بلاگ

سرخ کن بدون روغن تفال خوبه یا فیلیپس ؟[ کدوم برند بهتره؟!]

سرخ کن بدون روغن تفال خوبه یا فیلیپس

اگر شما هم مثل من عاشق غذا های رژیمی و بدون روغن هستید و قصد خرید یک دستگاه سرخ کن بدون روغن را دارید تا غذا های رژیمی را بدون روغن طبخ بکنید مقاله ی درستی را انتخاب کرده اید. در این مقاله قصد داریم تا دو برند معروف تفال و فیلیپس را با یکدیگر مقایسه بکنیم تا متوجه بشیم سرخ کن بدون روغن تفال خوبه یا فیلیپس و برای خرید کدام مدل باید اقدام بکنیم. همچنین در ادامه به بررسی تفاوت سرخ کن فیلیپس و تفال می پردازیم و ویژگی های منحصر به فرد هر کدام را از جمله قیمت ، کیفیت ، گارانتی … نیز بررسی بکنیم.

سرخ کن های بدون روغن یکی از بهترین وسایلی می باشد که به شما کمک می کند تا غذا های سالم تر و مغذی تری طبخ بکنید و از شر روغن های مضر که سبب به آسیب رساندن به بدنتان می شود برای همیشه خلاص بشوید. در ادامه بیش تر این محصول شگفت انگیز را در بازار بررسی می کنیم. توصیه ما این است که مقالات دیگری چون معایب سرخ کن بدون روغن ، بهترین مارک سرخ کن بدون روغن و بهترین مارک سرخ کن را مطالعه کنید .

بررسی سرخ کن بدون روغن تفال (tefal)

بررسی سرخ کن بدون روغن تفال خوبه یا فیلیپس

تفال یکی از اولین برند هایی که بود که در حدود 10 سال پیش سرخ کن های بدون روغن را با نام (the Actifry) را تولید و به بازار عرضه کرد و در مدت زمان بسیار کمی بعد از عرضه ی این محصول شگفت انگیز در بازار توانست به سرعت در بازار محبوب بشود . مدت زمان زیادی از موفقیت سرخ کن بدون روغن تفال نگذشته بود که برند فیلیپس محصول سرخ کن بدون روغن خودش را با نام (Airfryer) به بازار عرضه کرد تا با برند تفال به رقابت بر سر بهترین سرخ کن بدون روغن بپردازد. پس از آن این دو برند به تولید مدل مختلف پرداختند که تنها در آن تغییرات کوچکی همانند فضای بیش تری برای طبخ غذا و چند ویژگی های جدید را نیز اضافه کردند. از مهم ترین ویژگی هایی به مدل های جدید اضافه شده است افزایش سرعت در پختن و غذا می باشد.

بررسی سرخ کن بدون رو غن تفال (tefal)

قیمت های سرخ کن بدون روغن تفال در بازار در محدوده قیمتی برابر با 3 تا 5 میلیون تومان نیز قرار دارد که می تواند انتخاب خوبی برای خرید نیز باشد. هرچه قیمت محصول بیش تر باشد این امکان را به شما می دهد تا فضای بیش تری برای طبخ غذا های خود نیز داشته باشید – بالای 1.5 کیلو گرم – و برخی ویژگی های پیشرفته تر همانند طبقه های بیش تر برای پختن چند نوع غذا به صورت همزمان در یک دستگاه . همچنین برخی مدل های جدید تر سرخ کن بدون روغن تفال هوشمند می باشند و به راحتی می توانید آن را با استفاده از یک گوشی تلفن هوشمند کنترل بکنید . در ادامه برخی از بهترین مدل ها را برای خرید به شما معرفی می کنیم.

 • بهترین مارک سرخ کن تفال مدل AH9518
 • بهترین مارک سرخ کن تفال مدل AH9808
 • بهترین مارک سرخ کن تفال مدل AH9600
 • بهترین مارک سرخ کن تفال مدل EY201
 • بهترین مارک سرخ کن تفال مدل AH9608
سرخ کن بدون روغن تفال خوبه یا فیلیپس

بررسی سرخ کن بدون روغن فیلیپس (Philips)

سرخ کن فیلیپس نسبت به سرخ کن تفال محصولاتش بیش تر در بازار ایران موجود می باشد و از دلایل بیش تر بودن سرخ کن بدون روغن فیلیپس در بازار می شود به محبوبیت این برند بین خانوار های ایرانی نیز اشاره کرد. با این حال که روغن سرخ های فیلیپس در بازار محبوب تر می باشد اما قیمت آن نیز بیش تر از سرخ کن بدون روغن تفال نیز می باشد . قیمت سرخ کن بدون روغن فیلیپس در بازار از قیمت 5 تا 8 میلیون می باشد که به دلیل نوسانی بودن قیمت ها در بازار ممکن است این قیمت ها نیز تغییر بکند.

سرخ کن بدون روغن تفال خوبه یا فیلیپس؟ هر دوی این سرخ کن های بدون روغن از جریان هوا گرم به همراه مقدار کمی روغن برای طبخ و پختن مواد غذایی نیز استفاده می کنند . یکی از ویژگی هایی سبب برتری سرخ کن برند تفال نسبت به برند فیلیپس شده است وجود یک پدالی برای چرخاندن مواد غذایی همانند گوشت و … در دستگاه سرخ کن بدن روغن می باشد. لیستی از بهترین مدل های سرخ کن بدون روغن از برند فیلیپس تهیه شده است.

 • بهترین سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9650/91
 • بهترین سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9252
 • بهترین سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9270
 • بهترین سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9621/91 Turbo Star
 • بهترین سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل Viva Collection کد HD9252
 • بهترین سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9270
بررسی سرخ کن بدون روغن فیلیپس (Philips)

کدام سرخ کن بهتره ؟ سرخ کن بدون روغن تفال بخرم یا فیلیپس

علاوه بر خرید سرخ کنی که غذایی خوشمزه ایی را به شما تحویل بدهد استفاده سریع و آسان از آن نیز بسیار مهم و حائز اهمیت است و باید در انتخاب شما نیز تاثیر بگذارد. در ادامه جدولی تهیه کرده ایم که بر اساس نظرات متخصصان و نظرات مردم نیز درست شده است تا به شما پاسخ قطعی پرسش کدام سرخ کن بدون روغن بهتر می باشد را بدهیم که شامل :

 • نظر مالکان در ارتباط با کدام یک مارک ها ، بدون مشکلی طولانی ترین دوام دارند.
 • تست هایی که بر روی دستگاه های سر من انجام شده است.
 • دیدگاه صاحبان در مورد اینکه آیا آنها از سرخ کن خود راضی هستند و آیا آنها خرید آن را به دیگران توصیه می کنند.
 • شامل نظر کلی متخصصان در ارتباط با کارایی دو سرخ برند تفال و فیلیپس می باشد.
اسم برندمیانگین نمره ی به دست آورده در آزمایشنمره ی کارایی دستگاهنمره ایی که صاحبان دستگاه سرخ کن به آن داده اند
تفال71%93%69%
فیلیپس68%90%72%

بررسی کلی پرسش سرخ کن بدون روغن تفال خوبه یا فیلیپس

به طور کلی در ارتباط با سرخ کن های برند تفال باید بگویم : برخی از مدل های تست شده سرخ کن بدون روغن تفال بسیار نتایج مطلوب و خوبی داشته است. دستگاه های سرخ کن این برند غذا را با بهترین کیفیت غذا را به شما تحویل می دهند و مرغ را به طور کامل طلایی و مغز پخت می کند . همچنین استفاده از آن بسیار راحت است اگرچه کیفیت محصولات این برند از مدلی به دیگر متفاوت است زیرا برخی از مدل های سرخ کن تفال از کیفیت خوبی برخوردار نمی باشند دو دارای کیفیت پایین تریمی باشد .اما به طور کلی می شود گفت که سرخ کن های این برند دارای ارزش خرید نیز می باشند .

به طور کلی در ارتباط با سرخ کن های برند فیلیپس باید بگویم : برند قابل اعتمادی است ، از هر ده نفری که محصولات سرخ کن این برند را تهیه کرده اند نه نفر از آن ها از خرید خود نیز راضی بوده اند و خرید آن را حتی به دیگران هم نیز پیشنهاد کرده اند . همچنین بر اساس گزارشات بسیاری از خریداران سرخ کن های این برند تا مدت 5 سال هیچ گونه حرابی نداشته اند و بهترین غذا های پخته شده را به خریداران تحویل می دادند.

بررسی کلی پرسش سرخ کن بدون روغن تفال خوبه یا فیلیپس

بررسی شایع ترین مشکلات سرخ بدون روغن

بر اساس تحقیقاتی که انجام شد در لیست زیر شایع ترین مشکلاتی که مربوط به سرخ کن های بدون روغن بود آورده شده است که بیش تر آن ها درارتباط شکسته شدن قطعات کوچک تر نیز می باشد .

 • بیش از 25% مشکل دستگاه های غذا ساز شامل قطعات خراب ، مانند دکمه ها ، سیم برق ، دسته یا تایمر می باشد پس حتما با احتیاط بیش تری نیز با این بخش های گفته شده برخورد بکنید.
 • بیش از 8% مشکلی همانند گیر کردن سینی و یا سبد دستگاه های سرخ کن بدون روغن را در دستگه گزارش کرده اند.
 • 8% درصد افراد با مشکل بیش از حد گرم شدن و یا اصلا گرم نشدن دستگاه های سرخ کن نیز مواجه شده اند .

خبر خوب این است که می شود قطعات خراب شده همانند دکمه و سیم برق و .. را به راحتی تعویض و یا حتی تعمیر کرد ، حتما به این نکته توجه داشته باشید دستگاه تهیه شده دارای گارانتی و خدمات پس از فروش باشد تا در صورت به وجود آمدن خرابی بعدا دچار مشکل نشوید.

بررسی شایع ترین مشکلات سرخ بدون روغن

پاسخ و بررسی سوالات متداول :

بهترین مارک سرخ کن چی خبرم؟

یکی از پرسش های متداول در ارتباط با بهترین مارک های سرخ کن در بازار ایران می باشد . پاسخ این سوال بستگی به نظر شما و کارایی که از دستگاه می خواهید دارد. اما به طورکلی از بهترین مارک های درون بازار می شود به سرخ کن های تفال و فیلیپس اشاره کرد.

سرخ کن بدون روغن تفال خوبه یا فیلیپس بخرم یا نخرم ؟

برای پیدا کردن این سوال می توانید به این مقاله مراجعه بکنید و بررسی های انجام شده را مطالعه بکنید تا پاسخ سوال خود ر پیدا بکنید.

سرخ کن بدون روغن خوبه بخرم ؟

اگر قصد خلاص شدن از روغن های مضر را دارید و می خواهید غذایی سالم تر و مغذی تر بر سر سفره های خود بیاورید خرید سرخ کن بدون روغن بهترین انتخاب شما می باشد.

نظرات درباره سرخ کن تفال چیست ؟

یکی از محبوب ترین برند های سرخ کن در ابزار سرخ کن های برند تفال می باشد که بسیار در بین مردم محبوب است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *