اجاق گاز لوکاتی خوبه ؟[بررسی ویژگی ها و خدمات پس از فروش]

خرداد 23, 1400
بلاگ
اجاق گاز لوکاتی خوبه

یکی از برند هایی که در طی سال های اخیر روانه بازار شده است و جلب توجه زیادی کرده برند لوکاتی نام دارد ، این برند در زمینه تولید انواع اجاق گاز های فر دار و طرح فر فعالیت می کند . قطعا نو عروسی که می خواهد اجاق گاز جهیزیه خود را بخرد ابتدا باید راجع به انواع برند ها اطلاعاتی داشته باشد تا به خوبی در مورد انتخاب بهترین اجاق گار تصمیم بگیرد ، اگر در رابطه با برند لوکاتی کنجکاو هستید و می خواهد پاسخ سوالاتی همچون اجاق گاز لوکاتی خوبه بخرم ؟ بهترین اجاق گاز لوکاتی در بازار کدام است ؟ کیفیت برند لوکاتی چگونه است ؟ و … دارید پس جای درستی آمده اید در این جا همراه ما باشید تا در ادامه بتوانید پاسخ این سوالات را به دست آورید .

البته پیش تر ما مقالاتی راجع به بهترین مارک فر توکار خارجی و فر توکار ایرانی نوشته ایم ، توصیه می کنیم در کنار راهنمای خرید اجاق گاز این مطالب را هم مطالعه کنید .

اجاق گاز لوکاتی خوبه

ویژگی های اجاق گاز لوکاتی (lokatti)

برای ان که بهتر پاسخ سوالات اجاق گاز لوکاتی خوبه یا نه را متوجه شویم می خواهیم به سراغ بررسی ویژگی ها و قابلیت های اجاق گاز لوکاتی برویم .

  1. اجاق گاز های لوکاتی دارای پنل کنترل لمسی هستند که زیبایی این مدل اجاق گاز ها را چندین برابر افزایش می دهد .
  2. تمام محصولات لوکاتی دارای شبکه چدنی می باشند و با توجه به طراحی جالبی که دارند برای تمیز کردن آن ها دیگر نیاز به جابجایی چدن ها نمی باشد .
  3. یکی از مهم ترین ویژگی ها در فر ها وجود فن کانوکشن می باشد که فر های اجاق گاز لوکاتی از این قابلیت برخوردار هستند .
  4. لوکاتی در طراحی درب فر ها از شیشه چند جداره مقاوم و با کیفیت نیز استفاده کرده است .
  5. لوکاتی با تولید اجاق گاز هایی با رتبه مصرف انرژی A به مشتریان خود در میزان هزینه مصرف انرژی بسیار کمک کرده اند .
  6. اجاق گاز های فر دار لوکاتی دارای فندک اتوماتیک نیز می باشند .
  7. در فر های اجاق گاز لوکاتی دو عدد جوجه گردان نیز تعبیه شده است .
  8. یکی دیگر از قابلیت های جذاب اجاق گاز ها لوکاتی وجود شعله زمان دار می باشد .
  9. سطح فر های لوکاتی دارای فناوری نانو هستند و این قابلیت به تمیز کردن راحت تر ان ها کمک می کند .
ویژگی های اجاق گاز لوکاتی

اجاق گاز لوکاتی ساخت کجاست ؟

در واقع در ایران کارخانه ای به نام عادل گاز در سال 1367 به ثبت رسیده است . این کارخانه انواع اجاق گاز ها ی فر دار و طرح فر را تولید می کند چندی بعد در سال 1389 با شرکتی به نام البا گاز ادغام شد و به محل جدید تری نیز انتقال پیدا کرد . پس از آن برند لوکاتی را به ثبت رساندن و انواع محصولات خود را با نام برند لوکاتی عرضه به بازار کردند . برند لوکاتی برندی است که در سال 1394 تاسیس شده است و با توجه به آن که جزو برند های تازه تاسیس به شمار می رود مکان دارد برای شما زیاد آشنا نباشد .

گار انتی و خدمات پس از فروش اجاق گاز لوکاتی

قطعا در پاسخ اجاق گاز لوکاتی خوبه یا نه چیزی که اهمیت دارد بررسی گارانتی و خدمات پس از فروش آن می باشد . برند لوکاتی برای جلب رضایت مشتریان خود و همچنین ارائه بهترین خدمات انواع محصولات خود را همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش با استاندارد های روز دنیا روانه بازار می کند . برند لوکاتی شبکه گسترده خدمات پس از فروش در انواع استان های گلستان برپا کرده است که به راحتی می توانید در همه ی روز ها حتی در ایام تعطیل هم با خدمات پس از فروش و نمایندگی آن ارتباط برقرار کنید .

گار انتی و خدمات پس از فروش اجاق گاز لوکاتی

بررسی کیفیت اجاق گاز لوکاتی (lokatti)

برای اطلاع از رضایت خرید باید از خریداران راجع به این موضوع سوال کرد اما در حالت کلی راجع به کیفیت اجاق گاز لوکاتی باید بیان کنیم که برند لوکاتی برای تولید اجاق گاز های خود از بهترین مواد اولیه و متریال ها استفاده کرده است تا بهترین اجاق گاز ها را به دست مشتریان خود برساند .

قیمت اجاق گاز لوکاتی (lokatti)

اجاق گاز های برند لوکاتی از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند به همین دلیل با توجه به نوسانات قیمتی که در بازار ایران وجود دارد به صورت دقیق نمی توانیم قیمت هر یک را بیان کنیم اما باید به این نکته توجه کنید که قیمت اجاق گاز لوکاتی به عوامل مختلفی چون قابلیت های آن بستگی دارد .

قیمت اجاق گاز لوکاتی

بهترین مدل اجاق گاز لوکاتی

حال پس از پاسخ به سوال اجاق گاز لوکاتی خوبه یا نه می خواهیم چند تا از پرفروش ترین و بهترین اجاق گاز های لوکاتی را بررسی و معرفی کنیم .

1. بهترین اجاق گاز مبله لوکاتی مدل L5 W

این مدل اجاق گاز دارای ترموکوپل صد ثانیه ای می باشد و همچنین در طراحی آن از پنل کنترل لمسی استفاده شده است و دارای فن گردش هوا می باشد ، وجود فن کانوکشن کمک می کند تا هوای گرم به خوبی در همه جا پخش شود و مواد غذایی به حالت کاملا یکنواخت پخته شوند . از دیگر ویژگی های این مدل اجاق گاز می توان به شبکه رویه چدنی چند لایه ، فندک خودکار ، وجود پایه های استیل قابل تنظیم و رتبه مصرف انرژی A نیز اشاره کرد .

بهترین اجاق گاز مبله لوکاتی مدل L5 W

2. بهترین مدل اجاق گاز لوکاتی مبله L5 S

این مدل اجاق گاز که در این جا قرار است بررسی کنیم . به صورت 5 شعله است که شعله های آن به صورت زمان دار است و می توانید به راحتی زمانی که شعله باید روشن و یا خاموش شود را تنظیم کنید . فر این اجاق گاز دارای پوشش محفظه داری است به همین دلیل تمیز کردن آن بسیار راحت است و همانند دیگر اجاق گاز های لوکاتی دارای رتبه مصرف انرژی A می باشد . شیشه فر این اجاق گاز به صورت 3 جداره ساخته شده است .

 بهترین مدل اجاق گاز لوکاتی مبله L5 S

3. بهترین اجاق گاز مبله L4 W

این مدل اجاق گاز لوکاتی به رنگ سفید است که در طراحی آن از فندک خودکار ، شعله زمان دار ، شبکه رویه چدنی ، شیشه فر دو جداره ، پوشش لعاب دار فر ، فن گردش هواد ، پنل کنترل لمسی نیز ساخته شده است . این نوع اجاق گاز را می توان یکی از بهترین اجاق گاز های بازار به شمار آورد. اگر برای دکوراسیون آشپزخانه خود به دنبال اجاق گاز سفید می گردید این نوع اجاق گاز می تواند مناسب شما باشد .

 بهترین اجاق گاز مبله L4 W

4. بهترین مدل اجاق گاز لوکاتی مبله C6G TW

این نوع اجاق گاز به شکل اجاق گاز طرح فر است بدین معنی که فر ندارد و تنها اجاق گاز است اما طراحی آن به گونه ای است که هر کس در نگاه اول فکر می کند دارای فر است ، این نوع اجاق گاز دارای شبکه رویی چدنی هستند و همچنین از فندک خودکار پشت شیر نیز برخوردار می باشد و دارای تایمر مکانیکی است . در ساخت این مدل اجاق گاز از شیشه سکوریت نشکن نیز استفاده شده است .

بهترین مدل اجاق گاز مبله C6G TW

5. بهترین اجاق گاز مبله لوکاتی L9 DFS

این مدل اجاق گاز فر دار استیل دارای پنل کنترلف لمسی می باشد و پایه های استیل ان از نوع پایه های قابل تنظیم به شمار می رود برای درب فر از شیشه دو جداره مقاوم ساخته شده است ، این نوع اجاق گاز لوکاتی دارای ترموکوپل است ، در حقیقت انواع اجاق گاز های لوکاتی ویژگی های شبیه به هم زیادی دارند شاید تنها در موارد جزیی با یکدیگر تفاوت هایی داشته باشند .

 بهترین اجاق گاز مبله L9 DFS
اجاق گاز لوکاتی خوبه بخرم یا لوفرا ؟

کارخانه عادل گاز با همکاری البا گاز مونتاژ محصولات لوفرا و لوکاتی را انجام می دهد ، انتخاب از بین این دو برند بستگی به سلیقه و انتظار خود شما نیز دارد .

برند لوکاتی خوبه بخرم ؟

لوکاتی یکی از بهترین برند هایی می باشد که انواع اجاق گاز ها را روانه بازار می کند ، این برند برای تولید محصولات خود از بهترین متریال ها استفاده می کند .

کدام اجاق گاز لوکاتی برای خرید خوبه ؟

برند لوکاتی اجاق گاز هایی با تنوع بالا و با قابلیت های گوناگون روانه بازار می کند ، انتخاب از بین ان ها بستگی به انتظاراتی دارد که از یک اجاق گاز دارید .

4.9/5 - (20 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.