جاروبرقی بوش [خرید جاروبرقی بوش باقیمتی ارزان و استثنائی!]

مهر 4, 1400
بلاگ
آخرین مدل جاروبرقی بوش

آخرین مدل جاروبرقی بوش المان را می شناسید ؟ به نظر شما بهترین جاروبرقی بوش کدام مدل است ؟ گارانتی و کیفیت جاروبرقی بوش چگونه است ؟ و … الان زمانی که است که کم کم لازمه برای خواهرم جهیزیه تهیه کنیم ، یکی از دغدغه های ما خرید بهترین جاروبرقی می باشد . سعی کردیم تا از اطرافیان خود کمی پرس و جو کنیم تا برند هایی که معروف تر هستند را شناسایی کنیم خیلی از افراد به ما جاروبرقی پاناسونیک ، جاروبرقی فیلیپس ، جاروبرقی بوش و … را پیشنهاد داده اند .

ییش تر در مقالات دیگری در مورد برند های دیگه صحبت شده است حال در این مطلب قصد داریم تا جاروبرقی برند بوش را بررسی کنیم و ویژگی های خرید آن از جمله کیفیت ، گارانتی ، قیمت خرید جاروبرقی بوش و .. را هم نقد و بررسی کنیم . البته ما در انتها برای شما چند تا از پرفروش ترین مدل جاروبرقی های بوش را همراه با لینک خرید برای شما نیز قرار میدهیم ، درصورت تمایل می توانید محصول خود را با ضمانت کالا خریداری کنید .

آخرین مدل جاروبرقی بوش

بهترین مدل جاروبرقی بوش آلمان (آخرین مدل جاروبرقی بوش)

1. جارو برقی بوش مدل BGL8GOLDIR

این نوع جاروبرقی محدوده توان مصرفی بین 2000 الی 2500 وات می باشد . این مدل جاروبرقی از نوع کیسه دار بوده است و همراه با اقلامی چون نازل بخار ، نازل داخلی ، نازل شکاف ، نازل توربو ، برس مبلمان و … نیز می باشد . وزنبهترین مدل جاوبرقی بوش به اندازه 7.5 کیلوگرم بوده است . این مدل جاروبرقی دارای رتبه مصرف انرژی A می باشد و دارای کنترل دسته ارگونومیک و کنترل مکش الکترونیکی نیز است . این نوع جاروبرقی دارای 60 درصد قدرت مکش بیشتر برای عملکرد بهتر جاروبرقی همچنین دارای قابلیت مانور بالا با بدنه ای نرم برای حفاظت بیشتر بوده است . از بهترین مارک جاروبرقی بوش می توان به این مدل نیز اشاره کرد .

آخرین مدل جاروبرقی بوش

2. بهترین جاروبرقی بوش مدل BGL8PRO4

این نوع جاروبرقی دارای اقلامی چون سری پارویی بزرگ ، سری پارویی کوچک ، سری باریک و گردگیر می باشد و تقریبا وزنی به اندازه 7.7 کیلو گرم می باشد . این نوع بهترین مدل جاروبرقی بوش المان از نوع جاروبرقی های کیسه دار در بازار به شمار می رود و محدوده توان مصرفی آن بین 1500 تا 2000 وات اندازه گیری شده است . از بهترین جاروبرقی بوش المان می توان به همین مدل نیز اشاره کرد .

محدوده میزان صدای این محصول 70-75 دسی بل اندازه گیری شده است و دارای کنترل متغیر مکش نیز است . این مدل جاروبرقی دارای دسته Ergo Premium می باشد تا به کمک آن راحت تر بتوان جارو کرد . همچنین دارای نشانگر پر بودن مخزن بوده است و همراه با اقلام دیگری چون برس مبلمان ، ابزار بلند مخصوص درز ها و … نیز به فروش می رسد .

بهترین مدل جاروبرقی بوش مدل BGL8PRO4

3. بهترین مدل جارو برقی بوش مدل BSGL3MULT3

این مدل جاروبرقی دارای قابلیت سه قدرت مکش بر روی سرامیک ، بر روی فرش و مبل و پارکت نیز دارد و همچنین دارای موتور پر قدرت BSGL3MULT3 بوده است ، در این نوع جارو نشانگری وجود دارد که میزان پر بودن مخزن را به ما نشان می دهد . محدوده توان مصرفی این جارو بین 2000 تا 2500 اندازه گیری شده است و دارای سیم جمع کن خودکار نیز می باشد .

کیسه جارو قابل تعویض بوده و با اقلام همراه چون سری پارویی ، لوله تلسکوپی و نازل ، سری مخصوص مبل ، سری گوشه گیر و … نیز به فروش می رسد . وزن این مدل جاروبرقی بین 4.3 کیلوگرم اندازه گیری شده است و جزو جاروبرقی هایی به شمار می رود که از وزن خوبی برخوردار بوده است .اگر به دنبال جاروبرقی با کیفیت و با کیسه قابل تعویض هستید ما به ما خرید جاروبرقی بوش مدل 3. جاروبرقی بوش مدل BSGL3MULT3 را پیشنهاد میکنیم.

جاروبرقی بوش مدل BSGL3MULT3

4. بهترین جارو برقی بوش مدل BGL35MOV24

این مدل جاروبرقی بوش المان دارای سه عدد سری بوده است و دو عدد پارویی نیز دارد و محدوده طول کابل آن به اندازه 10 تا 15 متر شده است و توان مصرفی آن بین 2000 تا 2500 وات اندازه گیری شده است . وزن بهترین مدل جاروبرقی بوش المان به اندازه 4.6 کیلوگرم بوده است و دارای نشانگر پر بودن مخزن می باشد که به کمک آن در اسرع وقت متوجه می شویم که باید مخرن را خالی کنیم . این نوع جاروبرقی بوش کیسه دار مجهز به فیلتر هپا بوده است ، این مدل فیلتر بسیار بهداشتی بوده و برای افرادی که دچار آلرژی و یا آسم هستند بسیار قابل کاربرد می باشد .

بهترین جارو برقی بوش مدل BGL35MOV24

5. بهترین جاروبرقی بوش مدل BGL8PRO5IR

میزان صدای بهترین مدل جاروبرقی بوش المان حدود 70-75 دسی بل اندازه گرفته شده است و محدوده توان مصرفی آن هم بین 1500 تا 2000 وات بوده است ، این مدل جاروبرقی از نوع کیسه دار بوده و مجهز به فیلتر HEPA بوده است که جزو بهداشتی ترین فیلتر ها در بازار به شمار می رود . وزن این نوع جاروبرقی حدود 7.8 کیلوگرم اندازه گیری شده و گنجایش مخزن جاروبرقی نیز به اندازه 5 لیتر می باشد و دارای توان مکش 1800 می باشد . پاکت جاروبرقی از نوع پاکت نوع G می باشد و میزان صدایی به اندازه 74 دسی بل نیز دارد .

از جمله از اقلام همراهی که با بهترین جاروبرقی بوش المان مدل BGL8PRO5IR به فروش می رسد می توان به ابزار مخصوص جهیزیه ، ابزار بلند مخصوص درز ها ، برس مبلمان و … نیز اشاره کرد .

بهترین جارو برقی بوش مدل BGL8PRO5IR

قیمت جاروبرقی بوش آلمان چقدر است ؟

در رابطه با قیمت جاروبرقی بوش المان لازم است این نکته را یادآور شویم که جاروبرقی های بوش هر یک با توجه به ویژگی ها و قابلیت هایی که دارد از قیمت های مختلفی برخوردار هستند و نمی توان به صورت دقیق قیمت جاروبرقی های بوش را جداگانه بیان کرد به خصوص که امروزه قیمت محصولات خانگی روز به روز دست خوش تغییرات می شود . اما در حالت کلی می توانیم بیان کنیم که میانگین قیمت جارو برقی بوش بین 3 میلیون تومان تا ده میلیون تومان می باشد ، قطع بهترین جاروبرقی بوش دارای قیمت بالاتری می باشد .

خوبه بخرم ؟

برای خرید جاروبرقی بوش خیلی از خریداران شک دارند و یا به قول معروف برای خرید جاروبرقی بوش دو دل هستند ، برای این که بتوانید بهتر تصمیم گیری کنید ما سعی کرده ایم تا نظرات خریداران جاروبرقی بوش را بررسی کنیم . اگر شما هم نظرات خریداران جاروبرقی بوش را خوانده باشید قطعا میدانید که اکثر آن ها از خرید جاروبرقی بوش اصل نیز راضی بوده اند توجه داشته باشید که برای خرید حتما باید به سراغ جاروبرقی بوش المان اصل بگردید چرا که امروزه از انواع محصولات بوش چون جاروبرقی های فیک و تقلبی نیز وجود دارد و افرادی که این نوع جاروبرقی های تقلبی بوش را خریداری کره اند ناراضی بوده اند . راستی برای اعتماد به اصل بودن محصول توصیه می کنیم مطلب تشخیص جاروبرقی بوش اصل را مطالعه کنید .

خرید بهترین جاروبرقی بوش بازار

در فروشگاه اینترنتی و آنلاین دلاوا نیز سعی کرده ام تا انواع بهترین جاروبرقی های بوش سال را بررسی کنیم و اکثر آن ها را با قیمت نیز به شما معرفی کنیم . در وب سایت دلاوا انواع اجناس اصل بازار نیز به فروش می رسد و دارای ضمانت اصل کالا می باشند .

بهترین مارک جاروبرقی بوش ساخت کجاست ؟

پس از شناخت آخرین مدل جاروبرقی بوش بهتره تا در مورد تاریخچه جاروبرقی بوش هم بدانید . مارک بوش را می توان یک برند محبوب جهانی در زمینه تولید محصولات لوازم خانگی نیز در نظر گرفت . برند بوش در ابتدا در کشور آلمان نیز تاسیس شده است اما با گذشت زمان به تدریج با توجه به موفقیت های روز افزونی که به دست آورده است توانسته کارخانجات بزرگ دیگری در کشور های مختلف تاسیس کند و بدین شیوه محصولات خود را راحت تر به کشور های بزرگ جهانی صادر کند .

از جمله از دیگر کارخانجات برند بوش می توان به کارخانه آن ها در کشور های مجارستان ، ترکیه ، مالزی ، چین و … نیز اشاره کرد . محصولاتی که در این کارخانه ها تولید می شوند تحت نظر لیسانس شرکت اصلی بوش در آلمان می باشند .

گارانتی جاروبرقی بوش اصل المان

یکی از مهمترین نکاتی که در زمان خرید آخرین مدل جاروبرقی بوش حتما باید مورد توجه خود قرار دهیم بررسی گارانتی و ضمانت جاروبرقی بوش می باشد که در رابطه با ان می توانیم بگوییم که جاروبرقی بوش المان با توجه به نمایندگی که خریداری می کنید دارای گارانتی های مختلفی می باشد به عنوان مثال از جمله از جاروبرقی هایی که به شما معرفی کردیم جاروبرقی وجود دارد که دارای گارانتی 18ماه کاسپین میباشد و یا جاروبرقی دیگری وجود دارد که دارای گارانتی 36 ماهه کاسپین بوده و یا جاروبرقی بوش المان دیگری نیز وجود دارد که دارای گارانتی 24 ماهه شرکت مهستان می باشد و گارانتی دیگری که جزو معروف ترین ها می باشد گارانتی 24 ماهه بوش سرویس نامیده می شود .

قیمت جاروبرقی بوش آلمان

سوالات متداول :

بهترین جاروبرقی بوش ۲۰۲1 چیست ؟

در این جا ما سعی کرده ایم تا بهترین جاروبرقی بوش 2021 و بهترین جاروبرقی های بوش سال 2022 را به شما معرفی کنیم .

قیمت آخرین مدل جاروبرقی بوش چقدر است ؟

در مورد قیمت جاروبرقی بوش نیز گفتیم که طبق آخرین بررسی ها معمولا محدوده قیمت آن ها بین 3میلیون تومان و 10 میلیون تومان می باشد .

اخرین مدل جاروبرقی بوش سال چیست ؟

خیلی از افراد به هنگام خرید جارو برقی بوش به دنبال اخرین مدل جاروبرقی بوش می گردند که در این جا ما سعی کرده ایم تا پرفروش ترین ها و اخرین مدل جاروبرقی بوش را به شما معرفی کنیم .

جدیدترین جاروبرقی بوش کدام است ؟

در این جا برای خرید جاروبرقی بوش سعی کرده ایم تا جدیدترین جاروبرقی های بوشالمان را با قیمت معرفی و بررسی کنیم .

جاروبرقی بوش المان چه تفاوتی با جاروبرقی بوش ترکیه دارد ؟

در پاسخ به این سوال لازمه بیان کنیم که جاروبرقی های بوش همه یکی هستند و فرقی نمی کند که در کدام کشور تولید می شوند همه آن ها زیر نظر کارخانه بوش اصلی تولید می شوند.

4.7/5 - (57 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.