بهترین مارک مینی واش چیه بخرم ؟[پرفروش ترین برند های 2022]

مرداد 17, 1400
بلاگ
بهترین مارک مینی واش چی بخرم ؟

مینی واش چیست ؟ بهترین مارک مینی واش چی بخرم ؟ مینی واش چه مارکی خوبه ؟ بهترین مینی واش اتوماتیک چیه و … اگر این دسته قبیل پرسش ها در ذهن شما ایجاد شده است و به دنبال دریافتن پاسخ این پرسش ها می باشید ، مقاله ی درستی را انتخاب کرده اید. در پاسخ به پرسش مینی واش چیست باید بگویم ، از مینی واش در زمان گذشته به عنوان کهنه شور نوزادان و کودکان نیز استفاده می شده است و با گذر زمان و جایگزین شدن پوشاک نوزاد از دستگاه مینی واش برای شست و شوی لباس نوزادان و کودکان استفاده می شود. همچنین مقالاتی در ارتباط با ماشین ظرفشویی زیرووات خوبه ؟ بهترین مارک لباسشویی سال ۱۴۰۰ نوشته شده است که می توانید آن را نیز مطالعه بکنید.

مینی واش بلسون مدل BW25 کد 258

مینی واش اینترنشنال آنیل مدل WMT3500

مینی واش اینترنشنال آنیل مدل MW7000

مینی واش بلسون مدل BW25

از ویژگی های مینی واش می شود به مصرف آب خیلی کم ، جمع و جور بودن دستگاه های مینی واش و … نیز اشاره کرد که در ادامه به بررسی بیش تر مینی واش ها می پردازیم .

بهترین مارک مینی واش چی بخرم ؟

مینی واش چه مارکی خوبه ؟

1. بررسی و معرفی بهترین مینی واش از برند فریدولین

یکی از بهترین مارک مینی واش بازار ایران که بسیار پر طرفدار و پر فروش می باشد و مینی واش برند فریدولین می باشد . این برند با تولید و طراحی مینی واش هایی با ظاهری خاص و زیبا توانسته نظر خیلی از خریداران را به راحتی به خودش جذب بکند و در دسته پر فروش ترین مدل های بازار قرار بگیرد. در ادامه برای شما لیستی از بهترین مدل های مینی واش تولید شده توسط برند فریدولین تهیه کرده ایم تا بتوانید با خیال راحت بهترین دستگاه مینی واش را تهیه بکنید. از دیگر ویژگی های بهترین مینی واش بازار از برند فریدولین می شود به این مورد اشاره کرد که مینی واش های این برند دارای گارانتی و خدمات پس از فروش به مدت زمان 24 ماه زیر نظر سرویس حامیران را دارا می باشد و خریدی امن را برای شما به ارمغان می آورد .

مینی واش فریدولین مدل SWF-35A

مینی واش فریدولین مدل SW11

همچنین از دیگر ویژگی های برند فریدولین می شود به ارزان بودن قیمت محصولات مینی واش ، در عین با کیفیت بودن آن اشاره کرد که از دلایل اصلی محبوبیت این برند هم نیز به شمار می رود .

1. بررسی و معرفی بهترین مارک مینی واش از برند فریدولین

لیستی از بهترین مینی واش بازار از برند فریدولین

 • بهترین مینی واش فریدولین مدل SW11
 • بهترین مینی واش فریدولین مدل SW12-B
 • بهترین مینی واش فریدولین مدل SW25
 • بهترین مینی واش فریدولین مدل SW35B
 • بهترین مینی واش فریدولین مدل SWF-35A

2. بررسی و معرفی بهترین مدل مینی واش سان لوکس

از دیگر بهترین مینی واش محبوب بازار می شود به مینی واش برند سان لوکس اشاره کرد ، این برند با تولید مینی واش هایی با کارایی همانند ماشین لباسشویی توانست به سرعت در بازار محبوب بشود و در دسته ی پر فروش ترین ها در بازار در کنار رقبایش قرار بگیرد. از ویژگی های منحصر به فرد این برند می شود به وجود انرژی مصرفی برابر با گرید A نیز اشاره کرد که مصرف برق و آب را به شدت کاهش می دهد . همچین سرعت چرخش موتور این ماشین لباسشویی در بازار برابر با 1400 دور دقیقه می باشد که برای یک مینی واش عدد بسیار بالا و خوبی می باشد . همچنین برند سان لوکس مینی واش های دوقلو هم در بازار نیز تولید کرده است که کار شما را در شست و شو نیز راحت تر از قبل می کند.

مینی واش سان لوکس مدل 450S

مینی واش سان لوکس مدل BW-1600

بر اساس نظرات بسیاری از کاربران که محصولات مینی واش سان لوکس را تهیه کرده اند می شود گفت بسیاری از خرید این مدل مینی واش راضی بوده اند و حتی خرید آن را به دیگران هم پیشنهاد کرده اند.

لیستی از بهترین مینی واش بازار از برند سان لوکس

 • مینی واش سان لوکس مدل 4500s
 • مینی واش سان لوکس مدل 450S
 • مینی واش سان لوکس مدل BW-1600
 • مینی واش سان لوکس مدل BW-1600S

3. بررسی و معرفی مینی واش برند اینترنشنال آنیل

یکی دیگر از بهترین مارک مینی واش در بازار مینی واش برند اینترنشنال آنیل می باشد. این برند با تولید مینی واش هایی با کیفیت و طول عمر بالا توانسته است نظر خیلی از مشتریان را به خودش جذب بکند . این برند با ارائه ی گارانتی و خدمات پس از فروش به مدت زمان 12 ماه خریدی امن را برای شما به ارمغان می آورد و شما را از انتخابی که کرده اید مطمئن می سازد. از لحاظ کیفیت باید این اطمینان خاطر را به شما بدهم که این برند در بخش کیفیت محصولات به خوبی توانسته عمل بکند و یکی از بهترین تولید کننده های مینی واش در بازار تبدیل بشود .

مینی واش اینترنشنال آنیل مدل M3700

مینی واش اینترنشنال آنیل مدل 3500

بهترین مینی واش اینترنشنال آنیل توانسته نظر خیلی از خریداران را با ارائه ی کیفیت بالا و قیمت به سوی خودش جذب بکند . در ادامه لیستی از بهترین مدل های مینی واش اینترنشنال آنیل را تهیه کرده ایم تا خرید ی مطمئن تری را انحام بدهید.

3. بررسی و معرفی مینی واش اینترنشنال آنیل

لیستی از بهترین مینی واش بازار از برند اینترنشنال آنیل

 • بهترین مینی واش اینترنشنال آنیل مدل M3700
 • بهترین مینی واش اینترنشنال آنیل مدل 3500
 • بهترین مینی واش اینترنشنال آنیل مدل MW7000
 • بهترین مینی واش اینترنشنال آنیل مدل WMT3500
 • بهترین مینی واش اینترناسیونال مدل MW3700

4. معرفی و برسی بهترین مینی واش برند بلسون

مینی واش یا همون ماشین لباسشویی کوچک برند بلسون مخصوص لباس نوزادان و کودکان می باشد و کار شما را در زمان شستن لباس های نوزادان راحت می کند و دیگر نیازی نیست در زمان کثیفی لباس نوزادان ، از ماشین لباسشویی استفاده بکنید. قیمت مینی واش های برند بلسون در بازار برابر با در محدوده قیمتی برابر با 900 تا 2 میلیون تومان نیز قرار دارد .

مینی واش بلسون مدل BW35

مینی واش بلسون 7کیلویی مدل 1452

این مینی واش های کوچک با اینکه دارای جثه ی کوچکی می باشد اما از قدرت بسیار بالایی برخوردار می باشد و می تواند تا 1200 دور تا دقیقه بچرخد و همچنین رده مصرفی آن بسیار پایین می باشد . این مینی واش می تواند در مدت زمان 5 تا 7 دقیقه حتی کثیف ترین لباس نوزادان را شست و شو بدهد.

4. معرفی و برسی مینی واش برند بلسون

لیستی از بهترین مارک مینی واش از برند بلسون

 • بهترین مینی واش بلسون مدل BW25
 • مینی واش بلسون مدل Bw25B
 • بهترین مینی واش بلسون مدل BW35
 • مینی واش بلسون مدل Bw25P

5. بررسی و معرفی بهترین مارک مینی واش کوپکس

مینی واش برند کوپکس را احتمالا خیلی از شما ها می شناسید و با آن آشنایی دارید . برند کوپکس در دسته ی بهترین برند های ایرانی می باشد که به تولید مینی واش پرداخته است . از ویژگی های این مینی واش می شود به قدرت چرخش موتور آن که برابر 800 بار در دقیقه می باشد اشاره کرد. همچنین این برند دارای 24 ماه گارانتی می باشد که سبب می شود از خریدی که انجام می دهید اطمینان خاطر لازم را به دست آورید.

مینی واش کوپکس مدل CMW-1137

مینی واش کوپکس مدل XPB35-2020

از دیگر ویژگی های این مینی واش می شود به درجه ی مصرفی آن برابر با گرید A در بازار اشاره کرد ، همچنین دارای خش کن هم نیز می باشد . در ادامه برای شما لیستی از بهترین مینی واش های برند کوپکس آماده کرده ایم که می توانید مشاهده بکنید.

 5. بررسی و معرفی بهترین مارک مینی واش کوپکس

لیستی از بهترین مارک مینی واش از برند کوپکس

 • بهترین مینی واش کوپکس مدل 1135
 • مینی واش کوپکس مدل 1125
 • بهترین مینی واش کوپکس مدل CMW-1137
 • مینی واش کوپکس مدل B-1140
 • بهترین مینی واش کوپکس مدل CMW-1140

بررسی سوالات متداول در رابطه بهترین مینی واش بازار

بهترین مینی واش تمام اتوماتیک چی بخرم ؟

از بهترین مینی واش های تمام اتوماتیک در بازار می شود به مینی واش فریدولین ، مینی واش سامسونگ و تمامی برند هایی که اسمشان نیز در بالا آورده شده است اشاره کرد که بسیار در بازار پرطرفدار و محبوب می باشد و جزو پر فروش ها در بازار ایران به حساب می آید.

مینی واش چه مارکی خوبه بخرم؟

از بهترین مارک مینی واش بازار می شود به برند هایی همچون فریدولین ، بلسون ، مینی واش تمام اتومات ال جی و دیگر برند های معرفی شده در لیست بالا اشاره کرد که جزو بهترین مارک هایموجود در بازار می باشد.

بهترین مینی واش بازار از نظر کاربران چی مارکی است ؟

بر اساس اطلاعات جمع آوری شده بهترین مارک مینی واش در بازار که بسیاری از کاربران از خرید آن راضی بوده اند می شود به برند فریدولین در بازار اشاره کرد.

قیمت مینی واش فریدولین در بازار چه قدر می باشد ؟

قیمت این مدل مینی واش در بازار در بازه قیمتی 800 هزار تومان تا 1 میلیون و 400 هزار تومان می باشد که با توجه به کیفیت بالایی که دارد می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما در بازار باشد.

معایب مینی واش چیست ؟

لباس‌ها در لباسشویی‌های معمولی بهتر از مینی واش‌ ها شسته می‌شود که این یکی از معایب بزرگ مینی واش ها به حساب می آید.

4.9/5 - (23 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.