بلاگ

چینی اسپیدار ساخت کجاست ؟ [چینی اسپیدار بخرم یا نخرم ؟!]

چینی اسپیدار ساخت کجاست

این روز ها سرویس ظروف چینی با توجه به محبوبیتی که دارند بسیار پرفروش شده اند به همین دلیل برند هایی روانه بازار می شوند که انواع ظروف چینی را تولید می کنند ، یکی از برندهایی که وجود دارد برند اسپیدار نام دارند ، این برند آنچنان شناخته شده نمی باشد اما مدل ظروف چینی قیمت مناسبی را روانه بازار می کند ، در مطلب بهترین مارک سرویس چینی خارجی و ایرانی خیلی از افراد راجع به برند چینی اسپیدار از ما سوال میپرسند و می خواستند بدانند که چینی اسپیدار ساخت کجاست؟ و کارخانه ان در کجا قرار دارد ؟ و …

اگر به سرویس ظروف خود اهمیت میدهید پس یکی از بهترین انتخاب های شما سرویس چینی می باشد . مدل ظروف چینی از دسته بهداشتی ترین جنس ظروف در بازار هستند به همین دلیل بسیار پرفروش هستند و نمونه های تقلبی زیادی از آن در بازار وجود دارد بنابراین خوبه که انواع برندهای برتر را بشناسید ، در ادامه بیشتر با چینی اسپیدار آشنا خواهید شد .

چینی اسپیدار ساخت کجاست ؟

در پاسخ به سوال چینی اسپیدار ساخت کجاست باید بگوییم که متاسفانه اطلاعات زیادی از این برند در دسترس نیست اما با توجه به آن که در مطلب بهترین مارک سرویس چینی خیلی از افراد راجع به برند اسپیدار کنجکاو بودند تصمیم گرفتیم تا در این زمینه تحقیقاتی انجام دهیم و بعد از این تحقیقات متوجه شدیم که کارخانه اسپیدار در ایران قرار دارد و محصولات آن ساخت کشور ایران می باشد اما با توجه به نامی که دارد و چندان اطلاعات دقیقی هم از آن در دسترس نیست خیلی از افراد به اشتباه آن را به عنوان برند خارجی آلمانی و یا فرانسوی می شناسند که این باور غلط است .

چینی اسپیدار ساخت کجاست

آتش سوزی کارخانه اسپیدار !!

کارخانه اسپیدار در حال فعالیت در حوزه تولید انواع ظروف چینی در ایران بود که در تاریخ 19/8/88 این کارخانه دچار آتش سوزی شد و به کمک نیرو های آتش نشانی این آتش سوزی مهار شد و علت آن هم اتصالات کابل برق ها اعلام شد . در این روز کارخانه و انبار آن به طور کامل دچار آتش سوزی شد و اکثر محصولات چینی اسپیدار متاسفانه از بین رفتند به همین دلیل است که شاید اطلاعات خیلی زیادی از برند اسپیدار در دسترس نمی باشد و از آن به بعد دیگر این کارخانه فعالیت خود را ادامه نداد ، با این وجود نمونه ظروف چینی اسپیدار باقی مانده را می توانید در بازار پیدا می کنید اما اکثرا دارای طرح های قدیمی هستند و به همین علت از قیمت مناسب تری نسبت به دیگر ظروف تولیدی چینی روز برخوردار هستند .

نحوه تشخیص چینی اسپیدار تقلبی (espidar)

پس از پاسخ به سوال چینی اسپیدار ساخت کجاست می خواهیم راجع به شناخت چینی اسپیدار تقلبی اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم ، در رابطه با تشخیص چینی اسپیدار اصل و تقلبی باید بیان کنیم که برخی از افراد برچسب چینی پاریس را بر روی آرم پشت ظروف اسپیدار می زنند و به این بهانه که این ظروف متعلق به یک برند خارجی می باشند آن ها را با قیمت های گزافی به فروش می رسانند .

البته این نکته را هم بیان کنیم که مدل ظروف چینی اسپیدار بی کیفیت نبوده و نمی توان گفت که یک برند تقلبی است اما این کار یکی از شیوه های فروشنده های سودجو می باشد که می خواهند سرویس چینی ایرانی را با نام خارجی به مردم با قیمتی بالا تر بفروشند پس بهتره مواظب باشید و گول اینجور افراد را نخورید. در ادامه ما چند تا از مدل ظروف چینی اسپیدار را معرفی خواهیم کرد .

چینی اسپیدار

کیفیت چینی اسپیدار (espidar)

در رابطه با کیفیت چینی اسپیدار سوالات زیادی از ما پرسیده می شود که در این جا باید بگوییم که در ایران برند های بسیار معتبری وجود دارند که انواع ظروف چینی را تولید می کنند و آن را به دیگر کشور های خارجی صادر می کند ، در کل ایران یکی از بزرگ ترین کشور های تولیدکننده ظروف چینی می باشد و برندی وجود ندارد که ظروف چینی نامرغوبی را تولید کند . شاید محصولات این برند نسبت به برند های بزرگ تر از تنوع کمتری برخوردار باشد اما با این حال از قیمت متناسب تری برخوردار هستند .

انواع سرویس ظروف چینی اسپیدار

پس از یافتن پاسخ سوال چینی اسپیدار ساخت کجاست ؟ قصد داریم تا چند تا از مدل های ظروف چینی اسپیدار را معرفی کنیم .

سرویس چینی 104 پارچه اسپیدار طرح ایفوریا
سرویس 31 پارچه چینی اسپیدار مدل نارنیا
سرویس چینی 104 پارچه اسپیدار طرح نهال
سرویس چینی 31 پارچه اسپیدار طرح شمیلا
سرویس 31 پارچه چینی اسپیدار طرح مربعی
سرویس چینی 104 پارچه اسپیدار طرح آدریان
و …

چینی اسپیدار ساخت ایران یا آلمان ؟

اسپیدار یک برند ایرانی است که خیلی از افراد آن را با برند های خارجی اشتباه میگیرند .

چه اتفاقی برای کارخانه چینی اسپیدار افتاده است ؟

در این مطلب ما به طور کامل راجع به برن چینی اسپیدار صحبت کرده ایم و اتفاقاتی که برای آن پیش آمده را شرح داده ایم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *