بلاگ

محصولات دسینی dessini ساخت کجاست ؟[شناسایی دسینی تقلبی]

دسینی ساخت کجاست

در رابطه با محصولات برند لوازم خانگی دسینی ابهامات بسیار زیادی وجود دارد و چندین نوع سوال مانند دسینی ساخت کجاست ؟ محصولات دسینی در کجا ساخته می شوند ؟ کیفیت محصولات دسینی چگونه است ؟ چطور دسینی تقلبی را از اصل تشخیص دهیم ؟ و… وجود دارد که تا کنون کسی به طور کاملا دقیق و جرفه ای نتوانسته است جواب این نوع سوالات را پیدا کند . پس ما تحقیقات گسترده ای که انجام دادیم می خواستیم این نوع ابهامات و تردید ها را برای عده زیادی آشکارا برطرف کنیم . پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا جواب سوالات خود را به دست آورید .

برند دسینی را نه می توانیم برندی ایتالیایی حساب کنیم نه برندی چینی ، از همین ابتدا تصمیم داریم این نکته را برای شما شرح دهیم و پاسخ اصلی سوال دسینی ساخت چه کشوری است را پیدا کنیم.

محصولات دسینی ساخت ایتالیا یا چین ؟

در پاسخ به سوال دسنی ساخت کجاست ، برخی معتقد هستند که برند دسینی برندی کاملا ایتالیایی است و برخی دیگر هم اعتقاد دارند محصولات دسینی تماما چینی هستند و خود دسینی هم نوعی برند چینی است . اما در واقع تمام این تصورات اشتباه است و دسینی متعلق به کشور ایران می باشد ، البته تمام محصولات آن در ایران ساخته نمی شود .
قطعا استفاده از نام های خارجی برای برند سبب می شود تا آن برند بیشتر توی چشم باشد و افراد زیادی را با همین نام به سمت خود بکشاند . به همین دلیل با توجه به این عمل که استفاده از نام های خارجی برای برند مورد نظر مصرف کنندگان ایرانی را به خوبی جذب می کند مدیران دسینی نام خارجی دسینی را برای برند خود انتخاب کرده اند .


افراد باتجربه بازار معتقد هستند که این نوع روش شاید در ابتدا مصرف کنندگان و مشتریان زیادی را به سمت خود بکشاند اما بعدها در دراز مدت خوب نخواهد بود چرا که قطعا هویت اصلی این برندآشکار خواهد شد .

پس در رابطه با سوال دسینی ساخت کجاست باید بگوییم که دسینی یک نام ایتالیایی است که متعلق به یک شرکت ایرانی و داخلی است و با این نام این ذهنیت را در ذهن مصرف کنندگان خود قرار داده است که تمام محصولات این برند متعلق به کشور ایتالیا می باشد .

دسینی ساخت کجاست

هویت اصلی برند دسینی

حال به سراغ هویت اصلی برند محبوب و معروف دسینی برویم . محصولات برند دسینی به سفارش یک برند ایرانی در کشور چین ساخته می شوند . اما با این حال تقریبا حدود 80 درصد مصرف کنندگان دسینی بر این باور هستند که دسینی یک برند ایتالیایی است .

برند دسینی در دیگر کشور ها

بعد از پاسخ به سوال دسینی ساخت کجاست به سراغ شرح محصولات این برند در دیگر کشور ها می رویم .

طبق گفته مدیر شرکت دسینی ، در طی قرار داد نامه ای که بین شرکت دسینی با شرکت چینی مقصود تنظیم شده است تا با کمک این برند دسینی انواع محصولات چینی را به کشور ترکیه صادر کند و بازار محصولات چینی ترکیه را به دست بگیرد .

قرار داد دسینی با شرکت چینی مقصود

همانطور که گفتیم برند دسینی با برند چینی مقصود وارد مذاکره شده اند و طبق قراردادی که بسته اند چینی مقصود به سفارش برند دسینی انواع سرویس چینی را با محدودیت طرح وارد بازار می کند . برند چینی مقصود طی این قرار داد برای اولین بار در ایران انواع طرح های چینی را با ترکیب مواد خاص به صورت لعاب دار وارد بازار می کند که وجود این مواد باعث می شود تا ایمنی و مقاومت این نوع ظروف افزایش پیدا کند و به محبوبیت بالایی دست پیدا کنند.

کیفیت محصولات دسینی Dessini

محصولات برند دسینی از کیفیت بالایی برخوردار هستند و برای تولید محصولات خود از پیشرفته ترین تجهیزات ها و ماشین آلات ها کمک گرفته شده است ، پس با توجه به آن که دسینی نام تقلبی دارد اما با این حال محصولات آن از کیفیت نسبتا خوبی برخوردار هستند و قابل اعتمادند .

انواع محصولات برند دسینی

محصولات برند دسینی بسیار متنوع هستند و نام بردن تمام آن ها قطعا ممکن است ساعت ها به طول بیانجامد ، ما در اینجا چند تا از برترین محصولات و پرفروش ترین محصولات دسینی را برای شما شرح داده ایم .
از جمله از انواع این محصولات می توان به تابه های دو طرفه ،سرویس های غذاخوری ،آبمیوه گیری های ،اسپرسوساز ها ،انواع همزن ها ، سبزی خرد کن ها ،سرخ کن ها ،ست ظروف پخت و پز و قابلمه ها و … اشاره کرد .

چگونه محصولات دسینی تقلبی را تشخیص دهیم ؟

در کل در رابطه با محصولات تقلبی بازار این واقعیت وجود دارد که ما دو مدل محصول تقلبی با نام های فیک و سوپر فیک داریم . محصولات تقلبی فیک نمونه هایی از محصولات هستند که کپی برداری شده از نمونه های اصل آن هستند اما با قیمت پایین تری به فروش می رسند . محصولات سوپر فیک به محصولاتی گفته می شود که وجود خارجی ندارند و تنها با توجه به نامی که دارند به فروش میرسند . با توجه به این امر می توان گفت که محصولات دسینی همگی سوپر فیک هستند اما خوب نمی توان این گونه برداشت کرد که تمام محصولات آن بی کیفیت هستند . در هر صورت نمی توان محصولات دسینی تقلبی را از اصل تشخیص داد چرا که همه محصولات دسینی سوپر فیک هستند .

دسینی ساخت کشور ایتالیا است ؟

خیر دسینی ساخت کشور ایتالیا نمی باشد و این که برخی معتقد هستند دسینی برند ایتالیایی است اشتباهه ، دسینی تنها یک نام ایتالیایی است .

دسینی ساخت کشور چین یا ایران ؟

دسینی نام یک شرکت ایرانی است که انواع محصولات خود را با سفارش در چین می سازد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *