بهترین مدل ماشین ظرفشویی پاکشوما 2022 [خوبه بخرم ؟]

اسفند 10, 1399
بلاگ
بهترین مدل ماشین ظرفشویی پاکشوما

معایب ماشین ظرفشویی پاکشوما چیست؟ ، بهترین مدل ماشین ظرفشویی پاکشوما کدام است ؟ ماشین ظرفشویی پاکشوما خوبه؟ و… این ها همگی از جمله سوالاتی هستند که از مشتریانی که قصد خرید ماشین ظرفشویی دارند میشنویم ، پیش تر در مقاله بهترین ماشین ظرفشویی راجع به بهترین مارک های ماشین ظرفشویی و بهترین مدل های ماشین ظرفشویی اطلاعاتی را به دست آوردیم ،در حقیقت یکی از اصلی ترین دغدغه ها برای هر نوع عروسی خرید لوازم برقی برای جهیزیه اش می باشد چرا که محصولات برقی لوازم خانگی از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و انتخاب بهترین مدل در بین آن ها مشکل ساز و پیچیده است . در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین ماشین ظرفشویی های پاکشوما را از نظر مشخصات و ویژگی هایی ک دارند و به خصوص از نظر قیمت و گارانتی بررسی کنیم .

راستی در کنار این مطلب پیشنهاد می کنم تا پرفروش ترین ماشین ظرفشویی بوش و بهترین ماشین ظرفشویی رومیزی را مطالعه کنید.

زمان تقریبی مطالعه: 13 دقیقه

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF-15303

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF-14201

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF-15301

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF 14302

ماشین ظرفشویی پاکشوما خوبه

ماشین ظرفشویی پاکشوما خوبه؟

ماشین ظرفشویی های پاکشوما به گونه ای ساخته شده اند که از کیفیت ساختاری بسیار بالایی برخوردار است و همیشه در تلاش بوده است تا ماشین ظرفشویی هایی را تولید کند که از مصرف انرژی مناسبی برخوردار باشد تا هزینه بالایی را برای مصرف کننده به وجود نیاورد . در ادامه چند تا از پرفروش ترین ماشین ظرفشویی های پاکشوما را و معایب ماشین ظرفشویی پاکشوما را بررسی خواهیم کرد .

معایب ماشین ظرفشویی پاکشوما

در پاسخ به سوال ماشین ظرفشویی پاکشوما خوبه؟ شناخت معایب و مزایا می تواند تصمیم گیری را برای ما راحت تر کند . ماشین ظرفشویی های پاکشوما معمولا نقاط قوت بیشتری نسبت به نقاط ضعف خود دارند به همین دلیل نمی توان چیز زیادی راجع به معایب ماشین ظرفشویی پاکشوما بیان کرد اما به حالت کلی می خواهیم به چند موارد جزئی نیز اشاره کنیم .

برخی از افراد بر این باور هستند که ماشین ظرفشویی پاکشوما نسبت به مدل های خارجی بدنه کمی ضعیفی دارند ، در سنسور نمک کمی ضعف دارند ، برخی از مدل ها صدای بلندی دارند و … . البته این نکته را در نظر بگیرید هیچ محصول کاملا بی عیب و نقص نمی باشد و دارای ضعف هایی هستند اما در رابطه با معایب ماشین ظرفشویی پاکشوما باید بیان کنیم که مزایای آن ها بسیار بیشتری از معایب ان ها می باشد . اگر شما از ظرفشویی های پاکشوما استفاده می کنید پیشنهاد می کنم نظرات و تجربیات استفاده خود را با ما در میان بگذارید .

ماشین ظرفشویی پاکشوما خوبه؟

نظرات درباره ماشین ظرفشویی (pakshoma)

قطعا برای خرید یک محصول برقی دانستن نظرات مصرف کنندگان آن می تواند در شناخت و خرید محصول بسیار به ما کمک کند ، به همین دلیل در این جا ما نظرات درباره ماشین ظرفشویی پاکشوما را جمع آوری کرده ایم تا ببینیم آیا افراد از این دستگاه راضی هستند یا نه …

با توجه به نظرات درباره ماشین ظرفشویی پاکشوما باید بیان کنیم که اکثر مصرف کنندگان از مدل ماشین ظرفشویی پاکشوما راضی بوده اند و آن را به دیگر افراد نیز پیشنهاد می کنند . برخی از نظرات درباره ماشین ظرفشویی پاکشوما بدین گونه بوده است که ماشین ظرفشویی های پاکشوما از کارایی و عملکرد خوبی برخوردار است ، تقریبا کم صدا و کم مصرف بوده اند ،مقاومت خوبی دارند و شست شو و نحوه عملکرد آن ها عالی است . با بررسی نظرات در مورد ماشین ظرفشویی های پاکشوما می تواند حتی از معایب ماشین ظرفشویی پاکشوما هم مطلع شوید .

معایب ماشین ظرفشویی پاکشوما

بهترین مدل ماشین ظرفشویی پاکشوما کدام مدل است ؟

در پاسخ به سوال ماشین ظرفشویی پاکشوما خوبه؟ و بررسی معایب ماشین ظرفشویی پاکشوما نیاز است تا ابتدا بهترین مدل ماشین ظرفشویی های پاکشوما و جدیدترین مدل ماشین ظرفشویی پاکشوما را بشناسید و با ویژگی های آن آشنا شوید.

1. ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF-14304

این نوع ماشین ظرفشویی که در اینجا می خواهیم آن را بررسی کنیم ، یکی از پرطرفدار ترین محصولات پاکشوما به شمارمی رود و از محبوبیت بالایی نیز برخوردار است ، این نوع ماشین ظرفشویی دارای قفل کودک است و با توجه به ظرفیتی که دارد برای تعداد افراد 14 نفر قابل استفاده است ، از جمله از ویژگی هایی که این مدل ماشین ظرفشویی دارد می توان به شست وشوی سریع ، شستت وشو با نصف ظرفیت ، شست و شوی اقتصادی ، شسوشوی تاخیری ، شست و شوی شدید منطقه ای و … اشاره کرد .

این نوع ماشین ظرفشوی از میزان صدای بسیار کمی برخوردار است براساس اندازه گیری ها تقریبا میزان صدای ان به اندازه 42 دسیبل است .با این وجود این مدا را باید یکی از بهترین مدل ماشین ظرفشویی پاکشوما به حساب آورد .

بهترین ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF-14304

2. بهترین مدل ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF 14302

از جدیدترین مدل ماشین ظرفشویی پاکشوما می توان به این مدل نیز اشاره کرد . این مدل ماشین ظرفشویی تقریبا وزنی به اندازه 46 کیلوگرم دارد و با توجه به ظرفیت و گنجایشی که دارد برای تعداد افراد 14 نفر مناسب است ، این مدل ماشین ظرفشویی به صورت مبله است و رتبه مصرف انرژی ان +++A است که نشان دهنده مصرف پایین این نوع ماشین ظرفشویی پاکشوما می باشد . این نوع ماشین ظرفشویی مجهز به سیستم تاخیری در شست و شوی 24 ساعته است .

همچنین مجهز به قفل کودک و انواع شست و شوی هایی چون شست وشوی اقتصادی ، شستوشوی سریع ، شست وشوی ظروف حساس و … است . تقریبا دارای 7 نوع برنامه شست وشوی متنوع است که از کیفیت بالایی برخوردار است . این مدل ماشین ظرفشوی پاکشوما دارای سه نوع سبد است و در هر بار شست وشو تقریبا حدود 10 لیتر آب مصرف می کند .

بهترین ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF 14302

3. ماشین ظرفشویی pakshoma مدل CDF1521

این نوع ماشین ظرفشویی تقریبا به اندازه 50 کیلوگرم وزن دارد و تقریبا میزان صدای ان به اندزاه 54 دسیبل میباشد . رتبه مصرف انرژی ان به اندازه ++A است که می توان گفت در دسته ماشین ظرفشویی های کم مصرف به شمار می رود و برای تعداد افراد 15 نفر قابل استفاده می باشد و در هر بار استفاده تقریبا به اندازه 11 لیتر آب مصرف می کند . از دیگر مشخصات این مدل ماشین ظرفشویی پاکشوما می توان به 8 نوع برنامه های شست شوی آن اشاره کرد و دارای قفل کودک می باشد .

از برنامه های شست و شوی این نوع ماشین ظرفشویی می توان به شست و شوی سریع ، شست وشوی اقتصادی ، شست وشوی تاخیری ، شست و شو با نصف ظرفیت ، شست وشوی اکسپرس ، و … اشاره کرد . یکی از بهترین مدل ماشین ظرفشویی پاکشوما این مدل است . در مور معایب ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل CDF1521 معمولا ویژگی های آن بیشتر از معایب می باشد .

 بهترین ظرفشویی پاکشوما مدل CDF1521

4. بهترین مدل ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF-14201

این نوع ماشین ظرفشویی از مله از ماشین ظرفشویی هایی به شمار می رود که از کیفیت و ساختار بسیار خوبی برخوردار است و برای تعداد افراد 14 نفر کاربرد دارد و وزن آن به اندازه 46 کیلوگرم وزن دارد . و تقریبا میزان صدایی به اندازه 49 دسی بل دارد . از دیگر ویژگی های این نوع ماشین ظرفشویی می توان به برنامه های شست شوی آن اشاره کرد که شامل شست و شوی 90 دقیقه ای ، شست وشوی اقتصادی ، شست وشوی با نصف ظرفیت و … اشاره کرد و در هر بار استفاده تقریبا به اندازه 9 لیتر آب مصرف می کند . از دیگر جدیدترین مدل ماشین ظرفشویی پاکشوما می توان به این مدل نیز اشاره کرد .

 بهترین ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF-14201

5. بهترین ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF 14303

این نوع ماشین ظرفشویی دارای ظرفیت 14 نفره است و رتبه مصرف انرژی آن +++A است . این مدل ماشین ظرفشویی مبله به اندازه 46 کیلوگرم وزن دارد و در هر بار استفاده از آن تقریبا به اندازه 10 لیتر آب مصرف می کند و میزان صدایی به اندازه 49 دسیبل را دارا می باشد . این نوع ماشین ظرفشویی دارای برنامه های شست وشوی متنوعی چن شست وشوی میوه و سبزیجات ، شست وشوی ظروف حساس و نازک ، شستوشوی تاخیری و … می باشد . این نوع ماشین ظرفشویی یکی از بهترین مدل ماشین ظرفشویی پاکشوما به شمار می رود .

 بهترین ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF 14303

قیمت ماشین ظرفشویی پاکشوما خوبه؟

حال که با جدیدترین مدل ماشین ظرفشویی پاکشوما و معایب ماشین ظرفشویی پاکشوما آشنا شدید حال می خواهیم در مورد قیمت ظرفشویی پاکشوما صحبت کنیم . قیمت ماشین ظرفشویی های پاکشوما به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان به صورت دقیق بیان کرد که هر یک چه مقدار قیمتی دارد اما به صورت کلی و میانگین می توان گفت که قیمت ماشین ظرفشویی پاکشوما رنجی ما بین 14 میلیتون تومان تا 18 میلیون تومان دارند .

بررسی ضمانت و گارانتی

برند پاکشوما ماشین ظرفشویی های خود را همراه با گارانتی 18 ماهه روانه بازار می کند و خدمات پس از فروش خوبی را ارائه می دهد ، در حقیقت برند پاکشوما 700 مرکز خدمات پس از فروش دارد تا به ایم صورت بتواند در اسرع وقت آماده خدمات رسانی به مشتریان خود باشد ، رسیدگی به مشکلات و شکایات مشتریان از اولویت های مجموعه پاکشوما می باشد ، حال برای یافتن پاسخ سوال ماشین ظرفشویی پاکشوما خوبه؟ یا نه به سراغ بررسی ویژگی های ماشین ظرفشویی پاکشوما می رویم .

ویژگی های ماشین ظرفشویی pakshoma

حالا علاوه بر بررسی معایب ماشین ظرفشویی پاکشوما قصد داریم تا راجع به ویژگی های ظرفشویی پاکشوما نیز صحبت کنیم .

 1. ماشین ظرفشویی های پاکشوما از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند .
 2. پاکشوما به مشکلات مصرف کنندگان در رابطه با ماشین ظرفشویی های در اسرع وقت رسیدگی م کند .
 3. ماشین ظرفشویی های پاکشوما همراه با گارانتی 18 ماهه به فروش می رسند .
 4. ماشین ظرفشویی های پاکشوما از تنوع مناسبی برخوردار هستند .
 5. برند پاکشوما برای تولید محصول خود از جمله ماشین ظرفشویی ها از بهترین متریال ها استفاده می کند .
 6. ماشین ظرفشویی های پاکشوما شامل خدمات پس از فروش می شوند .
ویژگی های ماشین ظرفشویی پاکشوما

تاریخچه برند پاکشوما

پیش از آن که پاسخ سوال ماشین ظرفشویی پاکشوما خوبه؟ را بررسی کنیم ابتدا به سراغ تاریخچه برند پاکشوما می رویم . پاکشوما برندی است که در سال 1354 در ایران تاسیس شده است و پس از سال ها تلاش و فعالیت با سابقه ای که به دست آورده هم اکنون بهترین محصولاتی چون ماشین ظرفشویی ها را روانه بازار می کند ، این برند هم اکنون یکی از قدرتمند ترین برند ها در خاورمیانه می باشد برند پاکشوما در 5 زمینه از محصولات لوازم خانگی چون ماشین لباسشویی ها ، ماشین ظرفشویی ها ، یخچال و فریزر ها ، جاروبرقی ها و کولر های گازی فعالیت می کند و محصولات متنوع و با کیفیتی را روانه بازار می کند .

سوالات متداول :

جدیدترین مدل ماشین ظرفشویی پاکشوما کدام است ؟

در این مقاله قصد داریم تا شما را با جدیدترین مدل ماشین ظرفشویی های پاکشوما نیز آشنا کنیم و البته قیمت آن ها را هم بررسی کنیم .

قیمت ماشین ظرفشویی پاکشوما چگونه است ؟

ماشین ظرفشوی های پاکشوما با توجه به ویژگی ها و مشخصاتی که دارند از قیمت های بسیار متنوعی برخوردار هستند و نمی توان قیمت دقیقی را برای آنان در نظر گرفت اما به صورت کلی می توان این گونه برداشت کرد که قیمت مناسبی دارند .

آخرین مدل ماشین ظرفشویی پاکشوما کدام مدل است ؟

برای آن که بتوانید آخرین مدل ماشین ظرفشویی پاکشوما را انتخاب کنید لازم است تا ابتدا بهترین مدل ها را بررسی کنید و با توجه به نیاز و بودجه ای که دارید بهترین مدل ماشین ظرفشویی پاکشوما را انتخاب و خریدار کنید .

ماشین ظرفشویی پاکشوما ساخت کجاست ؟

همانطور که در تاریخچه برند پاکشوما وجود دارد ، پاکشوما نام یک برند ایرانی است که در زمینه تولید ماشین ظرفشویی ها ، ماشین لباسشویی ها و … فعالیت می کند، در رابطه با ین سوال هم باید بگوییم که ماشین ظرفشویی های پاکشوما ساخت ایران می باشند .

آیا ماشین ظرفشویی پاکشوما گارانتی دارد ؟

بله ، مارک پاکشوما ماشین ظرفشویی های خود را همراه با گارانتی و ضمانت و به خصوص خدمات پس از فروش به فروش می رسانند .

3.8/5 - (47 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

12 دیدگاه در “بهترین مدل ماشین ظرفشویی پاکشوما 2022 [خوبه بخرم ؟]

 1. حباب گفت:

  خیلی گرونه اگه قراره ۱۴تا۱۸میلیون بدید ب این مدل ایرانی قطعا وبجاش بوش یا ال جی مدل پایین بخرید بهتره ،چه خبره جنس ایرانی با این قیمت مگه خانواده ها چقدر درامد دارن که ۱۴تا ۱۸میلیون بخوان پول ماشین ظرفشویی بدن

  1. shokufeh گفت:

   دوست عزیز این روز ها با توجه به تحریم ها به سختی می توان محصولات بوش و یا ال جی اصل را پیدا کرد

   1. امیرحسین ربانیان گفت:

    باسلام متاسفانه محصولات ایرانی واقعا بی کیفیت وبدون خدمات پس از فروش است وکاری کردند که مردم به یک فروشنده در هزاران کیلومتر خارج ازکشوراعتمادمیکنه ولی علیرغم میل باطنیش میبینه که تولیدات ایرانی همه فقط تا فروش همراه هستند(البته منظوربرندپاکشومانیست ولی تولیدات ایرانی ازجمله پاکشوما هم می‌تواند ازاین قاعده کلی خارج نباشد)یک یخچال ایرانی جنرال گرفتم ۶۴۰۰ دوبارگاز خالی کرد خدمات پس از فروش هم ندادند آخر گفتند نشتی داره بردم یخچال مثلاً نو را بردم مغازه گذاشت زیر دستگاه تست از ۳جا نشتی داشت نزدیک به ۹ میلیون برام دراومد.

  2. زیبا گفت:

   عزیزم الان ۲۰ملیونو ۶۰۰ شده. انقد بدبخ تیم مجبوریم بخریم. چند سال پیش خواهرشوهرم با۲تومن.ظرفشویی ۱۴نفره بوش خرید.ا یرا نی جم اعت بی چا رن

 2. محمدرضا توحید گفت:

  سلام به نظرمن ازنظرقیمت نسبت به ظرفشویی ها بابرند خارجی خیلی گرونه وقتی شما درداخل کشور تولید میکنی وعوارض گمرکی وهزارتا چیز دیگه رانمیدید چرا باید یک چنین قیمت سرسام اوری را برروی محصول بی کیفیت ایرانی بزارید برند خارجی ازاین هم پیشرفته تر رامیشه باقیمت پایین تری خرید اگرقراربراین است کالای ایرانی بخریم حتما باید قیمتش طوری باشدکه مشتری جذب شود نه اینکه بخواهد بابرند خارجی مقایسه کند ودراخرهم جنس خارجی بخرد پس لطفا برای جذب مشتری واستفاده ازتولیدات داخلی حداقل قیمتش راطوری انتخاب کنید که بدون فکرکردن به برندخارجی اولین گزینه تولید داخلی باشد
  باتشکر

  1. shokufeh گفت:

   سلام و درود ، ممنون از این که تجرییات خود را با ما به اشتراک گذاشتید .

 3. محسن گفت:

  سلام هرکسی که آمده اینجا دیدگاهش نسبت به دستگاه گاکشوما یا دوو سرد شده چرا چون اجناس بی کیفیت ارائه میدن این از تقصیر تولید کننده هست چرا باید مصرف کننده به دروغ کالای مورد نظر باید تبلیغ کنه

  1. shokufeh گفت:

   سلام و درود ، در این مطلب سعی شده است تا طبق نظر اکثریت خریداران صحبت کنیم و طبق آخرین بررسی هایی که انجام داده ایم بیشتر خریداران نه همه آن ها ! از محصولاتی که از این برند ها خریداری کرده اند راضی بوده اند ، قطعا هیچ برند و هیچ مارکی کاملا بدون عیب نخواهد بود چرا که هر محصولی مطابق میل همه افراد نخواهد بود .

 4. محمدرضا گفت:

  اصلی ترین قسمت ماشین ظرفشویی یعنی جت پمپ دقیقا پس از اتمام زمان گارانتی خراب شد.

 5. خلیلی گفت:

  دوستان ای کاش افرادی که این برند رو خریدند و استفاده می‌کنند نظر بدهند ، نظرات کلی به درد کسی نمیخوره.

  1. ف ا گفت:

   سلام نزدیک دوسال اقوام ظرفشویی ایرانی خریدند استفاده کردند چه برند پاکشوما چه اسنواچه صنام هر سه خانواده کاملا از نحوه شستشو وکیفیت ماشین ظرفشویی ها راضی هستند و قابل رقابت با برندهای خارجی اند برخی اقوام هم بوش سامسونگ ال جی دارند اما همه ظروف پیرکس و قاشق وچنگال هاشون خراب شده
   من ۱۴ سال لباسشویی اسنوا دارم کاملا از شست و شوش راضیم فقط صدا خشک کن زیاد همین
   یخچال فریزر هم هیمالیادوقلو دارم عالی زیبا جادار باکیفیت
   کلا اگر شما قبل خرید کاملا تحقیق کنید خارج از هرگونه تبلیغ در مورد ویژگی های برندهای مختلف رو و بعد انتخاب کنید قطعا انتخاب درستی انجام می دید

   1. parisa گفت:

    بله فرمایشتون کاملا درسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.