بلاگ

محصولات ال جی (LG) ساخت کجاست ؟

ال جی ساخت کجاست

ال جی یک برند قدیمی است که که از قدیم الایام تا به کنون همه با محصولات آن آشنا هستند . محصولات لوازم خانگی ال جی بیشتر از سایر لوازم آن معروف شده است و مورد استفاده همگان قرار گرفته است اما جالب است بدانید که ال جی در زمینه تولید آسانسور نیز فعالیت میکند . محصولات ال جی را همگی میشناسیم اما آیا میدانید که محصولات ال جی ساخت کجاست ؟ عده ای میگویند ال جی ساخت کره است ، عده ای میگویند که محصولات ال جی ساخت آلمان است و عده ای نیز معتقدند که محصولات لوازم خانگی و محصولات الکترونیکی آن نظیر موبایل ساخت ایران است .

اما واقعا محصولات برند ال جی ساخت کجاست ؟ در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا با تاریخچه این برند و همچنین مبدا اصلی برند ال جی آشنا شوید . همچنین این که با خواندن این مطلب می توانید نحوه تشخیص محصولات اصل از تقلبی ال جی را به راحتی تشخیص دهید .

تاریخچه ال جی

در رابطه با تاریخچه ال جی اگر خواسته باشید بدانید باید گفت که در ابتدا شرکت ال جی در سال 1947 با همین نام ولی با هدف تولید لوازم بهداشتی و شیمیایی در کره جنوبی شروع به فعالیت کرد . پس از گذشت حدود 5 سال از آغاز فعالیت شرکت ال جی زیر دسته ای از آن با نام تجاری لاکی به صنعت لوازم پلاستیکی در کره جنوبی ورود کرد . خمیر دندان و لوله های PVC محصولات بعدی بودند که به تولیدات ال جی اضافه شدند .

با گسترش فعالیت در دسته پلاستیک برند گلد استار به این مجموعه اضافه شد و در نهایت در سال 1958 شرکت لاکی و گلد استار با یکدیگر ترکیب شده و برند لاکی گلد استار یا همان ال جی امروزی را ساختند . پس از آن با تمرکز بر روی محصولات الکترونیکی ال جی الکترونیکس به وجود آمد که محصولاتی همچون رادیو ، تلویزیون ، مایکروفر و حتی تراکتور تولید میکرد . حال متوجه شدید که محصولات ال جی ساخت کجاست ؟

ال جی ساخت کجاست ؟

مبدا اصلی محصولات ال جی کره جنوبی است اما نمیتوان دقیق گفت محصولات ال جی ساخت کجاست . چیزی که مشخص است این است که قطعات محصولات ال جی در کشور کره جنوبی ساخته میشود و در کشور های دیگر مانند چین ، مصر ، ایران ، مالزی ، ژاپن و … مونتاژ می شود . اما باز هم بیشتر محصولات آن در داخل کشور کره جنوبی ساخته و بسته بندی می شود .

تلویزیون ال جی ساخت کجاست ؟

در رابطه با این سوال که تلویزیون های ال جی ساخت کجاست نکته مهمی که باید بدانید این است که همه تلویزیون های ال جی در یک کشور ساخته نمیشوند و در چندین کشور مختلف ساخته و منتاژ می شوند که بر اساس مدل ، نوع ، قیمت و موارد دیگر است که تعیین می شود در کدام کشور ساخته شود . اکثر قطعه های استفاده شده در ساخت تلویزیون های ال جی در خود کشور کره جنوبی ساخته می شود و این قطعات ساخته شده در کشور کره جنوبی ، چین و مصر مونتاژ میشوند .

ال جی ساخت کجاست

قیمت محصولات ال جی

با توجه به کیفیت خوبی که محصولات ال جی دارند قیمت محصولات ال جی بالا نیست . نسبت به سایر برند های وارداتی که محصولات خانگی نیز تولید میکنند محصولات ال جی از قیمت مناسب تری برخوردار است . در مورد لوازم الکترونیکی آن مانند گوشی های موبایل هم در مقایسه با سایر برند هایی که وجود دارد قیمت گوشی های موبایل ال جی مناسب تر است .

سوالات متداول

ال جی ساخت ایران است ؟

باید بدانید که ال جی ساخت ایران نیست اما نمایندگی محصولاتش را در ایران تاسیس کرده است و محصولات ایرانی اش را تحت لیسانس ال جی کره تولید میکند .

تشخیص محصولات اصل ال جی چگونه است ؟

محصولات ال جی تقلبی را کمتر می توانید در بازار بیابید اما باز هم باید دقت کنید تا در دام سودجویان و افرادی که با قصد گول زدن شما جلو می آیند نیافتید .

ال جی چه محصولاتی دارد ؟

علاوه بر لوازم الکترونیکی مانند کامپیوتر های خانگی ، موبایل ، تلویزیون و دسگاه های پخش CD و DVD لوازم خانگی برقی و آسانسور و تراکتور و لوازم پلاستیکی و خمیر دندان نیز از محصولات این برند است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *