ارزانترین قیمت ماشین لباسشویی پاکشوما [خوبه بخرم ؟! یا نه]

تیر 9, 1401
بلاگ
ارزانترین قیمت ماشین لباسشویی پاکشوما

اگر قصد خرید ، دستگاه های ماشین لباسشویی را دارید ، در ادامه ی این مقاله همراه من باشید چرا که قصد داریم به بررسی ارزان ترین ماشین لباسشویی های برند پاکشوما بپردازیم و آن ها را برای خرید بررسی بکنیم. برند پاکشوما از دسته بهترین برند های ایرانی موجود در بازار ایران می باشد که از ارزش خرید بسیار بالایی برای خرید برخوردار می باشد. در ادامه به بررسی ویژگی هایی همچون قیمت ، کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش فروش و… این برند می پردازیم و آن ها را برای خرید بررسی می کنیم. شما همچنین می توانید مطالبی را که در ارتباط با یخچال پاکشوما خوبه بخرم ؟ و ماشین لباسشویی پاکشوما خوبه بخرم ؟ را هم نیز مطالعه بکنید و اطلاعات بیش تری با سایر محصولات برند پاکشوما به دست آورید.

شما همچنین می توانید اگر تجربه ای در ارتباط با خرید ماشین لباسشویی های برند پاکشوما دارید ، نظرات و نقد های خودتان را با ما و دیگران در ارتباط با تجربه ی خریدی که داشته اید به اشتراک بگذارید تا در فرایند خرید ماشین لباسشویی های این برند به سایر افراد کمک کرده باشید تا با خیال راحت تری خود خودشان را انجام بدهند.

ارزانترین قیمت ماشین لباسشویی پاکشوما

بررسی قیمت ارزان ترین ماشین لباسشویی پاکشوما

در این بخش از مقاله قصد داریم به بررسی پرسش قیمت ماشین لباسشویی های برند پاکشوما چقدره ؟ قیمت ارزان ترین مدل ماشین لباسشویی پاکشوما چقدره ؟ و…. بپردازیم و آن ها را برای خرید بررسی بکنیم. براساس آخرین بررسی های صورت گرفته ماشین لباسشویی های ارزان برند پاکشوما در بازار در محدوده قیمتی برابر با 2 میلیون تومان تا 15 میلیون تومان قرار دارد و براساس مدلی که آن را خریداری می کنید و ویژگی هایی که دارد قیمت آن متفاوت می باشد و افزایش و یا کاهش پیدا می کند.

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TLF-62511 ظرفیت 6.2 کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWF - 1565 AJ ظرفیت 15.5 کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-75401

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-74407 ظرفیت 7 کیلوگرم

از دیگر مسائلی که بر روی قیمت ماشین لباسشویی های برند پاکشوما تاثیر می گذارد ، می شود به موضوع وجود نوسانات قیمتی موجود در بازار ایران اشاره کرد که قیمت ها را به صورت نوسانی افزایش و یا کاهش می دهد و در آینده در صورت درگیر شدن قیمت ماشین لباسشویی های پاکشوما با نوسانات قیمتی ، قیمت آن ها تغییر پیدا بکند بنابراین می شود گفت که قیمت های گفته شده تنها به صورت حدودی است و در آینده ممکن است قیمت آن تغییر پیدا بکند، در لیست زیر می توانید ارزان ترین مدل های ماشین لباسشویی های برند پاکشوما را برای خرید بررسی بکنید.

کیفیت ماشین لباسشویی های پاکشوما چطوره ؟

اگر قصد خرید ماشین لباسشویی های برند پاکشوما را دارید ، در ادامه ی این بخش از مقاله همراه من باشید تا به یکی دیگر از پرسش های متداول شما در ارتباط با ماشین لباسشویی های برند پاکشوما بپردازیم و پاسخ آن را بررسی بکنیم. در ادامه ی این بخش به بررسی پرسش ، کیفیت ماشین لباسشویی های برند پاکشوما چطوره ؟ نیز می پردازیم. براساس آخرین بررسی های صورت گرفته ، بسیاری از افرادی که ماشین لباسشویی های برند پاکشوما را خریداری کرده اند از خریدی که داشته اند راضی بوده و حتی خرید آن را به دیگران هم پیشنهاد کرده اند که نشان دهنده ی کیفیت بالای ماشین لباسشویی های برند پاکشوما در بازار می باشد.

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU 74406 WT ظرفیت 7 کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-74401 ظرفیت 7 کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU - 84431 WT ظرفیت 8 کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU 74406 ST ظرفیت 7 کیلوگرم

در لیستی که در زیر قرار داده ایم می توانید برخی از با کیفیت ترین و ارزان ترین مدل های ماشین لباسشویی پاکشوما را برای خرید بررسی بکنید. در بخش بعدی همچنین به بررسی بهترین و ارزان ترین ماشین لباسشویی های برند پاکشوما می پردازیم تا شما با شناخت بیش تر این برند با خیال راحت تری خرید خودتان را انجام بدهید.

بررسی بهترین مدل های ماشین لباسشویی پاکشوما برای خرید

در این بخش از مقاله همانطور که در بالاتر به شما قولش را داده بودیم قصد داریم به بررسی بهترین مدل ها ماشین لباسشویی های برند پاکشوما بپردازیم و آن ها را برای خرید بررسی بکنیم. در ادامه ی برای شما همچنین لیستی از بهترین ماشین لباسشویی های برند پاکشوما آماده و تهیه کرده ایم که این لیست براساس آخرین بررسی های صورت گرفته بر روی نظرات کاربران و میزان رضایت بالایی که از خرید خود داشته اند لیست شده است تا شما با شناخت بیش تر ماشین لباسشویی های برند پاکشوما با خیال راحت تری خرید خودتان را انجام بدهید.

  • خرید ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFB-85401 ST
  • ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-84401 ظرفیت 8 کیلوگرم
  • قیمت ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-74401 ظرفیت 7 کیلوگرم
  • بررسی ارزانترین ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFB – 96407 ST ظرفیت 9 کیلوگرم

اگرچه این نکته هم لازم به ذکر است تمایم مدل های ماشین لباسشویی برند بوش در بازار از ارزش خرید بسیار بالایی برای خرید برخوردار می باشد و ماشین لباسشویی که در لیست بالاتر آورده شده است ، صرفا از دسته محصولاتی است که توانسته است نظر خریداران را به خودشان جلب بکنند تا شما با شناخت بیش تر این برند با خیال راحت تری خرید خودتان را انجام بدهید.

خرید ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFB-85401 ST

اگر قصد خرید ماشین لباسشویی ارزان و با کیفیت بالا را دارید به شما خرید ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFB-85401 ST vh را پیشنهاد می کنم که از ارزش خرید بسیار بالایی برای خرید برخوردار می باشد. این مدل با داشتن کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار مناسب که در محدوده قیمتی برابر با 14 میلیون و 200 هزار تومان قرار دارد برای خرید بسیار مناسب می باشد و از ارزش خرید بسیار بالایی برای خرید نیز برخوردار می باشد. در لیستی که در پایین تر قرار داده ایم می توانید سایر مشخصات فنی این دستگاه را مشاهده و بررسی بکنید.

خرید ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFB-85401 ST
مشخصات ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFB-85401 ST :
ظرفیت دیگ : ۸ کیلوگرم
سرعت چرخش موتور : ۱۴۰۰ دور در دقیقه
جهت بازشدن در : به سمت چپ
پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص : لباس بچه (Baby Care)
صرفه‌جویی (ECO) : شست‌وشوی سریع
میزان صدا : ۵۴

قیمت ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-74401 ظرفیت 7 کیلوگرم

از دیگر مدل هایی که در بازار توانسته است نظر بسیاری از خریداران را به خودش جلب بکند و به یکی از پرفروش ترین و پرطرفدار ترین ماشین لباسشویی های برند پاکشوما در بازار تبدیل بشود ، می شود به لباسشویی پاکشوما مدل TFU-74401 اشاره کرد. قیمت این مدل در بازار در حال حاضر در محدوده قیمتی برابر با 11 میلیون و 600 هزار تومان قرار دارد. این مدل همچنین دارای گارانتی و خدمات پس از فروش به مدت زمان 24 ماه زیر نظر برند و سرویس پاک سرویس را دارا می باشد که سبب می شود با خیال راحت تری خرید خودتان را انجام بدهید. در لیست زیر می توانید سایر مشخصات فنی این دستگاه را بررسی و مشاهده بکنید.

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-74401WT ظرفیت ۷ کیلوگرم
مشخصات ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-74401WT :
نوع موتور : تسمه‌ای
سرعت چرخش موتور : ۱۴۰۰ دور در دقیقه
دستگاه نمایش وضعیت : صفحه نمایش
پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص : شست‌وشوی سریع
عمق : ۶۰۰ سانتی‌متر
میزان صدا : 59

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-84401 ظرفیت 8 کیلوگرم

سومین مدلی که قصد داریم به بررسی آن بپردازیم ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-84401 با ظرفیت 8 کیلو گرم می باشد. از دسته ویژگی های این مدل در بازار می شود به قیمت بسیار مناسب آن که در محدوده قیمتی برابر با 12 میلیون و 500 هزار تومان قرار دارد اشاره کرد. این مدل دارای گارانتی و خدمات پس از فروش به مدت زمان 24 ماه را دارا می باشد که همانطور که به آن اشاره کردیم سبب می شود خریدی امن را تجربه بکنید و با خیال راحت تری خرید خودتان را انجام بدهید.

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-84401 ظرفیت 8 کیلوگرم
مشخصات ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-74401WT :
سرعت چرخش موتور : ۱۴۰۰ دور در دقیقه
امکانات ماشین لباسشویی : اضافه کردن لباس حین کار
پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص : لباس بچه (Baby Care)
پشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاص : شست‌وشوی سریع
میزان صدا : ۵۹
شست‌وشوی سریع : هوشمند

بررسی سوالات متداول کاربران در ارتباط با ماشین لباسشویی پاکشوما

ارزان ترین قیمت ماشین لباسشویی پاکشوما برای خرید کدام است ؟

از دسته ارزان ترین ماشین لباسشویی های برند پاکشوما می شود به لباسشویی پاکشوما مدل PWT-7241KJ ظرفیت 7 کیلوگرم اشاره کرد کرد که هم کیفیت بسیار خوبی دارد و هم قیمت آن نسبت به سایر برند ها و مدل های لباسشویی پاکشوما ارزان تر می باشد.

ارزان ترین قیمت ماشین لباسشویی پاکشوما برای خرید کدام است ؟

بررسی سوالات متداول در ارتباط با ماشین لباسشویی پاکشوما

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU - 74437 WT ظرفیت 7 کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-84401 ظرفیت 8 کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU 93403 ظرفیت 9 کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFB-85402 ظرفیت 8 کیلوگرم

ماشین لباسشویی پاکشوما خوبه بخرم ؟

براساس آخرین بررسی های صورت گرفته بسیاری از افراد که ماشین لباسشویی برند پاکشوما را خریداری کرده اند از خریدی که داشته اند راضی بوده و حتی خرید آن را به دیگران هم پیشنهاد کرده اند

قیمت ماشین لباسشویی پاکشوما ۸ کیلویی چقدره ؟

براساس آخرین بررسی های صورت گرفته در بازار قیمت ماشین لباسشویی 8 کیلویی برند پاکشوما در بازار در محدوده قیمتی برابر با 11 میلیون و 500 هزار تومان قرار دارد.

3/5 - (1 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.