بلاگ

بهترین مارک چرخ خیاطی خانگی 1401 [20 مدل خوب و ارزان]

بهترین مارک چرخ خیاطی

بهترین مارک چرخ خیاطی خانگی کدام است ؟ چرخ خیاطی خوب برای جهیزیه چه مارکی بخرم ؟ …. یکی از وسایلی که بسیاری از خانم های خانه دار به استفاده از آن علاقه مند می باشند و از دسته وسایل ضروری است که در هر خانه ای وجود داشته باشد می شود به چرخ خیاطی اشاره کرد. اگر شما هم از دسته افراد علاقه مند به خرید چرخ خیاطی می باشید و به دنبال خرید بهترین مارک چرخ خیاطی موجود در بازار می باشید در ادامه ی این مقاله همراه من باشید زیرا قصد داریم تا مارک های مختلف چرخ خیاطی را زیر ذره بین ببریم و ویژگی های هرکدام که شامل ، قیمت ، کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش و … می شود را بررسی بکنیم .

همچنین مقاله ای در ارتباط با بهترین مدل اتو پرس بایترون و اتو بخار فیلیپس نوشته شده است که می توانید آن را مطالعه بکنید و اطلاعات بیش تری به دست آورید.

بهترین مارک چرخ خیاطی خانگی

بررسی بهترین مارک چرخ خیاطی خانگی در بازار

از دسته بهترین مارک های چرخ خیاطی در بازار ایران می شود به چرخ خیاطی های برند ژانومه ، کاچیران و …. نیز اشاره کرد که در ادامه به این برند های بیش تر می پردازیم ، با ما همراه باشید.

چرخ خیاطی مارشال مدل 835s

چرخ خیاطی کاچیران مدل +elizabet 720

چرخ خیاطی کاچیران مدل رز کد 210

چرخ خیاطی مارشال مدل 742bl

معرفی بهترین چرخ خیاطی خوب برای جهیزیه

1. بررسی و معرفی چرخ خیاطی ژانومه (janome)

یکی از بهترین برند های چرخ خیاطی موجود در بازار که در بین زنان خانه دار که بسیار محبوب می باشد ، می شود به برند ژانومه اشاره کرد.یکی از پرسش هایی که ممکن است در ابتدا برایتان پیش بی آید این می باشد که چرخ خیاطی برند ژانومه ساخت کدام کشور است؟ باید در پاسخ این پرسش بگویم که برند ژانومه ساخت کشور ژاپن می باشد و برندی ژاپنی است.

از لحاظ کیفیتی ، این برند یکی از بهترین مارک چرخ خیاطی خانگی موجود در بازار می باشد که با کیفیت ترین چرخ خیاطی ها را تولید و به بازار عرضه می کند همچنین بسیاری از افرادی که چرخ خیاطی بنرد ژانومه را خریداری کرده اند از خرید خود بسیار راضی بوده اند و حتی خرید آن را به دیگران هم پیشنهاد کرده اند که می تواند نشان دهنده ی کیفیت بالای آن در بازار باشد. در کل ژانومه انواع مدل بهترین چرخ خیاطی خانگی را تولید می کند که از تنوع بالایی هم برخوردار هستند.

چرخ خیاطی ژانومه مدل 696A

چرخ خیاطی ژانومه مدل 802A

قیمت چرخ خیاطی ژانومه در بازار برابر با محدوده قیمتی برابر با 5 تا 7 میلیون تومان می باشد در ادامه برای شما لیستی از بهترین مدل های چرخ خیاطی ژانومه را بررسی کرده ایم تا با اطمینان بیش تری خرید خود را انجام بدهید.

معرفی انواع بهترین چرخ خیاطی خانگی از برند ژانومه

 • بهترین مارک چرخ خیاطی ژانومه مدل 696A
 • بهترین مدل چرخ خیاطی ژانومه ژاپنی مدل JH-1020
 • چرخ خیاطی ژانومه مدل 1820
 • بهترین مدل چرخ خیاطی ژانومه ژاپنی مدل JH 1412
 • بهترین مدل چرخ خیاطی ژانومه ژاپنی مدل JH-1040
 • بهترین مدل چرخ خیاطی ژانومه مدل 760
بررسی و معرفی چرخ خیاطی ژانومه

2. بررسی و معرفی چرخ خیاطی مارشال (marshal)

از دیگر برند های معروف و محبوب که در دسته ی بهترین ها و پر فروش ترین ها در بازار قرار گرفته است ، می شود به برند چرخ خیاطی مارشال اشاره کرد. چرخ خیاطی مارشال ساخت کشور تایوان می باشد و برندی تایوانی است . این برند یکی از قدیمی ترین برند های چرخ خیاطی در بازار ایران می باشد و بسیاری زمانی که نام برند چرخ خیاطی مارشال را می شنوند یاد چرخ خیاطی قدیمی مارشال که به رنگ سیاه در بازار ایران عرضه می شد می افتند و به نوعی می شود گفت این چرخ خیاطی یکی از نوستالژی ترین بهترین مارک چرخ خیاطی های موجود در بازار ایران می باشد.

چرخ خیاطی مارشال مدل 11000s max

چرخ خیاطی مارشال مدل 8900s max

از ویژگی های این چرخ خیاطی می شود به قابلیت دوخت به مدل های مختلف : ساده، زیگزاگ، گلدوزی، تیکه دوزی، پارچه های ضخیم، پارچه های نازک، زیپ، ژتون دوزی، دکمه و جا دکمه، پس دوزی، سر دوز اشاره کرد. همچنین در ادامه لیستی از بهترین مدل های چرخ خیاطی مارشال را در ادامه برای شم بر اساس نظرات مردم تهیه کرده ایم تا بتوانید چرخ خیاطی مارشال را با خیال راحت تری تهیه نمایید. از بهترین برند چرخ خیاطی خوب برای جهیزیه می توان به برند مارشال نیز اشاره کرد .

معرفی انواع بهترین چرخ خیاطی خانگی از برند مارشال

 • بهترین چرخ خیاطی مارشال مدل 742bl
 • چرخ خیاطی مارشال مدل 11000s max
 • بهترین چرخ خیاطی مارشال مدل 840Smax
 • چرخ خیاطی مارشال مدل 960S
 • چرخ خیاطی مارشال مدل 960Smax
 • بهترین چرخ خیاطی مارشال مدل 940max
بررسی و معرفی بهترین چرخ خیاطی مارشال

3. بررسی و معرفی بهترین چرخ خیاطی کاچیران (kachiran)

چرخ خیاطی کاچیران که دیگر احتیاج به معرفی ندارد مطمعنا خیلی از شما ها با این برند آشنا هستید و از سابقه و پیشینه ی مثبت آن در بازار ایران اطلاع دارید. قیمت چرخ خیاطی کاچیران در بازار در محدوده قیمتی برابر با 3 تا 7 میلیون تومان نیز قرار دارد ، البته باید به این نکته توجه بکنید به علت نوسانی بودن قیمت ها در بازار نمی شود قیمت دقیقی برای این مدل چرخ خیاطی در بازار ها در نظر گرفت و ممکن است در آینده بر اساس نوسانات قیمتی در بازار این قیمت گفته شده دستخوش تغییر بشود.

چرخ خیاطی کاچیران مدل elizabet 420

چرخ خیاطی کاچیران مدل +elizabet 830

از دیگر ویژگی های خیاطی کاچیران می شو به وجود گارانتی و خدمات پس از فروش به مدت زمان 24 ماه در بازار اشاره کرد. از نظر کیفیت این برند هم همچنین جزو بهترین مارک چرخ خیاطی خانگی موجود در بازار می باشد. در ادامه لیستی از بهترین مدل های چرخ خیاطی کاچیران برای شما تهیه کرده ایم تا با خیال راحت تری خرید خود را انجام بدهید.

معرفی بهترین چرخ خیاطی خانگی از برند کاچیران

 • بهترین چرخ خیاطی کاچیران مدل رز210
 • چرخ خیاطی کاچیران مدل نیولایف 5000 DFT
 • بهترین چرخ خیاطی کاچیران مدل elizabet410
 • چرخ خیاطی کاچیران مدل رز 2050
 • بهترین چرخ خیاطی کاچیران مدل رز 230 پلاس
 • بهترین چرخ خیاطی کاچیران مدل نیولایف 1139 دی
بررسی و معرفی بهترین چرخ خیاطی کاچیران

4. بررسی و معرفی بهترین مارک چرخ خیاطی وترون (vetron)

چرخ خیاطی وترون را شاید خیلی از شما ها با آن آشنایی نداشته باشید و یا حتی تا به حال اسم آن را هم نشنیده باشید اما این برند که به تازگی کار خودش را شروع کرده است و زیر نظر شرکت ژانومه چرخ خیاطی هایش را تولید و به بازار عرضه می کند. از دیگر ویژگی های این برند می شود به وجود گارانتی 24 ماه زیر نظر شرکت ژانومه اشاره کرد که خریدی امن را برای شما به ارمغان می آورد. بسیاری از افرادی که چرخ خیاطی برند وترون را خریداری کرده اند از خرید خود بسیار راضی بوده و حتی خرید این محصول را به دیگران هم پیشنهاد کرده اند که نشان دهنده کیفیت بالای این چرخ خیاطی در بازار می باشد.

چرخ خیاطی وترون مدل SPB

چرخ خیاطی وترون مدل SPW

این چرخ خیاطی همچین قابلیت ضخیم دوزی را هم دارا می باشد . قیمت چرخ خیاطی های این برند در بازار برابر با محدوده قیمتی 2 تا 3 میلیون تومان می باشد . یکی دیگر از برندت هایی که بهترین چرخ خیاطی خانگی خوب برای جهیزهی را تولید می کند برند وترون می باشد که نسبت به برند های قبلی ممکن است کمی برای شما نا آشنا تر باشد .

معرفی بهترین چرخ خیاطی خانگی از برند وترون

 • چرخ خیاطی وترون مدل SPW
 • چرخ خیاطی وترون مدل SPB
بررسی و معرفی بهترین مارک چرخ خیاطی وترون

بهترین چرخ خیاطی خانگی در بازار کدام است ؟

در این مطلب تا جای ممکن سعی کردیم تا با توجه به نظرات خریداران و مصرف کنندگان مارک هایی که بهترین چرخ خیاطی خانگی را تولید می کنند لیست کنیم و بهترین مدل های آن ها همراه با لینک خرید و مشخصاتشان برای شما درج کنیم . توجه داشته باشید که ابتدا باید ببینید خود شما چه انتظاراتی از چرخ خیاطی مد نظر خود دارید و سپس با توجه به این مشخصات بهترین چرخ خیاطی خانگی را برای خود انتخاب کنید ، در کل برند هایی چون مارشال ، ژانومه ، جانتک جزو برند های بسیار معروف چرخ خیاطی های خانگی می باشند .

چرخ خیاطی خانگی خوب برای جهیزیه چیه ؟

این روز ها دیگر چرخ خیاطی را نمی توان برای همه دختر خانم ها جزو وسایل ضروری جهیزیه معرفی کرد (گرچه برای عده ای ضروری می باشد) اما بودن آن در لیست جهیزیه بهتر از نبودنش است . برای کسانی که قصد خرید چرخ خیاطی خوب برای جهیزیه دارند بهتر است به سراغ برند های محبوب تر که در مطلب به آن ها اشاره کردیم بروند و از همه مهم تر چرخ خیاطی با قیمت متناسب تر خریداری کنند و نیازی نیست که برای جهیزیه خود یک چرخ خیاطی خیلی حرفه ای خریداری کنید همین که تا حدودی کار دوخت و دوز شما را راه بیاندازد کفایت می کند .

چرخ خیاطی زیر یک میلیون چی می تونیم بخریم ؟

هممون میدونیم که این روز ها با توجه به شرایط اقتصادی که در کشور حاکم است خیلی از محصولات لوازم خانگی روز به روز در حال تغییر می باشند . از میان انواع محصولات خانگی چرخ خیاطی ها هم با روند افزایش قیمت رو به رو بوده اند . ارزان ترین چرخ خیاطی هایی که از ویژگی های خوب و مفیدی هم برخوردار باشند در محدوده قیمت 3 میلیون تومان و 4 میلون تومان نیز قرار دارند پس اکنون نمی توانید جاروبرقی خوبی زیر یک میلیون تومان پیدا کنید البته تا چند سال پیش این امکان وجود دارد اما امروزه بعید است .

بهترین نوع چرخ خیاطی چه ویژگی هایی دارد ؟

بهترین نوع چرخ خیاطی می تواند انواع پارچه ها را بدوزد .
ماکو چرخ خیاطی خوب بهتر است گرد باشد .
بهترین نوع چرخ خیاطی دارای ضمانت و گارانتی مناسب می باشد .
بهترین مدل چرخ خیاطی بهتر است قابلیت سوزن پایین و سوزن نخ کن اتوماتیک نیز داشته باشد .
بهترین نوع چرخ خیاطی دارای خدمات پس از فروش خوب است .
بهترین نوع چرخ خیاطی از برنامه های دوخت متنوعی پشتیبانی می کند .
و…

چرخ خیاطی مارشال بهتره یا کاچیران ؟

در پاسخ به سوال چرخ خیاطی مارشال بهتره یا کاچیران باید گفت که هم برند مارشال و هم برند کاچیران جزو بهترین مارک چرخ خیاطی خانگی در بازار به شمار می روند و در حقیقت جزو محبوب ترین ها هم می باشند . از نظر کیفیت هر دو برند روز به روز در تلاشند تا بهترین چرخ خیاطی ها را با قیمت خوب و کیفیت بالا تولید کنند که از تنوع بالایی هم برخوردار هستند . در مورد گارانتی باید گفت که چرخ خیاطی های مارشال دارای گارانتی 24 ماهه بوده و در مقابل چرخ خیاطی های برند کاچیران همراه با گارانتی 30 ماهه در بازار عرضه می شوند .

در پاسخ به سوال چرخ خیاطی مارشال بهتره یا کاچیران یشنهاد ما این است که ابتدا ویژگی ها و مشخصات آن ها را بررسی کنید و با توجه به سلیقه و انتظارات خود بهترین چرخ خیاطی خانگی را انتخاب کنید .

چرخ خیاطی جانتک مدل k400

چرخ خیاطی ژانومه مدل 399A

چرخ خیاطی ژانومه مدل 393

چرخ خیاطی سردوز نیو لایف مدل 1155

بررسی سوالات متداول

بهترین مدل چرخ خیاطی ژانومه ژاپنی کدام رو بخرم؟

برند ژانومه یکی از بهترین و با کیفیت ترین برند های موجود در بازار ایران می باشد . این برند همیشه سعی در تولید بهترین چرخ خیاطی های موجود در بازار را داشته است و تمامی مدل های تولید شده توسط این شرکت جزو بهترین مدل های خیاطی ژانومه در بازار می باشد.

چرخ خیاطی خوب چی بخرم؟؟

از بهترین برندهای چرخ خیاطی می شود به برند های ژانومه ، مارشال ، کاچیران و وترون در بازار اشاره کرد که از سابقه و پیشینه ی بسیار خوبی در بازار برخوردار می باشند و بسیاری از خرید این برند های معرفی شده و کیفیت بالای آن در بازار راضی هستند.

چرخ خیاطی خوب چی بخرم؟؟
چرخ خیاطی زیر دو میلیون چی بخرم ؟

از آنجایی که روز به روز در حال افزایش می باشد پیدا کردن چرخ خیاطی که زیر دو میلیون تومان باشید کار سختی است و بسیاری از چرخ خیاطی ها از قیمت 3 میلیون تومان در بازار شروع می شوند . می توانیدبرای مطالعه لیستی از بهترین چرخ خیاطی های موجود در بازار این مقاله را مطالعه بکنید.

چرخ خیاطی کاچیران بهتره بخرم یا مارشال ؟

در این مطلب این دو بهترین مارک چرخ خاطی خانگی را با هم بررسی کردیم اما توجه داشته باشید که تصمیم آخر در نهایت به خود شما و انتظارات شما بستگی دارد .

قیمت چرخ خیاطی چقدر است ؟

قیمت چرخ خیاطی ها در بازار از قیمت 3 میلیون تومان شروع می شود و تا 7 میلیون تومان ادامه پیدا می کند .

پرفروش ترین چرخ خیاطی ژانومه کدام مدل است ؟

برند ژانومه از آنجایی که همیشه سعی در تولید بهترین مدل ها را در بازار داشته است تمامی مدل هایی که تولید کرده است از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و تمامی مدل های تولید شده توسط این برند بسیار محبوب می باشد .

3.8/5 - (13 امتیاز)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.