همزن برقی چه مارکی خوبه بخرم؟هنریچ خوبه؟[بهترین های1400]

اسفند 1, 1399
بلاگ
بهترین مارک همزن برقی

همزن برقی چه مارکی خوبه ؟همزن هنریچ خوبه؟قطعا در این ایام همزن برقی ها یکی از مهم ترین اقلام جهیزیه شمرده می شود که لازم است نو عروسان در لیست خرید جهیزیه خود آنان را قرار دهند اما چالشی که در اینجا وجود دارد این است که کدام مارک همزن برقی بهتر است ؟ همزن برقی کاسه دار بخرم یا معمولی ؟ بهترین مارک همزن برقی چیست ؟ و … در رابطه با رفع این نوع سوالات لازم است تا بهترین مارک همزن برقی را بشناسید و بهترین مدل های همزن برقی را بررسی کنید تا بدین طریق بتوانید مناسب ترین همزن برقی را برای نوع نیاز و مصرف خود خریداری کنید .

همزن سیماران مدل SHM-422

همزن فیلیپس مدل HR3740/10

همزن گوسونیک مدل GSM-889

همزن اسکارلت مدل he-133

البته عده ای هم هستند که همزن برقی برای آنان چندان کاربردی ندارد ، برای این افراد شاید همان همزن معمولی ساده بدون برق کافی باشد پس قبل از خرید همزن برقی ابتدا خوب فکر کنید و ببینید که آیا این وسیله مورد استفاده شما قرار میگیرد یا نه ؟!…

پیشنهاد می کنم دیگر مطالب ما راجع به بهترین مخلوط کن ، خرد کن برقی ، رنده برقی و بهترین مارک سبزی خردکن نیز مطالعه کنید .

بهترین مارک همزن برقی

همزن برقی چه مارکی خوبه ؟

برای پاسخ به سوال همزن برقی چه مارکی خوبه می خواهیم چند تا از بهترین مارک همزن برقی ها را که جزو دسته پرفروش ترین ها هم هستند به شما معرفی کنیم پس توصیه می کنم تا انتهای مطلب با ما باشید . راستی اگر به دنبال خرید همزن برقی کاسه دار حرفه ای هستید حتما مطلب بهترین همزن برقی کاسه دار را مطالعه کنید .

1. بهترین همزن کاسه دار هنریچ 6278

این مدل همزن همنریچ را می توان یکی از بهترین مدل همزن هایی بشمار آورد که برای تهیه ترکیبات مختلف می توان از آن استفاده کرد . این مدل همزن هنریچ دارای کاسه ای با ظرفیت 6.5 لیتر می باشد و در هر مرحله می تواند 3 تا 4 کیلو خمیر هم بزند و آماده کند . از دیگر ویژگی های خوب این نوع همزن هنریچ می توان به قدرت توان 1300 وات آن نیز اشاره کرد . که می توان گفت از قدرت خوبی برخوردار می باشد، یکی از خوبی هایی که این نوع همزن دارد وجود درب پلاستیکی آن می باشد که کمک می کند تا در حین هم زدن مواد به بیرون پاش نخورد . دارای سری های مخصوصی برای هم زدن خمیر ، سری خامه زن ، سری همزن است که این نوع سری ها به راحتی قابل تعویض می باشند .

همزن هنریچ خوبه؟

خیلی از عزیزان راجع به همزن برقی هنریچ سوالاتی شبیه به این که همزن هنریچ خوبه؟ همزن برقی هنریچ بخرم یا نخرم ؟ و … نیز می پرسند که در پاسخ به این سوالات با توجه به نظرات مصرف کنندگان خریداران می توانیم بیان کنیم که همزن برقی هنریچ از کیفیت ساخت خوبی برخوردار می باشد و شاید خود برند هنریچ را خیلی از افراد نشناسند اما با این حال از بهترین تولید کنندگان همزن برقی شمرده می شوند .

همزن هنریچ خوبه

2. بهترین همزن برقی گوسونیک مدل GHM-819

این مدل همزن برقی یکی از بهترین همزن برقی ها از برند گوسونیک می باشد ، توان مصرفی این نوع همزن به اندازه 300 تا 400 وات می باشد و همچنین دارای سری های خمیرزن است و وزن آن به اندازه 0.9 کیلوگرم می باشد . این نوع همزن برقی دارای قابلیت تنظیمات سرعت است و 5 نوع سرعت متفاوت را دارا می باشد . بهترین مدل همزن برقی گوسونیک همراه با گارانتی 12 ماهه گوسونیک به فروش می رسد . در پاسخ به سوال همزن برقی چه مارکی خوبه می توان برند گوسونیک را معرفی کرد .

همزن گوسونیک مدل GSM-905

همزن گوسونیک مدل GSM-908

پرفروش ترین همزن برقی های گوسونیک (GOSONIC)

 1. همزن برقی گوسونیک مدل GSM-889
 2. بهترین همزن برقی گوسونیک مدل GSM-910
 3. همزن برقی گوسونیک مدل GSM-887
 4. بهترین همزن برقی گوسونیک مدل GHM-818
 5. همزن برقی گوسونیک مدل GSM-908
بهترین همزن برقی گوسونیک مدل GHM-819

3. بهترین همزن برقی دسینی مدل 555

این نوع همزن برقی دارای 2 عدد پره های همزن است و عملکرد توربو دارد ، در رابطه با وزن آن تقریبا حدود 2 کیلوگرم وزن دارد و توان مصرفی آن به اندازه 1000 وات می باشد . این مدل همزن برقی را می توان یکی از بهترین مدل همزن برقی های برند دسینی دانست و با اقلام همراهی چون سری همزن ، خمیر زن و … به فروش می رسد و توان مصرفی آن بیش از 600 وات می باشد .

پرفروش ترین همزن برقی های دسینی (dessini)

 1. بهترین همزن برقی دسینی مدل 133
 2. همزن برقی دسینی مدل DS-268
 3. بهترین همزن برقی دسینی مدل 666
 4. همزن برقی دسینی مدل 202
 5. همزن برقی دسینی مدل DS-268
بهترین همزن برقی دسینی مدل 555

4. بهترین همزن برقی یورولوکس مدل 3833

یکی دیگر از بهترین مارک همزن برقی که در بازار وجود دارد برند یورولوکس می باشد ، این مدل همزن برقی از مدل همزن برقی های بدون کاسه به شمار می رود که محدوده توان آن بیش از 600 وات می باشد و دارای تنظیمات سرعت است ، در رابطه با مشخصات همزن برقی یورولوکس باید بگوییم که وزن آن به اندازه 1.2 کیلوگرم می باشد و 6 نوع تنظیمات سرعت نیز دارد .از بهترین مارک همزن برقی میتوان به برند یورولوکس نیز اشاره کرد .

پرفروش ترین همزن برقی های یورولوکس ( EUROLUX )

 1. همزن برقی یورولوکس مدل EU-SM3914CB
 2. بهترین همزن برقی یورولوکس مدل EU-HM3816DSB
 3. همزن برقی یورولوکس مدل EU-SM3919KFB
 4. همزن برقی یورولوکس مدل EU-SM3972SB
 5. بهترین همزن برقی یورولوکس مدل EU-SM3916LSB
 بهترین همزن برقی یورولوکس مدل 3833

5. بهترین همزن برقی مایر مدل MR-993

این نوع همزن برقی از مدل همزن برقی های کاسه دار به شمار می رود و دارای تنظیمات سرعت است این نوع همزن کاسه دار کاسه ای با ظرفیتی 3 لیتر دارد که دارای چرخش اتوماتیک می باشد این مدل همزن برقی حدود 3 کیلوگرم وزن دارد و توان مصرفی ان به اندازه 550 وات نیز می باشد . در رابطه با تاتنظیمات سرعت این مدل همزن کاسه دار باید بگوییم که دارای 5 نوع تنظیمات سرعت است و پایه های ضد لغزش کمک می کند تا همزن برقی در هنگام کار جا به جا نشود . همزن برقی مایر را حتما م توانید یکی از گزینه های خرید همزن برقی در پاسخ به سوال همزن برقی چه مارکی خوبه قرار داد .

پرفروش ترین همزن های برقی مایر (maier)

 1. بهترین همزن برقی مایر مدل MR-999
 2. همزن برقی مایر مدل MR-88
 3. همزن برقی برقی مایر مدل 3600
 4. بهترین همزن برقی مایر مدل MR-993
 5. همزن برقی مایر مدل Mr-99
 6. همزن برقی مایر مدل 88
بهترین همزن برقی مایر مدل MR-993

6. بهترین همزن برقی فوما مدل FU-975

برند فوما یکی از بهترین برند های ژاپنی می باشد که برترین محصولات لوازم خانگی از جمله از بهترین همزن برقی ها را روانه بازار می کند این نوع همزن برقی دارای عملکرد توربو و قابلیت خمیر زن است ، این نوع همزن برقی از مدل همزن های بدون کاسه به شمار می رود که توان مصرفی آن به اندازه 200 وات می باشد و دارای 5 نوع تنظیمات سرعت می باشد . در رابطه با وزن بهترین همزن برقی بدون کاسه فوما می توان گفت که حدود 0.92 کیلوگرم وزن دارد .

همزن گوسونیک مدل GSM-905

همزن گوسونیک مدل GSM-908

پرفروش ترین همزن های برقی فوما (fuma)

 1. بهترین همزن برقی برقی فوما مدل ‌1923
 2. همزن برقی فوما مدل FU _ 977
 3. همزن برقی فوما مدل FU-1877
 4. بهترین همزن برقی فوما مدل FU_ 1346
 5. همزن برقی فوما مدل FU-975
 6. همزن برقی فوما مدل FU-744
بهترین همزن برقی فوما مدل FU-975

7. بهترین همزن برقی مکسی مدل MX555B

این مدل همزن برقی هم از مدل همزن برقی های بدون کاسه به شمار می رود اما دارای استند نگهدارنده ای است که می توان همزن و میله های آن را درون آن به صورت ایستاده قرار داد . این نوع همزن برقی دارای تنظیمات سرعت است اما عملکرد توربو ندارد و حدود 150 وات توان مصرفی دارد . در پاسخ به سوال همزن برقی چه مارکی خوبه معرفی برند مکسی را نباید فراموش کرد .

بهترین همزن برقی مکسی مدل MX555B

8. بهترین همزن برقی کاسه دار کنوود مدل KM240

این نوع همزن برقی از مدل همزن برقی های کاسه ای بسیار پرطرفدار در بازار به شمار می رود که دارای 24 ماه گارانتی می باشد ، این نوع همزن برقی تقریبا 4 کیلوگرم وزن دارد و توان مصرفی ان به اندازه 900 وات است . این مدل همزن برقی دارای کاسه متحرک است که از جنس استیل وجود عملکرد توربو یکی دیگر از ویژگی های آن مدل همزن برقی به شمار می رود.

پرفروش ترین همزن برقی های کنوود (Kenwood)

 1. همزن برقی کنوود مدل HM430
 2. بهترین همزن برقی کنوود مدل HM320
 3. همزن برقی کنوود مدل Hm330
 4. همزن برقی کنوود مدل HM808
 5. بهترین همزن برقی کنوود مدل HM430
 بهترین همزن برقی کاسه دار کنوود مدل KM240

9. بهترین همزن برقی بیشل مدل BL-SB-010

این مدل همزن برقی از آن دسته از همزن برقی هایی به شمار می رود که تقریبا به اندازه 2.3 کیلوگرم وزن دارد و توان مصرفی ان به اندازه 300 وات دارد و تنظیمات آن شامل 5 نوع سرعت متفاوت است . اقلام همراه این مدل همزن برقی به اندازه شامل خمیر زن ، همزن و گوشت کوب برقی می باشد و کاسه ان حدود 3.5 لیتر ظرفیت دارد . این برند را می توان یکی از بهترین مارک همزن برقی در پاسخ به سوال همزن برقی چه مارکی خوبه معرفی کرد .

پرفروش ترین همزن های برقی بیشل ( Bishel )

 1. همزن برقی بیشل مدل BL-SB-012
 2. بهترین همزن برقی بیشل مدل BL-SB-011
 3. همزن برقی بیشل مدل BL-SB-003
 4. بهترین همزن برقی بیشل مدل BL-SB-009
 5. همزن برقی بیشل مدل BL-SB-004
 بهترین همزن برقی بیشل مدل BL-SB-010

10. بهترین همزن برقی بوش مدل MFQ3555GB

قطعا برند بوش را خیلی ها می شناسند بوش برندی است که برترین محصولات لوازم خانگی را تولید می کند کمه از کیفیت و دوام بالایی برخوردار هستند ، در رابطه با محصولات بوش همزن برقی های بوش از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند . این مدل همزن برقی که در اینجا بررسی می کنیم یکی از بهترین همزن برقی های برند بوش به شمار می رود که از نوع همزن برقی کاسه دار می باشد و دارای عملکرد توربو است اما متاسفانه کاسه این مدل همزن برقی قابلیت چرخش اتوماتیک را دارا نمی باشد و همچنین تقریبا نزدیک به دو کیلوگرم وزن دارد و البته توانی به اندازه 350 وات دارد .

پرفروش ترین همزن های برقی بوش (Bosch)

 1. همزن برقی بوش مدل MFQ3010
 2. بهترین همزن برقی بوش مدل MFQ36460
 3. همزن برقی بوش مدل BS-358
 4. همزن برقی بوش مدل MFQ25200
 5. بهترین همزن برقی بوش مدل MFQ4020
بهترین همزن برقی بوش مدل MFQ3555GB

11. بهترین همزن برقی اسکارلت مدل P&A

این نوع همزن برقی از برند اسکارلت می باشد که توان مصرفی به اندازه 180 وات دارد و 7 نوع تنظیمات سرعت نیز دارد ، این مدل همزن برقی از برند اسکالت از نوع همزن های بدون کاسه به شمار می رود و تقریبا به اندازه 0.63 کیلوگرم وزن دارد و دارای میله های همزن و خمیر زن است . در پاسخ به سوال همزن برقی چه مارکی خوبه می توان برند بوش را معرفی کرد .

پرفروش ترین همزن برقی های اسکارلت (scarlet)

 1. همزن برقی اسکارلت مدل he-133
 2. بهترین همزن برقی اسکارلت مدل HE-133
 3. همزن برقی اسکارلت مدل HE-133p
 4. همزن برقی اسکارلت مدل WB-12
 بهترین همزن برقی اسکارلت مدل P&A

همزن برقی چی بخرم ؟

در پاسخ به سوال همزن برقی چی بخرم باید بیان کنیم که همزن برقی ها توسط برند های بسیار گوناگون و با تنوع بالایی تولید می شوند اما در بین آن ها اگر می خواهید بهترین همزن برقی را برای خود خریداری کنید لازم است تا نکات مهم در زمان خرد را بشناسید و با شناخت بهترین مارک همزن برقی بهترین مدل همزن برقی را برای خود خریداری کنید .

نکات مهم در خرید همزن برقی خوب

در رابطه با همزن برقی ها نکات مهمی وجود دارد که به هنگام خرید بهترین مارک همزن برقی بهتر است حتما این نکات مهم در خرید همزن برقی را مطالعه و بررسی کنید ، در اینجا ما راهنمای خرید همزن برقی را برای شما قرار داده ایم .

1. تعداد پره های همزن برقی خوب

برخی از همزن برقی ها دارای پره های متنوعی هستند که هر کدام از این پره ها برای هم زدن مواد مختلفی کاربرد خواهند داشت . از جمله از انواع همزن برقی ها می توان به پره تخم مرغ زن ، پره خمیر زن و … اشاره کرد و هر کدام از این پره ه ها در نوع خودشان بسیار پر کاربرد هستند و به علاوه باعث می شوند تا کیفیت و سرعت کار شما بالاتر برود .

2. توان مصرفی بهترین مارک همزن برقی

قطعا هر اندازه که توان مصرفی محصولی بالاتر باشد آن محصول از قدرت بالاتری برخوردار است و با کیفیت و سرعت بهتری می تواند کار کند ، در رابطه با همزن برقی ها هم به همین شکل است و لازم است تا توان مصرفی همزن را قبل از خرید بررسی کنید ، البته می توانید مقاله همزن برقی چند وات خوبه را مطالعه کنید تا به طور کامل با این بخش آشنا شوید .

توان مصرفی همزن برقی

3. قابلیت شستوشوی مارک خوب همزن برقی

یکی از نکات مهم در خرید همزن برقی ها این نکته می باشد که باید دور اندیش باشید و ب این فکر بشد که همزن برقی را خریداری کنید شست وشو و تمیز کردن آن راحت باشد ، برای این کار لازم است تا پره های همزن و میله های آن قابل جدا سازی باشند .

4. توجه به وزن همزن برقی

بهتر است به سراغ همزن برقی بروید که وزن مناسبی داشته باشد البته همزن های برقی در دو نوع دسته دار و کاسه دار وجود دارند که در مدل های کاسه دار خود همزن دارای استند نگهدارنده است و نیازی به نگهداشتن ان با دست نیست اما در مدل همزن های معمولی که باید ان را با دست نگهدارید بهتر است به سراغ همزنی بروید که از وزن نسبتا خوبی برخوردار باشد .

توجه به وزن همزن برقی

5. انتخاب بهترین مارک همزن برقی

همزن برقی را می توان از ان دسته از دستگاه های حساس برقی دانست به همین لازم لازم است قبل از خرید بسیار دقت به خرج داد ، برای این منظور لازم است به سراغ بهترین برند های همزن برقی که در ابتدای این مقاله ما بهترین مارک های همزن برقی را شرح داده ایم و پرفروش ترین مدل های همزن برقی از بهترین مارک ها را معرفی کرده ایم .

6. قیمت مارک خوب همزن برقی

همزن برقی ها با توجه به نوع برند و ویژگی هایی که دارند و با توجه به مدل ساده و معمولی و یا کاسه دار آن ها از قیمت های بسیار متنوعی برخوردار هستند به همین دلیل نمیتوان به طور دقیق قیمت همزن برقی را بیان کرد .

قیمت همزن برقی
همزن برقی بخرم یا همزن دستی ؟

قطعا استفاده از همزن برقی سبب می شود تا کیفیت و سرعت عمل آشپزی شما بالاتری برود اما با این حال باز هم خرید بین این دو نوع همزن به نوع استفاده شما بستگی دارد.

همزن برقی چه مارکی خوبه بخرم ؟

در پاسخ به سوال همزن برقی چه مارکی خوبه لازم است تا بهترین مارک همزن برقی از جمله بوش |، گوسونیک ، کنوود ، اسکارلت ، یورولوکس و … اشاره کنیم که در این مطلب بهترین مدل های همزن برقی آن ها بررسی کرده ایم.

همزن برقی کاسه دار بهتره یا معمولی ؟

قطعا همزن برقی های کاسه دار حرفه ای تر هستند و استفاده از آن ها راحت تر است ، اگر فکر می کنید که زیاد از همزن ها قرار است استفاده کنید پیشنهاد ما همزن برقی کاسه دار می باشد .

همزن برقی چی خوبه بخرم ؟

در پاسخ به سوال همزن برقی چی خوبه بخرم لازم است تا طبق راهنمای راهنمای انتخاب همزن برقی و بررسی بهترین مارک همزن برقی نیز پیش بروید .

3.3/5 - (30 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.