بلاگ

بهترین مخلوط کن [معرفی 10 برند برتر بازار سال 99]

بهترین مخلوط کن

شاید فکر کنید خرید یک محصول آشپزخانه کار راحتی باشد و خیلی از خانم ها عاشق این مدل خرید ها هستند اما برای من اصلا این چنین نیست چرا که همیشه به دنبال بهترین مارک ها و بهترین برندها بوده ام که امروزه پیدا کردن بهترین ها در این بازار تقلبی و فرصت طلب کار بسیار سخت و دشواری است بنابراین هر وقت قرار باشد محصولی از لوازم خانگی را خریداری کنم با تمام وجودم آه میکشم اما چاره ای ندارم، امروزه قصد دارم تا برای آشپزخونه ام مخلوط کن بخرم بالاخره بعد از دودلی های بسیار تصمیم به این موضوع گرفتم اما مرحله سختش انتخاب بهترین مخلوط کن و بهترین مدل مخلوط کن می باشد .

مخلوط کن ها از آن دسته از محصولات آشپزخانه ها به شمار می روند که از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و برند های گوناگونی انواع مخلوط کن ها را با قابلیت های بسیار بالا تولید می کنند . در ادامه تصمیم گرفتم تا بهترین مارک های مخلوط کن ها را بررسی کنیم و سپس با بررسی کلی بهترین مارک مخلوط کن را خریداری کنم .

بهترین مخلوط کن

بهترین مارک مخلوط کن در بازار

در ادامه بهترین ماک های مخلوط کن را مشاهده خواهید کرد که بهترین مدل مخلوط کن های هر کدام را بررسی کرده ایم .

1. بهترین مخلوط کن بلک اند دکر مدل BX600G

بلک اند دکر یکی از معروف ترین مارک ها در بازار لوازم خانگی می باشد ، این مدل مخلوط کن یکی از بهترین محصولات بلک اند دکر می باشد که محبوبیت بسیار بالایی هم دارد . این نوع مخلوط کن توان مصرفی به اندازه 600 تا 800 وات را دارا می باشد و بدنه ای از جنس شیشه نیز دارد و از عملکرد پالس برخوردار است ، همچنین حدود 3 کیلوگرم وزن دارد و در دسته محصولات تقریبا سبک قرار میگیرد . به علاوه آن دارای تنظیمات سرعت است و بدنه آن از استیل با کیفیت و مقاوم ساخته شده است .

مخلوط کن بلک اند دکر مدل BX600G

2. بهترین مخلوط کن گوسونیک مدل GSB-422

گوسونیک که عده ای آن را با نام گاسونیک می خوانند برندی است که در کشور ترکیه در سال 1979 تاسیس شده است . این مدل مخلوط کن از برند گوسونیک پارچی از جنس پیرکس مقاوم دارد و همچنین بدنه آن از پلاستیک با کیفیت ساخته شده است ، وجود عملکرد پالس یکی دیگر از ویژگی های این مدل مخلوط کن گوسونیک است و توان مصرفی به اندازه 400 تا 600 وات را دارد به علاوه دارای تنظیمات متنوع سرعت است . این مدل مخلوط کن گوسونیک حدود 2.7 کیلوگرم وزن دارد و با داشتن تیغه های قوی و پر قدرت می تواند یخ ها را به راحتی خرد کند . این مدل مخلوط کن را میتوان یکی از بهترین مخلوط کن ها دانست و همچنین خود برند گوسونیک را باید یکی از بهترین مارک مخلوط کن شمرد .

مخلوط کن گوسونیک مدل GSB-422

3. بهترین مخلوط کن فوما مدل FU – 979

یکی دیگر از پرفروش ترین مخلوط کن هایی که در بازار وجود دارد متعلق به برند فوما می باشد . این مدل مخلوط کن دارای محدوده توان مصرفی به اندازه 180 وات تا 400 وات است و همچنین دارای تنظیمات سرعت نیز است و حدود 2.5 کیلوگرم وزن دارد . وجود عملکرد پالس که در این دستگاه فراهم شده است این امکان را می تواند تا با سرعت بالاتری مواد سفت و سخت به راحتی توسط تیغه های مخلوط کن خرد شوند و دارای 4 تیغه و پره بسیار قدرتمند نیز است .

 مخلوط کن فوما مدل FU - 979

4. بهترین مخلوط کن آیسن مدل B218

این مدل مخلوط کن از برند آیسن می باشد که از آن می توان به عنوان بهترین مارک مخلوط کن در بازار نام برد . مخلوط کنی که در اینجا می خواهیم آن را بررسی کنیم یکی از پرفروش ترین مخلوط کن های آیسن می باشد که بدنه آن از پلاستیک بسیار با کیفیت ساخته شده است و پارچ آن از جنس شیشه با کیفیت است . متاسفانه این مدل مخلوط کن آیسن عملکرد پالس را دارا نمی باشد و بین 400 وات تا 600 وات محدوده توان مصرفی ان می باشد . ظرفیت پارچ آن بین 1 تا 1.5 لیتر است و در رابطه با مقدار وزن آن هم باید بگوببم که حدود 3 کیلوگرم وزن دارد .

مخلوط کن آیسن مدل B218

5. بهترین مخلوط کن سیلور کرست مدل KB-2020

یکی از پرفروش ترین مخلوط کن هایی که در بازار وجود دارد متعلق به برند سیلور کرست می باشد که بهترین مخلوط کن ها را تولید می کند . این مدل مخلوط کن پارچی از جنس پلاستیک با کیفیت و مقاوم دارد که دارای ظرفیت 2 تا 2.5 لیتر نیز است . از دیگری ویژگی هایی که این نوع مخلوط کن دارد می توان به توان مصرفی بالای 1000 وات ، تنظیمات سرعت ، وجود عملکرد پالس و .. اشاره کرد . البته در کنار این ویژگی های وزن این مخلوط کن حدود 4 کیلوگرم است که نسبت به مدل های قبلی تر تقریبا وزن سنگین تری دارد .

مخلوط کن سیلور کرست مدل KB-2020

6. بهترین مخلوط کن سنکور مدل SBU 8900SL

یکی از پیشرفته ترین مخلوط کن هایی که در بازار وجود دارند این نوع مخلوط کن از برند سنکور می باشد که تقریبا با توجه به قابلیت هایی بسیار بالایی که دارد نسبت به مدل مخلوط کن های ساده تر قبلی قیمت نسبتا بالاتری نیز دارند . این مدل مخلوط کن دارای توان مصرفی بالای 1000 وات است و همچنین ظرفیتی پارچ آن بین 1 تا 1.5 لیتر می باشد و از عملکرد پالس نیز برخوردار است ، وزن این مدل تقریبا نزدیک به 5 کیلوگرم می باشد . با توجه به نظرات مصرف کنندگان از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار است . طراحی بسیار زیبا و شیک این مدل مخلوط کن یکی دیگر از ویژگی هایی است که ان را در دسته بهترین مخلوط کن ها قرا داده است .

مخلوط کن سنکور مدل SBU 8900SL

7. بهترین مخلوط کن ویکنز مدل 740

این مدل مخلوط کن نسبت به دیگر مدل های مخلوط کن از طراحی و ظاهر متفاوت تری برخوردار است که زیبایی آن را دو چندان کرده است ، این نوع مخلوط کن دارای پارچی با ظرفیت 1 تا 1.5 لیتری از جنس شیشه با کیفیت است و محدوده توان مصرفی آن بین 400 تا 600 وات نیز می باشد .اما ا عملکرد پالس نیز برخوردار نیست و بدنه ای از جنس استیل دارد . یکی از ویژگی هایی که دارد وزن 2 کیلوگرمی آن می باشد که باعث شده تا محصول بسیار سبک شمرده شود . از این برند می توان به عنوان بهترین مارک مخلوط کن یاد کرد .

مخلوط کن ویکنز مدل 740

8. بهترین مخلوط کن مکسی مدل PN

این مدل مخلوط کن ظاهری تقریبا شبیه به مخلوط کن ویکنز دارد و دارای عملکرد پالس است ، همچنین توان مصرفی به اندازه 400 تا 600 وات را دارا می باشد و جنس بدنه آن از شیشه بسیار مقاوم و با کیفیت ساخته شده است . این مدل مخلوط کن ظرفیتی معادل 1 تا 1.5 لیتر را دارا می باشد و بدنه ای از جنس استیل نیز می باشد ، این مدل مخلوط کن حدود 3.5 کیلوگرم وزن دارد . دارای تنظیمات هایی چون تایمر ، تهیه اسموتی ، تهیه نوشیدنی ، خردکن یخ و … نیز است .

مخلوط کن مکسی مدل PN

9. بهترین مخلوط کن نانیوا مدل NB 395

این مدل مخلوط کن از برند نانیوا همراه با گارانتی 12 ماهه به فروش می رسد و پارچی از جنس شیشه ای نیز دارا می باشد به علاوه دارای عملکرد پالس است و محدوده توان مصرفی به اندازه 600 تا 800 وات را دارا می باشد . این مدل مخلوط کن دارای تنظیمات سرعت است و همچنین حدود 5 کیلوگرم هم وزن دارد که بدین ترتیب می توان گفت جزو دسته مخلوط کن هایی محسوب می شود که از وزن تقریبا سنگینی برخوردار است . این نوع مخلوط کن بدنه ای از جنس پلاستیک دارد . از این برند قطعا می توان به عنوان بهترین مارک مخلوط کن یاد کرد .

مخلوط کن نانیوا مدل NB 395

10. بهترین مخلوط کن المپیا مدل OE-6062

این مدل مخلوط کن تقریبا معادل سه و نیم کیلوگرم وزن دارد و پارچی از جنس شیشه نیز دارد به علاوه دارای عملکرد پالس است و پارچ آن دارای ظرفیتی معادل 1 تا 1.5 لیتر است .جنس تیغه های این مدل خرد کن یا مخلوط کن از استیل ضد زنگ و بسیار با کیفیت می باشد که در این حالت قابلیت شست وشوی آن نیز وجود دارد ، این نوع مخلوط کن قابلیت آسیاب کردن انواع مواد غذایی و ادویه جات ها نیز وجود دارد .

مخلوط کن المپیا مدل OE-6062

راهنمای خرید بهترین مخلوط کن

2. جنس و ظرفیت پارچ مخلوط کن

برخی از مخلوط کن ها پارچی از جنس پلاستیک و برخی هم از جنس شیشه دارند ، مدل های شیشه ای از دوام بالاتری برخوردار هستند و همچنین پس از استفاده های مکرر دچار تغییر رنگ نمی شوند . در رابطه با ظرفیت پارچ هم باید بگوییم که ظرفیت پارچ را باید براساس تعداد افراد خانواده خود تعیین کنید برای استفاده از مخلوط کن ها تنها نیاز است تا 80 درصد آن ها را پر کنید و به علاوه چرا که اگر بیش از حد مقدار مواد درون پارچ بریزید ممکن است مواد در حین مخلوط شدن از پارچ سرازیر شوند پس مخلوط کنی را خریداری کنید که پارچ آن دارای ظرفیت مناسبی باشد .

2. وجود دکمه پالس در مخلوط کن

فرآیند پالس به شما کمک می کند تا سرعت مخلوط کن چندین برابر شود و قدرت بالاتری پیدا کند و بدین صورت مخلوط کن مورد نظر می تواند مواد سفت تر و سخت تر را به راحتی خرد کند . در واقع فرآیند پالس ناگهانی است چرا که در یک لحظه دستگاه با حداکثر توان ممکن کار می کند .

وجود دکمه پالس در مخلوط کن

3. توان مخلوط کن

توان دستگاه نشان دهنده قدرت دستگاه است بدین ترتیب اگر فکر می کنید که قرار است از مخلوط کن استفاده زیادی کنید توصیه می کنم تا به سراغ مخلوط کن هایی با توان بالا بروید و بلعکس اگر زیاد از مخلوط کن استفاده نمیکنید خرید مخلوط کنی با توان متوسط کافی می باشد .

4. بهترین مارک مخلوط کن

قبل از خرید مخلوط کن مورد نظر لازم است تا به سراغ بهترین مارک های مخلوط کن در بازار بروید که پیش تر بهترین مدل هی مخلوط کن از برند های معتبر را بررسی کرده ایم که می توان با توجه به بررسی های انجام داده شده مناسب ترین مخلوط کن را برای خود خریداری کنید.

بهترین مارک مخلوط کن

5. وجود قفل ایمنی

از نمونه مخلوط کن های جدیدی که در بازار تولید می شوند قفل ایمنی هم وجود دارد که به واسطه این قفل تا زمانی که پارچ مخلوط کن به درستی بر روی آن قرار نگیرد ، دستگاه کار نخواهد کرد .

6. جنس تیغه و جنس بدنه مخلوط کن

نکته مهم دیگری که در رابطه با راهنمای خرید مخلوط کن وجود دارد جنس بدنه مخلوط کن و به خصوص جنس تیغه مخلوط کن می باشد . جنس بدنه مخلوط کن ها معمولا یا از جنس استیل و یا از جنس پلاستیک فشرده شده و با کیفیت هستند ، در رابطه با جنس تیغه مخلوط کن هم باید بگوییم که تیغه های مخلوط کن ها باید از جنس استیل یا فولاد ضد زنگ باشند تا مقاومت لازم در برابر خرد شدن انواع مواد غذایی جامد را داشته باشد .

جنس تیغه و جنس بدنه مخلوط کن
بهترین مارک مخلوط کن چیست ؟

در پاسخ به سوال بهترین مارک مخلوط کن چیست توصیه می کنم این مطلب را مطالعه کنید تا با بهترین مارک های مخلوط کن از جمله بلک اند دکر ، مکسی ، آیسن ، گوسونیک ، نانیوا و … آشنا شوید .

کاربرد مخلوط کن چیست ؟

با استفاده از مخلوط کن ها می توان انواع مواد غذایی را به راحتی با یکدیگر مخلوط کرد و یا از مخلوط کن ها می توان برای تهیه اسموتی ، نوشیدنی و … اشاره کرد .

بهترین مخلوط کن بازار کدام مدل مخلوط کن است ؟

در این مطلب ما بهترین مخلوط کن ها را بررسی کرده ایم ف برای خرید بهترین مدل مخلوط کن می توانید ابتدا این مقاله را مطالعه کنید و سپس اقدام به خرید کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *