بلاگ

جاروبرقی چند وات خوبه ؟ [ همه اطلاعاتی که نیاز دارید بدانید !!]

جاروبرقی چند وات خوبه ؟

بسیاری از افرادی که می خواهند به خرید جاروبرقی در بازار بپردازند اولین پرسشی که در ذهن هایشان ایجاد می شود در ارتباط با این است که جاروبرقی چند وات بخریم خوبه و قدرت مکش جارو برقی چند واته خوبه ؟ جارو برقی چند وات خوبه ؟ بالاترین قدرت مکش جاروبرقی برای کدام برند است ؟ ، راهنمای خرید جاروبرقی و …. اگر این دسته از پرسش ها ذهن شما را مشغول کرده است و پاسخ پرسش ها را نمی دانید در ادامه ی این مقاله همراه من باشید زیرا قصد بررسی این پرسش ها و یافتن جواب های آن داریم. جاروبرقی امروزه یکی از مهم ترین و مورد استفاده ترین وسایل در هرخانه ای می باشد و اینکه بخوایید جاروبرقی را خریداری بکنید که از لحاظ قدرت ، میزان صدا ، قدرت وات و … قوی و قدرتمند بسیار مهم است و حائز اهمیت می باشد.

همچنین مقاله ای در ارتباط با جاروبرقی پاناسونیک نوشته شده است که می توانید آن را بررسی و مطالعه بکنید تا اطلاعات بیش تری در ارتباط با این جاروبرقی فوق العاده به دست آورید.

 جاروبرقی چند وات خوبه ؟

بررسی میزان وات لازم برای جاروبرقی

جاروبرقی با قدرت برابر با 2000 تا 2200 وات

بسسیاری از جاروبرقی ها در این دسته قرار می گیرند و دارای قدرتی برابر با 2000 تا 2200 می باشند. این جاروبرقی ها با داشتن توان مصرفی و قدرت بالا تمامی گرد و قبار های موجود در خانه های شما را تمیز می کنند و خانه ای تمیز عاری از هر گونه گرد و خاک به شما تحویل می دهند. از برند هایی که جاروبرقی با قدرت 2000 تا 2200 وات به بازار عرضه می کنند می شود به برند های معروف همانند پارس خزر ، فیلیپس و …. نیز اشاره کرد. بسیاری از خریداران از خرید این مدل جاروبرقی ها راضی می باشند و حتی خرید آن را نیز به دیگران هم توصیه کرده اند که نشان دهنده ی کیفیت بالای جاروبرقی های با توان 2000 تا 2200 واتی می باشد .

بیشتر بخوانید
اسپرسو ساز دلمونتی [نقد و بررسی بهترین اسپرسو ساز خانگی]

بررسی جاروبرقی با قدرت برابر با 1500 تا 2000 وات

دسته ی دیگر جاروبرقی که توان مصرفی کمتری دارند اما همچنان مناسب می باشند و می توانند نیاز های شما را همچنان برطرف بکنند جاروبرقی هایی که دارای قدرتی برابر با 1500 تا 2000 وات را دارا می باشند می شود اشاره کرد. برخی از برندهایی که جاروبرقی هایی که با قدرت 1500 وات به بازار عرضه می کنند می شود به برند هایی همچون سامسونگ اشاره کرد . در بخش نظرات این جاروبرقی 1500 واتی بسیاری از خرید آن راضی بوده اند که نشان دهنده ی کیفیت بسیار خوب و قدرت بالای این مدل در بازار می باشد .

بررسی جاروبرقی با قدرت برابر با 1500 تا 2000 وات

از دیگر مدل هایی که دارای قدرتی برابر با 1500 تا 2000 وات می باشند می شود به جارو برقی های سطلی اشاره کرد که دارای قدرتی مابین 1500 تا 2000 وات را دارا می باشند. برخی از برند هایی که به تولید جاروبرقی های سطلی در بازار می پردازند می شود به برند های ایرانی شروین اشاره کرد همچنین جاروبرقی برند والنورت در این زمینه بسیار خوب عمل کرده است و بسیاری از خریداران از خود راضی می باشند.

جاروبرقی دوو مدل DVC-LH22R

جاروبرقی دوو مدل DVC-LH22R

یکی از جاروبرقی ها برند دوو که از ویژگی های خوبی برخوردار می باشد این نوع جاروبرقی متاسفانه وزنی تقریبا زیادی به اندازه 10 کیلوگرم دارد .

جاروبرقی دوو مدل DVC-S22W

جاروبرقی دوو مدل DVC-S22W

این نوع جاروبرقی از برند دوو را می توان یک از بهترین شیک ترین جاروبرقی ها در بازار شمرد که قابلیت هایی چون فیلتر بهداشتی و لوله تلسکوپی دارد

جاروبرقی دوو مدل DVC-LH22B

جاروبرقی دوو مدل DVC-LH22B

این مدل جاروبرقی از طراحی متفاوت تری برخوردار می باشد و تنظیمات کنترل آن بر روی دسته طراحی شده و از مدل جاروبرقی های بروز بازار است

جاروبرقی دوو مدل DVC-S22G

جاروبرقی دوو مدل DVC-S22G

محدوده توان مصرفی این مدل جاروبرقی بین 2000 تا 2500 وات می باشد و توان مکش آن برابر با 650 وات است، همچنین وزنی به اندازه ده کیلو دارد

بیشتر بخوانید
پرفروش ترین مارک آب میوه گیری ایران و جهان[40+ مدل2022]

بررسی جاروبرقی با قدرت برابر با 1200 تا 1500 وات

جاروبرقی چند وات خوبه بخرم ؟ در پاسخ این پرسش باید بگویم تا حدی پاسخ این پرسش بستگی به خودتان و متراژ خانه ایی که در آن زندگی می کنید دارد . برخی از جاروبرقی ها دارای موتور کوچک تری می باشند و موتور این دستگاه ها دارای قدرتی برابر با 1200 تا 1500 وات را دارا می باشد. بیش تر جاروبرقی هایی که دارای این قابلیت می باشد درواقع جاروبرقی های سطلی به شمار می روند. برخی از این مدل های جاروبرقی سطلی در حجم های کوچک تری به بازار عرضه می شود و به همین دلیل دارای موتور های کوچک تری در بازار می باشند. قیمت این مدل جاروبرقی های سطلی با همچین قدرتی برابر با یک میلیون و دویست هزار تومان می باشد .

بررسی جاروبرقی با قدرت برابر با 1200 تا 1500 وات

بررسی سوالات متداول

جاروبرقی چند وات خوبه بخرم ؟

براساس بررسی های انجام شده بسیاری از خریداران از خرید جاروبرقی هایی که توانی برابر با 2000 تا 2500 وات را شامل می شدند بسیار راضی هستند . بر اساس نظرات کاربران بسیاری این جاروبرقی ها از مکش بسیار بالایی برخوردار می باشند و به راحتی تمام کثیفی ها را از روی زمین و فرش ها پاک می کنند که نشن دهنده ی قدرت بالای مکش آن ها می باشد.

بالاترین قدرت مکش جاروبرقی برای کدام برند است؟

از بهترین جاروبرقی های موجود در بازار که دارای مکش بسیار قوی و فوق العاده ای می باشند می شود به جاروبرقی برند های پارس خزر ، بوش ، پاناسونیک و … نیز اشاره کرد .

جاروبرقی خوب چی بخرم ؟

از بهترین جاروبرقی های موجود در بازار می شود به جارو برقی برند بوش اشاره کرد که بسیاری از خریداران ازآن نیز راضی می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *