت برند گری چگونه است ؟

گری همواره در تلاش بوده است تا برای جذب رضایت مشتریان خود محصولات خود را همراه با برترین گارانتی و خدمات پس از فروش روانه بازار کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *