برند لوازم خانگی دومنا ساخت کجاست ؟[ساخت فرانسه است یا چین؟]

مرداد 4, 1401
بلاگ
دومنا ساخت کجاست

آیا تا به حال راجع به برند دومنا چیزی شنیده اید ؟ میدانید که دومنا ساخت کجاست ؟ محصولات آن را میشناسید ؟ اصلا میدانید که این برند در ایران هم نمایندگی دارد یا نه ؟ در این مطلب میخواهیم به طور کامل برند دومنا را به طور کامل مورد بررسی قرار دهیم . اگر پیش از این با وبلاگ دلاوا آشناییت داشته باشید حتما مطالب قبلی ما که در رابطه با سایر برند ها مانند زودپز هافمن نوشته بودیم را مطالعه کرده اید . اما به تازگی تصمیم گرفتیم تا در رابطه با برند هایی که کمتر شناخته شده اند و افراد کمتری آن ها را میشناسند صحبت کنیم . در واقع خیلی از افراد تصور میکنند که اگر یک برندی خیلی شناخته شده نیست حتما کیفیت پایینی هم دارد اما ما میخواهیم ثابت کنیم که همیشه هم این فرضیه درست از آب در نمی آید .

برند های خیلی زیادی هستند که شاید گمنام باشند اما لوازم و محصولات آن ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است . بدون شک برند دومنا یکی از آن برند هاست . در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر با برند دومنا آشنا شوید .

برند دومنا ساخت کجاست ؟

یکی از موضوعاتی که برای خیلی از افراد پیش از خرید وسیله ای از یک برند مهم است این است که آن برند ساخت کجاست . در این قسمت ما میخواهیم بدانیم که دومنا ساخت کجاست . کمپانی دومنا domena در سال 1995 در فرانسه تاسیس شد . برند دومنا اولین تولید کننده اتو بخار پرسی در جهان است . تولیدات این کمپانی در سر تا سر دنیا به فروش میرسد . طی قرار دادی که مابین کمپانی ایده آل نگار خاور میانه و کمپانی دومنا بسته شد ، قرار بر این شد که زین پس کمپانی ایده آل نگار خاورمیانه با تکیه بر توانایی هایی که دارد و با استفاده از تکنولوژی های روز ایتالیایی وارد عرصه تولید لوازم خانگی شود . قطعات از کشور های صاحب نام در حوزه لوازم خانگی مانند آلمان ، ایتالیا ، فرانسه ، ترکیه و … تهیه شود و کمپانی ایده آل نگار خاورمیانه پروسه تولید محصول را در دست داشته باشد .

دومنا ساخت کجاست

دومنا چه محصولاتی دارد ؟

همانطور که در ابتدا گفتیم برند دومنا تا به امروز در ایران خیلی شناخته شده نبوده است به همین جهت شاید خیلی از افراد ندانند که دومنا چه محصولاتی دارد . حال که میدانیم دومنا ساخت کجاست بهتر است که با محصولات آن هم آشنا شوید . مانند بسیاری از برند های لوازم خانگی که به تولید لوازم مختلفی مشغولند برند دومنا هم محصولات متنوعی از جمله اتو پرسی و بخار و مخزن دار ، جارو برقی ، پنکه ، سرویس قابلمه ، غذاساز و … دارد . البته نکته قابل توجه در رابطه با برند دومنا این است که این برند اولین تولید کننده اتو های پرسی در جهان است و به همین جهت بیش از 50 نمونه اتو های مختلف دارد و به نوعی یکی از برترین برند ها در حوزه تولید اتو های مختلف است .

اتو پرس دومنا ساخت کجاست ؟

همانطور که گفتیم برند دومنا اولین تولید کننده اتو پرس در جهان است و یکی از معروف ترین و بهترین محصولات آن اتو پرسی های آن است . اما آیا میدانید که اتو پرس های دومنا ساخت کجاست ؟ آیا اتو پرس های آن هم ساخت فرانسه است یا توسط کشور های دیگر ساخته میشود ؟ همانطور که گفتیم کمپانی ایده آل نگار خاورمیانه با قطعاتی که از کشور های فرانسه ، آلمان ، ایتالیا و ترکیه وارد میکند ، محصولات دومنا از جمله اتو پرسی های آن را در ایران در واقع مونتاژ میکند . اما محصولاتی که در ایران ساخته میشود اصلا کیفیت آن با محصولات ساخته شده در فلرانسه دومنا هیچ فرقی نمیکند . فقط به خاطر اینکه مبلغ تمام شده آن کمتر باشد و حمل و نقل آن راحت تر و همیشه در دسترس باشد در ایران هم نمایندگی تولید و عرضه دارد .

سرویس قابلمه دومنا هم جزو محصولات این برند است ؟

اگر کمی اهل خرید لوازم خانگی باشید حتما دیده اید که جدیدا سرویس قابلمه هایی با برند دومنا در مغازه های لوازم خانگی به چشم میخورد . اما آیا سرویس قابلمه دومنا هم جزو محصولات این برند است ؟ باید در پاسخ بگوییم که بله یکی از جدیدترین محصولاتی که توسط برند دومنا تولید میشود سرویس قابلمه های آن است . این سرویس قابلمه ها به روش دایکست تولید میشود تا طول عمر و مقاومت بالاتری داشته باشند .

دومنا ساخت کجاست

خدمات پس از فروش دومنا

خدمات پس از فروش دومنا در ایران توسط کمپانی ایده آل نگار خاورمیانه عرضه میشود . این کمپانی با شبکه گسترده تکنسین های متخصص و متبهری که در سرتاسر ایران دارد تلاش میکند تا بهترین خدمات پس از فوش را به مشتریان خود ارائه کند .

دومنا ساخت فرانسه است یا ایتالیا ؟

محصولات دومنا با استفاده از تکنولوژی به روز ایتالیا در زمینه لوازم خانگی در فرانسه محصول تولید میکند .

یخچال و فریزر دومنا هم از محصولات این برند است ؟

خیر دومنا یخچال و فریزر و به طور کلی لوازم برقی بزرگ تولید نمیکند .

امتیاز مطلبpost
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.