ارکوپال فرانسوا خوبه ؟[ ارکوپال لومینارک خوبه بخرم؟]

دی 22, 1399
بلاگ
ارکوپال فرانسوا خوبه

در رابطه با ارکوپال های فرانسوا ابهامات بسیار زیادی برای مردم وجود دارد و خیلی از افراد این مدل سوالات که آیا ارکوپال فرانسوا خوبه ؟ و یا آیا آرکوپال های فرانسوا از کیفیت خوبی برخوردار هستند ؟ و … می پرسند . در پاسخ به سوال آیا ارکوپال فرانسوا خوبه یا نه ما تصمیم گرفتیم تا از برخی از افراد که تجربه استفاده از آرکوپال های فرانسوا را داشته اند در این زمینه سوالاتی از آن ها بپرسم تا متوجه شویم که محصولات این برند معتبر چگونه هستند . در انتها تمام مطالب را جمع آوری کرده ایم و با توجه به پاسخ هایی که دریافت کرده ایم نتیجه گیری کلی را انجام دادیم و سرانجام نتیجه کلی که به دست آورده ایم را در قالب مقاله ای در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

سرویس 25 پارچه آرکوپال دینو طرح ماهور صورتی

سرویس 25 پارچه آرکوپال دینو طرح نازلین فیروزه

اول از همه با توجه به این امر که خیلی از افراد شناخت کاملی از برند فرانسوا و لومینارک نداشتند تصمیم گرفته ایم تا با توضیح مختصری ابتدا با برند فرانسوا آشنا شویم .البته در مقاله بهترین مارک سرویس آرکوپال می توانید با دیگر مارک های این نوع ظروف آشنا شوید .

ارکوپال فرانسوا خوبه

برند فرانسوا

برند محبوب و پرطرفدار لومینارک را می شناسید ؟ لوینارک نام یک برند تولید کننده انواع ظروف است که در سال 1825 در کشور فرانسه تاسیس شده است . فرانسوا هم یکی از زیر مجموعه های برند لومینارک محسوب می شود . محصولات برند لومینارک از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و همچنین ظاهر بسیار خوب و مرغوبی دارند .

سویس غذاخوری آرکوپال مقصود 26 پارچه فرانسوا طرح لی لا

سرویس غذاخوری۲۶ پارچه آرکوپال مورانو طرح سنگی

سرویس غذاخوری ۲۶ پارچه آرکوپال طرح ساتین

سرویس غذاخوری 25 پارچه آرکوپال طرح بارانه صورتی

آرکوپال فرانسوا

خب در رابطه با ارکوپال فرانسوا خوبه یا نه ابتدا ارکوپال های این برند را بررسی می کنیم .یکی از معروف ترین و پرفروش ترین آرکوپال ها متعلق به برند فرانسوا می باشد . قطعا نمونه های زیادی از محصولات این برند را در بازار ظرف و ظروف مشاهده کرده اید . در کل ارکوپال های فرانسوا با توجه به ویژگی ها و کیفیتی که دارند و همچنین با توجه به تنوع بالایی که دارند از پرفروش ترین ارکوپال ها به شمار می روند .

آرکوپال فرانسوا

کیفیت ارکوپال فرانسوا

سرویس ظروف ارکوپال فرانسوا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند در واقع محصولات فرانسوا و لومینارک قبل از فروش لازم است تا مراحل ویژه ای را طی کنند ، این محصولات در جایگاه های مخصوصی در شرکت فرانسوا مورد بازبینی و آزمایش قرار میگیرند البته کنترل بر روی محصولات و ارکوپال های فرانسوا در طول خط تولید هم به صورت جداگانه انجام میگیرد . پس با وجود به این ویژگی ها می توان اطمینان پیدا کرد که ارکوپال های فرانسوا از کیفیت بالایی برخوردار هستند .

سرویس26 پارچه آرکوپال مربعی لب پلاتین

سرویس26 پارچه آرکوپال بیضی لب طلا

سرویس غذاخوری 26 پارچه آرکوپال فرانسوا طرح گرد سفید ساده

سرویس غذاخوری 26 پارچه آرکوپال گرد لب طلا

ویژگی های آرکوپال فرانسوا

برای یافتن پاسخ سوال ارکوپال فرانسوا خوبه یا نه لازم است تا با ویژگی های ارکوپال های لومینارک و ارکوپال های فرانسوا اشنا شویم و سپس اقدام به خرید انان کنیم .

  1. آرکوپال فرانسوا از کیفیت بالایی برخودرار هستند .
  2. سرویس های ارکوپال فرانسوا از مقاومت و همچنین دوام بالایی برخوردار هستند .
  3. آرکوپال های لومیناک و فرانسوا از تنوع بالایی برخوردار هستند .
  4. لومینارک و همچینین فرانسوا با داشتن طراحانی مجرب و پیشرفته بهترین سرویس ظروف را در طرح و نقش های بسیار زیبا تولید می کند .
  5. کلیه ظروف لومینارک و فرانسوا قابلیت استفاده درون ماشین ظرفشویی را دارا می باشند و از این نظر تایید شده هستند .
ویژگی های آرکوپال فرانسوا

چگونگی آزمایش و بازبینی سرویس آرکوپال در شرکت فرانسوا

در مراحل خط تولید و آزمایشات فرانسوا محصولات و یا ارکوپال ها را در درجه حرارتی بالایی قرار میدهند و سپس دما را به طور ناگهانی سرد می کنند تا میزان مقاومت این نوع ظروف را بسنجند . با وجود این روش می توان اطمینان یافت که ظروف مور نظر بر اثر شوک الکتریکی دچار آسیب نمی شوند ، البته تست های دیگری هم انجام می شود که کمی پیچیده تر و حرفه تر هستند .

سرویس غذاخوری 30 پارچه چینی پردیس مدل مرسیا

سرویس غذاخوری 30 پارچه چینی پردیس مدل مرسیا فیروزه ای

گارانتی و ضمانت ارکوپال فرانسوا

ارکوپال های فرانسوا د اکثر کشور ها دارای نمایندگی هستند و محصولات خود را همراه با ضمانت و گارانتی معتبر به فروش می رسند.

گارانتی و ضمانت ارکوپال فرانسوا

پرفروش ترین آرکوپال های فرانسوا

پس اگر تا کنون جواب سوال ارکوپال فرانسوا خوبه یا نه را پیدا کرده باشید ، قطعا لازم است تا پرفروش ترین مدل هایارکوپال فرانسوا را هم بشناسید .

1. سرویس غذا خوری 26 پارچه فرانسوا کد 03

این ست آرکوپال به صورت 26 پارچه به فروش می رسد ، با این وجود برای تعداد افراد 6 نفر کاربرد دارد و شامل ظروفی چون ظرف سالاد ، بشقاب غذاخوری ، دیس ، بشقاب خورش خوری ،پیش دستی ، پیاله می شود . این نوع ست سرویس در برابر ضربه و حرارت مقاومت بالایی از خود نشان داده است .

سرویس غذا خوری 26 پارچه فرانسوا کد 03

2. سرویس غذاخوری 26 پارچه فرانسوا مدل Reihana

این مدل ارکوپال فرانسه هم به صورت 26 پارچه است و باری تعداد افراد 6 نفر قابل استفاده خواهد بود و همانند مدل قبلی شامل ظروفی چون دیس ، یشقاب غذا خوری ، بشقاب خورش خوری ، پیاله ، پیش دستی ، ظروف سالاد خوری می شود . این نوع سرویس درون ماشین ظرفشویی و مایکوویو قابل استفاده خواهند بود.

 سرویس غذاخوری 26 پارچه فرانسوا مدل Reihana

3. سرویس غذاخوری 26 پارچه فرانسوا کد 20-12812762

این مدل سرویس آرکوپال فرانسوا با داشتن طراحی ساده و شیکی که دارد و همچنین استفاده از تنوع رنگی ها جذاب و متفاوت باعث شده است تا ظاهر شیک و زیبایی پیدا کند و از این نظر طرفداران زیادی را به سمت خود بکشاند . این مدل ست ظروف علاوه بر استفاده در مایکروویو قابلیت استفاده در ماشین ظرفشویی را نیز دارا می باشد .در پاسخ به سوال ارکوپال فرانسوا خوبه باید یکی از بهترین مدل ها را برای شما معرفی کنیم.

سرویس غذاخوری 26 پارچه فرانسوا کد 20-12812762

4. سرویس غذاخوری 26 پارچه فرانسوا طرح صدف

امروزه ظروف ساده تر ، شیک تر تلقی می شوند و اکثر خانم ها به دنبال ظروفی می گردند که طراحی ساده و ظریفی داشته باشد . این مدل سرویس ظروف ارکوپال فرانسوا کاملا ه رنگ سفید یکدست است و همچنین دارای حاشیه بسیار ظریف طلایی رنگی است که باعث شده این نوع ست ظروف را بسیار ظریف تر و شیک تر نشان دهد .

سرویس غذاخوری 26 پارچه فرانسوا طرح صدف

5. سرویس عذاخوری 26 پارچه فرانسوا مدل رافائل کد 018

این نوع ست 6 نفره از ارکوپال فرانسوا هم از ظاهر زیبا و ساده ای برخودار است و همچنین بر روی آن طرح گل های بسیار شیک آبی رنگی وجود دارد که زیبایی ظروف را چندین برابر افزایش داده اند و قابلیت استفاده درون مایکروویو و ماشین ظرفشویی را فراهم آورده اند .

 سرویس عذاخوری 26 پارچه فرانسوا مدل رافائل کد 018

6. سرویس غذاخوری 26 پارچه فرانسوا مدل AFAGH-CH

یکی دیگر از بهترین و پرفروش ترین ارکوپال های فرانسوا متعلق به این مدل می باشد که با توجه به ویژگی هاو همچنین ظاهر زیبایی که دارد افراد زیادی را به سمت خود جذب کرده اند اکثرا از این مدل ظروف به عنوان سرویس غذاخوری دم دستی خود استفاده می کنند .

سرویس غذاخوری 26 پارچه فرانسوا مدل AFAGH-CH

آرکوپال فرانسوا ساخت کجاست ؟

برای خیلی از افراد وقتی نام فرانسوا را می شنوند این نوع سوال برای آنان به وجود می آید که آرکوپال فرانسوا مال کجاست ؟ برند فرانسوا ساخت چه کشوری است ؟ارکوپال فرانسوا خوبه ؟ و… .

در پاسخ به این نوع سوالات باید بگوییم که فرانسوا یکی از زیر مجموعه های برند لومیناک است و لومینارک هم یک برند فرانسوی است پس می توان این گونه گفت که ارکوپال فرانسوا هم مال کشور فرانسه است .

ارکوپال فرانسوا یا لومینارک؟

در حقیقت برند فرانسوا را باید یکی از بند های زیر مجموعه لومینارک دانست که محصولات خود را زیر نظر این شرکت تولید می کند .

برند فرانسوا برای چه کشوری است ؟

فرانسوا نام یک برند معتبر فرانسوی است که در سال 1825 فعالیت خود را آغاز کرده است و انواع ارکوپال ها را تولید می کند .

آیا ارکوپال فرانسه قابل استفاده در مایکروویو و ماشین ظرف شویی هستند ؟

ارکوپال های فرانسوا همگی با توجه به ویژگی ها و مقاومت هایی که دارند قابل استفاده درون ماشین ظرفشویی و مایکرووی ها هستند چرا که در برابر شوک حرارتی نیز مقاوم هستند .

4.9/5 - (15 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.