جی فی نی ساخت کدام کشور است ؟[ساخت ایتالیا یا ترکیه؟!]

تیر 29, 1400
بلاگ
جی فی نی ساخت کدام کشور است

اگر به قصد خرید سرویس قابلمه خود سری به بازار بزنید با انواع و اقسام برند ها رو به رو می شوید که یکی از این برند ها برند جی فی نی می باشد ، شاید در نگاه اول برند جی فی نی برای عده ای ناشناس باشد و سوالی شبیه به این که مارک جی فی نی ساخت کدام کشور است ؟ کیفیت محصولات جی فی نی چگونه است ؟ محصولات جی فی نی در کدام کشو تولید می شوند ؟ و … به وجود آید .

جی فی نی یکی از برند هایی است که در زمینه تولید انواع ظروف پخت و پز با کیفیت چون قابلمه ها و ماهیتابه ها و … نیز فعایلت می کند . ما در این مطلب قصد داریم تا به صورت کامل برند جی فی نی را بررسی کنیم و ببینیم که آیا محصولات جی فی نی چون قابلمه های آن دارای ارزش خرید هستند یا نه ؟ پس تا انتها با ما همراه باشید .

مارک جی فی نی ساخت کدام کشور می باشد ؟

برند جی فی نی از سال 1980 فعالیت خود را آغاز کرد . جی فی نی برندی است که ثبت انحصاری شده و انواع محصولات آن توسط افراد و طراحان به نام ایتالیایی و توسط بهترین کارشناسان طراحی و ساخته می شوند . برخی از محصولات جی فی نی در ترکیه هم ساخته می شوند و در حالت کلی می توان بیان کرد که محصولت جی فی نی هم در کشور ایتالیا و هم در کشور ترکیه ساخته می شوند .

کیفیت محصولات جی فی نی به چه صورت بوده است ؟

پس از پاسخ به سوال برند جی فی نی ساخت کدام کشور است لازم است تا راجع به کیفیت محصولات جی فی نی نیز صحبت کنیم . جی فی نی در نظر داشته است تا محصولاتی را روانه بازار کند که از نظر بهداشت ضامن سلامت انسان باشند و این نکته برای کارشناسان آن کاملا قابل اهمیت بوده است ، بنابراین جی فی نی برای تولید محصولات خود از بهترین مواد اولیه و متریال ها استفاده می کند .

جی فی نی ساخت کدام کشور است

پرفروش ترین محصولات برند جی فی نی (giffini)

همانطور که پیش تر هم بیان کردیم جی فی نی در زمینه تولید انواع ظروف پخت و پز و … نیز فعالیت می کند ، در این میان سرویس قابلمه ها و سرویس قاشق چنگال جی فی نی جزو محبوب ترین و پرفروش ترین محصولات برند جی فی نی محصوب می شوند . البته جی فی نی نمونه محصولات دیگری چون زود پز ها ، سرویس جهیزیه ، ست چاقو و .. را تولید می کند .

قیمت محصولات برند جی فی نی (giffini)

در رابطه با قیمت محصولات جی فی نی باید بیان کنیم که هر کدام از محصولات آن با توجه به ویژگی هایی که دارند دارای قیمت های متنوعی می باشند اما به صورت میانگین میتوانیم بیان کنیم که جی فی نی سرویس قابلمه هایی با قیمت یک میلیون تومان و تا دوازده میلیون تومان هم دارد و در مقابل راجع به سرویس قاشق چنگال جی فی نی باید بیان کنیم سرویس قاشق و چنگال کامل و با کیفیت تا 8 میلیون و یا 11 میلیون روانه بازار می کند البته این ست ظروف به صورت کامل می باشد و سرویس های کوچک تر جی فی نی با تعداد پارچه کمتر از قیمت متناسب تری برخوردار می باشند .

محصولات جی فی خوبه بخرم ؟

با توجه به رضایت اکثر مصرف کنندگان از برند جی فی نی باید بیان کنیم که محصولات جی فی نی از کیفیت خوبی برخوردار هستند و از این نظر می توان گفت که جی فی نی جزو برند های خوبی نیز به شمار می رود .

سرویس قابلمه جی فی نی خوبه بخرم ؟

همانطور که در مطلب هم به آن اشاره کردیم نمونه محصولات جی فی نی به خصوص سرویس قابلمه های آن از محبوبیت بسیار بیشتری برخوردار هستند و طرفداران زیادی دارد اما شاید قیمت سرویس قابلمه های آن برای عده ای گران باشد .

4.5/5 - (30 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.