پرفروش ترین گاز رومیزی اخوان [بهترین مدل های 1401]+قیمت

اسفند 14, 1400
بلاگ
پرفروش ترین گاز رومیزی اخوان

پرفروش ترین گاز رومیزی اخوان کدام است ؟ اخوان برندی است که انواع گاز های رومیزی را با کیفیت بالا و با ظاهری لوکس و زیبا نیز روانه بازار می کنند به همین دلایل خیلی از افرادی که قصد خرید پرفروش ترین گاز صفحه ای ایرانی را دارند ترجیح می دهند تا به سراغ برند اخوان بروند و البته بهترین مدل گاز صفحه ای اخوان را خریداری کنند ، اما خوشبختانه یا متاسفانه تنوع گاز صفحه ای های اخوان به اندازه ای است که انتخاب بهترین مدل از بین آن ها کاری سخت و پیچیده می باشد بنا بر این چون خریداران زیادی در مورد پرفروش ترین و بهترین گاز رومیزی اخوان از ما سوال می پرسیدند تصمیم گرفتیم تا در این جا بهترین ها را به شما معرفی کنیم .

البته پیشنهاد می کنیم دیگر مطالب در مورد گاز صفحه ای ها چون گاز فردار و بهترین مدل اجاق گاز آلتون را هم قبل از خرید مطالعه کنید .

زمان تقریبی مطالعه: 10 دقیقه

بهترین مدل گاز صفحه ای اخوان در بازار

قطعا محصولاتی که در بازار پرفروش تر هستند از همه لحاظ جزو بهترین محصولات به شمار می رود و از این نظر که هم کیفیت بالایی دارند ، هم راندمان کاربردی خوبی دارند و هم از قیمت متناسبی برخوردار هستند محبوب تر بده اند و از این نظر خریداران بیشتری را سمت خود جذب کرده اند بنابراین تصمیم گرفتیم تا طبق گفته خود برند اخوان پرفروش ترین گاز صفحه ای های آن ها را معرفی کنیم .

بهترین مدل گاز صفحه ای اخوان

پرفروش ترین گاز رومیزی اخوان کدام است ؟

در جدول زیر انواع پرفروش ترین گاز رومیزی اخوان با تعداد شعله های متفاوت معرفی کردیم .

گاز رومیزی 5 شعله اخوانگاز رومیزی 4 شعله اخوانگاز رومیزی سه شعله اخوان
گاز ۵ شعله اخوان مدل GI 24گاز رومیزی شیشه ای مدل GI-4گاز صفحه ای شیشه ای مدل Gi-97
گاز رومیزی مدل GI-135گاز صفحه ای استیل مدل GI-15 گاز صفحه ای مدل GI-6
گاز صفحه ای مدل GI-14گاز رومیزی مدل G4 – HEگاز رومیزی کد G95-HE
گاز صفحه ای مدل GI-13 گاز صفحه ای اخوان مدل G83گاز رومیزی کد G110-HE

1. گاز صفحه ای اخوان Gi 135

این نوع اجاق گاز صفحه ای جنسی از نوع استیل دارد و و دارای 5 شعله بوده است و رتبه مصرف انرژی آن در سطح E نیز قرار دارد . این مدل گاز صفحه ای طبق استاندارد های جهانی ساخته و طراحی شده است و از ایمنی بالایی هم برخوردار می باشد . یکی از ویژگی های خوبی که این محصول دارد می توان به گرم شدن ولوم ها در زمان آشپزی نیز اشاره کرد . کلیه قطعات و اجزای اصلی ساخت کشور ایران می باشد .

2. گاز رومیزی اخوان Gi 142

طبق گفته کارشناسان فروش این مدل گاز صفحه ای اخوان یکی از مدل های تولیدی شیشه سفید کارخانه اخوان می باشد . که البته شیشه آن در برابر ضربه و حرارت مقاومت خوبی را از خود نشان داده است . از جمله از ویژگی های این نوع گاز رومیزی اخوان می توان به جرقه زن ، ترموکوپل تاپ تایم سریع ،5 عدد شعله و ..نیز اشاره کرد . در کنار این موارد میزان مصرف انرژی این محصول در سطح مصرف انرژی E نیز قرار دارد .

3. گاز صفحه ای اخوان ونوس 22

این نوع گاز صفحه ای اخوان از پرفروش ترین گاز رومیزی اخوان به شمار می رود و دارای دارای جنس استیل بوده است که البته قطعات آن تولید کشور ایتالیا می باشد . و جزو با کیفیت ترین مدل گاز های اخوان نیز به شمار می رود . یکی از بهترین ویژگی هایی که این محصول دارد در رابطه با میزان مصرف انرژی آن می باشد که در حقیقت باید بیان کنیم سطح مصرف انرژی A قرار دارد .

اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل GI-135

اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل GI-24

اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل Z6

اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل GI-14

4. گاز رومیزی اخوان G35

جنس صفحه این نوع گاز صفحه ای از نوع شیشه سکوریت مشکی است که دارای ولوم های نسوز قطعات ایتالیای می باشد . البته جنس شیشه به گونه ای است که توان تححمل درجه حرارت بالای 300 درجه و شوک حرارتی را دارد . میازن مصرف انرژی دستگاه در سطح A قرار دارد . صفحه این نوع کار دارای حاشیه های تراش خورده می باشد که از این نظر جلوه زیباتری را ایجاد کرده است .

5. گاز صفحه ای اخوان ونوس 25

این نوع از پرفروش ترین گاز رومیزی اخوان دارای شبکه چدنی یکپارچه است که برای استفاده از ظروف قدیمی و ناصاف کاملا مناسب است . در حقیقت از بهترین گاز صفحه ای اخوان با کیفیت و ظاهر خوب می توان به این محصول نیز اشاره کرد . این نوع گاز صفحه ای دارای رتبه مصرف انرژی A با شعله پخش کن High Efficiency می باشد و دارای جرقه ن اتوماتیک بوده است .

6. گاز صفحه ای اخوان G 135 HE

قطعات و اجزای این نوع گاز صفحه ای ساخت کشور ایتالیا می باشد که بسیار با کیفیت بوده اند و دارای ویژگی هایی چون مصرف انرژی A ، راندمان احتراق بالا نیز بوده است . توجه داشته باشید که رانمامن احتراق بالا کمک می کند تا هزینه های مصرف انرژی شما نیز کاهش پیدا کند . جنس استلی این نوع گاز صفحه ای از نوع ضد زنگ ، ضد حرارت بوه و همچنینی قابل شستشو نیز می باشد .

7. گاز رومیزی اخوان ونوس 14

از پر فروش ترین و بهترین گاز صفحه ای اخوان بی شک می توان به این مدل نیز اشاره کرد . این مدل گاز شیشه ای با25 درصد حرارت بالاتر نسبت به مدل های قدیمی تر یکی از بهرتین گزینه های خید نیز به شمار می رود . رتبه مصرف انرژی این محصول در سطح A قرار دارد و شعله پخش کن ان دارای قابلیت قفل و بست نیز می باشد .

اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل V8

اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل GI-13 کد NP

اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل GI-35-S

اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل GI-4

پرفروش ترین مدل گاز صفحه ای اخوان

نظرات در مورد گاز صفحه ای اخوان

نظر در مورد گاز رومیزی اخوان :

با توجه به گذشت حدود 8 ماه از زمان خریداری و نصب بسیار عالی بوده

نظر در مورد گاز صفحه ای اخوان :

راضی هستیم خوبه …استیل بهرحال لک‌میندازه مراقب باشید و مرتب و بموقع تمیز کنید چیزیش نمیشه….ولی چدن هاش مرغوب نیست ب مرور رنگش میره

نظر در مورد پرفروش ترین گاز رومیزی اخوان :

اخوان گاز های صفحه ای خوبی میزنه. البته خیلی به خوبی سالهای قبل نیست ولی بازم یه سر و گردن از بقیه بهتره.

نظر در مورد بهترین اجاق گاز صفحه ای اخوان :

ابتدا بگم من برای خرید گاز خیلی از مارکهای دیگه و حتی خارجی ها با قیمت چند برابر بیشتر رو بررسی کردم و این هم با کیفیت هست و هم قیمت مناسب. پس به نظرم الکی پول زیاد ندید.

نظر کاربر در مورد گاز صفحه ای اخوان :

گاز که واقعا عالی و با کیفیت هست و زیبایی خیلی خوبی هم علاوه بر کارایی داره. در این رنج قیمتی که گازهای قطعات ایتالیایی هستن قیمت معقولی هم داره ولی یک نکته که باید بگم اینه که در این رنج خیلی فرق نداره از شرکت کن بخری یا اخوان یا یه برند مشهور دیگه چون همشون قطعاتشون از یک شرکت خارجی تامین میشه و تفاوت شاید سر سرویس پشتیبانی و ظاهر و طراحی باشه نه کارایی.

نظر کاربر در مورد بهترین مدل گاز صفحه ای اخوان :

عالیه.من تازه نصب کردم و استفاده میکنم. خیلی راضی ام.برعکس گاز های رو میزی که جون ندارن،این گاز عالیه و شعله ی قوی داره.دستگیره هاش نرمه و راحت میشه شعله رو تنظیم کرد.دقیقا مطابق مشخصات و عکس هست و بسیار زیباست.

نظر در مورد گاز رومیزی اخوان :

من اجاق خریدم از اخوان، قطعاتش ایتالیایی هست و خیلی خوبه، توان حرارتی عالی داره. بهترین تو ایرانی ها هست

گاز صفحه ای اخوان خوبه بخرم ؟

در پاسخ به سوال اجاق گاز اخوان خوبه یا نه و معرفی پرفروش ترین گاز رومیزی اخوان لازمه بیان کنیم که این برند انواع مدل اجاق گاز های خود را با تنوع بالا نیز روانه بازار می کنند که هر یک از آن ها دارای قطعات تولیدی ایتالیا و ایران نیز می باشد که از کیفیت ساختاری بالایی نیز برخوردار هستند و در تنوع رنگ های استیل ، مشکی و سفید نیز در بازار وجود دارند . البته طبق نظرات خریداران و مشتریان ، مدل گاز های رومیزی اخوان یکی از بهترین گاز های ایرانی می باشد که می توانید خریداری کنید و از آن استفاده کنید .

اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل ونوس کد V5

اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل GI-142

بررسی قیمت گاز صفحه ای اخوان

انواع اجاق گاز های رومیزی اخوان در مدل های مختلفی نیز به فروش می رسند و البته که هر یک از آن با توجه به ویژگی های و کاربرد هایی که دارند دارای قیمت های مختلفی و متفاوتی نیز می باشند ، در رابطه با محاسبه قیمت گاز رومیزی اخوان لازم است در نظر داشته باشی که مدل از های اخوان با استفاده از قطعات تولیدی از شرکت ها برند های مشهور دنیا نیز ساخته شده اند ، به صورتی تقریبی می توان در نظر گرفت که اکثر گاز رومیزی های اخوان در محدوده قیمت بین یک میلیون تومان تا سه میلیون تومان نیز متغیر خواهند بود .

گاز رومیزی های اخوان گارانتی و ضمانت دارند ؟

از مهم ترین نکاتی که در خرید باید حتما به آن بپردازیم و آن را بررسی کنیم می توان به ضمانت و گارانتی این نوع محصولات نیز اشاره کرد ، در حالت کلی برند اخوان همه گاز صفحه ای های خود را به مدت زمان 20 ماه نیز گارانتی می کند و از ضمانت اصلی شرکت اخوان جم نیز برخوردار هستند .

بهترین مدل گاز صفحه ای اخوان
مدت زمان گارانتی گاز صفحه ای اخوان چقدر است ؟

برند اخوان نیز انواع مدل گاز های خود را با گارانتی 20 ماهه روانه بازار می شوند .

پرفروش ترین گاز رومیزی اخوان ساخت کجاست؟

برند اخوان یک برند ایرانی بوده است که البته قطعات اجزای آن ها ساخت کشور ایران و ایتالیا می باشد .

خدمات پس از فروش کارخانه اخوان چگونه است ؟

برند اخوان چون یک برند ایرانی است ضمانت و خدمات پس از فروش این برند در سراسر کشور نیز فعال است .

امتیاز مطلبpost
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

1 دیدگاه در “پرفروش ترین گاز رومیزی اخوان [بهترین مدل های 1401]+قیمت

  1. محسن گفت:

    باسلام واحترام گاز اخوان آشغالترین گاز موجود در بازار است،نمایندگی اومد برای نصب وبه لوله کشی گاز آپارتمان گیر داد!!!!مگر گاز کشی رو میخواهی گارانتی کنید یا محصول خودتون رو وبعد عملا گاز از گارانتی خارج شد،از روز اول شعله اصلی گاز مشکل داشت تعمیر هم کردیم فایده نداشت،آشغاله نخرید که گرفتار میشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.