جاروبرقی الکترولوکس [قیمت جاروبرقی الکترولوکس چقدره؟]

فروردین 7, 1401
بلاگ
جاروبرقی الکترولوکس

اگر قصد خرید دستگاه های جاروبرقی را دارید در ادامه ی این مقاله همراه من باشید تا به بررسی بهترین مدل های جاروبرقی الکترولوکس بپردازیم و آن ها را بررسی بکنیم. مطمئنا بسیاری از شما ها برند الکترولوکس را نمی شناسید با این برند آشنایی دارید. اگر از این دسته از افراد هستید ، در ادامه ی این مقاله همراه من باشید تا به بررسی بهترین مدل های جاروبرقی الکترولوکس بپردازیم و آن ها را بررسی بکنیم. در بخش های بعدی به بررسی قیمت ، گارانتی و خدمات پس از فروش ، نظرات مردم در ارتباط با خرید جاروبرقی الکترولوکس و… این برند بپردازیم تا با شناخت بیش تر این برند نسبت به خرید آن اقدام بکنید. همچنین شما می توانید مطالبی را که در ارتباط با خرید جاروبرقی بوش و خرید بهترین مارک جاروبرقی در بازار ایران مطالبی نوشته است که می توانید آن ها را بررسی و مطالعه بکنید.

جاروبرقی الکترولوکس مدل EASYGO

جاروبرقی الکترولوکس مدل easyGo

همچنین اگر تجربه ای در ارتباط با خرید جاروبرقی های برند electrolux دارید می توانید نظرات و نقد های خودتان را با ما و دیگران در انتهای این مقاله به اشتراک بگذارید و اطلاعات بیش تری در ارتباط با جاروبرقی های برند الکترولوکس به دست بیاورید.

جاروبرقی الکترولوکس

راهنمای خرید جاروبرقی الکترولوکس + بررسی مهم ترین نکات قابل توجه

در این بخش قصد داریم به بررسی مهم ترین نکاتی که باید در زمان خرید جاروبرقی های برند الکترولوکس به آن ها توجه بکنید بپردازیم تا در زمان خرید محصول اشتباهی را خریداری نکنید و مدلی را خریداری نکنید که در آینده به کارتان نیاید و نتوانید از آن استفاده بکنید. از دسته اولین و مهم ترین نکاتی که باید در زمان خرید جاروبرقی های برند electrolux باید به آن دقت بکنید می شود به میزان قدرت جاروبرقی های برند الکترولوکس اشاره کرد. اکثر جاروبرقی های موجود در بازار دارای توان مصرفی برابر با 650 وات تا 800 وات را دارا می باشند که برای استفاده و مصارف خانگی می تواند انتخاب بسیار خوب و مناسبی برای شما باشد و به شما پیشنهاد می کنم که اگر قصد خرید جارو برقی دارید ، دستگاه جاروبرقی با این توان را خریداری بکنید.

دومین نکته ای که باید در زمان خرید دستگاه جاروبرقی به آن توجه بکنید ، می شود به این مورد اشاره کرد که صدایی که جاروبرقی چند دسیبل می باشد. طی بررسی های صورت گرفته دستگاه هایی میزان صدای تولیدی آن ها ما بین 70 تا 77 دسی بل باشد از ارزش خرید بسیار بالایی برخوردار می باشد. در بخش بعدی به بررسی بهترین مدل های جاروبرقی الکترولوکس می پردازیم و برای خرید آن ها را بررسی می کنیم. تا با بهترین مدل های موجود در بازار آشنا بشوید.

بررسی بهترین مدل های جاروبرقی الکترولوکس برای خرید

در این بخش همانطور که در بالاتر هم به آن اشاره کردیم قصد داریم به بررسی بهترین و مهم ترین مدل های جاروبرقی الکترولوکس بپردازیم و آن ها را بررسی بکنیم. در ادامه برای شما لیستی از بهترین مدل های جاروبرقی الکترولوکس تهیه کرده ایم که این لیست بر اساس بررسی های صورت گرفته بر روی نظرات کاربران و میزان رضایت بالایی که از خرید خود داشته اند تهیه و جمع آوری شده است تا شما با خیال راحت تری محصولات مورد نظرتان را خریداری بکنید.

  • جاروبرقی الکترولوکس ELECTROLUX ZUS3922G
  • قیمت جاروبرقی electrolux مدل z5240
  • قیمت جاروبرقی الکترولوکس 2200
  • جاروبرقی electrolux مدل EASYGO

اگرچه این نکته هم لازم به ذکر است ، تمامی محصولات تولید شده توسط برند الکترولوکس من جمله جاروبرقی های این برند از ارزش خرید بسیار بالایی برخوردار می باشند و محصولاتی که در لیست بالاتر آورده شده است صرفا از دسته محصولاتی هستند که بیش تر توانسته اند نظر خریداران را به خودشان جلب بکنند. در ادامه به بررسی برخی از ویژگی های جاروبرقی دستی لوکس نیز خواهیم پرداخت و آن ها را بررسی نیز خواهیم کرد.

بررسی بهترین مدل های جاروبرقی الکترولوکس برای خرید

خرید جاروبرقی ( electrolux ) س مدل EASYGO

از دسته بهترین مدل های جاروبرقی electrolux در بازار می شود به جاروبرقی الکترولوکس مدل EASYGO اشاره کرد. از دسته دلایل محبوب بودن این مدل از جاروبرقی های الکترولوکس در بازار می شود به داشتن ویژگی هایی همچون داشتن فیلتر HEPA اشاره کرد که سبب می شود گرد و خاک از درون کیسه ی این موتور به بیرون و محیط خانه خروج پیدا نکند. توان مصرفی این دستگاه همچنین برابر با 650 وات می باشد که نشان دهنده ی قدرت بسیار بالای موتور این محصول در بازار است . همچنین این دستگاه دارای سه عدد سری مختلف و 3 عدد چرخ می باشد که جا به جایی این دستگاه را برای شما راحت تر می کند.

قیمت این محصول در بازار در محدوده قیمتی برابر با 3 تا 4 میلیون تومان قرار دارد و با توجه به نوسانات قیمتی موجود در بازار در آینده ممکن است قیمت های گفته شده نیز تغییر پیدا بکند و قیمت های گفته شده تنها به صورت حدودی است.

قیمت جاروبرقی الکترولوکس مدل z5240

قیمت جاربروقی الکترولوکس مدل z5240 چقدره ؟ از دسته سوال هایی که بسیاری از کارشناسان ما پرسیده شده است می شود به این پرسش اشاره کرد که در ادامه قصد داریم به بررسی آن بپردازیم. از دسته دیگر مدل های محبوب می شود به جاروبرقی z5240 اشاره کرد که در محدوده قیمتی برابر با 3 تا 4 میلیون تومان قرار دارد. از دیگر ویژگی های این مدل در بازار می شود به کیفیت بسیار بالای بدنه ی آن و یک کیسه ی بگ با ظرفیت 5 لیتر موجود دارد که با داشتن فیلتر hepa تمامی گرد و غبار ها را درون خودش جای می دهد. همچنین این مدل با داشتن یک عدد سری برای تمیز کردن مبل ها و یک سری برای کنج و گوشه های خانه می تواند تمام نیاز های شما را در تمیز کردن خانه بر آورده بکند.

همچین براساس بررسی های صورت گرفته بر روی نظرات کاربران بسیاری از افرادی که این مدل را خریداری کرده اند از خریدی که داشته اند راضی بوده و حتی خرید آن را به دیگران هم پیشنهاد کرده اند که نشان دهنده ی کیفیت بالای این مدل جاروبرقی در بازار می باشد. در بخش بعدی به بررسی قیمت کلی جاروبرقی های این برند می پردازیم.

 قیمت جاروبرقی الکترولوکس مدل z5240

قیمت جاروبرقی های الکترولوکس چقدره ؟

از دسته پرسش های متداول شما که به صورت مکرر پرسیده شده است می شود به پرسش قیمت جاروبرقی های الکترولوکس چقدره ؟ اشاره کرد که از دسته نکات مهمی می باشد که باید در زمان خرید جاروبرقی های الکترولوکس به آن ها توجه بکنیم. براساس آخرین بررسی های انجام شده قیمت جاروبرقی های این برند در بازار در محدوده قیمتی برابر با 2 تا 5 میلیون تومان قرار دارد و براساس مدلی که آن را انتخاب می کنید و ویژگی هایی که دارد قیمت آن متفاوت می باشد. اگرچه با توجه قیمت بسیار مناسب و کیفیت بسیار بالای جاروبرقی های الکترولوکس محصولات این برند از ارزش خرید بسیار بالایی برخوردار می باشد. در بخش بعدی به بررسی پرسش آیا جاروبرقی های electrolux دارای گارانتی و یا خدمات پس از فروش می باشد یا خیر خواهیم پرداخت.

جاروبرقی های (electrolux) گارانتی و خدمات پس از فروش دارد یا ندارد ؟

از سری پرسش های متداول شما می شود به پرسش آیا جاروبرقی های electrolux گارانتی و خدمات پس از فروش دارد یا خیر اشاره کرد که در این بخش قصد داریم به بررسی آن بپردازیم. براساس اخرین بررسی های انجام شده ، جاروبرقی های برند الکترولوکس در بازار گارانتی و خدمات پس از فروش دارا نمی باشد. از آنجایی که جاروبرقی های این برند کمی ناشناخته است و در ایران تا به حال تبلیغاتی انجام نداده است ، هیچ شرکتی مسئولیت جاروبرقی های این برند را قبول نکرده است.

 قیمت جاروبرقی الکترولوکس مدل z5240

بررسی سوالات متداول کاربران

جاروبرقی الکترولوکس کیفیتش چطوره ؟

براساس آخرین بررسی های انجام شده، جاروبرقی های الکترولوکس در بازار از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و بسیاری از افرادی آن ها را خریداری کرده اند از خریدی که داشته اند راضی بوده و حتی خرید آن را به دیگران هم پیشنهاد کرده اند.

جاروبرقی الکترولوکس مخزن دار خوبه بخرم ؟

امروزه دیگر بسیاری از افراد به دلیل صدای بسیار بالای جاروبرقی های مخزن دار از آن ها ها استفاده نمی کنند و به همین علت می شود گفت که خرید این جاروبرقی ها ارزش خرید بالایی ندارد.

4.9/5 - (20 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.