جدیدترین رنگ وسایل برقی عروس 1401 [برای لاکپری پسندان]

اردیبهشت 31, 1400
بلاگ
لوازم آشپزخانه چه رنگی بخرم

یکی از چالش و دغدغه هایی که در زمان خرید جهیزیه ام داشتم انتخاب جدیدترین رنگ وسایل برقی عروس بود . به خصوص لوازم آشپزخانه که واقعا بین رنگ های مختلف سردرگم بودم و نمیدانستم که لوازم آشپزخانه چه رنگی بخرم ؟ … شاید با خود فکر کنید که انتخاب رنگ که کاری نداره و آنقدر هم اهمیت زیادی نداره که بخواد جزو دغدغه های یک آدم بشه اما در این جا باید بگوییم که این روز ها چیزی که در زیبایی دکوراسیون داخلی بیشتر از هر چیزی اهمیت دارد انتخاب رنگ می باشد . در کنار آن رنگی که برای لوازم خود انتخاب می کنید بر حس و حال مکان مرد نظر نیز تاثیر گذار است .

پیش تر در مقاله لوازم پلاستیکی آشپزخانه عروس چه رنگی بخرم به شما در انتخاب رنگ سرویس پلاستیک کمک کردیم ، حال در این مقاله قصد داریم تا راجع به نوع رنگ و اهمیت انتخاب درست آن برای لوازم آشپزخانه صحبت کنیم ، اگر شما هم نظری در رابطه با این موضوع دارید با ما به اشتراک بگذارید .

زمان تخمین زده شده مطالعه: 9 دقیقه

جدیدترین رنگ وسایل برقی عروس

جدیدترین رنگ وسایل برقی عروس چیه بخرم ؟

در این جا قصد داریم تا جدیدترین رنگ وسایل آشپزخانه عروس را به شما معرفی کنیم :

1. وسایل آشپزخانه عروس سفید

سفید از آن دسته از رنگ هایی است که همیشه مد روز می باشد و هیچ گاه از مد نمیافتد ، انتخاب رنگ سفید لوازم آشپزخانه برای آشپزخانه هایی که نورگیری کافی ندارد بسیار مناسب است . اگر به قصد خرید لوازم آشپزخانه سری به بازار زده باشید با تنوع زیادی از مدل رنگ های سفید لوازم آشپزخانه رو به رو می شوید که تنوع آن ها نسبت به سایز رنگ ها برای لوازم آشپزخانه بیشتر می باشد و علت آن هم محبوبیت این رنگ می باشد .

برخی بر این عقیده هستند که سفید رنگی سرد و بی حال است و اگر همه لوازم آشپزخانه به رنگ سفید باشد کمی حالت خنثی بود به وجود می آید ، در این حال شما می توانید سفید را با دیگر رنگ ها ست کنید به عنوان مثال می توانید از پرده رنگی استفاده کنید و یا اگر سقف شما رنگی است و بیشتر حالت تیره دارد همانند رنگ چوب ،لوازم آشپزخانه سفید می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما باشد . در پاسخ به سوال لوازم آشپزخانه چه رنگی بخرم انتخاب رنگ سفید می تواند جذاب باشد . سفید همیشه جزو جدید ترین رنگ ها برای وسایل برقی عروسه .

مزایای لوازم آشپزخانه سفید

تنوع لوازم آشپزخانه سفید بسیار زیاد است به خصوص تنوع در قیمت های آن
رنگ سفید را به راحتی می توانید با هر رنگ دیگری ست کنید .
رنگ سفید محصولات کمک می کند تا اثر انگشت بر روی آن ها دیده نشود .
وسایل سفید کمک می کند تا فضا نورانی تر و روشن ها بنظر برسد .

معایب لوازم آشپزخانه سفید

اگر محصولات رگ سفید شما از برند های ناشناخته و بی کیفیت باشد به تدریج حالت زرد رنگ پیدا می کند .
این که همه وسایل سفید باشد ممکن است کمی کسل کننده و خنثی باشد .
سفید کثیفی هایی چون اثر مواد غذایی را زود نشان می دهد .

 وسایل آشپزخانه عروس سفید

2. لوازم آشپزخانه عروس مشکی

این روز ها رنگ مشکی بسیار پر طرفدار شده است و خیلی از جوانان علاقه دارند تا از رنگ مشکی در دکوراسیون خانه خود استفاده کنند، یکی از جدیدترین رنگ وسایل برقی عروس وسایل برقی مشکیه . شاید تنوع محصولات آشپزخانه مشکی به اندازه تنوع رنگ سفید نباشد اما با این حال طرفداران زیادی پیدا کرده اند . چیزی که در این جا اهمیت دارد این است که در انتخاب این رنگ برای لوازم آشپزخانه خود نباید عجله کنید چرا که احتمال پشیمانی بعد از مدتی استفاده نیز وجود دارد . یکی از اصلی ترین عیب هایی که این رنگ برای آشپزخانه دارد تاریک کردن فضا می باشد و با توجه به آن که از قدیم گفته اند آشپزخانه قلب خانه می باشد پیشنهاد ما رنگ های روشن تر است . ترکیب رنگ مشکی با طوسی و سفید بسیار جذاب است .

مزایا و معایب انتخاب وسایل آشپزخانه مشکی

مدل لوازم آشپزخانه مشکی این روزها مدرن تر شده اند و به اصطلاح به مد روز هستند .
معمولا لوازم آشپزخانه مشکی با توجه به تنوع کمی که دارند و کمی هم کمیاب هستند گران ترند .
همانند رنگ سفید رنگ مشکی را نمی توانید با رنگ های دیگر به راحتی ست کنید .
استفاده از این رنگ و خرید محصولات آن فضا را تاریک تر می کند .
به راحتی نمی توانید همه لوازم آشپزخانه را به رنگ سفید پیدا کنید چرا که محدود هستند .
با توجه به آن که الان مد روز هستند ممکن است چند وقت دیگر از مد بیافتند .

 لوازم آشپزخانه مشکی

3. وسایل آشپزخانه عروس سیلور یا طوسی

سیلور چه رنگی است ؟ در پاسخ به سوال لوازم آشپزخانه چه رنگی بخرم و یا جدیدترین رنگ وسایل برقی عروس چیه ؟ رنگ سیلور می تواند انتخاب خیلی خوبی باشد ، یکی دیگر از رنگ هایی که در بین نسل جوان بسیار محبوب هستند رنگ سیلور و یا نقره و طوسی است ، لوازم آشپزخانه رنگ سیلور حالت لوکس تر و مدرن تری دارند و نسبت به رنگ سفید گران ترند اما در مقابل رنگ مشکی از قیمت متناسب تری برخوردار هستند . استفاده از این رنگ برای لوازم آشپزخانه باعث می شود تا آشپزخانه شما مدرن تر و شیک تر به نظر برسد .

متاسفانه این رنگ اثر انگشت را به خوبی نشان می دهد . برخی از خانه ها به گونه ای ساخته شده اند که آشپزخانه و حال آن ها با هم حالت یکسره ای دارند ، در این حالت استفاده از لوازم آشپزخانه سیلور می تواند انتخاب بسیار خوبی باشد . ترکیب رنگ سیلور با رنگ های چوب و آبی می تواند بسار زیبا باشد . .

مزایای لوازم آشپزخانه سیلور

لوزام اشپزخانه سیلور معمولا لوکس تر و امروزی تر هستند .
این رنگ همانند رنگ سفید با دیگر رنگ ها به خوبی ست می شود .
سیلور رنگی نیست که حالا حالا ها بخواهد از مد بیافتد .
استفاده از لوازم آشپزخانه سیلور در کنار شیر آلات و یراق آلات می تواند جلوه زیباتری نشان دهد .

معایب لوازم آشپزخانه سیلور

این رنگ اثر انگشت و لک چربی را خیلی زود نشان می دهد .
برخی فکر می کنند که استفاده از این رنگ کمی حالت سرد دارد .
لوازم آشپزخانه رنگ سیلور نسبت به رنگ سفید گران تر هستند .

وسایل آشپزخانه عروس سیلور

چگونه ترکیب رنگ وسایل آشپزخانه عروس را انتخاب کنیم ؟

در پاسخ به سوال لوازم آشپزخانه چه رنگی بخرم چند تا از رنگ های معروف و اصلی را بررسی کردیم ، حال قرار است راهنمای خرید جدیدترین رنگ وسایل برقی عروس را با هم بررسی کنیم.

1. وسایل رنگی رنگی نخرید !

برخی از نوعروسان با توجه به شور و ذوق و علاقه ای که دارند وسایل آشپزخانه رنگی رنگی را برای خود خریداری می کنند ، شاید استفاده از ترکیب رنگ های مختلف در نگاه اول جذاب باشد اما بعد از مدتی استفاده خیلی زود تکراری می شود و دل را می زند ، توجه داشته باشید که زیبایی رنگ های خنثی ایی مانند سفید تقریبا همیشگی خواهد بود . در ضمن این نکته را هم در نظر داشته باشید که محصولات رنگی آشپزخانه به خصوص لوازم برقی رنگی گران تر هستند و پیدا کردن آن ها هم سخت تر است .

2. توجه به سلیقه و علاقه خود در انتخاب رنگ وسایل آشپزخانه

چیزی که در انتخاب جدیدترین رنگ وسایل برقی عروس مهم است اهمیت به سلیقه خود می باشد تا زمانی که شما رنگ محصول مورد علاقه خود را انتخاب نکنید هیچ رنگی از لوازم آشپزخانه نمی تواند برای شما جذاب باشد ، اگر به وسایل رنگی هم علاقه دارید میزان بودجه و هزینه های خرید و تعویض آن ها را هم باید در نظر داشته باشید پس سعی کنید به صورت میانه تصمیم بگیرید می توانید از سلایق افراد نزدیک به خود هم کمک بگیرید.

جدیدترین رنگ وسایل برقی عروس

3. در نظر گرفتن هارمونی در چیدمان لوازم آشپزخانه

در پاسخ یه سوال لوازم آشپزخانه چه رنگی بخرم باید بیان کنیم که رنگ کابینت ها ، رنگ سقف ، دیوار و … را مد نظر خود قرار دهید و رنگی از لوازم آشپزخانه را انتخاب کنید که در کنار هم هارمونی جذابی ایجاد کند به عنوان مثال برخی از خانه ها دارای آشپزخانه چوبی هستند و یا سقف آن ها به صورت چوب است که در این حالت انتخاب رنگ لوازم آشپزخانه باید با دقت بالاتری انتخاب شود .

4. لوازم آشپزخانه عروس مات بخرم براق ؟

برخی به لوازم آشپزخانه مات علاقه دارند و برخی هم مدل لوازم آشپزخانه براق دوست دارند . انتخاب این مورد بیشتر در رنگ استیل وجود دارد ، رنگ های براق بیشتر اثر انگشت را نشان می دهند اما برای رنگ های مات این اتفاق نمیافتد . اگر طرفدار جدیدترین رنگ وسایل برقی عروس براق استیل هستید به سراغ لوازم آشپزخانه مات نروید .

جدیدترین رنگ وسایل برقی عروس
لوازم برقی چه رنگی خوبه ؟

این روز ها برند هایی هستند که انواع لوازم برقی ها در انواع رنگ های متنوع در بازار تولید میکنند که در بین آن ها در کل رنگ های مشکی و طوسی طرفداران بیشتری دارد و همیشه جزو جدیدترین رنگ ها برای لوازم برقی جهیزیه عروس به شمار می روند .

لوازم آشپزخانه طوسی بخرم یا سفید ؟

این دو رنگ هر دو از قابلیت های بالایی برخوردار است برای انتخاب ان پیشنهاد می کنم ببینید خود شما چه رنگی دوست دارید و طبق سلیقه خود پیش بروید ، البته هارمونی با رنگ دیوار و سقف آشپزخانه را هم در نظر بگیرید

بهترین رنگ وسایل آشپزخانه عروس چیست ؟

در پاسخ به این سوال باید بیان کنیم که ترکیب رنگ های سفید و مشکی ، طوسی و مشکی و یا سفید با دیگر رنگ ها می تواند بسیار جذاب باشد .

ترکیب رنگ آشپزخانه عروس باید چگونه باشد ؟

زیاد از رنگ های مختلف استفاده نکنید چرا که ممکن است باعث شود تا آشپزخانه شما به صورت آشفته بنظر برسد و نکته دیگری که وجود دارد این است که بیشتر از رنگ های خنثی استفاده کنید .

4.8/5 - (21 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.