بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش خوبه؟[معرفی پرفروش های 1401]

بهمن 24, 1399
بلاگ
بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش

پیش تر ما مقاله ای را به موضوع معرفی بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی و خارجی اختصاص دادیم ، در بین برند های نام برده شده ماشین ظرفشویی های برند بوش که نام انگلیسی آن به صورت BOCSH نوشته می شود توجهات بسیار فراوانی را به سمت خود جذب کرده است به همین دلیل خیلی از افراد خواستار این موضوع بودند که بهترین مدل ماشین ظرفبشویی بوش و انواع مدل های جدید این برند محبوب و را بررسی کنیم و قابلیت ها و ویژگی های آنان را شرح دهیم ، البته عده ای هم بودند که با برنامه های ماشین ظرفشویی بوش آشنایی نداشتند و نمیدانستند که چگونه باید با ماشین ظرفشویی های بوش کار کننده ، پس در این مقاله ما تصمیم گرفته ایم تا قابلیت های برنامه های ماشین ظرفشویی بوش را شرح دهیم و به علاوه برترین مدل های روز بازار را هم بررسی کنیم .

پس اگر قصد دارید ماشین ظرفشویی خود را از برند بوش خریداری کنید توصیه می کنم ابتدا این مطلب را مطالعه کنید و سپس برای خرید مناسب ترین مدل تصمیم بگیرید .

بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش

معرفی انواع ماشین ظرفشویی بوش (پر فروش)

1. بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش SMS67MW01B

یکی از بهترین مدل ماشین ظرفشویی هایی که در بازار وجود دارد متعلق به این نمونه ماشین ظرفشویی ها از برند بوش است که همراه با گارانتی و ضمانت 24 ماهه به فروش می رسند .
این نوع ماشین ظرفشویی دارای قابلیت های بالایی است که از جمله این قابلیت ها می توان به وجود قفل کودک ، ظرفیت 14 نفره ، نمایشگر به همراه دکمه های لمسی ، وجود قفس بالا ، انواع قابلیت ها و تنظیمات شست و شوی متنوع ، مصرف انرژی ++A ، بدنه استیل مقاوم ،شست وشوی سریع و … اشاره کرد . این مدل ماشین ظرفشویی حدود 60 کیلوگرم زن دارد و از مدل ماشین ظرفشویی های مبله در بازار است . قطعا این مدل را می توان به عنوان یکی از بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش در بازار در نظر گرفت .

ماشین ظرفشویی بوش SMS67MW01B

2. ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TW01M

این نوع ماشین ظرفشویی دارای ظرفیت 14 نفره است و همچنین قفسه بالا دارد و از قفل کودک نیز برخوردار است و ویژگی های متنوعی چون شست شوی خودکار ، شست و شوی شدید ، سریع ، خشک کن ، سیستم براق کننده ، شروع با تاخیر و با تایمر ،شستشوی ظروف حساس و همچنین دارای 3 سبد برای قرار دادن ظروف درون ماشین ظرف شویی و …. است . این مل ماشین ظرفشویی بوش هم دارای 60 کیلوگرم وزن است و از مدل ماشین ظرفشویی های مبله به شمار می رود که دارای رتبه انرژی ++A و جزو ماشین ظرفشویی های کم مصرف بازار به شمار می رود .

 ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TW01M

3. بهترین مدل ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS62E28IR

این مدل ماشین ظرف شویی از مدل ماشین ظرفشویی های رومیزی است که برنامه های شست و شوی متنوعی را سبب می شود و با رتبه مصرف انرژی +A به فروش می رسند . از قابلیت هایی و ویژگی هایی که این نوع ماشین ظرفشویی رومیزی بوش دارد می توان به موتور قوی ، وجود قفل کودک ، صدای بسیار پایین ، شروع برنامه ها ی شست و شوی با تاخیر و .. . اشاره کرد .برخلاف مدل های قبلی این مدل ماشین ظرفشویی تنها دارای یک عدد سبد است . این نوع ماشین ظرفشویی را می توان یکی از بهترین ماشین ظرفشویی های بوش دانست .

ماشین ظرفشویی رومیزی بوش مدل SKS62E28IR

4. بهترین مدل ماشین ظرفشویی سری 4 بوش مدل SMS46MI01B

این نوع ماشین ظرفشویی دارای نقاط قوت بالایی از جمله موتور کم صدا ، قابلیت شستشوی نصف ظرفیت خود دستگاه ، سنسور تشخیص میزان آب و .. اشاره کرد . در کل موتور این نوع ماشین ظرفشویی طول عمر بالایی دارد همچنین از دوام بسیار بالایی برخوردار است و همچنین دارای سه نوع سبد در اندازه های تقریبا متفاوت است . ظرفیتی 14 نفره دارد و مجهز به قفل کودک است و امکانات ویژه ی دیگری چون شست و شوی اقتصادی ، شست وشو با دمای بالا ، انواع برنامه های شست وشوی متنوع و … اشاره کرد .

یکی از ویژگی های بسار خوبی که در رابطه با این مدل ماشین ظرفشویی وجود دارد این است که امکان تنظیم ارتفاع طبقات را دارد و این امکان را به شما می دهد تا ظروف بزرگ و کوچک تر را به راحتی درون ماشین ظرفشویی قرار دهید . البته مصرف بهینه انرژی آن هم یکی دیگر از ویژگی های خوب این دستگاه است.

 ماشین ظرفشویی سری 4 بوش مدل SMS46MI01B

5. بهترین ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS40C08IR

این نوع ماشین ظرفشویی دارای رتبه انرژی +A است و از جمله از انواع قابلیت های این مدل ماشین ظرفشویی می توان به انواع تنظیمات ها و برنامه های شست و شو ،جنس محفظه داخلی از استیل ضد زنگ و مقاوم ،قفل کودک ، سنسور تشخیص میزان آب ، قابلیت شست و شوی نصف ظرفیت و … را دارا می باشد . براساس اندازه گیری ها در سال تقریبا 3300 لیتر آب مصرف می کند . و میزان صدای بسیار کمی دارد که برای افراد اذیت کنده نخواهد بود

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS40C08IR

تاریخچه برند بوش

بوش نام یک برند تولید کننده انواع لوازم خانگی در بازار می باشد که ابتدا کار خانه آن در کشور آلمان در سال 1901 تاسیس شد ، اما با توجه به محبوبیت محصولات بوش ، این برند تصمیم گرفت تا علاوه بر صادرات محصولات خود کارخانه های دیگری را در کشور ها ی دیگری چون ترکیه ، چین ، مجارستان ، مالزی برپا کند تا بدین ترتیب علاوه بر تولید محصولات بوش در آلمان در دیگر کشور ها هم محصولات با کیفیت بوش زیر نظر لیسانس بوش آلمان تهیه و تولید شوند . از بین انواع محصولات لوازم خانگی بوش ماشین ظرفشویی های آن از اهمیت بسیار بیشتری برخوردارند و کیفیت بسیار بالایی دارند .

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF-15302 S

. امکانات ویژه : شست‌وشوی اقتصادی (Eco)

. تعداد سبد : سه عدد

. ظرفیت (نفر) : 15

. وزن ۴۴۰۰۰ گرم

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF-15305

. امکانات ویژه : شست‌وشوی سریع

. ظرفیت (نفر) : 15

. تعداد سبد : سه عدد

. میزان نمودار مصرف انرژی : A++

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF-15305

. امکانات ویژه : شست‌وشوی سریع

. تعداد سبد : سه عدد

. ظرفیت (نفر) : 15

. میزان نمودار مصرف انرژی : A++

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF-14201

. تعداد سبد : دو عدد

. ظرفیت (نفر) : 14

.شستشوی ظروف حساس، شست‌وشوی اقتصادی (Eco)

. شست‌وشوی سریع، شروع با تأخیر، شست‌وشوی با نصف ظرفیت

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF-14201

. تعداد سبد : دو عدد

.ظرفیت (نفر) : 14

. شستشوی ظروف حساس، شست‌وشوی اقتصادی (Eco)،

. شست‌وشوی سریع، شروع با تأخیر، شست‌وشوی با نصف ظرفیت

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS6HMW27Q

. ظرفیت (نفر) : 14

. ارتفاع : ۸۵ سانتی‌متر

. عمق : ۶۰ سانتی‌متر

. ظرفیت : ۹.۵ لیتر

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS8ZDW48Q

. تعداد سبد : سه عدد

. ظرفیت (نفر) : 14

. عمق : ۶۰ سانتی‌متر

. ظرفیت : ۹.۵ لیتر

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46MW20M

. تعداد سبد : سه عدد

. عمق : ۶۰ سانتی‌متر

. ظرفیت (نفر) : 14

. ظرفیت : ۹.۵ لیتر

ماشین ظرفشویی ال جی مدل DC34

. ظرفیت (نفر) : 14

. امکانات وان و جکوزی : نمایشگر

. امکانات ویژه : خشک کن

. تعداد سبد : سه عدد

تفاوت بین بهترین ظرفشویی بوش سری 4 و سری 6 و سری 8 چیست؟

در رابطه با سری ظرفشویی های بوش باید بیان کنیم که بوش مدل ماشین ظرفشویی های خود را طبق سری بندی روانه بازار می کند و هر اندازه که سری ماشین ظرفشویی بوش بالاتر باشد بدین معنی است تعداد برنامه های دستگاه ظرفشویی هم بیشتر خواهد بود دارای تکنولوژی های پیشرفته تری هستند.

به عنوان مثال بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش سری 4 نسبت به بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش سری 6 از امکانات کمتری برخوردار می باشد و یا بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش سری 8 دارای ویژگی های بهتری چون مصرف انرژی کمتر می باشد .

بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش سری 4

خیلی از افراد راجع به بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش سری 4 ، بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش سر 6 و بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش سری 8 و… نیز از ما سوال می پرسند که در این مطلب سعی کردیم تا بهترین مدل ها را به شما معرفی کنیم.

گارانتی و ضمانت ماشین ظرفشویی بوش

شرکت بوش تمام محصولات خود را همراه با گارانتی و ضمانت روانه بازار می کند و خدمات پس از فروشی برای محصولات خود ارائه می دهد. در ایران شرکتی به نام بوش سرویس که 4 مجموعه را زیر نظر خود دارد نماینده انحصاری محصولات بوش در ایران به شمار می روند و نمونه کالاهایی از بوش که دارای گارانتی بوش سرویس نباشند قطعا در دسته کالاها قاچاق قرار دارند .

گارانتی و ضمانت ماشین ظرفشویی بوش

راهنمای خرید بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش

1. انتخاب بهترین مدل ظرفشویی بوش

بوش ماشین ظرفشویی های خود را در سه مدل ایستاده ، توکار، رومیزی تولید می کند قبل از خرید ابتدا باید فضای آشپزخانه خود را در نظر بگیرید و ببیند که کدام مدل ماشین ظرفشویی مناسب فضای آشپزخانه شما می باشد سپس با توجه به این مورد اقدام به خرید کنید .
به عنوان مثال اگر فضای کافی برای قرار دادن ماشین ظرفشویی ایستاده ندارید پپشنهاد می کنیم به سراغ ماشین ظرفشویی های رومیزی بروید که در حجم و اندازه کوچکتری قرار دارند.

2. انتخاب ظرفیت مناسب ماشین ظرفشویی

نکته مهم دیگری که در راهنمای خرید ماشین ظرفشویی وجود دارد انتخاب ظرفیت مناسب ماشین ظرفشویی است ، ظرفیت ماشین ظرفشویی ها به گونه ای است که هر کدام برای تعداد افراد متفاوتی کاربرد دارند ، از جمله از ظرفیت ماشین ظرفشویی ها می توان به ماشین ظرفشویی های 14 نفره ، ماشین ظرفشویی های 12 نفره و یا حتی 8 نفره و … اشاره کرد . البته هرچه ظرفیت ماشین ظرفشویی کمتر باشد در حجم و اندازه کوچک تری هم قار دارند .

 انتخاب ظرفیت مناسب ماشین ظرفشویی

3. بررسی برنامه های بهترین ماشین ظرفشویی بوش

همه ماشین ظرفشویی ها دارای برنامه های مختلفی هستند که این تنظیمات برنامه از قابلیت های آن ماشین ظرفشویی به شمار می رود ، شاید شما زیاد با برنامه های ماشین ظرفشویی آشنا نباشید ، پس ما در ادامه همین مطلب برخی از مهم ترین برنامه های شست وشو را تعریف می کنیم.البته بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش قطعا دارای برنامه های شستشو شوی پیشرفته است .

برنامه شستوشو با نصف ظرفیت ماشین ظرف شویی

با وجود این برنامه شما می توانید با پر کردن نصف ظرفیت ماشین ظرفشویی خود آن را روشن کنید و دیگر لازم است تا منتظر پر شدن ماشین ظرفشویی خود باشید ، این قابلیت برای افراد زیادی بسیار حائز اهمیت است و به خصوص بسیار کاربردی می باشد، پس اگر فکر می کنید که زیاد ظرف کثیف نمی کنید بهتر است ماشین ظرفشویی با این ویژگی و قابلیت را خریداری کنید. این برنامه به انگلیسی دارای نام Half Load است .

برنامه شست وشوی ماشین ظرفشویی در مدت زمان کم

این نوع برنامه را می توان یکی دیگر از پرطرفدار ترین برنامه های ماشین ظرفشویی دانست در حقیقت با تنظیم کردن این برنامه ماشین ظرفشویی می تواند مدت زمان شستن ظرف های شما را تا 60 درصد کاهش دهد . البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که شاید این برنامه مدت زمان شستن ظروف شما را کاهش دهد اما در مقابل حدود 20 درصد مصرف انرژی بیشتری دارد . این نوع برنامه درون ماشین ظرفشویی بوش با اسم Vario Speed ​​Plus خوانده می شود .

برنامه شست وشوی ظروف بزرگ در بهترین ظرفشویی بوش

درون برخی از ماشین ظرفشویی های بوش این برنامه وجود دارد که با استفاده از آن می توانید ظروف بزرگی چون قابلمه ها و ماهیتابه ها را به راحتی درون ماشین ظرفشویی بشویید ماشین ظرفشویی ها با تنظیم این برنامه از دما و فشار بالا استفاده می کنند تا این گونه ظروف را بتوانند به خوبی بشویند .این برنامه با Intensive zone درون ماشین ظرفشویی های بوش وجود دارد .

برنامه پیش شست و شو در بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش

با استفاده از این برنامه ماشین ظرف شویی ظروف کثیف شما را قبل از شست و شو آبکشی می کند و هیچ مواد شوینده ای به واسطه این برنامه مصرف نمی شود و از آن بیشتر برای از بین بردن کثیفی ها از جمله تکه های بزرگ و اثرات چربی از روی ظروف استفاده می شود . نام انگلیسی این برنامه Rinse است .

برنامه Auto خودکار در بهترین ظرفشویی بوش

این نوع برنامه از ماشین ظرفشویی را می توان یکی از برنامه های هوشمند دانست ، در حقیقت بعد از فعال کردن این گزینه درون ماشین ظرفشویی، دستگاه به صورت خودکار میزان کثیفی و چربی ظروف را تشخیص می دهد و با توجه به تشخیص خود برنامه ها و تنظیمات های مرتبط برای شست و شوی آن ظروف در نظر میگیرد .

برنامه شست وشوی ظروف حساس

برای ظروفی مانند پیرکس هاو شیشه ها ، کریستال و … که کمی حساس هستند برنامه ویژه ای وجود دارد . با روشن کردن این برنامه دستگاه ظروف را با دمای کم و با فشار کم می شوید تا به ظروف آسیبی وارد نشود . این نوع برنامه درون ماشین ظرفشویی بوش به اسم Glass/Delicate است .

مصرف انرژی بهترین مدل ماشین ظرفشویی

نکته مهم دیگری که در راهنمای خرید ماشین ظرفشویی وجود دارد خرید ماشین ظرفشوی با رتبه انرژی خوب و کم مصرف است ، ماشین ظرفشویی های +++A ماشین ظرفشویی هایی هستند که مصرف انرژی بسیار کمی دارند و ماشین ظرفشویی هایی که دارای رتبه B و پایین تر هستند مصرف انرژی بالاتری دارند و به ترتیب مصرف انرژی رتبه A را در ادامه نوشته ایم .

A> +A> ++A> +++A

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-L352S

. jعداد سبد : دو عدد

. ارتفاع : ۸۴.۵ سانتی‌متر

. ظرفیت (نفر) : 13

. میزان نمودار مصرف انرژی : A++

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-L352W

. امکانات ویژه : شست‌وشوی سریع

. تعداد سبد : دو عدد

. ظرفیت (نفر) : 13

. میزان نمودار مصرف انرژی : A++

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-L463NS

. امکانات ویژه : شست‌وشوی سریع

. تعداد سبد : سه عدد

. تعداد برنامه های شست‌وشو : ۸

. ظرفیت (نفر) : 14

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K351S

. امکانات وان و جکوزی : نمایشگر

. تعداد سبد : دو عدد

. امکانات ویژه : شست‌وشوی اقتصادی (Eco)، شست‌وشوی اکسپرس

. ظرفیت (نفر) : 13

ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP6

. امکانات وان و جکوزی : نمایشگر

. تعداد سبد : یک عدد

. امکانات ویژه : امکان شست‌وشوی میوه و سبزی

. ظرفیت (نفر) : 6

ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP8-3802B ظرفیت 8 کیلوگرم

. امکانات وان و جکوزی : نمایشگر

. امکانات ویژه : شروع با تأخیر

. تعداد سبد : دو عدد

. ظرفیت (نفر) : 8

ماشین ظرفشویی بکو مدل DFN28424 W

. امکانات وان و جکوزی : نمایشگر

. امکانات ویژه : شستشوی ظروف حساس، شست‌وشوی اقتصادی (Eco)

. شست‌وشوی سریع، شروع با تأخیر

. تعداد سبد : سه عدد

ماشین ظرفشویی مایدیا مدل WQP8-3803A

. امکانات ویژه : شست‌وشوی سریع

. تعداد سبد : دو عدد

. ظرفیت (نفر) : 8

ماشین ظرفشویی ویرپول مدل WFC-3C26FX

. امکانات وان و جکوزی : نمایشگر

. امکانات ویژه : امکان شست‌وشوی میوه و سبزی

. تعداد سبد : دو عدد

. ظرفیت (نفر) : 14

گارانتی بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش چگونه است ؟

بوش برندی است که ماشین ظرفشویی های خود را همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش می فروشد ، این عامل یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت ماشین ظرفشویی های بوش است .

ماشین ظرفشویی بوش خوبه بخرم ؟

بر اساس نظرات مصرف کنندگان می توان چنین برداشت کرد که ماشین ظرفشویی های بوش علاوه بر کیفیت بالا از دوام خوبی هم برخوردار هستند .

بهترین مارک ماشین ظرفشویی چیست ؟

از جمله از بهترین مارک های ماشین ظرفشویی می توان به برندهای بوش ، ال جی ، اسنوا ، زیرووات و … اشاره کرد که در اینجا انواع مدل ماشین ظرفشویی بوش و برنامه های انان را بررسی کرده ایم .

4.1/5 - (37 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

3 دیدگاه در “بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش خوبه؟[معرفی پرفروش های 1401]

 1. سینا گفت:

  مقاله های آموزشی در زمینه های مختلف خیلی می تونند به رفع مشکلات ما کمک کنند. یادمه یکبار سیفون فاضلاب آشپزخونمون دچار گرفتگی شد و با خوندن چند تا ترفند خفن تونستم فوری یک ترکیب خونگی و محلول لوله بازکنی درست کنم و تا دو ماه مسیر آبخوری رو باز نگه دارم بدون اینکه برام هزینه بر باشه و یا بخوام دغدغه ی کلاهبرداری آگهی لوله بازکنی برچسب ها رو داشته باشم.

 2. پانیذ گفت:

  سلام ممنون از توضیحاتتون من می خوام بوش بخرم به نطرشما سری هشت که تمام برنامه ها رو داشته باشه چه مدلی بخرم بهتره وسفارش خود المان باشه

  1. abolfazl گفت:

   با سلام
   از آنجایی که برند بوش از دسته با کیفیت ترین برند های موجود در بازار در زمینه ساخت لوازم خانگی می باشد . تمامی مدل های این برند از ارزش خرید بالایی برخوردار می باشند. پیشنهاد می کنیم اگر قصد خرید مدلی را دارید حتما به نظرات کاربران توجه کافی را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.