بهترین مارک سرویس چینی خارجی و ایرانی[قبل خرید بخوانید]

آبان 14, 1399
دسته‌بندی نشده
بهترین مارک سرویس چینی

سرویس چینی جهیزیه خود را از چه مارکی تهیه کنم ؟ بهترین مارک سرویس چینی کدام است ؟ چگونه کیفیت ظروف چینی را تشخیص دهم ؟و… اکثر خانم ها حساسیت خاصی بر روی ظروف غذاخوری و یا ظروف پذیرایی خود دارند و علاقه وافر آن ها نسبت به انواع ظروف به همگان ثابت شده است ، حال با توجه به آن که امروزه بحث کیفیت انواع سرویس چینی توجهات زیادی را به سمت خود جذب کرده است ، برند های گوناگونی هستند که انواع سرویس چینی را تولید می کنند ، در واقع انتخاب از بین برندهای با کیفیت و معتبر سرویس چینی بسیار سخت است و مطمئنا خانم های زیادی همانند من هستند که در هنگام خرید سرویس چینی خود بین بهترین مارک سرویس چینی ایرانی و خارجی سردرگم می شوند و نمیدانند که کدام رو باید انتخاب کنند .

سرویس چینی زرین 102 پارچه غذاخوری ساکورا

سرویس چینی زرین 102 پارچه غذاخوری سورن

سرویس چینی زرین 28 پارچه غذاخوری اسپاتی

سرویس چینی زرین 102 پارچه غذاخوری ویلیج

بنابراین تیم ما تصمیم گرفته است تا ارزشیابی را برای این منظور انجام دهد ، از خانم های گوناگون و با تجربه خواستیم تا بین برند های معتبر چینی بهترین برندی را که فکر می کنند از بین بقیه برند ها برای خرید بهترین مارک ظروف چینی مناسب تر است را با ذکر دلیل انتخاب کنند ، در ادامه علاوه بر دلایل انتخاب آنان نظرات کارشناسان را هم بازگو کرده ایم.

بهترین مارک سرویس چینی

بهترین مارک سرویس چینی ایرانی

در رابطه با بهترین مارک سرویس چینی ایرانی سوالات زیادی از ما پرسیده می شود بنابراین سوالات تصمیم گرفته ایم تا بهترین مارک ظروف چینی ایرانی و یا بهترین برند چینی ایران را برای شما نام ببریم و سپس به رتبه بندی ظروف چینی ایرانی بپردازیم.

سرویس غذاخوری 26 پارچه آرکوپال مربع لب طلا

سرویس غذاخوری۲۶ پارچه آرکوپال مربع مورانو طرح سنگی

سرویس غذاخوری سرامیکی شش نفره 31 پارچه اوست طرح ماربل

سرویس غذاخوری 26 پارچه آرکوپال پیچ لب طلا

1. ظروف چینی زرین

کارخانجات چینی زرین در ایران با هدف تولید ظروف چینی با کیفیت و سالم حدود 6 دهه قبل تاسیس شده است ، امروزه محصولات چینی زرین توجهات زیادی را از سرتاسر دنیا جذب خود کرده است و محصولات خود را به بیش از 20 کشور بزرگ جهان از جمله : آلمان ، انگلستان ، سوئد ، هلند، ترکیه ، ایتالیا ، اسپانیا و … صادر می کند . از بهترین مارک سرویس چینی می توان به چینی زرین اشاره کرد .

چینی زرین در ادامه کسب موفقیت های روز افزون خود ، در زمینه کار آفرینی هم بسیار تاثیر گذار بوده است و بیش از 1400 نفر در تشکیلات چینی زرین مشغول به فعالیت هستند . در حال حاضر از شرکت چینی زرین به عنوان یک شرکت پیشرو و مبتکر در این صنعت یاد می شود .

سرویس چینی زرین 108 پارچه غذاخوری سه اسلیمی

سرویس چینی زرین 102 پارچه غذاخوری هدیه طلایی

سرویس چینی زرین 35 پارچه غذاخوری سه اسلیمی

سرویس چینی زرین 102 پارچه غذاخوری ریوا طلایی

دلایل انتخاب مارک ظروف چینی زرین 

وقتی از افراد خواستیم که دلایل انتخاب خودشان برای بهترین مارک ظروف چینی زرین را بیان کنند این گونه جواب دادند که محصولات چینی زرین از تنوع بسیار بالایی برخودار هستند و هر کس می تواند طرح و رنگ مورد پسند خود برای سرویس ظروف خود را پیدا کنند و علاوه بر آن ظروف چینی زرین از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و در بین رتبه بندی های برند های تولید کننده سرویس چینی جایگاه بسیار پر رنگی داد و امکان شست و شوی ظروف چینی زرین به جزو ظروفی که با فناوری دکور داخل لعابی طراحی شده اند درون ماشین ظرف شویی وجود دارد .

گارانتی چینی زرین

سرویس ظروف چینی زرین بر اساس ضمانت نامه و گارانتی که بر روی کارتون محصولات آن نصب شده است تا یک سال از پشتیبانی ها و خدمات پس از فروش مناسبی برخوردار هستند . البته این برند با توجه به قید کردن سه نوع شرط امکان تعویض کالا را هم فراهم آورده است . که این سه نوع شرط را در ادامه ذکر خواهیم کرد .

 1. در صورت رنگ پریدگی ظروف پس از شست و شو
 2. سرویس ظروفی که دارای عیب کیفی باشند
 3. وجود قطعه شکسته در داخل کارتن سرویس

سرویس چینی زرین 102 پارچه غذاخوری سیلوین

سرویس چینی زرین 28 پارچه غذاخوری سپید صدف

سرویس چینی زرین 28 پارچه غذاخوری ویلیج

سرویس چینی زرین 27 پارچه غذاخوری وگاس اوریت

تفاوت سرویس چینی زرین درجه یک و درجه عالی

در بازار دو نوع ظروف چینی زرین با نام های درجه عالی و درجه یک در بازار وجود دارند ، این دو نوع ظروف چینی زرین از نظر ساختاری و استفاده از مواد اولیه کاملا مطابق یکدیگر هستند اما سرویس ظروف درجه عالی کنترل کیفی بالاتری دارند و همچنین قیمت آن ها کمی بالاتر است اما در عوض سرویس ظروف چینی درجه یک در این موارد برعکس ظروف درجه عالی هستند ، برند چینی زرین ، درجه ظروف چینی خود  را بر روی بسته بندی آن ها مشخص کرده است ، قطها در اینجا پاسخ خود را در رابطه با تفاوت چینی زرین درجه یک و عالی به دست آورده اید.البته در مقاله پیشین ما تفاوت درجه بندی چینی زرین می توانید بهتر می توانید این تفاوت ها را بشناسید.

ظروف چینی زرین

2. ظروف چینی توس

یکی از بهترین مارک سرویس چینی ایرانی برند توس یا طوس است که در سال 1360 به ثبت رسیده است ،  این برند سالانه بیش از 22 هزار تن انواع ظروف چینی را روانه بازار می کند ، کارخانجات چینی توس در شهر مشهد به بهره برداری رسیده است و انواع بهترین ظروف چینی را برای هتل ها ، رستوران ها و … تامین می کند . برند چینی توس با به کارگیری کارشناسانی مجرب و با مهارت و اصولی که در طی سال های فعالیت خود همواره به آن پایبند بوده توانسته است تا خود را وارد عرصه بزرگ بازار جهانی کند .

دلایل انتخاب مارک ظروف چینی توس 

ظروف چینی طوس از دوام رنگ بسیار بالایی برخوردار هستند و همچنین شفافیت رنگ این ظروف کاملا واضح است ، علاوه بر آن کارخانجات چینی توس از مرغوب ترین مواد اولیه برای ساخت محصولات خود استفاده می کند و در کنار آن ظاهر بسیار زیبا و شیک ظروف چینی توس از ظاهر بسیار جذابی برخوردار هستند که از این نظر این نوع ظروف برای پذیرایی بسیار مناسب شمرده می شوند. از اصلی ترین دلایل انتخاب بهترین مارک ظروف چینی توس می توان به تنوع قالب های ظروف آن اشاره کرد .

سرویس چینی زرین 102 پارچه غذاخوری گل پامچال

سرویس چینی غذاخوری طرح رویال

سرویس چینی زرین 28 پارچه غذاخوری هدیه طلایی

سرویس چینی زرین 102 پارچه غذاخوری گلستان

انواع برند های زیرمجموعه چینی توس ایران

از انواع برند های زیر مجموعه چینی توس می توان به برند الیزابت ، برند لرد ، برند فلورانس ، برند کاترینا و برند توس اشاره کرد . هر کدام از این برند ها بهترین ظروف چینی را با قالب های بسیار متنوع در طرح های مربعی شکل ، دایره ای شکل ، موج دار ، قالب ستاره و … اشاره کرد . به همین دلیل محصولات چینی توس از تنوع قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند .پس قطعا از بهترین مارک ظروف چینی ایرانی می توان به ظروف چینی توس اشاره کرد .

ظروف چینی توس

3. ظروف چینی مقصود

چینی مقصود اولین تولید کننده ظروف چینی در خاورمیانه است و قطعا جزو بهترین مارک سرویس چینی ایرانی به شمار می رود ، این برند از کوره های پخت سریع و تکنولوژی پرس های تخت فشار و دو غابی استفاده کرده است و محصولی را روانه بازار کرده است که به طور کامل می توان گفت محصول تولید ملی بوده است .  این برند سالانه بیش از 3000 تن از انواع بهترین ظروف چینی را به بازار عرضه می کند و توانسته است عنوان برترین صادر کننده را در سال های 95 و 96 از آن خود کند.

دلایل انتخاب چینی مقصود : 

محصولات چینی مقصود از نظر وزن بسیار مناسب هستند اما در مقایسه با چینی تقدیس باید بگویم که چینی تقدیس سبک تر هستند . از دیگر مزیت های سرویس ظروف چینی مقصود آن است که در صورت شکسته شدن تکه ای از سرویس خود و ناقص شدن آن به راحتی می توانید هر قطعه ای که خواستید را به دلخواه انتخاب کنید و به سرویس خود اضافه کنید . از نظر دوام و ماندگاری ظروف چینی مقصود از مقاومت بسیار خوبی برخوردار هستند . چینی مقصود را می توان از بهترین مارک ظروف چینی ایرانی نام برد.

ظروف چینی مقصود

4. ظروف چینی پردیس کاشان 

چینی پردیس کاشان را می توان کامل ترین مجموعه تولید کننده انواع سرویس چینی دانست ، این برند با داشتن سابقه ای حدود 33 سال توانسته است تا با استفاده از آخرین تکنولوژی و تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته مرغوب ترین ظروف چینی با کیفیت را روانه بازار کند . از یکی از بهترین مارک سرویس چینی ایرانی قطعا می توان به پردیس کاشان اشاره کرد .

سرویس چینی زرین 27 پارچه غذاخوری موناکو

سرویس چینی زرین 28 پارچه غذاخوری کردوبا

دلایل انتخاب ظروف چینی پردیس کاشان  

محصولات چینی پردیس کاشان با توجه به مقاومت بسیار بالایی که دارند قابل استفاده درون ماشین ظرف شویی نیز هستند از دیگر ویژگی های این برند می توان گفت که محصولات خود را با درجه کیفی های متفاوتی روانه بازار می کند که بالاترین کیفیت آن محصول درجه عالی است . شاید محصولات برند پردیس کاشان از تنوع بالایی برخوردار نباشند اما نقش و نگار های آن به گونه ای طراحی شده اند که بیشتر مورد پسند افراد سنگین پسند است . اگر کسی از شما در رابطه با بهترین ظروف چینی پردیس پرسیدحتما می توانید به ظروف پردیس اشاره کنید .

گارانتی و کیفیت چینی پردیس

 در رابطه با کیفیت چینی پردیس باید بگوییم که بهترین مارک ظروف چینی پردیس از کیفت بالایی برخودار هستند. این برند هم همانند چینی زرین در صورت وجود شرایطی امکان تعویض کالا تا مدت زمان هفت روز را فراهم آورده است . که در ادامه این شرایط را برای شما بازگو می کنیم .

 1. اگر محصول مورد نظر در حمل و نقل آسیب ببیند .
 2. اگر محصول خریداری شده دارای ایراد کیفی مانند شکستگی ، لب پریدگی و … باشد .
 3. امکان تعویض کالا تنها زمانی انجام می شود که کارتن اصلی محصول به همراه آن وجود داشته باشد .
ظروف چینی پردیس کاشان

5. ظروف چینی تقدیس

غیر ممکن است که برای خرید بهترین مارک ظروف چینی روانه بازار شده باشید و نام برند چینی تقدیس را نشنیده باشید .این برند در سال 1384 تاسیس شده است که توانسته است در این مدت زمان با تجربه کافی به یکی از بهترین مارک های سرویس چینی تبدیل شود سالانه حدود 9000 تن ظروف چینی توسط این مجموعه بزرگ تولید می شود . از بهترین مارک سرویس چینی ایرانی می توان به چینی تقدیس اشاره کرد .

دلایل انتخاب ظروف چینی تقدیس و کیفیت چینی تقدیس

یکی از اصلی ترین دلیل ظروف چینی تقدیس خاصیت چربی گریزی دارند به همین دلیل شست و شو و نگهداری آن ها بسیار راحت تر است و بدین منظور بسیار پر طرفدار است ، علاوه بر آن محصولات برند چینی تقدیس از وزن بسیار سبکی برخوردار هستند ، به همین دلیل برای کسانی که به دنبال خرید ظروف سبک هستند محصولات برند تقدیس پیشنهاد بسیار مناسبی است .البته ظروف چینی تقدیس دارای پوشش نانویی هستند که از همین نظر بهداشت بالاتری را ایجاد کرده اند .در کل کیفیت چینی قدیس بسیار بالا بوده و جای حرفی ندارد.

بهترین مارک سرویس چینی خارجی

حال به سراغ بهترین مارک سرویس چینی خارجی برویم ، با وجود انواع بهترین برند چینی ایران ، افرادی هم هستند که طبق دلایل شخصی خود بهترین مارک ظروف چینی خارجی را ترجیح می دهند ، البته انتخاب بین بهترین مارک سرویس چینی ایرانی و بهترین مارک سرویس چینی خارجی بستگی به سلیقه و انتظار افراد دارد .

1. ظروف چینی برند Lenox

این شرکت در سال 1889 در کشور آمریکا تاسیس شده است . این شرکت انواع ظروف غذاخوری و ظروف پذیرایی چینی را روانه بازار کرده است ، در واقع ظروف ساخته شده توسط این برند آمریکایی از دوام بسیار بالایی برخوردار هستند و از این نظر بسیار کاربردی هستند .ناگفته نماند که برند ظروف چینی لنوکس بهترین مارک سرویس چینی خارجی را روانه بازار می کند .

ظروف چینی برند Lenox

2. ظروف چینی برند corelle

از بهترین مارک سرویس چینی خارجی می توان به برند Corelle اشاره کرد ، این برند هم همانند برند لنوکس در آمریکا تاسیس شده است و از سال 1991 فعالیت خود را آغاز کرده است . از بهترین برند های مناسب برای سرویس چینی جهیزیه میتوان به این نوع برند اشاره کرد . این شرکت توجه به نیاز مشتریان را اولویت خود قرار داده است و به همین دلیل است که توانسته موفقیت های روز افزونی را در تولید انواع بهترین مارک ظروف چینی به دست آورد .

ظروف چینی برند corelle

3. ظروف چینی برند noritake

یکی دیگر از بهترین مارک سرویس چینی خارجی برند noritake است که در سال 1904 در کشور ژاپن تاسیس شده است ، این برند به تولید کننده انواع سرویس های چینی لوکس معروف است و با ایجاد انواع سرویس در طرح و رنگ های بسیار متنوع توانسته است تا مخاطبان بسیار زیادی را جذب خود کند . از این برند خارجی می توان به عنوان بهترین برند و مارک ظروف چینی خارجی اشاره کرد.

ظروف چینی برند noritake

سوالات متداول

رتبه بندی ظروف چینی ایرانی

در این قسمت رتبه بندی ظروف چینی ایرانی را برای شما شرح میدهیم ، تمام برند هایی را در این مقاله نام برده ایم جزو محبوب ترین و شناخته شده ترین برند ها هستند که کیفیت آن ها تضمین شده است ، به همین دلیل تمام این برند ها انواع ظروف چینی را روانه بازار کرده اند که انتخاب آن ها برای جهیزیه بستگی به نظر و سلیقه مخاطب داد اما در کل بر اساس آماری که داشته ایم نو عروسان زیادی از بهترین مارک سرویس چینی یعنی برند چینی زرین محصولات خود را تهیه کرده اند چرا که محصولات چینی زرین علاوه بر کیفیت و شفافیت بالا از تنوع بسیار بالایی هم برخوردار هستند و مشتریان زیادی را با سلایق بسیار گوناگون جذب خود کرده اند در ادامه رتبه بندی ظروف چینی ایران می توان به بهترین مارک ظروف چینی پردیس ، مقصود ، توس و … اشاره کرد .

مقایسه ظروف چینی زرین و پردیس 

همانطور که پیش تر هم برای شما شرح داده ایم برند چینی زرین و پردیس جزو بهترین مارک چینی در بازار به شمار می روند ، برخی از افراد هستند که از ما سوالاتی مانند اینکه چینی زرین بهتره یا پردیس میپرسند ، این دو برند هر دو از بهترین متریال ها و مواد اولیه برای ساخت ظروف چینی استفاده کرده اند به همین دلیل محصولات هر دو برند از کیفیت بالایی برخوردار هستند و در رابطه با تفاوت و مقایسه چینی زرین و پردیس شاید بتوان گفت که تنوع محصولات چینی زرین نسبت به چینی پردیس بیشتر است.

چگونه میتوانیم کیفیت ظروف چینی را بسنجیم ؟

وزن ظروف چینی

اصولا هرچه وزن ظرفی کمتر باشد استفاده از آن ها راحت تر است ، پس نتیجه میگیریم که هرچه وزن محصولی بالاتر و سنگین تر باشد امکان آن که از کیفیت پایین تری هم برخوردار باشد بیشتر است ، نکته ی دیگری که در وزن ظروف اهمیت دارد قطر آن هاست ، برخی از طراحان برای زیباتر کردن مدل های ظروف قطر آن ها را بیشتر می کنند. پس بهتر است تا معیار وزن براساس قطر را بسنجید تا بتوانید کیفیت ظروف چینی خود را تشخیص دهید .

میزان سفیدی ظروف

این نکته را در نظر داشته باشید ، ظروفی که از نظر کیفیت بالاتر باشند سفید تر و شفاف تر هستند ، اگر شما یک ظرف تقلبی را در کنار یک ظرف اصل قرار بدهید به راحتی متوجه تفاوت رنگ آن ها خواهید شد ، رنگ برخی از ظروف چینی که به خاکستری و طوسی تمایل دارد احتمالا جنس اصل چینی نبوده اند و ترکیبات متفاوت دیگری هم در ساختار آن ها مشاهده می شود .

چگونه میتوانیم کیفیت ظروف چینی را بسنجیم

وجود خال و لکه

مطمئنا اگر تا به حال به خرید ظروف چینی پرداخته باشید بعضی اوقات متوجه خال و لک هایی بر روی این ظروف می شوید ، ظروفی که از کیفیت بالایی برخوردار باشند نباید بر روی آن ها هیچگونه لک و خالی به چشم دیده شود و در واقع باید کاملا سطحی صاف و صیقلی داشته باشند و بدون هرگونه فرو رفتگی باشند . پس بهتر است تا قبل از خرید ابتدا ظرف مورد نظر را به طور کامل بررسی کنید . بهترین مارک های سرویس چینی محصولات خود را با بیشترین شفافیت تولید می کنند.

امکان عبور نور از ظروف چینی

همین ابتدا نکته ای میگویم که بهتر است تا آن را آویزه گوش خود کنید ، ظروف چینی که بتواند نور را از خود عبور دهند قطع به یقین از کیفیت بالاتر ، وزن مناسب تر و قطر بهتری برخوردار هستند ، در واقع میزان عبور نور به ضخامت و کیفیت ماده اولیه بستگی دارد. عبور نور در ظروفی که از پرسلان ساخته شده باشند کمتر مشاهده می شود پس ظروف با کیفت تر دارای ویژگی عبور نور هستند .

امکان عبور نور از ظروف چینی

چگونه سرویس چینی خود را نو نگه داریم ؟

1- برای شست و شوی بهترین مارک سرویس چینی از به کار بردن شوینده هایی مانند وایتکس خودداری کنید چرا که بعضی از افراد به عقیده خود به اشتباه از چنین شوینده هایی برای شفافیت بخشیدن به ظروف چینی خود استفاده میکنند.

2- اگر طبق دستور کارشناسان برند مورد نظر اجازه استفاده از ظروف چینی در مایکروویو و ماشین ظرف شویی را داشتید در آن وقت مجاز هستید که ظروف چینی مورد نظر را در ماشین ظرفشویی و فر استفاده کنید در غیر این صورت بهتر است این کار را انجام ندهید. اصولا بهترین مارک سرویس چینی این قابلیت را ایجاد کرده است .

3- به هنگام شست و شوی ظروف چینی خود از اسفنج ها و پارچه های نرم استفاده کنید و به هیچ عنوان به سراغ اسکاج های زبر و ضخیم نروید.

4- بهتر است تا برای نگهداری بهترین ظروف چینی به علت کمبود فضا ظروف خود را در داخل یکدیگر قرار ندهید و اگر مجبور به این کار شدید بین ظروف دستمال یا پارچه ای نرم قرار دهید.

5- پس از خریداری بهترین مارک ظروف چینی مورد نظر توصیه می شود تا طبق دستور العمل برند مورد نظر عمل کنید چرا که بر اساس نوع مواد ساخته شده در آن ها دستورالعمل های متفاوتی برای نگهداری از آن ها وجود دارد.

چگونه سرویس چینی خود را نو نگه داریم

راهنمای خرید بهترین مارک ظروف چینی 

انتخاب طرح مناسب

امروزه تنوع زیادی در ظروف چینی مشاهده می شود و سرویس های چینی در انواع و طرح های گوناگونی در بازار وجود دارند ، قبل از خرید بهترین ظروف چینی لازم است تا به فرم ، شکل و طرح ظروف مورد نظر توجه ویژه ای نشان دهید . به عنوان مثال اگر میخواهید تا بهترین مارک سرویس چینی شما ظاهر خاص و کلاسیک تری داشته باشد بهتر است تا به سراغ طرح های مربعی شکل بروید و نکته ای که در این جا وجود دارد آن است که ابتدا باید نوع مصرف خود را مشخص کنید ، اگر برای مصرف پذیرایی قرار است استفاده کنید بهتر است به سراغ طرح و شکل های سنگین تر و مجلسی تر بروید. بهترین مارک ظروف چینی از تنوع بالایی در طرح و رنگ برخوردار هستند .

تعداد و اندازه ظروف چینی

قبل از خرید بهترین مارک سرویس چینی خود بهتر است سرویسی را انتخاب کنید که تمام قطعات آن برای شما کاربرد داشته باشد و همچنین به یاد داشته باشید که سرویس چینی خود را در تعداد مناسبی خریداری کنید و البته سرویس مورد نظر بهتر است از نظر قیمت هم برای شما به صرفه باشد ، اگر قرار است برای مصرف روزانه سرویس خود را بخرید بهتر است تا سرویس خود را متناسب با تعداد اعضای خانواده خود خریداری کنید و بلعکس اگر برای مصرف پذیرایی لازم دارید بهتر است تا سرویسی را برای مهمانان خود انتخاب کنید که از نظر تعداد مناسب باشد و تمام قطعات لازم و مورد نیاز را در اختیار داشته باشد .

تعداد و اندازه ظروف چینی

بهداشت ظروف چینی

در بین انواع بهترین مارک ظروف چینی غذاخوری ، بهداشت ظروف چینی زبان زد خاص و عام است و همه به این امر واقف هستند که ظروف چینی جزو بهداشتی ترین ظروف شمرده می شوند ، اما امروزه برندهای نامعتبری وارد بازار کار شده اند که از فلزاتی نظیر سرب و کادمیوم برای شفافیت بخشیدن به ظروف استفاده می کنند ، به هیچ عنوان فریب ظاهر شفاف و زیبای این مدل ظروف را نخورید چرا که بعد از مدتی استفاده کاملا کدر می شوند و علاوه بر آن وجود فلزات سرب و کادمیوم برای سلامت افراد خطرناک است و ممکن است مشکلاتی را سبب شود .بهترین مارک های سرویس چینی از نظر بهداشت ثابت شده اند .

گارانتی و ضمانت بهترین مارک ظروف چینی

اصولا ظروفی مانند چینی ، سرامیک و … به دلیل شکننده بودن از ضمانت و گارانتی برخوردار نیستند اما با این حال برندهایی وجود دارند که ظروف چینی خود را همراه با ضمانت و گارانتی به بازار عرضه می کنند و امکان تعویض کالاها را با قید کردن شرایطی خاص فراهم آورده اند البته برخی از برند ها هم هستند که بهترین مارک ظروف چینی خود را از بابت ماندگاری ثبات رنگ و طرح مورد بررسی قرار می دهند .

گارانتی و ضمانت بهترین مارک ظروف چینی

قابلیت استفاده ظروف چینی در ماشین ظرفشویی

برخی از برندهای معتبر که بهترین ظروف چینی با کیفیتی را به بازار عرضه می کنند تا حد امکان در تلاش هستند تا ظروفی را تولید کنند که از ثبات رنگ و طرح خوبی برخوردار باشند و همچنین مقاوم به حرارت باشند تا امکان استفاده از آن ها درون مایکروویو و فر فراهم شود . اگر فکر می کنید که به دلیل مشغله های کاری از ماشین ظرفشویی و مایکروویو  استفاده زیادی می کنید بهتر است در هنگام خرید حتما این نکته را مد نظر خود قرار دهید .

بهترین برند سرویس چینی

همانطور که پیش تر هم توضیح دادیم در هنگام خرید بهترین مارک ظروف چینی ، بهترین برندهای تولید کننده چینی را بشناسید و سپس برای خرید آن اقدام کنید از بهترین برند های چینی می توان به بهترین مارک های سرویس چینی ایرانی و خارجی که در ابتدای مقاله نقد و بررسی کرده ایم اشاره کنیم، به هیچ عنوان به برندهای نامعتبر چینی اعتماد نکنید . از بهترین مارک سرویس چینی می توان به زرین ، تقدیس ، مقصود و … اشاره کرد .

کیفیت ظروف چینی

همانطور که پیش تر گفتیم نمونه های تقلبی ظروف چینی بسیار زیاد شده اند بنابراین بهتر است در هنگام خرید ظروفی بخرید که با داشتن کیفیت مناسب از دوام بالایی هم برخوردار باشد ، ظروف چینی که ضخیم تر باشند مطمئنا دوام بیشتری دارند و بلعکس ظروفی که نازک تر باشند دوام کمتری دارند اما در عوض ظاهر ظریف تر و زیباتری دارند و بیشتر مناسب برای استفاده در پذیرایی هستند.

کیفیت بهترین مارک سرویس چینی
چینی زرین خوبه یا مقصود؟

از این مدل سوال ها زیاد پرسیده می شود مانند آن که کدام برند خارجی برای خرید سرویس چینی مناسب است؟ چینی پردیس بهتر است یا چینی تقدیس؟ و… حقیقتا نمی توان به طور قطع یکی از برند ها را انتخاب کرد چرا که سلیقه افراد با یکدیگر متفاوت است و لازم است تا ابتدا برحسب سلیقه و سپس بر حسب کیفیت و گارانتی و ضمانت بهترین مارک سرویس چینی را انتخاب کنید.

از کجا سرویس چینی اصل بخریم ؟

برای خرید سرویس چینی اصل و با کیفیت باید برند های معتبر را در نظر بگیرید تا از نمایندگی های آنان در اطراف خود سرویس چینی با کیفیت را خریداری کنید.

بهترین مارک چینی کدام است ؟

از بهترین برند چینی می توان به بهترین برند چینی ایرانی مانند زرین ، تقدیس ، پردیس ، مقصود و … اشاره کرد و از بهترین برند چینی خارجی می توان به برند های corelle noritake، Lenox و … اشاره کرد.

سرویس کامل چینی شامل چیست ؟

یک سرویس چینی اجزای کاملی از جمله ظرف سالاد خوری ،سوپ خوری ،بشقاب غذاخوری ، خورش خوری ،پیش دستی ، نمک پاش و فلفل پاش و …. دارد.

چگونه بهترین مارک ظروف چینی را بخرم ؟

قبل از خرید بهترین مارک ظروف چینی باید با انواع برند ها آشنا شوید و راهنمای خرید ظروف چینی را بخوانید.

4.6/5 - (50 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

31 دیدگاه در “بهترین مارک سرویس چینی خارجی و ایرانی[قبل خرید بخوانید]

 1. فاطیما گفت:

  به نظرم زرین از همه بهتره هم کیفت خوبی داره هم خیل متنوعه

  1. shokufeh گفت:

   بله اکثرا محصولات چینی زرین رو به تنوع بالاشون میشناسند البته سرویس چینی زرین از کیفیت بالایی هم برخوردار هستند

   1. زهرا گفت:

    من مارک چینیام پردیس هس ولی تو کابینت ک بوده خود ب خود شکسته

    1. shokufeh گفت:

     اصلا فکر نکنم همچین اتفاقی ممکن باشه مگر این که بر اثر ضربه و یا تکان شدید این گونه شود .

 2. سمانه 76 گفت:

  به نظرتون برای مهمونی سرویس چینی چند نفره مناسب تره و اینکه سرویس چینی ایرانی بخرم یا سرویس چینی خارجی؟

  1. shokufeh گفت:

   انتخاب سرویس چینی ایرانی و خارجی به موارد مختلفی از جمله بودجه ، سلیقه و … بستگی دارد ، برای پذیرایی از مهمانان پیشنهاد ما به شما سرویس چینی 12 نفره است .

   1. Sahar گفت:

    سلام برای دخترم میخام سرویس چینی بخرم به نظرتون دو دست 6 نفره بخرم بهتره یا نه ؟چون 12 نفره واقعا یه اقلامی داره که فقط جاگیر هست

    1. shokufeh گفت:

     پیشنهاد ما ست 6 نفره هست چون با خرید ست 6 نفره از هر چیز میتونید دو تا داشته باشید و این بصرفه تر از ست 12 نفره است که ممکنه برخی از اقلام آن اصلا مورد استفاده قرار نگیره

    2. مانا گفت:

     سلام.من پردیس گرفتم میتونم بگم به معنای واقعی آشغال هستن.همشون لب پر شدن و خط افتادن

     1. parisa گفت:

      سلام بسیار متاسف شدیم از اتفاقی که براتون افتاده لب پر شدن میتونه دلایل متعددی داشته باشه که یکیش سرد و گرم شدن ظروفه .

  2. میترا گفت:

   18 نفره خیلی حوبه و تا اخر عمر با افزایش افراد خانواده کم نمیارین. چینی مقصود 18 نفره ک بشقاب میوه هم بجای بشقاب غذاخوری استفاده میشه تا 30 نفر رو جواب میده. اقلام اضافه اونم فقط ظرف سالاد و سوپ خوری هست

  3. emad گفت:

   سلام من يک فروشنده سرويس چيني هستم به نظر من سويس 18 نفره بگيرين چون هم سويس صبحانه خوري هم عصرونه خوري ديگه نيازي نيست بع سرويستون چيزي اظافه کنيد

 3. world گفت:

  روی ظرف چینی من دو تا خال کوچیک هست ینی ممکنه سرویسم اصل نباشه ؟

  1. shokufeh گفت:

   تنها نمیشه براساس دو تا خال اینجوری برداشت کرد بهتره مطلب بالا رو دوباره مرور کنید و نکات دیگر را هم بررسی کنید .

 4. nazanin گفت:

  من سرویس چینی زرین دارم اما یکی از ظرف های بشقاب خوریم شکسته میتونم با گارانتی زرین تکمیلش کنم ؟

  1. shokufeh گفت:

   اگر در ین بارکشی و یا توسط خود کمپانی اتفاق افتاده باشه قابل تعویضه احتمالا

  2. Sahar گفت:

   سلام برای دخترم میخام سرویس چینی بخرم به نظرتون دو دست 6 نفره بخرم بهتره یا نه ؟چون 12 نفره واقعا یه اقلامی داره که فقط جاگیر هست

   1. الميرا گفت:

    سلام چيني ١٨ نفره اك اصل المان دارم بوگل هاف فوق العاده شبك براي جهزيه بوده اصلا باز نشهد ميتونيد بيايد واتس اپ عكساشو بفرستم٠٩١٣٤٤٠٠٦٨٠

 5. رستمی گفت:

  من برای جهیزیم چینی توس انتخاب کردم.ولی میگن خوب نیست و رنگش عوض میشه.واقعیت داره؟

  1. پریسا گفت:

   دوست عزیز چینی توس یکی از بهترین برند های تولید کننده ظروف چینی در کشور ماست که قدمت دیرینه ای در این زمینه داره قطعا اینطور نیست

  2. نسیم گفت:

   نه خواهرم آذرخش توی رو خرامیده الان تقریبا ۱۶ ساله داره استفاده می کنه خیلی هم خوب و زیباست.
   البته خودم هم زیرن دارم و راضی ام

 6. مریم گفت:

  سلام دوستان بنده فروشنده محصولات زرین هستم و درکیفیت بسیار بالای محصولات شکی نیست و تمامی مشتریان با اطمینان خاطر و رضایت بالا خریداری می‌کنند و ب دیگران هم پیشنهاد میدهند و ب هیچ عنوان لک روی ظروف نمیمونه و ویژگی های بسیار دیگری که شما رو برای خرید مصمم تر میکند

  1. اکبرزاده گفت:

   سلام ببخشید سرویس چینی سپیدار خوبه یا معایب ان چیست

 7. Sahar گفت:

  سلام برای دخترم میخام سرویس چینی بخرم به نظرتون دو دست 6 نفره بخرم بهتره یا نه ؟چون 12 نفره واقعا یه اقلامی داره که فقط جاگیر هست

  1. parisa گفت:

   با عرض سلام و وقت بخیر معمولا سرویس های 12 نفره از لحاظ اقتصادی به صرفه تر هستند اما اگر برخی از اقلام آن را اضافی میدانید میتونید از سرویس های فله خریداری کنید

 8. عزیزه گفت:

  سلام دوستان من یک سرویس چینی ۱۲ نفره نو مدل سان کشور چک طلاکوب ۲۴ عیار طرح سه دختر یا سه لیلی دارم برای جهیزیه خیلی مناسبه اگر کسی مایل بود برام پیغام بزاره عکساشم بفرستم ۰۹۲۰۹۵۰۳۱۹۲

 9. کامران گفت:

  سلام و خسته نباشین.آیا خریداین محصولات از طریق اینترنت کار درستیه و جنس بدل در عوض جنس اصل برات فرستاده نمیشه.!

  1. shokufeh گفت:

   سلام و درود دوست عزیز ، قطعا با وجود شرایط بیماری کرونا و مشکلاتی که وجود دارد خرید اینترنتی لوازم خانگی و آشپزخانه یکی از بهترین گزینه های خرید می باشد اما به شرطی که از فروشگاه های معتبر اینترنتی چون فروشگاه شهر جهاز نیز خرید خود را انجام دهید که علاوه بر اعتبار بالا و تخفیفات ویژه محصولاتی چون سرویس چینی ، دارای فروشگاه حضوری در شمال کشور می باشند و با تماس با فروشندگان می توانید مشاوره های لازم قبل از خرید را دریافت کنید و اطمینان کافی برای خرید پیدا کنید . در این صورت با اعتماد بالا می تواند سرویس چینی اصل خود را خریداری کنید .

 10. اسماعیلی گفت:

  با سلام و احترم.از همه مردم از هرکسی که پیام منو میخونه تمنا میکنم.چینی پردیس نخرید عین یه بیسکویت خشک خود به خود میشکنه.واسه کارخونه مرجوع کردم نه تنها جبران ضرو زیان نکرد.حتی هزینه چینی هارو بهم ندادن.حرام لقمه اند.انشاالله بشه آتیش توی کارخونه پردیس

  1. parisa گفت:

   با سلام و احترام دوست عزیز چینی تقدیس یکی از با کیفیت ترین چینی های کشورمون هست و مدل های بسیاری از این چینی به کشور های دیگری در خاورمیانه و خارج اون صادر میشن .

   1. سعیده گفت:

    خودتون استفاده کردین؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.