بلاگ

سانی (SUNNY) ساخت کجاست ؟ [ساخت ایران یا خارجی]

سانی ساخت کجاست

شاید برای من که یک فروشگاه لوازم خانگی دارم این که یک برند تا این حد موفق باشد جالب باشد . میدانید چرا ؟ چون تا سال ها قبل کسی به محصولات ایرانی اعتماد زیادی نداشت و به خصوص در رابطه با لوازم برقی ترجیح میدادند کمی بیشتر هزینه کنند و حتما از برند های خارجی خریداری کنند . اما این که یک محصول ایرانی توانسته تا این حد خوب عمل کند به طوری که پنکه آن پرفروش ترین مدل پنکه مغازه من باشد اینجاست که برخی از مشتریان باور نمیکنند که محصولات سانی ایرانی است و مدام میپرسند سانی ساخت کجاست ؟ مطمعنید که ساخت ایران است ؟ و سوالاتی از این قبیل . به همین علت میخواهیم که در این مقاله به بررسی این برند ایرانی خوب بپردازیم که با وجود نداشتن قدمت طولانی در بازار لوازم برقی تا این حد خوب عمل کرده است . با ما همراه باشید .

مارک سانی خوبه؟

در پاسخ به سوال برخی دوستان که میپرسند مارک سانی خوبه ؟ باید گفت چند سالی است که برند های لوازم خانگی ایرانی بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته اند و به دلیل بالا رفتن قیمت دلار و همچنین جلوگیری از ورود محصولات خارجی مردم بیشتر به سمت استفاده از لوازم خانگی ایرانی روی آورده اند . سانی برندی بود که توانست در این بازار آشفته با تولید لوازم برقی خوب و با کیفیت در حالی که قیمت مناسب ارائه میداد مشتریان زیادی را به خود جذب کند .

تاریخچه برند سانی

برند سانی یکی از زیر مجموعه های شرکت معروف سرایش است که فعالیت خود را در سال 1357 آغاز کرده است . 15 زیر گروه بسیار قدر و عالی رتبه زیر نظر شرکت سرایش فعالیت میکنند که برند سانی یکی از آن هاست . این برند در اصفهان فعالیت میکند و تمامی قطعات آن ایرانی هستند . از محصولات با کیفیت برند سانی میتوان به پنکه های سانی ، پلوپز سانی ، اتو بخار سانی ، چرخ گوشت سانی و … اشاره کرد .

لوازم خانگی سانی ساخت کجاست ؟

شاید تا سال ها قبل هر شخصی که به دنبال خرید لوازم برقی بود به جز برند های خارجی به سراغ دیگر برند ها نمیرفت شاید حق هم داشتن . برند های ایرانی به اندازه کافی با کیفیت عمل نمیکردند . اما این روز ها به طور کلی روند تغیر کرده است . افراد برای خرید لوازم خانگی ابتدا سراغ لوازم ایرانی را میگیرند . همین امر سبب شد تا برند های ایرانی هم تلاش و کوشش خود را افزایش داده و محصولات با کیفیت تری تولید کنند .

یکی از این برند ها برند سانی است . برند سانی به قدری با کیفیت عمل کرده است که این روز ها کمتر کسی یکی از محصولات آن را در منزل ندارد . به خصوص پنکه های ایستاده آن که در نوع خود بی نظیر عمل کرده است . هر زمان شخصی از ما میپرسد لوازم خانگی سانی ساخت کجاست با افتخار سر بلند کرده و میگوییم ساخت ایران است .

چرخ گوشت سانی ساخت کدام کشور است ؟

چرخ گوشت های برند سانی آنقدر خوب و پر قدرت هستند که هر شخصی پس از خرید و استفاده از آن این سوال برایش پیش می آید که چرخ گوشت سانی ساخت کجاست ؟ تمامی محصولات سانی از جمله چرخ گوشت آن توسط قطعات ایرانی و به دست تکنسین ها و کارگران ایرانی در کشور خودمان ایران ساخته و وارد بازار می شوند .

سانی برند کدام کشور است ؟

در سال 1357 شرکت سرایش فعالیت خود را در اصفهان آغاز کرد و پس از گذشت سال ها از آغاز فعالیت این برند اکنون 15 زیر مجموعه فعال و موفق در زمینه تولید محصولات مرغوب و با کیفیت ایرانی دارد که برند سانی یکی از زیر مجموعه های بسیار موفق آن است .

سانی برند کدام کشور است ؟

باعث افتخار است که بگوییم برند با کیفیت سانی ساخت کشور عزیزمان ایران است .

پنکه سانی خوبه ؟

یکی از بهترین پنکه هایی که این روز ها در بازار لوازم خانگی میتوان با قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا پیدا کرد پنکه سانی است .

جارو برقی سانی ساخت کجاست ؟

تمامی محصولات سانی از جمله جارو برقی ، توستر ، آبمیوه گیری و … ساخت ایران هستند .

برند سانی ساخت ایران است ؟

بله برند سانی یکی از زیر مجموعه های شرکت سرایش است که در اصفهان قرار دارد و محصولات بسیار با کیفیتی تولید میکند .

برند سانی توستر هم تولید میکند ؟

بله یکی از محصولات بسیار پرطرفدار و با کیفیت سانی توستر های این برند است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *