لوازم خانگی پارس ساخت کجاست ؟ [ بررسی محصولات برند پارس ]

مرداد 24, 1401
بلاگ
پارس ساخت کجاست

آیا تا به حال در رابطه با برند پارس چیزی شنیده اید ؟ میدانید که برند لوازم خانگی پارس ساخت کجاست ؟ اصلا این برند چه محصولاتی را تولید میکند ؟ از چه سالی کار خود را شروع کرده و فعالیت فعلی آن در کجاست ؟ در این مطلب میخواهیم در رابطه با این برند صحبت کنیم و بررسی کنیم که آیا محصولات این برند ارزش خرید دارند یا نه ؟ برخی از افراد برند پارس را با لوازم خانگی پارس خزر اشتباه میگیرند و برخی دیگر فکر میکنند که لوازم خانگی پارس همان لوازم خانگی پارس الکتریک است . اما باید بدانید که برند لوازم خانگی پارس یک برند جدا و مستقل از این دو برندی که فقط تشابه اسمی دارند است . در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا بیشتر با برند لوازم خانگی پارس و محصولات آن آشنا شوید .

تاریخچه برند لوازم خانگی پارس

پیش از آن که بخواهیم ببینیم که برند لوازم خانگی پارس ساخت کجاست ابتدا بیایید نگاهی به تاریخچه این برند بیاندازیم. این کمپانی در سال 1354 عملیات ساخت و تاسیس شرکت را آغاز کرد و پس از گذشت 5 سال عملیات در بخش عمرانی این کمپانی در سال 1359 خط تولید این کمپانی راه اندازی شد و به بهره برداری رسید . این شرکت محصولات خود را از ابتدا بر مبنای کیفیت بالای محصول و رضایت صد در صدی مشتری تولید میکرد . تولیدات چند سال اولیه تولیدات این شرکت فقط محدود به 2 نوع محصول در مدل های مختلف بود ، یخچال و فریزر های 12 فوت . اما پس از گذشت چند سال و در سال 1381 پس از آن که نیاز های مشتریان را به خوبی شناسایی کردند و پس از تحقیق و تجربه در این زمینه ، جهت بهبود محصولات خود در ساختار ظاهری و کیفیتی محصولات خود اقدام کرد .

نکته قابل توجه که باعث افتخار این برند است این است که در سال های اولیه انقلاب که کشور با کمبود نیروی انسانی متخصص و متعهد مواجه بود ، این مجموعه در دستیابی به هدف ها و خواسته های خود بسیار موفق ظاهر شد . شاید همین کمبود ها بود که باعث شد این مجموعه علاوه بر تولید کالای با کیفیت ، به فکر آموزش نیروی انسانی زبده و متخصص نیز بیافتد و مرکز آموزش علمی و کاربردی لوازم خانگی پارس را در سال ۱۳۸۸ تأسیس کند .

تاریخچه برند لوازم خانگی پارس

پارس ساخت کجاست ؟

حال زمان آن رسیده است که بدانیم لوازم خانگی برند پارس ساخت کجاست ؟ همانطور که در توضیح تاریخچه لوازم خانگی پارس به آن اشاره کردیم ، برند لوازم خانگی پارس ساخت کشور خودمان ایران است . این برند از سال 1354 فعالیت خود را آغاز کرد اما تولید محصولات آن از سال 1359 آغاز شد و در سال 1381 نیز تحول عظیمی در تولیدات خود از لحاظ کیفیتی و ظاهری به وجود آورد . دقیقا در سال 1388 یعنی حدود 30 سال پس از تولید اولین محصول توسط این کمپانی ، مرکز آموزش علمی و کاربردی لوازم خانگی پارس را در سال ۱۳۸۸ تأسیس کرد . هدف این مرکز تربین نیروی انسانی متخصص و زبده در زمینه تولید لوازم خانگی است . شاید در ابتدا تولیدات این کمپانی فقط محدود به یخچال و فریزر آن هم 12 فوت بود اما امروزه در تولید بسیاری از محصولات آن هم با کیفیت بالا ورود کرده است .

برند پارس با برند پارس الکتریک یکی است ؟

یکی از سوالاتی که بسیاری از افراد زمانی که با برند پارس آشنا میشوند میپرسند این است که برند پارس با برند پارس الکتریک یکی است ؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که خیر برند پارس الکتریک خود یک برند جدا است و همانطور که در پارس ساخت کجاست به شما گفتیم برند پارس هم یک برند کاملا مستقل و جداست . اما برخی از افراد چون کلمه پارس در برند های پارس استیل ، پارس خزر ، پارس الکترونیک و پارس یکی است تصور میکنند که تمام این برند ها زیر مجموعه برند پارس هستند . باید بگوییم که خیر اصلا اینگونه نیست برند پارس از سال 1354 فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد و در سال 1359 نیز اولین محصول خود را روانه بازار کرد .

برند پارس با برند پارس الکتریک یکی است ؟

یخچال دوقلو پارس ساخت کجاست ؟

پس از آن که برند پارس موفق شد در زمینه تولید یخچال و فریزر های 12 فوت در طی سالیان طولانی تجربه کسب کند و به رضایت 100 درصدی مشتریان دست یابد ، تصمیم گرفت تا تولیدات خود را گسترش دهد و علاوه بر یخچال و فریزر های 12 فوت یخچال فریزر دوقلو نیز تولید کند . اما خیلی از افراد چون تصور میکنند که کمپانی پارس فقط یخچال فریزر دوقلو تولید میکند نمیدانستند که یخچال دوقلو هم از تولیدات این کمپانی است به همین جهت هم سوالی پر تکرار از سمت مشتریان این بود که یخچال دوقلو پارس ساخت کجاست ؟ یخچال دوقلو پارس هم مانند سایر محصولات پارس ساخت کشور ایران است .

محصولات برند پارس شامل چه چیزهایی است ؟

آیا میدانید که محصولات برند پارس شامل چه چیزهایی است ؟ همانطور که در ابتدای مطلب در رابطه با تاریخچه برند پارس هم گفتیم ، این برند در ابتدا فعالیت خود را با تولید یخچال و فریزرهای 12 فوت آغاز کرد و تا حدود بیش از دو دهه به تولید همین دو محصول پرداخت و واقعا هم در این زمینه موفق عمل کردند . برند پارس پس از آن که در تولید این دو محصول به کمال رسید تصمیم گرفت تا محصولات دیگری نظیر یخچال تک ، فریزر تک ، یخچال فریزر دوقلو و ماشین ظرفشویی را به لیست محصولات خود اضافه کرد . البته تخصص اصلی این برند در زمینه تولید یخچال و فریزر است و ماشین لباسشویی اولین محصول متفاوتی است که تولید کرده است . به تازگی جاروبرقی هم در مرحله تست و آزمایش برند پارس قرار گرفته است تا پس از تست کامل و رضایت صد در صدی وارد خط تولید شود .

برند پارس خزر و پارس یکی هستند ؟

خیر برند پارس و برند پارس خزر دو برند جدا و کاملا مستقل هستند .

موتور یخچال پارس ساخت کجاست ؟

این کمپانی قطعات محصولاتش را نیز نظیر موتور یخچال و فن آن خود در ایران در کمپانی اصلی پارس میسازد.

امتیاز مطلبpost
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.