بلاگ

بهترین مارک اسپیلت 1401 چیست ؟ [اسپیلت های ایرانی و خارجی]

بهترین مارک اسپلیت چی بخرم

بهترین مارک اسپلیت چی بخرم ؟ اسپلیت خوب چی بخرم ؟ ، اسپلیت کم مصرف چی بخرم ؟ و … اگر این سوال ها در ذهن شما ایجاد شده است و پاسخ این پرسش ها را نمی دانید و قصد خرید بهترین مارک اسپیلت را دارید در این مقاله همراه من باشید. زیرا در ادامه ی این مقاله قصد بررسی بهترین برند اسپیلت و مدل های آن را در بازار ایران را داریم و می خواهیم آن ها را نیز به صورت جداگانه بررسی بکنیم و زیر ذره بین ببریم. همچنین مقاله ای در ارتباط با تشخیص چند هزار بودن کولر گازی و ابعاد کولر آبی 5000 سپهر الکتریک نوشته شده است که می توانید آن را مطالعه بکنید و به بررسی آن بپردازید.

از بهترین مارک های اسپلیت موجود در بازار که در ادامه قصد داریم به بررسی آن ها بپردازیم می شود به برند های اسپلیت گری ، اسپیلت ایران رادیاتور ، اسپلیت جنرال و … نیز اشاره کرد که در بازار در دسته ی بهترین ها و پر فروش ترین ها قرار دارند.

بهترین مارک اسپلیت چی بخرم
w

بهترین مارک اسپلیت چیست ؟

در این مطلب سعی کردیم تا انواع بهترین مارک اسپیلت در بازار ایران را معرفی و بررسی کنیم ، توجه داشته باشید که این مارک ها بر اساس نظرات خریداران و مصرف کنندگان و فروش بهتر نیز جمع بندی شده اند .

1. بررسی بهترین مارک اسپیلت مدل ایران رادیاتور [ Iran Radiator ]

از مدل های بسیار محبوب و پر فروش اسپیلت در بازار ایران می شود به برند ایران رادیاتور اشاره کرد . این برند ایرانی یکی از بهترین برند اسپیلت در ایران می باشد که از دلایل محبوبیت این برند می شود به کیفیت بالای اسپلیت ها تولید شده توسط برند ایران رادیاتور اشاره کرد همچنین علاوه کیفیت و طول عمر بسیار بالایی که دارد ، قیمت اسپلیت های این برند نسبت به سایر برند های رقیب خارجی بسیار ارزان تر می باشد . از دیگر ویژگی های این اسپلیت می شود به وجود گارانتی و خدمات پس از فروش آن به مدت زمان 60 ماه آن زیر نظر سرویس ایران رادیاتور اشاره کرد که خریدی امن را نیز برای شما به ارمغان می آورد تا با امینان بیش تری به خرید خود نیز بپردازید .

در ادامه برای شما لیستی از بهترین مدل های اسپیلت ایران رادیاتور را نیز تهیه کرده ایم تا بتوانید با خال راحت تری خرید خود انجام بدهید.

معرفی بهترین مدل اسپیلت مدل ایران رادیاتور

 • بهترین مدل اسپیلت ایران رادیاتور مدل ICA-09CH-A
 • بهترین کولر گازی ایران رادیاتور مدل ICA-24CH-A
 • بهترین کولر گازی ایران رادیاتور مدل ICA-12CH-A
 • بهترین مارک اسپلیت مدل ICA-18CH-A
1. بررسی بهترین مارک اسپیلت مدل ایران رادیاتور

2. بررسی اسپیلت مارک هایسنس [ Hisense ]

یکی دیگر از بهترین مارک اسپیلت در بازار برند هایسنس می باشد . این در واقعا ساخت کشور چین می باشد و برندی چینی است . ای برند از لحاظ کیفیتی در بازار توانسته عی عمل بکند و به یکی از دیر بهترن برند های موجود در زمینه تولید دستگاه های خنک کننده هوا یا همان اسپیلت بشود. از لحاظ قیمتی ، قیمت محصولات این برند در بازار دربازه ی قیمتی برابر با 9 تا 12 میلیون تومان نیز قرار دارد که بسیار قیمت مناسبی برای تهیه یک عدد اسپلیت در بازار می باشد . بنرد هایسنس هچمین شامل گارانتی و خدمات پس از فروش می شود و تا مدت زمان 18 ماه زیر نظر برند زرین نمای کاسپین شامل گارانتی است .

برند هایسنس با آنکه ساخت کشور چین می باشد اما از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردا می باشد و می تواند به یکی از اولین لنتخاب های شما در بازار نیز تبدیل بشود .

معرفی بهترین مدل اسپیلت مدل هایسنس

 • بهترین کولر گازی هایسنس مدل HRH-24TQ 24000
 • اسپلیت هایسنس مدل HRH-09TQ 9000
 • بهترین کولر گازی هایسنس مدل HRH-12TQ 12000
 • اسپیلت هایسنس مدل HRH-18TQ 18000

3. بررسی اسپیلت کولر گازی جی پلاس

این روز ها با توجه به آن که اکثر برند های خارجی دیگر با ایران همکاری نمی کنند و همچنین به علت وجود تحریم ها و نابسامانی شرایط اقتصادی خیلی از افراد به سمت خرید محصولات ایرانی نیز روی آورده اند . برند جی پلاس یکی از بهترین مارک اسپیلت ایرانی است که انواع مدل اسپیلت هایی با کیفیت بالا نیز تولید می کند . معمولا اسپیلت های جی پلاس با گارانتی و ضمانت 24 ماهه گلدیران نیز به بازار عرضه می شود .

بهترین مدل اسپیلت های برند جی پلاس

 • کولر گازی جی پلاس مدل GAC-HF09MN1
 • کولر گازی جی پلاس مدل GAC-HV09MN1
 • کولر گازی جی پلاس مدل GAC-HF12MN1
 • کولر گازی جی پلاس مدل GAC-HV24MN1
 • کولر گازی جی پلاس مدل GAC-HV12MN1
بهترین اسپیلت جی پلاس

4. اسپیلت کولر گازی گرین

گرین بهترین برند اسپیلت است که انواع بهترین اسپیلت ها و انواع متفاوتی از کولر ها چون کولر گازی ایستاده نیز تولید می کند . از محبوب ترین کولر گازی های گرین می توان به مدل مدل GPS-H12P1T1A نیز اشاره کرد که برای استفاده در مناطق مرطوب نیز بسیار پرکاربرد است . در مورد شرایط گارانتی کولر گازی های برند گرین باید بیان کنیم که این محصولات گرین دارای ضمانت 60 ماهه بوده است بدین معناست کمپرسور حدود 60 ماه ضمانت می شود و سایر قطعات دارای ضمانت 18 ماهه بوده اند .

 • کولرگازی گرین مدل GPS-H12P1T1A
 • کولر گازی گرین مدل GFS-H48P3T3/R1
 • کولرگازی گرین مدل GWS-H24P1T1A
 • کولرگازی گرین مدل GWS-H18P1T1/R410A

اسپلیت کولرگازی تراست مدل TTSR18HT3I

اسپلیت کولر گازی هایسنس مدل HFH-36FM

اسپلیت کولر گازی تراست مدل TTSR12HT1I

اسپلیت کولر گازی وست پوینت مدل WIT-18119.LH

5. بررسی بهترین مارک اسپلیت کولر گازی گری [ Gree ]

برند گری همچنین یکی دیگر از بهترین برند اسپیلت در بازار می باشد که به تولید اسپلیت و کولر گازی در بازار پرداخته است . محصولات برند گری یکی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین ها در بازار ایران می باشد . همچنین محصولات این برند در بازار دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد و تا مدت زمان 24 ماه زیر نظر شرکت نیا دارای گارانتی است . از لحاظ قیمتی در بازه ی قیمتی برابر با 13 تا 20 میلیون تومان قرار دارد اگرچه این نکته لازم به ذکر است به دلیل نوسانات قیمت در بازار نمی شود قیمت دقیقی را نیز برای آن مشخص کرد و در آینده ممکن است قیمت دچار افزایش و کاهش قیمت شود. در ادامه برای شما لیستی از بهترین مدل های اسپلیتتولید شده توسط شرکت گری را تهیه کرده ایم تا با خیال راحت تری به خرید خود بپردازید.

معرفی بهترین مارک اسپیلت مدل گری

 • اسپلیت کولر گازی گری مدل S4 MATIC H12H1
 • کولر گازی گری مدل S4 MATIC J24H1
 • اسپلیت کولر گازی گری مدل I’SAVE-H12H1
4. بررسی بهترین اسپلیت کولر گازی گری [ Gree ]

6. بررسی بهترین مارک اسپیلت ال جی [ LG ]

برند ال جی را خیلی از شما ها به احتمال زیاد می شناسید و با آن آشنایی دارید . این برند یکی از بهترین برند های تولید کننده ی اسپلیت خارجی در ایران می باشد که بسیار پر طرفدار و محبوب است . از ویژگی های این برند می شود به کیفیت ساخت بالای آن و طراحی بسیار شیک و زیبای اسپلیت های ال جی اشاره کرد. از لحاظ قیمتی اسپیلت های برند ال جی در بازار در محدوده قیمتی برابر با 16 تا 25 میلیون تومان در بازار قرار دارند که نسبت به سایر برند های ایرانی کمی از لحاظ قیمتی گران تر می باشد. همچنین برند ال جی در بازار شامل گارانتی و خدمات پس از فروش می شود و دارای گارانتی برابر با مدت زمان 12 ماه می باشد.

همچنین لازم به ذکر است بسیاری از خریداران محصولات برند ال جی از خرید خود بسیار راضی بوده اند و حتی خرید آن را نیز به دیگران هم پیشنهاد کرده اند که نشان دهنده ی کیفیت بالای آن نیز می باشد .

معرفی بهترین مدل اسپیلت مدل ال جی

 • بهترین اسپیلت مارک ال جی مدل M24AKH-SK2
 • کولر گازی ال جی مدل Next Fighting NF098ST1 9000
 • بهترین اسپلیت ال جی مدل NT189SQ1 18000
 • اسپلیت ال جی مدل M19AKH-SK2

اسپلیت کولر گازی تراست مدل TMSAB24HT1A

اسپلیت کولر گازی هایسنس مدل HRH-09TQ

اسپلیت کولرگازی تراست مدل TTSE09HT1I

اسپلیت کولر گازی تراست مدل TTSE30HT3I

بررسی سوالات متداول شما

10 برند برتر کولر گازی برای خرید کدام اند ؟

از بهترین برند های کولر گازی در بازار می شود به برند های اسپیلت ال جی ، اسپیلت هایسنس ، اسپیلت گری ، اسپیلت ایران رادیاتو ، اسپیلت تی جنرال ، اسپیلت اوجنرال ،اسپیلت جی پلاس ،اسپیلت گرین ، اسپیلتدایکین و اسپیلت پاکشوما نیز اشاره کرد که در بازار بسیار پر فروش می باشند و طرفداران زیادی هم نیز دارند.

بهترین برند اسپیلت کم مصرف چی بخرم ؟

از بهترین مارک های اسپیلت های کم مصرف در بازار می شود به برند ها ال جی ، هایسنس و ایران رادیاتو نیز اشاره کرد که بسیاری مصرف انرژِ برقی کمی را دارند و دارای انژی مصرفی برابر با گرید (A) می باشد.

بهترین اسپیلت کم مصرف چی بخرم ؟
نظ کاربران در ارتباط با کولر گازی گری چیست ؟

بسیاری از خریداران از خرید کولر گازی گری راضی بوده و حتی خرید آن را نیز به دیگران هم پیشنهاد کرده اند که می تواند نشان دهنده ی کیفیت بالای اسپیلت گری در بازار باشد

بهترین کولر گازی برای مناطق گرمسار چی بخرم ؟

از بهترین کولر گازی ها برای خرید در مناطق گرمسار می شود به اسپلیت های برند ال جی و ایران رادیاتور اشاره کرد که بسیار دما هوا را می توانند به خوبی کنترل و سرد بکنند .

بهترین برند اسپلیت در ایران چیست ؟

از بهترین مارک های اسپلیت در ایران می شود به برند ایران رادیاتور ، پاکشوما و … نیز اشاره کرد که در دسته ی پرفروش ترین ها در بازار نیز قرار دارند.

3.9/5 - (17 امتیاز)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.