برند جانتک ساخت کدام کشور است ؟ [جانتک ایرانی است یا خارجی]

شهریور 10, 1401
بلاگ
جانتک ساخت کجاست

اگر اهل خیاطی باشید و یا کمی به هنر خیاطی علاقه داشته باشید ، حتما نام چرخ خیاطی جانتک را زیاد شنیده اید . اما آیا میدانید که برند جانتک ساخت کدام کشور است ؟ در رابطه با برند جانتک داستان های زیادی وجود دارد . برخی میگویند جانتک ساخت ایران است و برخی دیگر عقیده دارند که چرخ خیاطی های جانتک ساخت کشور ژاپن هستند . اما واقعا این برند در کجا ساخته میشود ؟ جانتک چه محصولات دیگری به جز چرخ خیاطی تولید میکند ؟ اصلا کیفیت محصولات جانتک چگونه است ؟ پر فروش ترین مدل های چرخ خیاطی جانتک کدام است ؟ این سوالات و صد ها سوال دیگر را ما در این مطلب پاسخ خواهیم داد تا دیگر ابهامی در زمینه برند جانتک در ذهن شما وجود نداشته باشد . پس در ادامه این مطلب با ما همراه باشید .

حتما پیشنهاد میکنیم دیگر مطالب ما که در رابطه با چرخ خیاطی نوشته شده است را مانند بهترین مدل چرخ خیاطی ژانومه و همچنین مطلب چرخ خیاطی جانتک خوبه را مطالعه کنید .

جانتک ساخت کدام کشور است ؟

آیا میدانید که جانتک ساخت کدام کشور است ؟ در واقع جانتک یک برند نیست . حتما همه شما نام برند پر آوازه ژانومه را شنیده اید . در واقع جانتک زیر مجموعه برند ژانومه است . ژانومه یک کمپانی ژاپنی است که در حوزه تولید چرخ خیاطی بیش از چند دهه است که فعالیت میکند و در اکثر کشور های دنیا نمایندگی فعال دارد . کمپانی جان و مه در ایران نمایندگی اصلی ژانومه در ایران است که جانتک نیز یکی از زیر مجموعه های آن است .

جانتک ساخت کدام کشور است ؟

محصولات جانتک شامل چیست ؟

محصولات جانتک شامل چیست ؟ آیا فقط چرخ خیاطی تولید میکند یا محصولات دیگری هم دارد ؟ برند جانتک که زیر مجموعه کمپانی جان و مه است ، در ابتدا اولین محصولی که این برند تولید میکرد فقط چرخ خیاطی بود اما پس از آن انواع اتو پرسی ، انواع چرخ خیاطی ، انواع چایی ساز ، انواع بخارشوی و انواع قیچی را نیز در لیست تولیدات خود قرار داد.

چرخ خیاطی جانتک ساخت کدام کشور است ؟

همانطور که در پاسخ به سوال جانتک ساخت کدام کشور است هم گفتیم ، کمپانی جان و مه نمایندگی رسمی ژانومه در ایران است . یعنی قطعات ژانومه از ژاپن وارد میشود و در کمپانی جان و مه در ایران به نام جانتک تولید میشوند . پس در واقع در پاسخ به سوال چرخ خیاطی جانتک ساخت کدام کشور است ؟ باید بگوییم که چرخ خیاطی های جانتک ساخت کشور ایران اما با قطعات ژاپنی و در واقع مونتاژ ایران است .

کیفیت چرخ خیاطی جانتک چگونه است ؟

حال که میدانیم چرخ خیاطی های جانتک ساخت کدام کشور است ، باید ببینیم که کیفیت چرخ خیاطی جانتک چگونه است ؟ چرخ خیاطی جانتک از سری چرخ هایی است که کیفیت و کارایی بالایی داشته و امروزه نظر خریداران را به سوی خود جذب کرده است. تنها با کمی شناخت نسب به این برند چرخ خیاطی شما میتوانید نکات برجسته آن را شناخته و از بین مدل های مختلف با توجه به نیازتان یکی را انتخاب و اقدام به خرید کنید. چرخ خیاطی جانتک قابلیت دوخت انواع پارچه از جمله حریر، کرپ، کتان، کریشه، جین و چرم را داشته و کار را برای خیاطان و دوستداران حرفه خیاطی آسان و لذت بخش می کند .

کیفیت چرخ خیاطی جانتک چگونه است ؟
برند جانتک فقط چرخ خیاطی تولید میکند ؟

خیر تولیدات برند جانتک فقط شامل چرخ خیاطی نیست و شامل اتو پرس ، چای ساز ، بخارشوی ، قیچی و … است.

جانتک ساخت ژاپن است ؟

قطعات چرخ خیاطی و به طور کلی محصولات جانتک از کشور ژاپن است .

2.7/5 - (3 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.