بلاگ

بهترین مارک اسپلیت ؟![شناخت برندهای برتر1400 برای خرید]

بهترین مارک اسپلیت چی بخرم

بهترین مارک اسپلیت چی بخرم ؟ اسپلیت خوب چی بخرم ؟ ، اسپلیت کم مصرف چی بخرم ؟ و … اگر این سوال ها در ذهن شما ایجاد شده است و پاسخ این پرسش ها را نمی دانید و قصد خرید بهترین مارک اسپیلت را دارید در این مقاله همراه من باشید. زیرا در ادامه ی این مقاله قصد بررسی بهترین مدل های اسپیلت را در بازار ایران را داریم و می خواهیم آن ها را نیز به صورت جداگانه بررسی بکنیم و زیر ذره بین ببریم. همچنین مقاله ای در ارتباط با از کجا بفهمیم کولر آبی چند هزار است؟ و ابعاد کولر آبی نوشته شده است که می توانید آن را مطالعه بکنید و به بررسی آن بپردازید.

از بهترین مارک های اسپلیت موجود در بازار که در ادامه قصد داریم به بررسی آن ها بپردازیم می شود به برند های اسپلیت گری ، اسپیلت ایران رادیاتور ، اسپلیت جنرال و … نیز اشاره کرد که در بازار در دسته ی بهترین ها و پر فروش ترین ها قرار دارند.

بهترین مارک اسپلیت چی بخرم

بررسی و معرفی بهترین مارک اسپلیت در بازار ایران

1. بررسی بهترین مارک اسپیلت مدل ایران رادیاتور [ Iran Radiator ]

از مدل های بسیار محبوب و پر فروش اسپیلت در بازار ایران می شود به برند ایران رادیاتور اشاره کرد . این برند ایرانی یکی از بهترین تولید کننده های کولر گازی یا همان اسپیلت در ایران می باشد که از دلایل محبوبیت این برند می شود به کیفیت بالای اسپلیت ها تولید شده توسط برند ایران رادیاتور اشاره کرد همچنین علاوه کیفیت و طول عمر بسیار بالایی که دارد ، قیمت اسپلیت های این برند نسبت به سایر برند های رقیب خارجی بسیار ارزان تر می باشد . از دیگر ویژگی های این اسپلیت می شود به وجود گارانتی و خدمات پس از فروش آن به مدت زمان 60 ماه آن زیر نظر سرویس ایران رادیاتور اشاره کرد که خریدی امن را نیز برای شما به ارمغان می آورد تا با امینان بیش تری به خرید خود نیز بپردازید .

در ادامه برای شما لیستی از بهترین مدل های اسپیلت ایران رادیاتور را نیز تهیه کرده ایم تا بتوانید با خال راحت تری خرید خود انجام بدهید.

1. بررسی بهترین مارک اسپیلت مدل ایران رادیاتور

معرفی بهترین مدل اسپیلت مدل ایران رادیاتور

 • بهترین مدل اسپیلت ایران رادیاتور مدل ICA-09CH-A
 • بهترین کولر گازی ایران رادیاتور مدل ICA-24CH-A
 • بهترین کولر گازی ایران رادیاتور مدل ICA-12CH-A
 • بهترین مارک اسپلیت مدل ICA-18CH-A

2.بررسی بهترین مارک اسپیلت ال جی [ LG ]

برند ال جی را خیلی از شما ها به احتمال زیاد می شناسید و با آن آشنایی دارید . این برند یکی از بهترین برند های تولید کننده ی اسپلیت خارجی در ایران می باشد که بسیار پر طرفدار و محبوب است . از ویژگی های این برند می شود به کیفیت ساخت بالای آن و طراحی بسیار شیک و زیبای اسپلیت های ال جی اشاره کرد. از لحاظ قیمتی اسپیلت های برند ال جی در بازار در محدوده قیمتی برابر با 16 تا 25 میلیون تومان در بازار قرار دارند که نسبت به سایر برند های ایرانی کمی از لحاظ قیمتی گران تر می باشد. همچنین برند ال جی در بازار شامل گارانتی و خدمات پس از فروش می شود و دارای گارانتی برابر با مدت زمان 12 ماه می باشد.

همچنین لازم به ذکر است بسیاری از خریداران محصولات برند ال جی از خرید خود بسیار راضی بوده اند و حتی خرید آن را نیز به دیگران هم پیشنهاد کرده اند که نشان دهنده ی کیفیت بالای آن نیز می باشد .

2.بررسی بهترین مارک اسپیلت ال جی [ LG ]

معرفی بهترین مدل اسپیلت مدل ال جی

 • بهترین اسپیلت مارک ال جی مدل M24AKH-SK2
 • کولر گازی ال جی مدل Next Fighting NF098ST1 9000
 • بهترین اسپلیت ال جی مدل NT189SQ1 18000
 • اسپلیت ال جی مدل M19AKH-SK2
بیشتر بخوانید
بهترین مارک ظروف بامبو [معرفی 6 تا از برترین مارک های بازار]

3. بررسی برترین مارک اسپیلت مارک هایسنس [ Hisense ]

یکی دیگر از برند های بسیار محبوب و پر طرفدار در بازار برند هایسنس می باشد . این در واقعا ساخت کشور چین می باشد و برندی چینی است . ای برند از لحاظ کیفیتی در بازار توانسته عی عمل بکند و به یکی از دیر بهترن برند های موجود در زمینه تولید دستگاه های خنک کننده هوا یا همان اسپیلت بشود. از لحاظ قیمتی ، قیمت محصولات این برند در بازار دربازه ی قیمتی برابر با 9 تا 12 میلیون تومان نیز قرار دارد که بسیار قیمت مناسبی برای تهیه یک عدد اسپلیت در بازار می باشد . بنرد هایسنس هچمین شامل گارانتی و خدمات پس از فروش می شود و تا مدت زمان 18 ماه زیر نظر برند زرین نمای کاسپین شامل گارانتی است .

برند هایسنس با آنکه ساخت کشور چین می باشد اما از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردا می باشد و می تواند به یکی از اولین لنتخاب های شما در بازار نیز تبدیل بشود .

معرفی بهترین مدل اسپیلت مدل هایسنس

 • بهترین کولر گازی هایسنس مدل HRH-24TQ 24000
 • اسپلیت هایسنس مدل HRH-09TQ 9000
 • بهترین کولر گازی هایسنس مدل HRH-12TQ 12000
 • اسپیلت هایسنس مدل HRH-18TQ 18000

4. بررسی بهترین مارک اسپلیت کولر گازی گری [ Gree ]

برند گری همچنین یکی دیگر از بهترین برند های چینی در بازار می باش که به تولید اسپلیت و کولر گازی در بازار پرداخته است . محصولات برند گری یکی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین ها در بازار ایران می باشد . همچنین محصولات این برند در بازار دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد و تا مدت زمان 24 ماه زیر نظر شرکت نیا دارای گارانتی است . از لحاظ قیمتی در بازه ی قیمتی برابر با 13 تا 20 میلیون تومان قرار دارد اگرچه این نکته لازم به ذکر است به دلیل نوسانات قیمت در بازار نمی شود قیمت دقیقی را نیز برای آن مشخص کرد و در آینده ممکن است قیمت دچار افزایش و کاهش قیمت شود. در ادامه برای شما لیستی از بهترین مدل های اسپلیتتولید شده توسط شرکت گری را تهیه کرده ایم تا با خیال راحت تری به خرید خود بپردازید.

4. بررسی بهترین اسپلیت کولر گازی گری [ Gree ]

معرفی بهترین مارک اسپیلت مدل گری

 • اسپلیت کولر گازی گری مدل S4 MATIC H12H1
 • کولر گازی گری مدل S4 MATIC J24H1
 • اسپلیت کولر گازی گری مدل I’SAVE-H12H1
بیشتر بخوانید
سبزی خرد کن یونیک خوبه ؟[بررسی مشخصات خرید یونیک+کیفیت]

بررسی سوالات متداول شما

10 برند برتر کولر گازی برای خرید کدام اند ؟

از بهترین برند های کولر گازی در بازار می شود به برند های اسپیلت ال جی ، اسپیلت هایسنس ، اسپیلت گری ، اسپیلت ایران رادیاتو ، اسپیلت تی جنرال ، اسپیلت اوجنرال ،اسپیلت جی پلاس ،اسپیلت گرین ، اسپیلتدایکین و اسپیلت پاکشوما نیز اشاره کرد که در بازار بسیار پر فروش می باشند و طرفداران زیادی هم نیز دارند.

بهترین اسپیلت کم مصرف چی بخرم ؟

از بهترین مارک های اسپیلت های کم مصرف در بازار می شود به برند ها ال جی ، هایسنس و ایران رادیاتو نیز اشاره کرد که بسیاری مصرف انرژِ برقی کمی را دارند و دارای انژی مصرفی برابر با گرید (A) می باشد.

بهترین اسپیلت کم مصرف چی بخرم ؟
نظ کاربران در ارتباط با کولر گازی گری چیست ؟

بسیاری از خریداران از خرید کولر گازی گری راضی بوده و حتی خرید آن را نیز به دیگران هم پیشنهاد کرده اند که می تواند نشان دهنده ی کیفیت بالای اسپیلت گری در بازار باشد

بهترین کولر گازی برای مناطق گرمسار چی بخرم ؟

از بهترین کولر گازی ها برای خرید در مناطق گرمسار می شود به اسپلیت های برند ال جی و ایران رادیاتور اشاره کرد که بسیار دما هوا را می توانند به خوبی کنترل و سرد بکنند .

بهترین مارک اسپلیت در ایران چیست ؟

از بهترین مارک های اسپلیت در ایران می شود به برند ایران رادیاتور ، پاکشوما و … نیز اشاره کرد که در دسته ی پرفروش ترین ها در بازار نیز قرار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *