بلاگ

بهترین مارک همزن برقی [معرفی 10 برند برتر همزن + نکات خرید]

بهترین مارک همزن برقی

قطعا در این ایام همزن برقی ها یکی از مهم ترین اقلام جهیزیه شمرده می شود که لازم است نوعروسان در لیست خرید جهیزیه خود آنان را قرار دهند اما مشکلی که در اینجا وجود دارد این است که کدام مارک همزن برقی بهتر است ؟ همزن برقی کاسه دار بخرم یا معمولی ؟ بهترین مارک همزن برقی چیست ؟ و … در رابطه با رفع این نوع سوالات لازم است تا بهترین مارک همزن برقی را بشناسید و بهترین مدل های همزن برقی را بررسی کنید تا بدین طریق بتوانید مناسب ترین همزن برقی را برای نوع نیاز و مصرف خود خریداری کنید .

البته عده ای هم هستند که همزن برقی برای آنان چندان کاربردی ندارد ، برای این افراد شاید همان همزن معمولی ساده بدون برق کافی باشد پس قبل از خرید همزن برقی ابتدا خوب فکر کنید و ببینید که آیا این وسوه مورد استفاده شما قرار میگیرد یا نه ؟!…

بهترین مارک همزن برقی

معرفی بهترین برندهای همزن برقی در بازار

1. بهترین همزن برقی گوسونیک مدل GHM-819

این مدل همزن برقی یکی از بهترین همزن برقی ها از برند گوسونیک می باشد ، توان مصرفی این نوع همزن به اندازه 300 تا 400 وات می باشد و همچنین دارای سری های خمیرزن است و وزن آن به اندازه 0.9 کیلوگرم می باشد . این نوع همزن برقی دارای قابلیت تنظیمات سرعت است و 5 نوع سرعت متفاوت را دارا می باشد . بهترین مدل همزن برقی گوسونیک همراه با گارانتی 12 ماهه گوسونیک به فروش می رسد .

پرفروش ترین همزن برقی های گوسونیک (GOSONIC)

 1. همزن برقی گوسونیک مدل GSM-889
 2. همزن برقی گوسونیک مدل GSM-910
 3. همزن برقی گوسونیک مدل GSM-887
 4. همزن برقی گوسونیک مدل GHM-818
 5. همزن برقی گوسونیک مدل GSM-908
بهترین همزن برقی گوسونیک مدل GHM-819

2. بهترین همزن برقی دسینی مدل 555

این نوع همزن برقی دارای 2 عدد پره های همزن است و عملکرد توربو دارد ، در رابطه با وزن آن تقریبا حدود 2 کیلوگرم وزن دارد و توان مصرفی آن به اندازه 1000 وات می باشد . این مدل همزن برقی را می توان یکی از بهترین مدل همزن برقی های برند دسینی دانست و با اقلام همراهی چون سری همزن ، خمیر زن و … به فروش می رسد و توان مصرفی آن بیش از 600 وات می باشد .

پرفروش ترین همزن برقی های دسینی (dessini)

 1. همزن برقی دسینی مدل 133
 2. همزن برقی دسینی مدل DS-268
 3. همزن برقی دسینی مدل 666
 4. همزن برقی دسینی مدل 202
 5. همزن برقی دسینی مدل DS-268
بهترین همزن برقی دسینی مدل 555

3. بهترین همزن برقی یورولوکس مدل 3833

یکی دیگر از بهترین مارک همزن برقی که در بازار وجود دارد برند یورولوکس می باشد ، این مدل همزن برقی از مدل همزن برقی های بدون کاسه به شمار می رود که محدوده توان آن بیش از 600 وات می باشد و دارای تنظیمات سرعت است ، در رابطه با مشخصات همزن برقی یورولوکس باید بگوییم که وزن آن به اندازه 1.2 کیلوگرم می باشد و 6 نوع تنظیمات سرعت نیز دارد .

پرفروش ترین همزن برقی های یورولوکس ( EUROLUX )

 1. همزن برقی یورولوکس مدل EU-SM3914CB
 2. همزن برقی یورولوکس مدل EU-HM3816DSB
 3. همزن برقی یورولوکس مدل EU-SM3919KFB
 4. همزن برقی یورولوکس مدل EU-SM3972SB
 5. همزن برقی یورولوکس مدل EU-SM3916LSB
 بهترین همزن برقی یورولوکس مدل 3833

4. بهترین همزن برقی مایر مدل MR-993

این نوع همزن برقی از مدل همزن برقی های کاسه دار به شمار می رود و دارای تنظیمات سرعت است این نوع همزن کاسه دار کاسه ای با ظرفیتی 3 لیتر دارد که دارای چرخش اتوماتیک می باشد این مدل همزن برقی حدود 3 کیلوگرم وزن دارد و توان مصرفی ان به اندازه 550 وات نیز می باشد . در رابطه با تاتنظیمات سرعت این مدل همزن کاسه دار باید بگوییم که دارای 5 نوع تنظیمات سرعت است و پایه های ضد لغزش کمک می کند تا همزن برقی در هنگام کار جا به جا نشود .

پرفروش ترین همزن های برقی مایر (maier)

 1. همزن برقی مایر مدل MR-999
 2. همزن برقی مایر مدل MR-88
 3. همزن برقی برقی مایر مدل 3600
 4. همزن برقی مایر مدل MR-993
 5. همزن برقی مایر مدل Mr-99
 6. همزن برقی مایر مدل 88
بهترین همزن برقی مایر مدل MR-993

5. بهترین همزن برقی فوما مدل FU-975

برند فوما یکی از بهترین برند های ژاپنی می باشد که برترین محصولات لوازم خانگی از جمله از بهترین همزن برقی ها را روانه بازار می کند این نوع همزن برقی دارای عملکرد توربو و قابلیت خمیر زن است ، این نوع همزن برقی از مدل همزن های بدون کاسه به شمار می رود که توان مصرفی آن به اندازه 200 وات می باشد و دارای 5 نوع تنظیمات سرعت می باشد . در رابطه با وزن بهترین همزن برقی بدون کاسه فوما می توان گفت که حدود 0.92 کیلوگرم وزن دارد .

پرفروش ترین همزن های برقی فوما (fuma)

 1. همزن برقی برقی فوما مدل ‌1923
 2. همزن برقی فوما مدل FU _ 977
 3. همزن برقی فوما مدل FU-1877
 4. همزن برقی فوما مدل FU_ 1346
 5. همزن برقی فوما مدل FU-975
 6. همزن برقی فوما مدل FU-744
بهترین همزن برقی فوما مدل FU-975

6. بهترین همزن برقی مکسی مدل MX555B

این مدل همزن برقی هم از مدل همزن برقی های بدون کاسه به شمار می رود اما دارای استند نگهدارنده ای است که می توان همزن و میله های آن را درون آن به صورت ایستاده قرار داد . این نوع همزن برقی دارای تنظیمات سرعت است اما عملکرد توربو ندارد و حدود 150 وات توان مصرفی دارد .

بهترین همزن برقی مکسی مدل MX555B

7. بهترین همزن برقی کاسه دار کنوود مدل KM240

این نوع همزن برقی از مدل همزن برقی های کاسه ای بسیار پرطرفدار در بازار به شمار می رود که دارای 24 ماه گارانتی می باشد ، این نوع همزن برقی تقریبا 4 کیلوگرم وزن دارد و توان مصرفی ان به اندازه 900 وات است . این مدل همزن برقی دارای کاسه متحرک است که از جنس استیل وجود عملکرد توربو یکی دیگر از ویژگی های ان مدل همزن برقی به شمار می رود.

پرفروش ترین همزن برقی های کنوود (Kenwood)

 1. همزن برقی کنوود مدل HM430
 2. همزن برقی کنوود مدل HM320
 3. همزن برقی کنوود مدل Hm330
 4. همزن برقی کنوود مدل HM808
 5. همزن برقی کنوود مدل HM430
 بهترین همزن برقی کاسه دار کنوود مدل KM240

8. بهترین همزن برقی بیشل مدل BL-SB-010

این مدل همزن برقی از آن دسته از همزن برقی هایی به شمار می رود که تقریبا به اندازه 2.3 کیلوگرم وزن دارد و توان مصرفی ان به اندازه 300 وات دارد و تنظیمات آن شامل 5 نوع سرعت متفاوت است . اقلام همراه این مدل همزن برقی به اندازه شامل خمیر زن ، همزن و گوشت کوب برقی می باشد و کاسه ان حدود 3.5 لیتر ظرفیت دارد .

پرفروش ترین همزن های برقی بیشل ( Bishel )

 1. همزن برقی بیشل مدل BL-SB-012
 2. همزن برقی بیشل مدل BL-SB-011
 3. همزن برقی بیشل مدل BL-SB-003
 4. همزن برقی بیشل مدل BL-SB-009
 5. همزن برقی بیشل مدل BL-SB-004
 بهترین همزن برقی بیشل مدل BL-SB-010

9. بهترین همزن برقی بوش مدل MFQ3555GB

قطعا برند بوش را خیلی ها می شناسند بوش برندی است که برترین محصولات لوازم خانگی را تولید می کند کمه از کیفیت و دوام بالایی برخوردار هستند ، در رابطه با محصولات بوش همزن برقی های بوش از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند . این مدل همزن برقی که در اینجا بررسی می کنیم یکی از بهترین همزن برقی های برند بوش به شمار می رود که از نوع همزن برقی کاسه دار می باشد و دارای عملکرد توربو است اما متاسفانه کاسه این مدل همزن برقی قابلیت چرخش اتوماتیک را دارا نمی باشد و همچنین تقریبا نزدیک به دو کیلوگرم وزن دارد و البته توانی به اندازه 350 وات دارد .

پرفروش ترین همزن های برقی بوش (Bosch)

 1. همزن برقی بوش مدل MFQ3010
 2. همزن برقی بوش مدل MFQ36460
 3. همزن برقی بوش مدل BS-358
 4. همزن برقی بوش مدل MFQ25200
 5. همزن برقی بوش مدل MFQ4020
بهترین همزن برقی بوش مدل MFQ3555GB

10. بهترین همزن برقی اسکارلت مدل P&A

این نوع همزن برقی از برند اسکارلت می باشد که توان مصرفی به اندازه 180 وات دارد و 7 نوع تنظیمات سرعت نیز دارد ، این مدل همزن برقی از برند اسکالت از نوع همزن های بدون کاسه به شمار می رود و تقریبا به اندازه 0.63 کیلوگرم وزن دارد و دارای میله های همزن و خمیر زن است .

پرفروش ترین همزن برقی های اسکارلت (scarlet)

 1. همزن برقی اسکارلت مدل he-133
 2. همزن برقی اسکارلت مدل HE-133
 3. همزن برقی اسکارلت مدل HE-133p
 4. همزن برقی اسکارلت مدل WB-12
 بهترین همزن برقی اسکارلت مدل P&A

نکات مهم در خرید همزن برقی

در رابطه با همزن برقی ها نکات مهمی وجود دارد که به هنگام خرید بهترین مارک همزن برقی بهتر است حتما این نکات مهم در خرید همزن برقی را مطالعه و بررسی کنید ، در اینجا ما راهنمای خرید همزن برقی را برای شما قرار داده ایم .

مورد توجه خانم های عزیز

به دنبال بهترین تخفیف ها و مطالب جذاب هستید؟

با زدن بر روی دکمه زیر وارد اینستاگرام ما شوید و از تخفیف های ویژه و مطالب ما استفاده نمایید.

1. تعداد پره های همزن برقی

برخی از همزن برقی ها دارای پره های متنوعی هستند که هر کدام از این پره ها برای هم زدن مواد مختلفی کاربرد خواهند داشت . از جمله از انواع همزن برقی ها می توان به پره تخم مرغ زن ، پره خمیر زن و … اشاره کرد و هر کدام از این پره ه ها در نوع خودشان بسیار پر کاربرد هستند و به علاوه باعث می شوند تا کیفیت و سرعت کار شما بالاتر برود .

2. توان مصرفی همزن برقی

قطعا هر اندازه که توان مصرفی محصولی بالاتر باشد آن محصول از قدرت بالاتری برخوردار است و با کیفیت و سرعت بهتری می تواند کار کند ، در رابطه با همزن برقی ها هم به همین شکل است و لازم است تا توان مصرفی همزن را قبل از خرید بررسی کنید ، البته می توانید مقاله همزن برقی چند وات خوبه را مطالعه کنید تا به طور کامل با این بخش آشنا شوید .

توان مصرفی همزن برقی

3. قابلیت شستوشوی هزن برقی

یکی از نکات مهم در خرید همزن برقی ها این نکته می باشد که باید دور اندیش باشید و ب این فکر بشد که همزن برقی را خریداری کنید شست وشو و تمیز کردن آن راحت باشد ، برای این کار لازم است تا پره های همزن و میله های آن قابل جدا سازی باشند .

4. توجه به وزن همزن برقی

بهتر است به سراغ همزن برقی بروید که وزن مناسبی داشته باشد البته همزن های برقی در دو نوع دسته دار و کاسه دار وجود دارند که در مدل های کاسه دار خود همزن دارای استند نگهدارنده است و نیازی به نگهداشتن ان با دست نیست اما در مدل همزن های معمولی که باید ان را با دست نگهدارید بهتر است به سراغ همزنی بروید که از وزن نسبتا خوبی برخوردار باشد .

توجه به وزن همزن برقی

5. انتخاب بهترین مارک همزن برقی

همزن برقی را می توان از ان دسته از دستگاه های حساس برقی دانست به همین لازم لازم است قبل از خرید بسیار دقت به خرج داد ، برای این منظور لازم است به سراغ بهترین برند های همزن برقی که در ابتدای این مقاله ما بهترین مارک های همزن برقی را شرح داده ایم و پرفروش ترین مدل های همزن برقی از بهترین مارک ها را معرفی کرده ایم .

6. قیمت همزن برقی

همزن برقی ها با توجه به نوع برند و ویژگی هایی که دارند و با توجه به مدل ساده و معمولی و یا کاسه دار آن ها از قیمت های بسیار متنوعی برخوردار هستند به همین دلیل نمیتوان به طور دقیق قیمت همزن برقی را بیان کرد .

قیمت همزن برقی
همزن برقی چه مارکی خوبه بخرم ؟

در پاسخ به سوال همزن برقی چه مارکی خوبه لازم است تا بهترین مارک همزن برقی از جمله بوش |، گوسونیک ، کنوود ، اسکارلت ، یورولوکس و … اشاره کنیم که در این مطلب بهترین مدل های همزن برقی آن ها بررسی کرده ایم.

همزن برقی بخرم یا همزن دستی ؟

قطعا استفاده از همزن برقی سبب می شود تا کیفیت و سرعت عمل آشپزی شما بالاتری برود اما با این حال باز هم خرید بین این دو نوع همزن به نوع استفاده شما بستگی دارد.

همزن برقی کاسه دار بهتره یا معمولی ؟

قطعا همزن برقی های کاسه دار حرفه ای تر هستند و استفاده از آن ها راحت تر است ، اگر فکر می کنید که زیاد از همزن ها قرار است استفاده کنید پیشنهاد ما همزن برقی کاسه دار می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *