بلاگ

جاروبرقی ایرانی چه مارکی خوبه ؟[بررسی برند های برتر 1400]

جاروبرقی ایرانی چه مارکی خوبه

جاروبرقی ایرانی چه مارکی خوبه ؟ جاروبرقی پاکشوما خوبه ؟ جاروبرقی سطلی ایرانی چه مارکی خوبه ؟ گرانترین جاروبرقی ایرانی و …. اگر این پرسش ها ذهن شما را به خود مشغول کرده است در این مقاله همراه من باشید زیرا قصد بررسی چنین پرسش هایی را داریم. امروزه با روز افزون گران شدن لوازم خانگی خارجی – لوازم خانگی وارداتی – بازار محصولات تولید شده توسط برند های به علت قیمت مناسبی که دارند ایرانی بسیار داغ شده است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا مطلبی در ارتباط با بهترین جاروبرقی های ایرانی بر اساس نظرات کاربران و خریداران بنویسیم و آن را با شما به اشتراک بگذاریم. همچنین مقاله ای نیز در ارتباط با بهترین جاروبرقی های سال 2021 و جاروبرقی فیلیپس نیز نوشته شده است که می توانید به مطالعه و بررسی آن نیز بپردازید.

از بهترین برند های ایرانی که به تولید جاروبرقی در بازار ایران می پردازند می شود به برند هایی ، پارس خزر ، پاکشوما و .. نیز اشاره کرد که در ادامه بیش تر به ویژگی های این برند ها می پردازیم.

جاروبرقی ایرانی چه مارکی خوبه

بررسی و معرفی بهترین جاروبرقی های ایرانی موجود در بازار

جاروبرقی ایرانی چه مارکی خوبه ؟ واقعیتش جواب این پرسش به علایق شخصی و بودجه ی شما بستگی زیرا تمامی برند های ایرانی در صنعت تولید جاروبرقی بسیار موفق عمل کرده ادند و بهترین جاروبرقی های موجود در بازار ایران را تولید کرده اند.

1. بررسی جاروبرقی ایرانی پارس خزر

برند پارس خزر را که دیگر قطعا همه ی شماها می شناسید و با آن آشنایی دارید . این برند معروف و محبوب ایرانی یکی از پرفروش ترین برند های ایرانی می باشد و با ورودش در تولید هرگونه لوازم خانگی به راحتی با ارائه ی قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا نظر بسیاری از مشتریان را به خودش جلب می کند و به سرعت به صدر جدول پرفروش ترین ها نیز راه می یابد. بر اساس بررسی های انجام شده بسیاری از خریدارن جاروبرقی های پارس خزر از خریدی که انجام داده اند راضی بوده و حتی خرید جاروبرقی های این برند را نیز به دیگران هم پیشنهاد کرده اند که نشان دهنده ی کیفیت بالای جاروبرقی های ایرانی پارس خزر می باشد .

همچنین جاروبرقی های پارس خزر دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند و شما تا مدت زمان 18 ماه می توانید از خدمات پس از فروش و گارانتی آن نیز استفاده بکنید. در ادامه همچنین برای شما لیستی از بهترین و پرفروش ترین جاروبرقی های ایرانی پارس خزر آماده کرده ایم تا با خیال راحت تری به خرید خود نیز بپردازید.

1. بررسی جاروبرقی ایرانی پارس خزر

معرفی بهترین مدل های جاروبرقی ایرانی پارس خزر

 • بهترین جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WB
 • پرفروش ترین جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WS
 • بهترین جارو برقی پارس خزر مدل VC-2200W
 • پرفروش ترین جاروبرقی پارس خزر مدل KOMPRESSOR VC-2500W
 • بهترین جارو برقی پارس خزر مدل ECO 1900W

2. بررسی جاروبرقی ایرانی پاکشوما

از دیگر جاروبرقی های ایرانی که به تازگی سر و صدای زیادی به پا کرده است می شود به جاروبرقی ایرانی ایرانی پاکشوما اشاره کرد. این برند که اخیرا با تبلیغات گسترده توانسته است خودش را بر سر زبان ها بیندازد محصولاتی با کیفیت بسیار بالایی به تولید می رساند و رضایت تعداد زیادی از مشتریان خودش را جذب بکند. جاروبرقی های ایرانی پاکشوما همچنین می تواند پاسخگویی سوال جاروبرقی ایرانی چه مارکی خوبه باشد ، زیرا هم از بهترین مواد اولیه و بهترین متریال برای ساخت محصولاتش استفاده می کند هم اینکه بسیاری از مشتریان از خرید مصحولات به تولید رسیده این برند راضی می باشند.

از دیگر ویژگی های محصولات تولید شده توسط این برند می شود به وجود گارانتی و خدمات پس از فروش به مدت زمان 24 ماه در اشاره کرد که خریدی امن را برای شما به ارمغان می آورد و با حس اطمینان بیش تری می توانید به خرید مصحولات این برند بپردازید. لیستی از بهترین جاروبرقی های موجود در بازار که توسط برند پاکشوما تولید شده است در ادامه برای شما تهیه کرده ایم.

معرفی بهترین مدل های جاروبرقی ایرانی پاکشوما

 • بهترین جاروبرقی پاکشوما مدل PVC 25501
 • جاروبرقی پاکشوما مدل PVC 25501B
 • پر فروش ترین جاروبرقی پاکشوما مدل PVC 25501R
 • جاروبرقی پاکشوما مدل PVC 25501N
 • پرفروش ترین جاروبرقی پاکشوما مدل VCP 2240
 • بهترین جاروبرقی پاکشوما مدل VCP- 2560

بررسی جاروبرقی سطلی ایرانی سپاهان

از دیگر برند های ایرانی که به تولید جاروبرقی های قدیمی سطلی می پردازد می شود به برند سپاهان اشاره کرد. اگر محدوده ی سنی 30 سال به بالا دارید اختمالا جاروبرقی های سطلی را با آن صدای بسیار بلند آن به یاد دارید. از آن زمان برند ایرانی سپاهان همچنان به تولید جاروبرقی های سطلی ایرانی پرداخته است و تا به الان تصمیمش را بر تولید جارو های قدیمی عوض نکرده است . جاروبرقی های این برند با گارانتی و خدمات پس از فروش به مدت زمان 24 ماهه به بازار عرضه می شوند تا شما مدت 24 ماهه می توانید از خدماتی که این برند به شما ارائه میدهد استفاده بکنید. لیستی از بهترین مدل ها بر اساس نظرات کاربران گردآوری شده است تا شما به خیال آسوده تری خرید خود را انجام بدهید.

بررسی جاروبرقی سطلی ایرانی سپاهان
 • بهترین جاروبرقی سپاهان جارو مدل shokoofe
 • پر فروش جاروبرقی سپاهان جارو مدل پارادایز Paradise
 • بهترین جاروبرقی سپاهان جارو مدل نیلوفر
 • پرفروش ترین جاروبرقی سطلی سپاهان جارو مدل Life land
 • بهترین جاروبرقی سپاهان جارو مدل پارادایز

بررسی جاروبرقی ایرانی اسنوا

برند اسنوا از دیگر برند های بسیار محبوب ایرانی در بازار می باشد. از ویژگی های این برند بسیار پرفروش می شود به وجود گارانتی و خدمات پس از فروش به مدت زمان 24 ماه تحت نظر برند انتخاب سرویس در بازار اشاره کرد که سبب می شود خریدی امن را نیز تجربه بکنید. بسیاری از افرادی که جاروبرقی های برند اسنوا را خریداری کرده اند از خرید خود نیز راضی بوده اند و خرید دیگر مدل های جاروبرقی های برند اسنوا را نیز به دیگران هم پیشنهاد کرده اند که نشان می دهد این برند در راضی نگه داشتن مشتریانش در بازار توانسته است به خوبی عمل بکند و آن را ها راضی نگهدارد. همچنین جاروبرقی های ایرانی برند اسنوا دارای فیلتر بهداشتی هم نیز می باشند که سبب می شود از پخش شدن گرد و غبار های موجود در جاروبرقی نیز جلوگیری بشود.

بررسی جاروبرقی ایرانی اسنوا

قیمت جاروبرقی های برند اسنوا در بازار در محدوده قیمتی برابر با 3 میلیون تومان می باشد که از بهترین مدل های جاروبرقی این برند می شود به مدل SVC-A2200BS نیز اشاره کرد که در بازار بسیار پرطرفدار و پرفروش می باشد .

بررسی سوالات متداول شما کاربران

گرانترین جاروبرقی ایرانی کدام مدل است ؟

از گرانترین جاروبرقی های ایرانی می شود به جاروبرقی ایرنی برند جاروبرقی توربو 2500 واتی برند پارس خزر اشاره کرد که قیمتی برابر با 5 میلیون تومان در زمان نگارش این مقاله دارد . اگرچه در آنیده ممکن است این قیمت نیز تغییر پیدا بکند.

جاروبرقی ایرانی بخریم یا نخریم؟

از آنجایی که به طور روز افزون قیمت محصولات خارجی در بازار در حال افزایش می باشد . خرید جاروبرقی های که توسط برند های ایرانی تولید و به بازار عرضه می شودند با توجه به کیفیت یکسانی که با برند های خارجی دارند می تواند یکی از بهترین انتخاب ها شما در بازار باشد.

جاروبرقی سطلی ایرانی چه مارکی خوبه بخرم ؟

از بهترین جاروبرقی های سطلی موجود در بازار می شود به جاروبرقی های سطلی برند سپاهان نیز اشاره کرد که بسیار محبوب و پرفروش می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *