مارک لومینارک ساخت کجاست؟[مارک فرانسوا ساخت کجاست؟]

اردیبهشت 5, 1400
بلاگ
لومینارک ساخت کجاست

هر کسی که برای خرید بهترین سرویس آرکوپال پا به مغازه ام می گذارد در رابطه با آرکوپال های فرانسوا و آرکوپال های لومینارک سوالات زیادی از ما میپرسند ، از جمله از سوالاتی که می پرسند این است که مارک لومینارک ساخت کجاست ؟ ، مارک فرانسوا ساخت کجاست ؟ لومینارک و فرانسوا چه تفاوتی باهم دارند ؟ ، آرکوپال فرانسوا بهتره یا آرکوپال لومینارک ؟ و … در حقیقت سوالات این مدلی زیاد از ما پرسیده می شود و علت آن هم عدم آگاهی مشتریان است بنابراین در این مقاله تصمیم دارم تا به صورت صریح و واضح پاسخ این سوالات را بدهیم و در واقع تاریخچه برند لومینارک و تاریخچه برند فرانسوا را بررسی کنیم پس اگر شما هم قصد خرید آرکوپال را دارید و بهترین مارک سرویس آرکوپال را نمیشناسید توصیه می کنم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید .

سرویس 25 پارچه آرکوپال دینو طرح ماهور صورتی

سرویس 25 پارچه آرکوپال دینو طرح نازلین فیروزه

محصولات لومینارک ساخت کجاست ؟

لومینارک یکی از محبوب ترین برند های تولید کننده آرکوپال ها در جهان شناخته شده اند ، برند لومینارک در سال 1825 در کشور فرانسه به طور حرفه ای فعالیت خود را آغاز کرده است و از آن زمان به بعد با تلاش و پشتکار فراوان به یکی از بهترین مارک ها در جهان تبدیل شده است که محبوبیت بسیار زیادی هم به دست آورده اند . در حقیقت کارخانه لومنیارک در شمال فرانسه در بین مرز دو کشور فرانسه و بلژیک قرار داد ، لومینارک انواع محصولاتی چون ظروف پذیرایی ، ظروف غذاخوری ، ظروف نوشیدنی و تزیینی را روانه بازار می کند .

تمام محصولات لومینارک از شفافیت و مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند و در کنار آن دارای رنگ و طرح های بسیار متنوعی هستند پس بدین ترتیب می توان بیان کرد که محصولات لومینارک از تنوع بسیار بالایی در طرح و رنگ برخوردار هستند . از همان ابتدای فعالیت همیشه هدف لومینارک بر این بوده است تا بهترین محصولات را همراه با بهترین خدمات به مشتریان خود ارائه دهد و همین موضوع را سرلوحه کار خود قرار داده است .

سرویس26 پارچه آرکوپال مربعی لب پلاتین

سرویس26 پارچه آرکوپال بیضی لب طلا

سرویس غذاخوری 26 پارچه آرکوپال فرانسوا طرح گرد سفید ساده

سرویس غذاخوری 26 پارچه آرکوپال گرد لب طلا

محصولات مارک فرانسوا ساخت کجاست ؟

خب حالا به سراغ یکی از پر تکرارترین سوالات می رویم که امروزه خیلی از افراد از ما میپرسند این سوال راجع به این موضوع است که مارک فرانسوا ساخت کجاست ( مارک لومینارک ساخت کجاست ؟) و یا آرکوپال فرانسوا مال چه کشوری هستند ؟ بیشتر افراد براین باور هستند که مارک فرانسوا از مارک لومینارک جداست و این ها دو تا برند جداگانه نیز محسوب می شوند اما این باور اصلا درست نیست و بهتر است هرچه سریع تر اصلاح شود .

همانطور که پیش تر گفتیم لومینارک یکی از برترین و بزرگ ترین برند های جهان به شمار می رود به همین دلیل لومینارک دارای چندین برند جداگانه که زیر مجموعه آن قرار دارند و تحت نظر برند بزرگ لومنیارک نیز فعالیت می کند ، یکی از این برند های زیر مجموعه برند لومینارک برند فرانسوا می باشند که محبوبیت بسیار زیادی را به دست آورده است و علاوه بر آن محبوبیت خود برند لومینارک را هم چندین برابر افزایش داده است .

کیفیت محصولات لومنیارک و فرانسوا

بعد از پاسخ به سوالات مارک لومینارک ساخت کجاست و یا فرانسوا ساخت کجاست به سراغ بررسی کیفیت محصولات میرویم:

در رابطه با کیفیت محصولات لومینارک و کیفیت محصولات فرانسوا جای هیچ شک و شبهه ای نمی ماند ، تمام محصولات لومینارک قبل از آن که به مرحله فروش برسند باید از زیر نظر مراحل ویژه ای عبور کنند ، تمامی این محصولات درون آزمایشگاه های مخصوص لومینارک تحت بررسی و آزمایش قرار میگیرند تا کیفیت محصولات آنان بررسی شود البته در مراحل تولید هم این کنترل کیفیت وجود دارد اما با این حال دوباره قبل از تایید خصوصیات فروش مورد بازبینی قرار میگیرند .

سویس غذاخوری آرکوپال مقصود 26 پارچه فرانسوا طرح لی لا

سرویس غذاخوری۲۶ پارچه آرکوپال مورانو طرح سنگی

سرویس غذاخوری ۲۶ پارچه آرکوپال طرح ساتین

سرویس غذاخوری 25 پارچه آرکوپال طرح بارانه صورتی

محصولات لومینارک از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند چرا که در طول تولید محصولات لومینارک اعم از بشقاب ، لیوان ، پیش دستی ، فنجان ، لیوان و … را درون کوره های با حرارت بسیار بالا قرار می دهند و در انتهای دما را به طور ناگهانی سرد می کنند تا مقاومت این ظروف را در برابر تغییر ناگهانی دما و شوک حرارتی بسنجند . به همین دلیل است که می توان با اطمینان بیان کرد محصولات لومینارک قادر به تحمل دمای بالغ بر 135 درجه سانتیگراد می باشد . ظروف ساخته شده توسط لومینارک و فرانسوا دارای ویژگی هایی هستند که آنان را برای استفاده بر روی اجاق گاز ، استفاده در فر و مایکروویو مناسب کرده اند .

محصولات لومنیارک از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند به همین دلیل هر نوع ظروفی برای هر نوع سلیقه ای را لومینارک تولید می کند تا بدین طریق مشتریان متنوع تر و بیشتری را سمت محصولات خود جذب کند .

محصولات لومینارک گاهی چندین بار درون ماشین ظرفشویی های آزمایشگاه های با جندین نوع پود ماشین ظرفشویی مورد شست و شو و آزماشی قرار میگیرند تا از میزان مقاومت این ظروف درون ماشین ظرفشویی اطمینان پیدا کنند .

برند لومینارک و فرانسوا در دیگر کشور ها

بعد از پاسخ به سوال مارک لومینارک ساخت کجاست و یا فرانسوا ساخت کجاستباید بدانیم که محصولات این برند ها در چه کشور هایی یافت می شوند ، محصولات لومینارک با توجه به کیفیت و تنوع بالایی که دارند طرفداران بسیار زیادی در دیگر کشور ها پیدا کرده اند ، بدین ترتیب تمام محصولات لومینارک به بیش از 160 کشور جهان صادر می شود و کشور های بسیار زیادی در دنیا هستند که خواستار محصولات لومنیارک و فرانسوا می باشند .

سرویس غذاخوری 30 پارچه چینی پردیس مدل مرسیا

سرویس غذاخوری 30 پارچه چینی پردیس مدل مرسیا فیروزه ای

آرکوپال فرانسوا ساخت کجاست ؟

یکی دیگر از سوالات در رابطه با برند فرانسوا این می باشد که آرکوپال فرانسوا ساخت کجاست و در چه کشوری تولید می شوند ، با توجه به این امر که فرانسوا یکی از برند های زیر مجموعه لومینارک به شمار می رود و لومینارک ساخت کشور فرانسه می باشد پس بدین ترتیب می توان گفت که برند فرانسوا هم متعلق به کشور فرانسه است و آرکوپال های فرانسوا درکشور فرانسه تولید می شوند.

آرکوپال فرانسوا بخرم یا نه ؟

تمام محصولات فرانسوا یا لومینارک با بهترین فناوری ها و تکنولوژی ها تولید شده اند بنابراین می توان این گونه بیان کرد که خرید سرویس آرکوپال این برند ارزش بالایی دارد .

فرانسوا و لومینارک ساخت ایران یا فرانسه ؟

برند فرانسوا که یکی از برند های زیر مجموعه برند لومینارک می باشد و هردو ساخت کشور فرانسه هستند .

4.4/5 - (25 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.