سرخ کن بدون روغن فیلیپس خوبه ؟[کیفیتش چطوره ؟ بخرم ؟]

مهر 28, 1400
بلاگ
سرخ کن بدون روغن فیلیپس خوبه

زمان تخمین زده شده مطالعه: 8 دقیقه

در میان انواع بهترین مارک سرخ کن بدون روغن برای خرید سرخ کن من تصمیم گرفتم تا سرخ کن فیلیپس را که خیلی از افراد در مورد آن صحبت می کردند را خریداری کنم ، در رابطه با خرید سرخ کن فیلیپس سوالات زیادی در ذهن من وجود داشت مثل این که سرخ کن بدون روغن فیلیپس خوبه ؟ سرخ کن فیلیپس چه ویژگی هایی دارد ؟ محصولات فیلیپس را از کجا خریداری کنم ؟ پرفروش ترین و بهترین مدل سرخ کن بدون روغن فیلیپس کدام است ؟ و… در این جا ما تصمیم داریم تا همه این سوالات در مورد سرخ کن فیلیپس را بررسی کنیم و پاسخ آن ها را پیدا کنیم.

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9650

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9863

سرخ کن فیلیپس مدل HD9220/09

سرخ کن فیلیپس مدل HD9270

به سرخ کن های بدون روغن نام سرخ کن یک قاشق روغن نیز گفته می شود ، اما چون نسبت به دیگر سرخ کن های معمولی روغن بسیار کمی لازم دارد به همین دلیل به سرخ کن های بدون روغن مشهور هستند . معمولا مواد غذایی که درون سرخ کن بدون روغن آماده می شوند همانند پخت غذا درون فر می باشد .

سرخ کن بدون روغن فیلیپس خوبه

فهرست مطالب سرخ کن فیلیپس بدون روغن

سرخ کن فیلیپس سری Viva Collection مدل HD9260

سرخ کن فیلیپس مدل HD9270/91

سرخ کن فیلیپس سری Daily Collection مدل HD9216

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9218

ویژگی های سرخ کن بدون روغن فیلیپس

در ادامه برای پاسخ به سوال سرخ کن بدون روغن فیلیپس خوبه قصد داریم تا ویژگی های آن را بررسی کنیم :

سرخ کن های فیلیپس معمولا گنجایش خوبی برای پخت مواد غذایی دارند و می توانند مواد غذایی را سریع پخته و آماده کنند . به کمک سرخ کن بدون روغن فیلیپس می توان مرغ درست کرد و علاوه بر آن قابلیت پخت کیک و مافین و قابلیت پخت غذاهای مختلف چون پیتزا در آن نیز وجود دارد .

از دیگر ویژگی های سرخ کن فیلیپس می توان به خاموش شدن خودکار آن نیز اشاره کرد . معمولا برند فیلیپس مدل سرخ کن های متنوعی با طرح و قابلیت های گوناگون روانه بازار می کنند . مدل سرخ کن های بدون روغن فیلیپس دارای دیگ کشویی می باشند که می توان مواد غذایی بزرگ را با نصف کردن در آن قرار داد . مواد غذایی در سرخ کن بدون روغن فیلیپس به خوبی آماده و پخته می شوند.

از دیگر ویژگی های سرخ کن فیلیپس می توان به قابلیت های متنوع آن چون قابلیت تنظیم دما ، بهینه کردن انتقال حرارت ، تفکیک قطعات به صورت خودکار و … نیز اشاره کرد .

در رابطه با سرخ کن بدون روغن فیلیپس لازم است بیان کنیم که مدل دستگاه سرخ کن بدون روغن فیلیپس یک ایر فایر است که غذا به آسانی و بدون استفاده از روغن نیز در آن پخته می شود . به علاوه آن سرخ کن بدون روغن فیلیپس دارای یک اپلیکیشن مخصوصی می باشد ، به کمک آن می توانید به دستور پخت انواع غذاها بدون استفاده از روغن نیز دسترسی پیدا کنید .

ویژگی های سرخ کن بدون روغن فیلیپس

مزایای استفاده از سرخ کن بدون روغن فیلیپس

حال پس از پاسخ به سوال سرخ کن بدون روغن فیلیپس خوبه و شناخت بهترین مدل سرخ کن بدون روغن فیلیپس بهتره تا در مورد مزایای استفاده از آن ها هم صحبت کنیم .

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9200

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل 9270

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9270

سرخ کن فیلیپس مدل HD9218/51

1. حفظ سلامتی با روغن کمتر

با وجود آن که غذاهای سرخ کردنی بسیار مضر هستند و برای سلامتی نیز ضرر دارند با این حال از سرخ کن های معمولی هم استفاده چندان زیادی نمیشود چرا که نیاز به روغن زیادی است اما با وجود سرخ کن بدون روغن برای سرخ کردن مواد غذایی نیاز به روغن بسیار کمی می باشد و برای افرادی که نباید زیاد غذاهای سرخ شده بخورند وجود سرخ کن بدون روغن فیلیپس بسیار مفید می باشد .

2. سرخ کردن مواد غذایی بدون نیاز به سر زدن های مکرر

اگر قرار باشد که مواد غذایی خود را درون ماهیتابه قرار دهید . در این زمان لازم است تا مرتب به غذای در حال سرخ شدن خود نیز سر بزنید تا از سوختن آن جلوگیری کنید . اما با وجود سرخ کن های بدون روغن دیگر نیاز به انجام این کار نمی باشد . به خصوص که اگر قرار است برای تعداد افراد بیشتری مواد غذایی سرخ شده آماده کنید این نوع سرخ کن بدون روغن می تواند گزینه بسیار خوبی باشد .

3. سرخ کردن به صورت یکنواخت

به کمک سرخ کن بدون روغن قطعا متوجه این امر می شوید که تمام قسمت های مختلف مواد غذایی به خوبی و به صورت یکنواخت سرخ و برشته شده است . پس یکی از نقاط قوت سرخ کن بدون روغن قابلیت سرخ کردن به صورت یکنواخت می باشد .

قیمت سرخ کن بدون روغن فیلیپس

قیمت سرخ کن بدون روغن فیلیپس

در رابطه با قیمت سرخ کن فیلیپس لازم است بیان کنیم که سرخ کن های فیلپس در انواع مختلفی در بازار با قابلیت ها و امکانات مختلف نیز وجود دارند . در رابطه با قیمت می توان گفت که ما سرخ کن بدون روغن فیلیپس با قیمت های متنوعی 3 میلیون تومان ، 8 میلیون تومان ، 5 میلیون تومان و … نیز داریم که البته این نکته هم لازم به ذکر است قیمت های گفته شده در بازار بر اساس مدلی که می خرید و ویژگی هایی که دارد قیمت ان متفاوت می باشد. از دیگر مسائلی که بر روی قیمت های سرخ کن بدون روغن برند فیلیپس تاثیر گذار می باشد ، می شود به مسئله ی نوسانات قیمتی موجود در بازار ایران اشاره کرد که سبب می شود قیمت ها به صورت نوسانی افزایش و یا کاهش یابد و قیمت ها را تغییر می دهد.

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9200

سرخ کن فیلیپس سری Viva Collection مدل HD9220

بهترین مدل سرخ کن بدون روغن فیلیپس در بازار

پس از پاسخ به سوال سرخ کن بدون روغن فیلیپس خوبه یا نه در ادامه مطلب قصد داریم تا چند تا از بهترین مدل سرخ کن فیلیپس را برای شما بررسی و معرفی کنیم .

1. سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9270

این مدل سرخ کن دارای وزنی به اندازه 5 کیلوگرم می باشد و بدنه آن از جنس پلاستیک با کیفیت نیز ساخته شده است و همچنین ظرفیت آن معادل با 6 لیتر بوده است ، در رابطه با حجم محفظه سرخ کن می توان بیان کرد که حجم آن برابر با 2.2 لیتر بوده است که در آن می توان حدود 800 گرم مواد غذایی را برشته کرد . در قسمت بالایی دستگاه کلید چرخشی برای تنظیم حرارت نیز وجود دارد که به کمک آن می توان دمای دلخواه خود را برای سرخ کردن مواد غذایی تنظیم کرد . حداکثر توان مصرفی این مدل سرخ کن معادل با 200 وات بوده و دارای فیلتر قابل تعویض می باشد . در این مدل سرخ کن امکان تفکیک قطعات نیز وجود دارد.

2. سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9200

این نوع سرخ کن دارای وزنی به اندازه 5 کیلوگرم بوده است و توان مصرفی به اندازه 1400 وات نیز دارد . ظرفیت کاسه سرخ کن آن معادل 0.8 کیلوگرم بوده و می توان گفت که برای تعداد افراد 4 نفر نیز کاربرد دارد . به کمک این مدل سرخ کن می توان انواع غذاهایی چون مرغ ، اسنک ، ماهی ، گوشت ، جوجه ، سبزیجات ، کیک و مافین و … نیز درست کرد . این نوع سرخ کن بدون روغن فیلیپس دارای عملکرد خاموش شدن خودکار بوده است و می توان تایمر آن را تا 60 دقیقه نیز تنظیم کرد .

دیگر مدل های پرفروش سرخ کن بدون روغن فیلیپس

  1. سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9650/91
  2. سرخ کن فیلیپس مدل HD9218/51
  3. سرخ کن فیلیپس مدل HD9217
  4. سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9252
مدل های پرفروش سرخ کن بدون روغن فیلیپس

طرز تهیه کیک در سرخ کن بدون روغن فیلیپس

چگونه در دستگاه سرخ کن بدون روغن فیلیپس کیک بپزیم ؟! از دسته پرسش هایی است که بسیاری از شما ها به صورت متداول از کارشناسان ما پرسیده اید. برای پختن کاپ کیک در دستگاه های سرخ کن بدون روغن فیلیپس کافی است تا مواد کیک را آماده و درست بکنید و سپس دستگاه سرخ کن بدون روغن فیلیپس را بر روی 15 دقیقه تنظیم بکنید تا گرم بشود. سپس کافی است تا دمای دستگاه سرخ کن بدون روغن را بر روی 175 تنظیم بکنید و کاپ کیک ها را به مدت زمان 15 تا 18دقیقه درون دستگاه سرخ کن قرار بدهید. به همین راحت شما یک کیک خوشمزه درست کرده اید نوش جان!

گارانتی و خدمات پس از فروش سرخ کن فیلیپس چگونه است ؟

در رابطه با گارانتی و خدمات پس از فروش سرخ کن بدون روغن فیلیپس باید بیان کنیم که این مدل سرخ کن ها از برند فیلیپس با گارانتی 24 ماهه نیز به فروش می رسد .

سرخ کن بدون روغن فیلیپس ساخت کجاست ؟

فیلیپس در حقیقت نام یک شرکت هلندی چند ملیتی می باشد که انواع محصولاتی چون سرخ کن های بدون روغن ، جاروبرقی ها و … را تولید می کنند .

سرخکن بدون روغن فیلیپس خوبه بخرم ؟

براساس اخرین بررسی های صورت گرفته بسیاری از افرادی که سرخ کن های برند فیلیپس را خریداری کرده اند از خریدی که داشته اند راضی بوده و حتی خرید آن را به دیگران هم پیشنهاد کرده اند که نشان دهنده ی کیفیت بالای سرخ کن بدون روغن برند فیلیپس می باشد.

3.9/5 - (31 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.