قیمت لباسشویی 7 کیلویی ال جی در تیر 1401 چقدره؟[قیمت حدودی]

تیر 31, 1401
بلاگ
قیمت لباسشویی 7 کیلویی ال جی

قیمت لباسشویی 7 کیلویی ال جی در تیر 1401 چقدره ؟ مدل های 10 کیلوگرمی آن چطور ؟ اصلا به طور کلی ماشین لباسشویی های الجی کیفیت خوبی دارند که بخواهیم بخریم ؟ این ها سوالاتی است که به کرات در طول روز به مشتری هایمان توضیح میدهیم . مخصوصا در رابطه با قیمت محصولات که خیلی از افراد چه آن ها که خریدارند و چه آن هایی که فقط برای تماشای محصولات میخواهند حتما قیمت محصولات را بدانند . به همین جهت تصمیم گرفتیم تا این مطلب را به بررسی قیمت ماشین لباسشویی های الجی اختصاص دهیم . البته ما پیش از این هم در رابطه با قیمت برخی محصولات پر فروش دیگر مانند ارزانترین قیمت لباسشویی دوو و قیمت اجاق گاز صفحه ای شیشه ای بوش مطلب نوشته بودیم و آن ها را نیز مورد نقد و بررسی تخصصی قرار داده ایم . اما مطلب امروز کمی متفاوت است .

لباسشویی ال جی خوبه بخریم یا نه ؟

یکی از موضوعاتی که واقعا برای بسیاری از خریداران ماشین های لباسشویی دقدقه شده است این است که لباسشویی ال جی خوبه بخریم یا نه ؟ همانطور که میدانید ال جی یک کمپانی لوازم خانگی کره ای است که در واقع یکی از بهترین و بزرگترین کمپانی های تولید کننده لوازم خانگی در کره است . تا چندین سال قبل یعنی تا حدود سال 97 هم برند ال جی در ایران نمایندگی انحصاری داشت که کمپانی گلد ایران بود اما درست از زمانی که تحریم های آمریکا بر علیه ایران شدید تر شد کره هم مجبور به قطع ارتباط با ایران شد . در این زمان کمپانی گلدایران تصمیم گرفت تا با تجربه ای که در این سال های همکاری با کره جمع کرده است برند جی پلاس را افتتاح کند .

شاید اکنون دیگر محصولات برند ال جی را به راحتی نتوانید در ایران پیدا کنید اما مطمعنا برند جی پلاس چیزی از ال جی کم ندارد . درست همان کیفیت و تکنولوژی که در ساخت لوازم خانگی ال جی استفاده میشد برای ساخت لوازم خانگی جی پلاس هم استفاده میشود . اما از لحاظ قیمتی با هم تفاوت دارند . مثلا قیمت لباسشویی 7 کیلویی ال جی بالاتر از قیمت لباسشویی 7 کیلویی جی پلاس است .

لباسشویی ال جی خوبه بخریم یا نه ؟

قیمت لباسشویی 7 کیلویی ال جی

موضوع اصلی که میخواهیم به آن بپردازیم قیمت لباسشویی 7 کیلویی ال جی است . موضوعی که ما متوجه شدیم این است که لباسشویی هایی با ظرفیت 7 کیلو گرم بسیار بسیار پر فروش تر از مدل های 5 و 10 کیلویی است به همین جهت بود که خواستیم موضوع اصلی این مطلب را به این موضوع اختصاص دهیم . از لحاظ منطقی هم اگر بخواهیم نگاه کنیم وسایل کاملا مشابه از یک برند اما با سایز های مختلف ، هرچه سایزی که انتخاب میکنید بزرگتر باشد پس قیمت بالاتری هم دارد و در مورد لوازم برقی این موضوع صدق میکند که هرچه ظرفیت و گنجایش و یا اندازه بزرگتر باشد مصرف انرژی بالاتری هم دارند . به همین جهت است که قیمت لباسشویی 5 کیلویی ال جی ارزان تر از ماشین لباسشویی 7 کیلوگرمی ال جی و قیمت 7 کیلو گرمی نیز ارزان تر از مدل هایی با گنجایش 10 کیلوگرم است .

اما همیشه که موضوع مبلغ در میان نیست گاهی این که آن وسیله چقدر گنجایش دارد و اصلا به کار ما می آید یا نه موضوع مهم تری خواهد بود . مثلا لباسشویی هایی با گنجایش 5 کیلو گرم مناسب تازه عروس و داماد هاست و یا کسانی که دو یا 3 نفر جمعیت خانواده هایشان است . لباسشویی هایی با گنجایش 10 کیلو گرم هم که زیاد است پس اندازه های 7 کیلو گرمی با توجه به اندازه مناسب و قیمت متعارف و متوسطی که دارند بهترین انتخاب میتواند باشد .

قیمت لباسشویی 10 کیلویی ال جی چقدر است ؟

یکی از سوالاتی که برای خیلی از خریداران ماشین های لباسشویی ال جی ممکن است پیش بیاید این است که قیمت لباسشویی 10 کیلویی ال جی چقدر است ؟ البته که چون مدل های 7 کیلویی بسیار پر فروش ترند همه میخواهند بدانند که قیمت لباسشویی 7 کیلویی ال جی چقدر است اما برخی از افراد که به دنبال ماشین لباسشویی هایی با ظرفیت بالاترند ماشین لباسشویی های 10 کیلویی مناسبشان است . به طور کلی هر چه ظرفیت و گنجایش ماشین لباسشویی بالاتر باشد قیمت آن هم بالاتر است . و این طبیعی است که قیمت ماشین لباسشویی 10 کیلوگرمی الجی از قیمت ماشین لباسشویی های 7 کیلوگرمی الجی بالاتر باشد .

اما باید به این نکته هم توجه داشت که هر چه ظرفیت و حجم دیگ ماشین لباسشویی بیشتر باشد علاوه بر این که قیمت آن بالاتر است ، حجمی که اشغالی میکند هم بیشتر است و همچنین میزان آب و انرژی برقی هم که مصرف میکند نیز بیشتر میشود .

قیمت لباسشویی 10 کیلویی ال جی چقدر است ؟

قیمت ماشین لباسشویی 5 کیلویی سامسونگ در مقایسه با ماشین لباسشویی الجی

ال جی و سامسونگ دو غول بزرگ لوازم خانگی و دو برند کره ای هستند که سالیان سال است که دارند با یکدیگر رقابت میکنند . امروز ما تصمیم گرفته ایم که قیمت ماشین لباسشویی 5 کیلویی سامسونگ در مقایسه با ماشین لباسشویی الجی را مورد بررسی و مقایسه قرار دهیم . به طور کلی ماشین لباسشویی هایی با ظرفیت 5 کیلو گرم برای خانواده های کم جمعیت و یا تازه عروس و داماد هایی که برای جهیزیه خرید میکنند مناسب است . از لحاظ قیمتی چون کیفیت کار و کشور تولید کننده و تکنولوژی هایی که در ساخت ماشین لباسشویی ها استفاده شده است هم در سامسونگ و هم در ال جی یکسان است تفاوت آنچنانی وجود ندارد اما به طور کلی پیشنهاد میشود که از ماشین لباسشویی های 7 کیلویی برای خودتان انتخاب کنید .

شاید از لحاظ قیمتی قیمت لباسشویی 7 کیلویی ال جی و سامسونگ کمی بالاتر از 5 کیلویی باشد اما در مقایسه با 5 کیلویی گنجایش بالاتری دارد و بسیار کاربردی تر است . ما به تمام مشتریانی که میخواهند ماشین لباسشویی 5 کیلویی بخرند پیشنهاد میکنیم که اگر میتوانند کمی بیشتر هزینه کنند و با ظرفیت 7 کیلوگرمی بخرند .

نظر خریداران در مورد ماشین لباسشویی 7 کیلویی ال جی

در آخرین بخش از مطلب امروزمان میخواهیم نظر خریداران در مورد ماشین لباسشویی 7 کیلویی ال جی را بدانیم . به طور کلی لوازم خانگی برند ال جی ساخت کشور کره جنوبی می باشد و سالیان سال است که در این زمینه فعالیت میکند و توانسته در این سال ها مشتریان زیادی را از خود راضی نگه دارد . طبق نظر سنجی که از خریداران ماشین لباسشویی های 7 کیلویی ال جی داشته ایم حدود بیش از 95 درصد مشتریانی که از ماشین لباسشویی های 7 کیلویی الجی خریداری کرده اند از خریدشان راضی بوده اند . خریداران این محصول معتقدند که ماشین لباسشویی های 5 کیلویی گنجایش کمی دارند و ماشین لباسشویی های 10 کیلویی هم باز ظرفیت خارج از نیاز آن ها دارد اما مناسب ترین اندازه را در میان ماشین لباسشویی ها مدل های 7 کیلو گرمی دارند .

علاوه بر این قیمت لباسشویی 7 کیلویی ال جی به نسبت 10 کیلویی مناسب تر است و خوب مدل های 5 کیلویی هم که همانطور که گفتیم برای خانواده های 2 تا نهایتا 3 نفره مناسب است پس باز هم مناسب ترین ظرفیت همان اندازه دیگ 7 کیلو گرمی است .

نظر خریداران در مورد ماشین لباسشویی 7 کیلویی ال جی
ماشین لباسشویی 7 کیلویی ال جی برای خانواده چند نفره مناسب است ؟

معمولا ماشین لباسشویی های 5 کیلویی برای خانواده های 2 تا 3 نفره ، ماشین لباسشویی های 7 کیلویی برای خانواده های 4 تا 5 نفره و ماشین لباسشویی های 10 کیلویی برای خانواده های با جمعیت بیشتر یا آن هایی که استفاده بیشتری از ماشین لباسشویی میکنند است .

منظور از ماشین لباسشویی 7 کیلویی چیست ؟

منظور از این که میگویند فلان مدل ماشین لباسشویی 7 کیلویی است این است که ظرفیت دیگ این مدل به اندازه 7 کیلو گرم لباس است . اما باید به این نکته توجه داشته باشید که منظور 7 کیلو گرم لباس خیس است .

امتیاز مطلبpost
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.