تلویزیون سام الکترونیک ساخت کجاست ؟ [برند sam خوبه؟]

تیر 11, 1401
بلاگ
سام الکترونیک ساخت کجاست

با خارج شدن برند های لوازم خانگی خارجی از بازار ایران که این اتفاق به دلیل تحریم های موجود رخ داده است و بازار فروش برند های لوازم خانگی ایرانی پیشرفت بسیار چشمگیری پیدا کرده است ، این نوع برند هایی چون سام الکترونیک جزو معروف ترین برند ها می باشند که توانسته توجهات زیادی را به سمت خود جذب کند . اما با این حال چون این نوع برند ها به تازگی معروفیت زیاد به دست آورده اند افراد زیاد در مورد آن ها آشنایی ندارند بنابراین سوالات بی شماری در مورد آن که بهترین تلویزیون سام الکتریک کدام است ؟ سام الکترونیک ساخت کجاست ؟ نمایندگی آن در کجا قرار دارد و…. نیز پرسیده می شود .

اگر شما هم به دنبال پاسخ این سوالات هستید پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه بفرمایید . پیشنهاد میکنیم مطالبی چون ابعاد تلویزیون ۶۵ اینچ و تلویزیون جی پلاس ساخت کجاست را مطالعه کنید .

تلویزیون ال ای دی هوشمند سام الکترونیک مدل UA55TU6550TH سایز 55 اینچ

تلویزیون ال ای دی سام الکترونیک مدل UA50T5350TH سایز 50 اینچ

تلویزیون ال ای دی هوشمند سام الکترونیک مدل UA55TU6500TH سایز 55 اینچ

تلویزیون ال ای دی هوشمند سام الکترونیک مدل UA65TU7000TH سایز 65 اینچ

لوازم خانگی سام الکتریک ساخت کدام کشور است ؟

در پاسخ به سوال سام الکترونیک ساخت کجاست باید بیان کنیم که برند سام در واقع تحت نظر شرکت سام الکترونیک نیز تولید شده است و انواع محصولات تولیدی این شرکت با نام برند سام نیز روانه بازار شده است . در حقیقت لوازم خانگی سام نام یک برند تازه تاسیس می باشد که خیلی از افراد به اصطلاح آن را جایگزین سامسونگ در ایران می نامند . در ابتدا این برند تمرکز اصلی خود را بر روی تولید تلویزیون های با کیفیت ایرانی گذاشته شده است . با وجود گران تر شدن نرخ دلار و از همه مهم تر تحریم هایی که وجود دارد باعث شده تا برند های ایرانی جایگاه پر رنگ تری پیدا کنند و شرکت سام الکترونیک یکی از همین شرکت های ایرانی می باشد که در طی ماه ها و سال های اخیر توجهات زیادی را به دست آورده است .

قبل از آن که برند سامسونگ از بازار ایران خارج شود شرکت سام الکترونیک نمایندگی محصولات سامسونگ را عهده دار بوده است . در آن زمان شرکتی به نام سام گروه آتی نیز در بازار ایران فعالیت داشت . وظیفه ان در حقیقت واردات محصولات کوچک آشپزخانه بوده است . در این جا باید بیان کنیم که محصولات برند سام هیچ ربطی به شرکت سام گروه آتی نیز ندارد و نباید مشکلاتی که برای شرکت سام گروه آتی وجود دارد را به پای شرکت سام الکترونیک بگذارید .

تلویزیون ال ای دی سام الکترونیک مدل UA65TU6500TH سایز 65 اینچ

تلویزیون ال ای دی هوشمند سام الکترونیک مدل UA58TU6550TH سایز 58 اینچ

تلویزیون ال ای دی سام الکترونیک مدل UA50T5300TH سایز 50 اینچ

تلویزیون ال ای دی هوشمند سام الکترونیک مدل UA43T5500TH سایز ۴۳ اینچ

بررسی خدمات پس از فروش سام الکتریک :

در رابطه با نمایندگی و خدمات پس از فروش سام الکترونیک باید بیان کنیم که خدمات پس از فروش محصولات سام الکترونیک برعهده شرکتی به نام سام سرویس نیز می باشد . در حقیقت این شرکت سال ها در زمینه ارائه خدمات پس از فروش سام الکترونیک نیز فعالیت می کند . تلویزیون های سام دارای گارانتی و خدمات پس از فروش 24 ماهه نیز بوده اند .

تلویزیون سام الکترونیک ساخت کجاست

نمایندگی برند سام در ایران

در رابطه با نمایندگی های سام الکترونیک باید بیان کنیم که برند سام یک برند ایرانی بوده است از این رو حدودا به اندازه 525 نمایندگی فعال در ایران دارد و شعار آن ها تولید محصولاتی با قیمت و خدمات خوب است . شما به راحتی تنها با یک سرچ ساده می توانید نزدیک ترین نمایندگی به محل زندگی خود را پیدا کنید .

تلویزیون ال ای دی هوشمند سام الکترونیک مدل UA58TU6500TH سایز 58 اینچ

تلویزیون ال ای دی سام الکترونیک مدل UA32T4600TH سایز 32 اینچ

تلویزیون ال ای دی هوشمند سام الکترونیک مدل UA50T5800TH سایز 50 اینچ

تلویزیون ال ای دی سام الکترونیک مدل UA43T5100TH سایز 43 اینچ

سام گروه آتی را با برند سام اشتباه نگیرید !

در حقیقت سام گروه آتی در سال 1392 فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرده است . و در حقیقت این برند یک برند بدون کارخانه است بدین معنا که محصولات دیگر برند ها را با نام برند خود تولید می کند از این رو نباید این برند را با برند سام اشتباه بگیرید ، به علاوه محصولات برند سام ساخت ایران بوده اما محصولات سام گروه اتی سازنده نا مشخص دارند . خیلی از افراد به دلیلی تشابه اسمی که برند سام با سام گروه آتی دارد آن ها را اشتباها یکی در نظر میگیرند .

آیا سام همان برند سامسونگ است ؟

خیر ، برند سام با برند کره ای سامسونگ متفاوت بوده است و تنها وجه اشتراک آن ها این است که شرکت سام الکترونیک پیش تر نمایندگی محصولات سامسونگ را عهده دار بوده است .

قیمت محصولات سام چگونه است ؟

در رابط با قیمت محصولات سام باید مد نظر داشته باشید که با توجه به ایرانی بودن این برند ، محصولات آن هم از قیمت متناسب تری برخوردار می باشد .

تلویزیون سام ساخت کجاست ؟

سام یک برند ایرانی بوده است و تلویزیون های تولیدی این برند هم تحت شرکت سام الکترونیک می باشد .

4.3/5 - (27 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.