بهترین مارک کلمن آب [بررسی مدل های مختلف کلمند آب در بازار ]

شهریور 15, 1400
بلاگ
بهترین مارک کلمن آب

با گرم تر شدن هوا استفاده از کلمن آب در هر خانه ای به امری ضروری تبدیل می شود . بیش ترین استفاده از کلمن در فصل تابستان رخ می دهد و به منظور نگه داری آب سرد از کلمن استفاده می شود. در ادامه ی این مطلب به بررسی لیستی از بهترین مارک کلمن آب می پردازیم و تفاوت ها و شباهت های کلمن های مختلف را با یکدیگر مقایسه می کنیم . از کلمن می شود در سفر ، درون خودرو و …. هم نیز استفاده کرد تا همیشه در مسافرت و ماشین آب سرد به همراه خود داشته باشید.

کلمن (ویکتوریا) الماس پایه چوبی Betony

کلمن (مارشال) الماس ۱طبقه پایه چوبی Betony

کلمن بتونی ۲قلو (کوئین) سرامیکی زیر چوب

کلمن امبیکو

لازم به ذکر است از مهم ترین نکات خرید در زمان بهترین برند کلمن این می باشد که کلمنی را تهیه کنید که مدت زمان زیادی آب سرد را درون خودش نگه دارد. در ادامه به بررسی مدل های مختلف می پردازیم با ما همراه باشید./

بهترین مارک کلمن آب

معرفی لیستی از بهترین مارک کلمن آب جدید

لازم به ذکر است که کلمن های آب سرد به طور کلی به دو دسته ی پلاستیک و استیل تقسیم بندی می شوند که بعضی از آن ها توانایی نگهداری آب جوش و گرم را نیز دارا می باشند . در ادامه به معرفی کلمن آب جدید تاشو هم نیز می پردازیم.

کلمن بتونی (لوتوس) الماس ۱طبقه پایه چوبی

کلمن (لوتوس) الماس ۲طبقه پایه چوبی

کلمن (نوبل) زیرچوب Betony

1. بهترین کلمن استیل مارک سان لوکس مدل 101

یکی از بهترین مارک کلمن آب استیل ، کلمن سان لوکس مدل 101 می باشد این مدل دارای گنجایشی برابر با 8 لیتر نیز است و در درب پوش این محصول لیوان های کوچیکی برای آشامیدن آب نیز تعبیه شده .نوع خروجی این دستگاه به صورت ضامنی می باشد و دستگاه دارای شیر می باشد .بر اساس نظرات کاربران مختلف همگی از خرید این کلمن استیل نیز راضی بوده اند . از ویژگی های دیگر این کلمن می شود توانایی نگه داری آب سرد و گرم تا مدت زمان 12 ساعت نیز اشاره کرد و همچنین جنس درونی این محصول همچنین از استیل ضد لک می باشد . قیمت تقریبی این کلمن برابر با 600 هزار تومان می باشد و به علت تغییر نرخ روزانه بازار قیمت دقیق را نمی شود ارائه کرد.

بهترین کلمن استیل مارک سان لوکس مدل 101

2. بهترین مارک کلمن آب پلاستیکی مدل 125

از بهترین مارک کلمن آب پلاستیکی می شود به این مدل نیز اشاره کرد که از قیمت بسیار پایینی هم نیز برخوردار است و ظرفیت گنجایشی آن برابر با 4 لیتر می باشد . بر روی درب این کلمن دسته ایی چرخان تعبیه شده است و برای هم زدن شرب های همون خاکشیر و تخم شربتی و دیگر شربت هایی که ته نشین می شوند بسیار مناسب می باشد. نوع دهانه ی این کلمن به صورت شیری نمی باشد و فشاری است . این کلمن از آنجایی که پلاستیکی می باشد توانایی حفظ دما را ندارد و باید حتما در آن از یخ استفاده شود.

 بهترین مارک کلمن آب پلاستیکی مدل 125

3. بهترین فلاسک استیل دوقلو ویکنز مدل 98

یکی دیگر از مدل های محبوب بازار فلاکس دوقلو وینکز مدل 98 می باشد این فلاکس با داشتن طراحی دوقلو و استیل که دارد نظر خیلی از مشتریان را نیز جذب خودش کرده است. این فلاکس توانایی حفظ دمای آب سرد و گرم را نیز دارا می باشد و شما می توانید از هر دو حالت این فلاکس استیل دوقلو بهره ببرید. برای آنکه آب و سرد و داغ مدت زمان بیش تری درون این فلاسک نگه داری شود بهتر است قبل از ریختن نوشیدنی های داغ درون آن را یک بار با آب ولرم یا داغ بشوریم و یا قبل از ریختن آب سرد درون فلاکس درون آن را با آب سرد بشوییم .

این پروسه شاید در حد چند دقیقه وقتتان را بگیرد اما به نگه داری دمای آب سرد و گرم در این فلاکس کمک می کند . لازم به ذکر است اگر درپوش های این محصول به خوبی بسته شود مایعات از درون آن به بیرون نمی ریزند.

بهترین فلاسک استیل دوقلو ویکنز مدل 98

4. بهترین کلمن مسافرتی زیبا کد 35107-80002

از بهترین مدل کلمن مسافرتی در بازار می شود به این کلمن اشاره کرد که جنس آن از پلاستیک فشرده می باشد و بسیار مقاوم و محکم است . این محصول با داشتن طراحی خاص کار شما را در جا به جایی محصول راحت تر کرده است . بسیاری از کاربران که از این محصول استفاده کرده اند آن را برای سفر و کمپینگ انتخابی عالی دانسته اند. این مدل همچنین دارای گنجایشی برابر با 13 لیتر می باشد و سری شیر آن به صورت اهرمی نیز طراحی شده است . این کلمن به علت پلاستیکی بودن توانایی حفظ آب سرد را به مدت طولانی را نیز برخوردار نمی باشد و باید در آن از یخ استفاده شود.

بهترین کلمن مسافرتی کد 35107-80002

5. بهترین مارک کلمن آب مدل تاشو

یکی از کلمن هایی که در بازار جدیدا طرفدار پیدا کرده است این مدل کلمن تاشو می باشد . این کلمن به علت آنکه فضای کمی را اشغال می کند برای استفاده در مسافرت ها بسیار عالی و مناسب است و می تواند رضایت خاطر شما را جلب کند . گنجایش این مدل برابر با 3 لیتر می باشد و نوع خروجی دهانه آن به صورت اهرمی می باشد و فشاری نیست . همانطور که در مطالب بالا گفته شد فلاسک های پلاستیکی به علت آنکه از پلاستیک ساخته شده اند توانایی نگه داری آب گرم را دارا نمی باشند. قیمت این فلاسک در محدوده ی 250 هزار تومان نیز می باشد.

بهترین مارک کلمن آب مدل تاشو

6. کلمن آب استیل یونیک مدل UN-7583

یونیک یکی از معروف ترین برند ها در عرصه ی تولید لوازم خانگی می باشد . کلمن این برند معروف دارای گنجایشی برابر با 8 لیتر است و همچنین این مدل به دلیل ظاهر و دسته ی بزرگی که دارد قابلیت حمل کردن محصول را برای شما آسان تر می کند. جنس درونی و بیرونی بدنه ی این کلمن آب از استیل می باشد و به خاطر نوع استیل مخصوص به کار رفته در این محصول شما می توانید مدت آب شدن یخ را کاهش دهید و برای مدت طولانی آب خنک داشته باشید. همچنین در کف این محصول پایه هایی تعبیه شده است که سبب می شود در بر روی سطوح بلند و یا بر روی زمین به راحتی قابل استفاده باشد.

کلمن آب استیل یونیک مدل UN-7583

سوالات متداول

ویژگی های فلاسک خوب چیست؟

مهم ترین نکته ایی که باید در زمان خرید فلاسک باید به این نکته توجه کرد این می باشد که کلمن آب تا چه مقدار زمان می تواند آب را سرد نگه دارد . معمولا اکثر کلمن ها می توانند دمای آب را از 6 تا 12 ساعت به طور ثابت حفظ کنند . پس حتما به این نکته توجه داشته باشید زیرا کلمن هایی که دمای آب را نمی توانند تا 6 ساعت به طور ثابت حفظ کنند از جنس مرغوبی برخوردار نمی باشند.

از دیگر ویژگی های یک فلاسک خوب می شود به وجود لایه های استیل در درون و بیرون آن اشاره کرد زیرا استیل سبب می شود تا آب مدت زمان زیاد تری دمای خودش را حفظ کند .

ویژگی های فلاسک خوب چیست؟

کلمن استیل بهتره یا پلاستیکی ؟

از پرسش های متداول کاربران می شود به پرسش کلمن پلاستیکی بهتره یا استیل اشاره کرد . پاسخ این سوال بستگی به سلیقه ی شما دارد. از طرفی کلمن های پلاستیکی دارای قیمتی ارزان تر می باشند اما کیفیت و جنس مرغوبی را به شما ارائه نمی دهند و نمی توانند مدت زیادی دمای آب را به طور ثابت حفظ کنند و از طرفی دیگر کلمن هایی که جنس درونی و بیرونی آن ها از استیل می باشد می توانند زمان بیش تری دمای آب را به طور ثابت درون خود حفظ کنند . به طور کلی اگر به دنبال بهترین مارک کلمن آب هستید توصیه ی من به شما خرید کلمن های استیل می باشد.

قیمت کلمن آب پلاستیکی یونیک چقدر می باشد

از آنجایی که قیمت ها به طور روزانه در حال تغییر می باشد نمی شود قیمت دقیقی را برای آن ها مشخص کرد.اما به طور تقریبی قیمت کلمند استیل آب یونیک برابر با 4500 تومان تا 550 تومان نیز می باشد.

بهترین برند کلمن آب چیست؟

از بهترین مارک های کلمن آب می شود به برند معروف یونیک نیز اشاره کرد که در عرصه ی تولید لوازم خانگی بسیار خوش درخشیده است .

آیا فلاسک می تواند آب سرد را نگهداری کند ؟

در برخی از فلاسک های مخصوص مانند دوقلو ویکنز می شود هم آب سرد و هم آب گرم را درون آن نگهداری کرد.

5/5 - (21 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.