کدام مدل ساید دوو بهتر است ؟[بهترین مدل ساید دوو 1401+قیمت]

مرداد 2, 1401
بلاگ
کدام مدل ساید دوو بهتر است

به نظر شما کدام مدل ساید دوو بهتر است ؟ بهترین مارک یخچال ساید دوو خوبه ؟ و… اگر با وبلاگ دلاوا آشنایی داشته باشید حتما دیده اید که ما هر روزه به بررسی حرفه ای و تخصصی انواع لوازم خانه و آشپزخانه میپردازیم . همانطور که پیش از این به بررسی بهترین مدل یخچال فریزر دوو و بررسی معایب یخچال فریزر دوقلو دوو پرداخته بودیم در این مطلب هم میخواهیم ببینیم که بهترین مدل ساید دوو کدام مدل است .

چند سالی است که برند دوو بیش از پیش بر سر زبان ها افتاده و طرفداران زیادی را با خود همراه کرده است اما دلیل این همه مشتری پر و پا قرص چه میتواند باشد ؟ مدل های متنوعی دارد ، قیمت آن مناسب است و یا کیفیت بالایی دارد ؟ تمام این ابهامات و سوالاتی که در رابطه با برند دوو دارید پس از مطالعه این مطلب بر طرف خواهد شد . پس حتما تا انتهای این مطلب را مطالعه کنید .

زمان تقریبی مطالعه: 18 دقیقه

بهترین یخچال ساید دوو چیست ؟

در این قسمت از مقاله میخواهیم به بررسی بهترین مدل ساید دوو بپردازیم و به سوال کدام مدل ساید دوو بهتر است به همین جهت 6 مدل از یخچال های ساید بای ساید دوو را مورد تحقیق و بررسی قرار دادیم تا ببینیم که ویژگی های هر کدام چه مواردی هستند و کدام یک نسبت به بقیه بهتر است . اگر قصد خرید یک یخچال ساید بای ساید با کیفیت و خوب را دارید حتما تا انتهای این مطلب همراه ما باشید .

1. یخچال و فریزر ساید بای ساید 32 فوت دوو مدل D4S-2915SS

یخچال و فریزر ساید بای ساید 32 فوت دوو مدل D4S-2915SS یکی از آن مدل یخچال و فریزر هایی است که به راحتی میتوانید تا سالیان سال از آن ها استفاده کنید . این یخچال و فریزر ساخت کشور کره میباشد و آن را میتوان یکی از بهترین یخچال فریزر های ساید بای ساید دوو دانست که این روزها در بازار لوازم خانگی ایران به فروش میرسد . این مدل به برفک زدایی خودکار و نوفراست مجهز است و دیگر مانند یخچال فریزر های قدیمی نیازی به یخ زدایی به صورت ماهیانه ندارد . این مدل یخچال و فریزر برای خانواده هایی با جمعیت 4 تا 7 نفره کاملا مناسب است . این مدل یخچال فریزر ساید بای ساید دوو به سیستم خنک کننده سریع و انجماد سریع مجهز است و بر روی آن بار خانگی نیز تعبیه شده است.

.یخچال و فریزر ساید بای ساید 32 فوت دوو مدل D4S-2915SS
ویژگی ها توضیحات
رنگاستیل
مصرف انرژیA+
گنجایش یخچال504 لیتر
گنجایش فریزر336 لیتر
ابعاد181.6*72*91.6 سانتی متر
تعداد طبقات یخچال4 طبقه و 2 کشو
تعداد طبقات فریزر4 طبقه و 2 کشو
اتصال به شیر آب و یخساز اتوماتیکدارد

2.یخچال و فریزر ساید بای ساید 29 فوت دوو مدل DES-2915S

یکی از بهترین مدل ساید های دوو که در پاسخ به سوال کدام مدل ساید دوو بهتر است می خواهیم بررسی کنیم این مدل می باشد . کیفیت ساخت بالا در کنار زیبایی در طراحی یخچال و فریزر ساید بای ساید 29 فوت دوو مدل DES-2915S از ویژگی های منحصر به فرد این مدل یخچال و فریزر ساید بای ساید به حساب می آید . زمانی که داشتیم برای یافتن بهترین یخچال ساید بای ساید دوو جست و جو میکردیم به این مدل رسیدیم که علاوه بر امکانات بالا و کیفیت ساخت قیمت بسیار مناسبی هم دارد .

این مدل یخچال فریزر ساید بای ساید به سیستم DIGITAL COOLING مجهز است . کار این سیستم این است که دمای بیرون از یخچال را نیز تشخیص داده و دمای درون یخچال را بر اساس هوای محیط نیز تنظیم میکند . مصرف انرژی این مدل یخچال و فریزر در رده A+ است و این به معنای آن است که نسبت به مدل هایی که مصرف انرژی آن ها در محدوده A است 23 درصد برقی کمتری مصرف میکند .

یخچال و فریزر ساید بای ساید 29 فوت دوو مدل DES-2915S
ویژگی ها توضیحات
رنگاستیل
مصرف انرژیA+
گنجایش یخچال504 لیتر
گنجایش فریزر336 لیتر
ابعاد181.6*72*91.6 سانتی متر
تعداد طبقات یخچال4 طبقه و 2 کشو
تعداد طبقات فریزر3 طبقه و 3 کشو
اتصال به شیر آب و یخساز اتوماتیکدارد

3.یخچال و فریزر ساید بای ساید 30 فوت دوو مدل D2S-3033W

یخچال و فریزر ساید بای ساید 30 فوت دوو مدل D2S-3033W از یخچال فریزر های سری پرایم II دوو میباشد . این مدل یکی از زیباترین و با کیفیت ترین یخچال فریزر های سری پرایم II میباشد . این مدل به سیستم سرمایش سریع مجهز می باشد که یخچال را تا رسیدن به دمای مورد نظر با حداکثر توان هدایت میکند . این کار به منظور حفظ تازگی و طراوت مواد غذایی درون یخچال انجام میشود . بر خلاف برخی از مدل های ساید بای ساید جدید که به شیر آب متصل نمیشوند و فقط منبع آب و یخ دارند این مدل از یخچال فریزر ساید بای ساید دوو به شیر آب متصل میشود و دارای یخ ساز اتوماتیک است .

داشتن سیستم دیجیتال کولینگ در این مدل یخچال آن را به یکی از بهترین مدل های سخچال فریزر ساید بای ساید دوو تبدیل کرده است که با توجه به قیمت مناسبی هم که دارد مشتریان زیادی خواهان این مدلند .

یخچال و فریزر ساید بای ساید 30 فوت دوو مدل D2S-3033W
ویژگی ها توضیحات
رنگسفید
مصرف انرژیA
گنجایش یخچال504 لیتر
گنجایش فریزر336 لیتر
ابعاد181*92*91 سانتی متر
تعداد طبقات یخچال5 طبقه و 2 کشو
تعداد طبقات فریزر3 طبقه و 2 کشو
اتصال به شیر آب و یخساز اتوماتیکدارد

4.یخچال و فریزر ساید بای ساید 32 فوت دوو مدل D2S-1033MW

یخچال و فریزر ساید بای ساید 32 فوت دوو مدل D2S-1033MW یک مدل یخچال و فریزر کاملا هوشمند در زمینه ذخیره انرژی است . سیستم بار خانگی این مدل یخچال و فریزر ساید بای ساید مجهز به METAL ICE COOLING میباشد . این سیستم با انعکاس سرمای فلزی موجب میشود تا قسمت بار یخچال و فریزر به هیچ انرژی برای سرد شدن نیازی نداشته باشد . بر خلاف سایر مدل ها ، طبقات این مدل از بهترین یخچال ساید بای ساید دوو از شیشه های نشکن و با کیفیت ساخته شده است . در پاسخ به سوال کدام مدل ساید دوو بهتر است می توان به این مدل یخچال فریزر 32 فوت نیز اشاره کرد .

یخچال و فریزر ساید بای ساید 32 فوت دوو مدل D2S-1033MW
ویژگی ها توضیحات
رنگسفید
مصرف انرژیA+
گنجایش یخچال440 لیتر
گنجایش فریزر240 لیتر
ابعاد186*84*91.6 سانتی متر
تعداد طبقات یخچال5 طبقه و 2 کشو
تعداد طبقات فریزر3 طبقه و 2 کشو
اتصال به شیر آب و یخساز اتوماتیکدارد

5.یخچال و فریزر ساید بای ساید 32 فوت دوو مدل D2S-3133MW

یخچال و فریزر ساید بای ساید 32 فوت دوو مدل D2S-3133MW یکی از مدل های پر فروش و پر طرفدار از سری پرایم II است . این مدل از سری پرایم II مجهز به سیستم دیجیتال کولینگ است به طوری که با تشخیص دمای بیرون از یخچال دمای درون یخچال را تنظیم میکند . این سیستم سبب میشود تا در روز های گرم تابستان دمای موتور و یخچال تنظیم باشد و در روز هایی از سال که هوا خنک است دیگر نیازی به کار کردن مداوم موتور نباشد . دیگر ویژگی این مدل که یکی از بهترین یخچال های ساید بای ساید دوو می باشد این است که دارای هوم بار اختصاصی بر روی درب یخچال آن می باشد تا بطری های کوچک و یا بطری های نوشیدنی خود را درون آن قرار دهید .

یخچال و فریزر ساید بای ساید 32 فوت دوو مدل D2S-3133MW
ویژگی ها توضیحات
رنگسفید ، استیل
مصرف انرژیA+
گنجایش یخچال440 لیتر
گنجایش فریزر244 لیتر
ابعاد181*83*91.6 سانتی متر
تعداد طبقات یخچال5 طبقه و 2 کشو
تعداد طبقات فریزر4 طبقه و 2 کشو
اتصال به شیر آب و یخساز اتوماتیکدارد

6.یخچال و فریزر ساید بای ساید 32 فوت دوو مدل D4S-3340MW

آخرین مدل از بهترین مدل ساید دوو که در مطلب ( کدام مدل ساید دوو بهتر است ) میخواهیم به شما معرفی کنیم ، یخچال و فریزر ساید بای ساید 32 فوت دوو مدل D4S-3340MW است . این مدل که به رنگ سفید تولید میشود با مصرف انرژی A+ و ظرفیت بالایی که دارد میتواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد . این مدل حالت ذخیره نیرو ویژه یا همان ECO را دارد تا در زمان هایی که در سفرید و از یخچال و فریزر خود استفاده نمیکنید بیهوده انرژی مصرف نکند .

یخچال و فریزر ساید بای ساید 32 فوت دوو مدل D4S-3340MW
ویژگی ها توضیحات
رنگسفید
مصرف انرژیA+
گنجایش یخچال440 لیتر
گنجایش فریزر244 لیتر
ابعاد181.6*72*91.6 سانتی متر
تعداد طبقات یخچال4 طبقه و 2 کشو
تعداد طبقات فریزر2 طبقه و 3 کشو
اتصال به شیر آب و یخساز اتوماتیکدارد

نظرات در مورد بهترین مدل یخچال ساید دوو چگونه است ؟

ما معتقدیم که پیش از خرید هر وسیله ای ، حتی اگر تمام ویژگی های آن را بدانیم و فروشنده آن را مثلا بهترین مدل یخچال دوو بداند باز هم بهترین تحقیق در این زمینه شنیدن نظرات مردم است به همین جهت میخواهیم در این قسمت از مقاله به بررسی نظرات در مورد بهترین مدل یخچال ساید دوو بپردازیم . تا جایی که ما توانستیم با مشتریان و خریداران یخچال های ساید بای ساید دوو صحبت کنیم و با مشتریان سایر برند ها مقایسه کنیم همگی از این برند راضی بودند . در مرحله اول همه از کم صدا و کم مصرف بودن آن ابراز خشنودی و رضایت داشتند و از طرف دیگر امکانات و ویژگی هایی که در این یخچال و فریزر ها گنجانده شده است سبب شده است تا مشتریان بیش از هر چیزی طرفدار این مدل ها شوند .

راهنمای خرید بهترین مدل ساید دوو

پس از بررسی پاسخ سوال کدام مدل ساید دوو بهتر است ، لازمه تا نکاتی که جهت خرید ساید دوو باید در نظر بگیریم را بررسی کنیم . همانطور که همیشه هم گفتیم الان هم در رابطه با خرید بهترین یخچال ساید بای ساید دوو میگوییم برای خرید هر وسیله برقی که در ایران تولید نمیشود ابتدا باید حتما و حتما از نمایندگی های مجاز این وسیله خرید خود را انجام دهید و اگر دسترسی به نمایندگی های مجاز ندارید حتما از فروشگاه ها معتبر در شهرتان خرید کنید و حتما این نکته را در نظر داشته باشید که محصولی را خریداری کنید که حتما گارانتی شده باشد و برای اندکی مبلغ ارزان تر حاظر به خرید جنس بدون گارانتی نشوید .

مخصوصا در رابطه با یخچال های ساید بای ساید که هر چند مدت یکبار نیاز به تعویض فیلتر آبسرد کن و خدمات اینچنینی دارد حتما از محصولات با گارانتی خریداری کنید که بتوانید از خدمات پس از فروش آن استفاده کنید .

راهنمای خرید بهترین مدل ساید دوو

جدیدترین یخچال ساید دوو کدام است ؟

حال میخواهیم در رابطه با ویژگی های برتر بهترین ساید دوو صحبت کنیم . چیزی که سبب شده تا یخچال های ساید بای ساید دوو تا این حد محبوب و پر فروش باشند واقعا چیست ؟ نه تنها بهترین ساید دوو بلکه حتی انواع بهترین مدل یخچال دوو بسیار پر طرفدار و پر فروش هستند .

  1. اولین ویژگی که باید در رابطه با یخچال فریزر های ساید بای ساید دوو نام ببریم مصرف انرژی کم آن است که در این روز ها مبحث کمک به کم کردن مصرف انرژی تا این حد مطرح است مسئله بسیار مهمی است .
  2. ویژگی بعدی که قطعا سبب پر فروش بودن یخچال و فریزر های دوو شده است مسئله قیمت مناسب آن است . اگر کمی اهل بازار و گشت و گزار در مغازه های لوازم خانگی باشید بدون شک با قیمت های یخچال و فریزر های ساید بای ساید آشنایی دارید . در روزگاری که یخچال و فریزر های ساید بای ساید ال جی با مبالغی بیش از 90 ملیون در بازار فروخته میشوند یخچال فریزر های ساید بای ساید دوو واقعا با توجه به کیفیت قیمت مناسبی دارند .
  3. ویژگی بعدی بدون شک استفاده از تکنولوژی های روز دنبا مانند دیجیتال کولینگ ، فرش باکس و متال آیس کولینگ است .
  4. ویژگی بعدی که میخواهیم به آن اشاره کنیم قطعا گنجایش بالای یخچال و فریزر های ساید بای ساید دوو است .
  5. همانطور که میدانید به خاطر طراحی آشپزخانه های امروزه که فضای کمی دارند برخی از افراد مجبورند یخچال فریزر ساید بای ساید خود را در جایی به جز آشپزخانه بگذارند که در این صورت اتصال شیر آب به یخچال غیر ممکن است . پس یخچال فریزر های ساید بای ساید را بدون یخساز و آبسرد کن اتوماتیک میسازند اما یخچال فریزر های ساید بای ساید دوو همگی مجهز به آبسرد کن و یخساز اتوماتیک است که به آب شهری متصل میشود .
ویژگی های برتر ساید بای ساید های دوو

درباره برند دوو بیشتر بدانید !

یکی از بهترین کمپانی های تولید کننده و ارائه دهنده محصولات لوازم خانگی بدون شک برند دوو است . محصولات این برند در اکثر کشور ها مورد استفاده قرار میگیرد و در ایران هم یک برند خوب و شناخته شده است . بیایید پیش از آن که بخواهیم بهترین یخچال فریزر ساید بای ساید دوو را با هم بررسی کنیم کمی بیشتر در رابطه با برند دوو صحبت کنیم. برای اولین بار در سال 1967 به مدیریت کیم وو چونگ در شهر سئول شرکت لوازم خانگی دوو تاسیس شد . نام این شرکت از نام مدیر عامل آن گرفته شده است . dae به معنای عالی و woo هم که نام موسس دوو است .

در سال 1997 کمپانی دوو بعد از برند هیوندای دومین کمپانی بزرگ در کره جنوبی محسوب میشد . امروزه کمپانی دوو دارای بیش از 20 زیر مجموعه است که برخی از زیر مجموعه های آن خود به عنوان یک برند مستقل شناخته میشوند .

درباره برند دوو

بهترین یخچال های دوو ساخت کجاست ؟

موضوع اصلی این مطلب در رابطه با بهترین مدل ساید دوو و در جهت پاسخ به سوال کدام مدل ساید دوو بهتر است نوشته شده است . اما در ابتدا میخواهیم بدانیم که یخچال فریزر ساید بای ساید دوو ساخت کجاست ؟ همانطور که گفتیم کمپانی اصلی برند دوو در کشور کره جنوبی شهر سئول قرار دارد اما در 130 کشور دیگر نیز کمپانی های تولیدی دارد که زیر نظر خودش فعالیت میکنند . معمولا یخچال فریزر های ساید بای ساید به این دلیل که ابعاد بزرگی دارند برای هر کشور از نزدیکترین کارخانه تولیدی به کشور ارسال میشود .

فرق نمیکند محصولات در کدام کمپانی دوو ساخته شده باشد مهم این است که تمامی این محصولات تحت نظر کمپانی اصلی و با قطعات تولید و تایید شده توسط کمپانی دوو کره جنوبی ساخته میشود و به تایید کارشناسان دوو میرسد سپس به سایر کشور ها صادر میشود پس عملا تفاوتی با محصولاتی که در کره تولید میشود ندارد .

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو ساخت کجاست ؟

کیفیت بهترین مارک یخچال ساید دوو خوبه ؟

در این قسمت از مطلب کدام مدل ساید دوو بهتر است میخواهیم به بررسی کیفیت یخچال های ساید بای ساید دوو چه از لحاظ کیفیت ساخت تکنولوژی ، چه از لحاظ کیفیت قطعات و چه از لحاظ کیفیت موتور بپردازیم . علاوه بر ظاهر زیبا و جذاب ، این که قطعات اولیه ای که در ساخت محصول شما استفاده شده است با چه کیفیتی انتخاب شده اند بسیار مهم است . همانطور که در ابتدای مطلب هم برایتان توضیح دادیم کمپانی دوو دومین کمپانی بزرگ در کره جنوبی می باشد . اما این رتبه بالا و بزرگ بودن و برتر بودن در یکی دو سال اخیر اتفاق نیافتاده است . این اتفاق حاصل بیش از 50 سال تلاش و پشتکار است .

کمپانی که توانسته این همه سال در ردیف برترین ها قرار بگیرد بی شک از بهترین متریال اولیه برای ساخت لوازم و محصولات خود استفاده میکند تا مشتریان خود را هر روز راضی تر از دیروز نگاه دارد .

قیمت بهترین مدل یخچال ساید دوو چقدر است ؟

یکی از سوالاتی که بسیاری از مشتریان ما میپرسند این است که قیمت بهترین دوو چقدر است ؟ اگر بخواهیم بهترین مدل را بخریم باید چقدر بودجه کنار بگذاریم ؟ اگر قرار باشد یک مدل معمولی تر بخریم چه ؟ اصلا چه چیزی در قیمت محصول موثر است . یک نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که در واقع نمیتوان گفت بهترین مدل کدام است . بهترین مدل برای هر شخص جدا تعیین میشود . شاید برای یکی بهترین مدل با توجه به بودجه اش متفاوت باشد و برای دیگری که نیاز به یک یخچال فریزر با گنجایش بالا دارد بهترین مدل چیز دیگری باشد .

اما به طور کلی همانطور که پیش از این هم گفتیم قیمت محصولات دوو چه انواع ماشین لباسشویی های آن و چه یخچال و فریزر و دیگر محصولاتی که دارد ، هیچ کدام قیمت بالایی با توجه به کیفیتش ندارند و یکی از علل پر فروش بودن این محصولات هم همین است .

بررسی کیفیت یخچال های ساید بای ساید دوو

گارانتی کدام مدل ساید دوو بهتر است ؟

خدمات پس از فروش یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که پیش از خرید هر محصولی باید آن را بررسی کنید . اگر محصول شما گارانتی نداشته باشد برای بسیاری از خدمات مانند نصب و راه اندازی و یا خدمات پس از فروش و تعمیرات محصول باید هزینه گزافی پرداخت کنید . در هنگام بررسی گارانتی و خدمات پس از فروش ساید بای ساید دوو در ایران متوجه شدیم که تمامی محصولات دوو در ایران توسط انتخاب سرویس گارانتی میشوند و به نوعی انتخاب سرویس نماینده اصلی برند دوو کره در ایران می باشد که برای بهره بردن از خدمات آن میتوانید به یکی از نمایندگی های مجاز این کمپانی در شهر و یا استان خود مراجعه کنید .

کدام مدل یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو بهتر است ؟

این که کدام مدل یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو بهتر است را نمیتوان به راحتی تعیین کرد بستگی دارد که شما چه ویژگی هایی را در نظر دارید .

بهترین مدل ساید دوو گارانتی دارد ؟

بله انتخاب سرویس نمایندگی رسمی محصولات دوو در ایران است و تمامی محصولات دوو توسط همین کمپانی گارانتی میشود .

بهترین یخچال های دوو ساخت کجاست ؟

به طور کلی برند دوو متعلق به کشور کره جنوبی می باشد و کارخانه و دفتر مرکزی آن هم در کشور کره جنوبی شهر سئول فعال است .

3.8/5 - (5 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.