ارزان ترین یخچال فریزر ایرانی چی خوبه بخرم ؟ [بررسی کامل]

خرداد 18, 1401
پیشنهاد سردبیر
ارزان ترین یخچال فریزر ایرانی چی خوبه بخرم

امروزه بسیاری از افرادی که قصد خرید یخچال و فریزر دارند انتخاب اول خود را یخچال و فریزر های ایرانی قرار می دهند چرا که هم تولید ملی می باشد و هم نسبت به سایر برند های خارجی قیمت مناسب تری دارد.اگر به دنبال ارزان ترین یخچال فریزر ایرانی در بازار می گردید در ادامه ی این مقاله همراه من باشید چرا که در ادامه قصد داریم به بررسی بهترین برند هایی بپردازیم که به تولید که یخچال و فریزر های ایرانی می پردازند و ان ها را بررسی بکنیم. شما همچنین می توانید مطالبی را که در ارتباط با خرید یخچال ساید بای ساید و خرید بهترین مدل یخچال دوقلو دوو نوشته شده است را بررسی و مطالعه بکنید و اطلاعات بیش تری در ارتباط با آن به دست آورید.

شما همچنین می توانید اگر تجربه ای در ارتباط با خرید ارزان ترین یخچال و فریزر های ایرانی دارید ، نظرات و نقد های خودتان را با ما و دیگران در ارتباط با تجربه ی خریدی ک داشته اید در انتهای این مقاله در بخش نظرات با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

ارزان ترین یخچال فریزر ایرانی چی خوبه بخرم

قیمت یخچال فریزر ایرانی خوب و ارزان چقدره ؟

ابتدا بیایید به یکی از مهم ترین پرسش های متداول شما که در طی چند وقت اخیر به صورت مکرر از کارشناسان ما پرسیده شده است بپردازیم و پاسخ آن را پیدا بکنیم. براساس آخرین بررسی های انجام شده قیمت یخچال و فریزر ایرانی خوب براساس مدل و برندی که آن را انتخاب می کنید و ویژگی هایی که دارد افزایش و یا کاهش می یابد. به طور حدودی می شود گفت که پرفروش ترین یخچال و فریزر های ایرانی در بازار در محدوده قیمتی برابر با 4 میلیون و 800 هزار تومان تا 20 میلیون تومان قرار دارد و همانطور که در بالاتر به آن اشاره کردیم که براساس برندی که انتخاب می کنید ، مدل و ویژگی هایی که دارد قیمت آن افزایش و یا کاهش پیدا می کند.

از دیگر مواردی که سبب افزایش و یا کاهش قیمت ها می شود می توان به وجود نوسانات قیمتی موجود در بازار ایران اشاره کرد که قیمت ها را افزایش و یا کاهش می دهد و در آینده در صورت درگیر شدن قیمت های یخچال و فریزر ایرانی با نوسانات قیمتی در آینده ممکن است قیمت های گفته شده تغییر پیدا بکند و افزایش و یا کاهش بیابد. در لیست زیر می توانید قیمت برخی از ارزان ترین یخچال و فریزر های پرفروش ایرانی را بررسی بکنید.

بهترین مدل های فلاسک چای یونیکقیمت خرداد ماه 1401
یخچال و فریزر بست مدل BRB2408 میلیون و 400 هزار تومان
یخچال و فریزر امرسان مدل BFN20D-M/TP10 میلیون و 200 هزار تومان
یخچال و فریزر ساید بای ساید پاکشوما مدل P190S 18 میلیون تومان 500 هزار تومان
یخچال و فریزر امرسان مدل TF11T2206 میلیون و 700 هزار تومان
فریزر پارس مدل FRZNF1708 میلیون و 500 هزار تومان
یخچال و فریزر امرسان مدل TFH14T-M 7 میلیون و 500 هزار تومان

بررسی و معرفی بهترین برند های ارزان یخچال و فریزر ایرانی

اگر قصد خرید پرفروش ترین و بهترین یخچال های فریزر ایرانی را دارید ، در ادامه ی این بخش از مقاله همراه من باشید تا به بررسی بهترین برند های یخچال و فریزر های ایرانی بپردازیم و آن ها را برای خرید بررسی بکنیم ، در ادامه ی این بخش برای شما لیستی از بهترین و پرفروش ترین یخچال و فریزر های ایرانی آماده و تهیه کرده ایم که این لیست براساس آخرین بررسی های انجام شده بر روی نظرات کاربران و میزان رضایت بالایی که از خرید خود داشته اند لیست شده است تا شما بتوانید با شناخت پرفروش ترین یخچال فریزر ایرانی با خیال راحت تری محصول مورد نظرتان را برای خرید انتخاب بکنید.

بررسی و معرفی بهترین برند های ارزان یخچال و فریزر ایرانی

1. بررسی قیمت یخچال و فریزر های پاکشوما

از دسته بهترین یخچال های موجود در بازار می شود به یخچال و فریزر های برند پاکشوما اشاره کرد که از ارزش خرید بسیار بالایی برخوردار می باشد و با توجه به کیفیت بسیار بالایی که دارد برای خرید بسیار مناسب می باشد. از دسته ویژگی های یخچال این برند می شود به داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش به مدت زمان 24 ماه اشاره کرد که تحت نظر سرویس پاک سرویس می باشد که سبب می شود خریدی امن تر را تجربه بکنید و با خیال راحت تری محصول مورد نظرتان را خریداری بکنید. در لیست زیر می توانید پرفروش ترین مدل های این یخچال را مشاهده بکنید.

 • خرید یخچال و فریزر ساید بای ساید پاکشوما مدل P190S
 • قیمت یخچال و فریزر پاکشوما مدل P230S

نظر خریدار یخچال و فریزر ساید پاکشوما مدل P190S :

حدود دوهفته ای میشه خریدم و کاملا از خریدم راضی هستم و حدودا ۴ تومن نسبت به بیرون ارزون تر بود . توصیه میکنم این کالا رو به همتون

یخچال و فریزر ساید بای ساید پاکشوما مدل P190S

یخچال و فریزر پاکشوما مدل P230S

2. بررسی و خرید یخچال و فریزر های امرسان

از دیگر برند هایی که در دسته ی تولید ارزان ترین یخچال فریزر ایرانی فعالیت می کند می شود به به یخچال و فریزر ایرانی امرسان اشاره کرد. این برند از همان ابتدای کار با تولید محصولات با کیفیت ایرانی توانست نظر بسیاری از خریداران را در بازار به خودش جلب بکند و به یکی بهترین تولید کننده های یخچال و فریزر ایرانی تبدیل بشود. این محصول هم همانند برند پاکشوما دارای گارانتی و خدمات پس از فروش به مدت زمان 36 ماه را دارا می باشد که زیر نظر خود برند امرسان می باشد. همچنین براساس آخرین بررسی های صورت گرفته بسیاری از خریدارانی که یخچال های برند امرسان را خریداری کرده اند از خریدی که داشته اند راضی بوده و حتی خرید آن را به دیگران هم پیشنهاد کرده اند. در ادامه می توانید مدل های پرفروش این برند را بررسی و مشاهده بکنید.

همچنین برخی از مدل های یخچال برند امرسان از ظاهر بسیار زیبایی برخوردار می باشند و از ارزش خرید بسیار بالایی برخوردار هستند و از دسته شیک ترین یخچال و فریزر های موجود در بازار می باشد.

 • یخچال فریزر امرسان مدل TF16T329CLA
 • قیمت یخچال و فریزر امرسان مدلBFN20D321
 • یخچال و فریزر امرسان مدل BFN20D-M/TP

نظر یکی از خریداران یخچال فریزر ایرانی امرسان مدل TF16T329CLA

یخچالی زیبا و با کیفیت و ۱۰۰٪مشابه اسمگ اصلی میباشد کیفیت ساختش بالاست و رنگ و زیبایی خاصی داره سروصدا هم نداره و خنک کنندگیش عالیه اضافه کنم که این یخچال دیفراست میباشد،یعنی برفک خیلی ریزی میزنه مثل شیشه ماشین در زمستان که بخاری داخل ماشین روشن میکنید اگه مدل بدون برفک و بروز ترمیخایید باید مدل۲۰ فوت کلاسیک که سیستم هوشمند داره و کاملا نوفراست میباشد را انتخاب کنید.

یخچال فریزر امرسان مدل TF16T329CLA

یخچال و فریزر امرسان مدل BFN20D-M/TP

یخچال و فریزر امرسان مدل TF11T220

یخچال و فریزر امرسان مدل FN15D-RH15D

3.بررسی قیمت یخچال و فریزر پرفروش بست

مطمئنا تبلیغات برند بست را در تلویزیون بارها و بارها دیده اید. این برند که می شود گفت که نسبت به سایر برند های موجود در بازار به تازگی فعالیت خودش را شروع کرده است با تولید محصولاتی با کیفیت بالا قصد در جا انداختن خودش در میان مردم دارد. قیمت یخچال فریزر ایرانی برند بست در بازار در محدوده قیمتی برابر 7 میلیون تومان تا 10 میلیون تومان قرار دارد و براساس مدلی که آن را خریداری می کنید و ویژگی هایی که دارد قیمت آن افزایش و یا کاهش پیدا می کند. یخچال های برند ایرانی بست هم دارای گارانتی و خدمات پس از فروش به مدت زمان 24 را نیز دارا می باشند. برخی از مدل های پرفروش این برند عبارت است از :

 • خرید یخچال و فریزر بست مدل BRB240
 • یخچال و فریزر بست مدل BRT130-10
 • قیمت یخچال و فریزر بست مدل BRB240-10

نظر یکی از خریداران یخچال بست مدل BRB240 :

بعد از یکسال استفاده واقعا از کیفیت جنس و سرمایشش راضی هستم، البته ما اونموقع با کلا با کرایه ۷۴۵۰۰۰۰ خریدیم شک نکنید که با این رنج قیمتی حتی با بیشتر از این مبلغ نمیتونین یخچال ایرانی به این کیفیت گیر بیارین انصافا عالیه یه ذره صدا داره که اصلا آزار دهنده و مهم نیست، همچنین یه ذره برفک داخل بدنه داخلی یخچال میزد که اولش یکم نگران شدم ولی دیدم اصلا جزو عملکرد کاری خود دستگاهه و از یه اندازه کمی بیشتر نمیشه و مجددا آب میشه و یه نکته مهمی هم که داره اینه که لازم نیست نگران ریختن آب خروجی از یخچال باشین چون اصلا همچین چیزی نداره و مثل یخچالهای گرون قیمت بی درد سره .

یخچال و فریزر بست مدل BRB240

یخچال و فریزر بست مدل BRT131-10

یخچال و فریزر بست مدل BRB240-10

یخچال و فریزر بست مدل BRT130-10

بررسی سوالات متداول کاربران

رده بندی یخچال های ایرانی به چه صورت است ؟

براساس بررسی های صورت گرفته ، نظرات در ارتباط با برند های مختلف بسیار متفاوت می باشد و رده بندی کردن یخچال های ایرن با توجه نظرات بسیار متفاوتی که وجود دارد کمی سخت می باشد. اما با این حال می شود گفت برند هایی همچون اسنوا ، امرسان ، بست و پاکشوما از دسته رده های بالا در لیست پرفروش ترین ها و با کیفیت ترین ها قرار دارند و خرید آن ها پیشنهاد می شود.

شیک ترین و ارزان ترین یخچال و فریزر ایرانی برای خرید کدام است ؟

اگر به دنبال برندی می گردید که یخچال هایی با ظاهر شیک و زیبا تولید و روانه ی بازار بکند می شود به شما خرید یخچال های برند امرسان را پیشنهاد می کنم که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و برای خرید بسیار مناسب می باشند.

یخچال های برند اسنوا چطوره خوبه بخریم ؟

اگر قصد خرید یخچال های فریزر ایرانی دارید که از ارزش خرید بسیار بالایی برخوردار باشد ، یخچال های برند اسنوا از ارزش خرید بالایی برخوردار می باشد.

ارزان ترین یخچال فریزر های ایرانی چی خوبه بخرم ؟

از دسته بهترین برند هایی که از ارزش خرید بسیار بالایی برخوردار می باشد می شود به برند هایی همچون بست ، اسنوا و امرسان اشاره کرد. برای بررسی بیش تر می توانید این مطلب را مطالعه بکنی.

4.7/5 - (19 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

3 دیدگاه در “ارزان ترین یخچال فریزر ایرانی چی خوبه بخرم ؟ [بررسی کامل]

 1. پرویزسعیدی گفت:

  نظر شخصی بنده اولا حتی موادغذایی چه گروه سبزیجات.میوه.چه پروتئینی مانندگوشت قدرت خریدندارم گاه وقتی آنهم‌یک وزن ناچیزغیربهداستی که همان‌بک وعده تبخ میگردد.فرض براین قدرت خرید دارم.هر وسیله برقی مثال یخچال من هم‌یک انسانم چرا از تکنولوژی روز دنیا استفاده نکنم؟چرا هزینه چندین میلیون پرداخت کنم درعوض یک یخچال که پوسته…وامکانات محدودباموتوریاکومپرسور چینی آنهم جنس درحد زباله.مم یخچال فریزر دوقلو فیلیپس .حداقل ساخت کره البته تولید2022راکه حق همه هست آنهم با قیمت نهایت دومیلیون تومان آنهم‌ بخاطر بی ارزَش شدن ریال.گرچه منزل شخصی در اولویت هست.

 2. نسیم گفت:

  یخچال جزو نیازهای هرمنزل هست.بنده برای جهیزیه خیییییلی وسواس داشتم دنبال جنس خارجی مثل بوش و سامسونگ و الجی بودم و ظاهر خییییلی برام در اولویت بود.بعداز کلی تحقیق متوجه شدم تولیدات ایرانی دست کمی از جنس های خارجی نداره و در مقابل بین جنس ایرانی وخارجی از نظرقیمتی ۴برابر اختلاف هست تازه اگر اون جنس واقعا خارجی باشه و تقلبی نباشه.الان هم خودم هم مادرم یخچال ایرانی خریدیم خییییلی هم راضی هستیم ظاهر و کارایی و امکاناتش هم کپی یخچال خارجی.خیالم هم از بابت گارانتی و خرابی قطعاتش راحته که حداقل اگه خراب بشه میتونم پیداش کنم مثل سایروسایل خارجیم نیست که بگن بخاطرتحریم قطعاتش نمیاد و فلان

  1. shokufeh گفت:

   سلام و درود دوست عزیز ، ممنون از این که تجربه خریدتون برای یخچال فریزر ایرانی رو باهامون به اشتراک گذاشتید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.