طرز کار با گریل ساندویچ ساز[بهترین روش طرز گریل مرغ]

شهریور 29, 1400
بلاگ
طرز کار با گریل ساندویچ ساز چگونه است

طرز کار با گریل ساندویچ ساز چگونه است؟ ، دستگاه گریل ساندویچ ساز خوبه بخرم ؟ ، بهترین مارک دستگاه گریل ساندویچ ساز چی بخرم ؟ در ادامه ی این مقاله همراه من باشید زیرا قصد آموزش استفاده از دستگاه گریل ساز را به شما یاد بدهیم تا بتوانید به راحتی در خانه ساندویچ هایی خوش طعم و خوشمزه درست بکنید. امروزه یکی از محبوب ترین غذا هایی که بسیار در خانه های ایرانی پر طرفدار می باشد می شود به غذا های فست فودی اشاره کرد. اگر شما هم همانند علاقه مند به غذا های فست فودی می باشد و دستگاه های ساندویچ ساز را تهیه کرده اید اما طرز استفاده از آن را بلد نیستید نگران نباشید زیرا قرار است مو به موی مراحل تهیه ساندویچ را در دستگاه ساندویچ ساز را زیر نظر ببریم .

گریل آکسو مدل Aksu T34 G

گریل دلونگی مدل CGH1012D

همچنین مقاله ای در ارتباط با طرز تهیه اسنک با ساندویچ ساز نیز نوشته شده است که می توانید آن را بررسی و مطالعه بکنید و اطلاعات بیش تری درباره ی آن به دست آورید.

طرز کار با گریل ساندویچ ساز چگونه است

طرز کار با ساندویچ ساز چگونه است ؟

طرز استفاده از دستگاه گریل ساندویچ ساز بسیار راحت می باشد و تنها کافی است ابتدا مواد اولیه را که شامل نون تست و مواد غذایی که در بین نان های تست می خواهید قرار بدهید از قبل آماده بکنید و آن را بر روی سطح نون تست بریزید و لایه ی دیگر نون تست را بر روی آن قرار بدهید. سپس دستگاه ساندویچ ساز را به برق وصل کرده و سپس بر روی آن روغن اسپره ای بکنید تا کمی صفحات دستگاه چرب بشود.

سپس پس از چند دقیقه ای که رنگ چراغ دستگاه شما از حالت قرمز به رنگ سبز تغییر کرد آن زمان دستگاه شما آماده ی گذاشتن ساندویچ ها می شود. ساندویچ ها را بر داخل دستگاه گذاشته و تا مدت زمانی لازم درب دستگاه را ببندید. سپس پس از چند دقیقه درب دستگاه را باز بکنید و ساندویچ شما آماده ی میل کردن می باشد و می توانید آن را نیز نوش جان بکنید.

طرز کار با گریل ساندویچ ساز چگونه است ؟

برخی از دستگاه های ساندویچ ساز دارای صفحاتی شیار دار می باشند و شما می توانید از آن ها به عنوان صفحات گریل برای طبخ مرغ و گوشت استفاده بکنید. درواقع شما با خرید یک عدد ساندویچ ساز صاحب یک دستگاه گریل هم می شوید. برای استفاده از بخش گریل ساندویچ ساز کافی است تا همانند دستوری که در بالا گفته شد عمل بکنید. ابتدا دستگاه را به برق بزنید و صفحات آن را به روغن بسیار کمی آغشته بکنید تا صفحات آن چرب بشود. سپس پس از چند دقیقه گوشت و یا مرغ طعم دار شده را درون آن قرار بدهید و درب آن را ببندید تا صفحات داغ شده به خوبی کار خود را انجام بدهند و مرغ یا گوشت را به خوبی طبخ بکنند.

طرز کار با گریل ساندویچ ساز چگونه است ؟

با گریل ساندویچ ساز چیا درست میکنند ؟

یکی از پرسش های متداول شما در ارتباط با این می باشد که چه غذاهایی می شود با دستگاه گریل ساندویچ ساز درست کرد . یکی از محبوب ترین غذاهایی که می توانید در بخش گریل دستگاه های ساندویچ ساز درست بکنید طبخ گوشت و مرغ می باشد . بسیاری از افرادی برای درست کردن استیک های خوشمزه و لذیذ و یا طبخ فیله های طعم دار شده ی مرغ از بخش گریل ساندویچ ساز استفاده می کنند و غذا های خوشمزه و لذیذی را درست می کنند. در بالاتر به نحوه ی طرز کار با گریل ساندویچ ساز نیز اشاره کرده ایم.

باربیکیو پارمیس مدل BBQ 412

کباب پز و گریل برقی آریته مدل 1918

بررسی سوالات متداول شما

قیمت گریل ساندویچ ساز چقدر می باشد؟

گریل ساندویچ ساز ها از محدوده قیمتی برابر با 800 هزار تومان تا 2 میلیون تومان قرار دارند و شما بر اساس سلیقه ای که دارید می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب بکنید. اگرچه به علت نوسانات قیمتی در آینده ممکن است قیمت آن نیز تغییر بکند .

بهترین مدل ساندویچ ساز در بازار کدام است ؟

از بهترین مدل های ساندویچ ساز در بازار می شود به مدل های ساندویچ ساز کنوود ، ساندویچ ساز کنفورد و … نیز اشاره کرد که در بازار بسیار پر طرفدار می باشد .

4.8/5 - (21 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.