بهترین مارک اتو پرس [معرفی 5 برند برتر اتوپرسی در سال 1401]

آذر 1, 1399
بلاگ
بهترین مارک اتو پرس

اتو پرس چه مارکی خوبه ؟ اگر به قصد خرید اتو سری به بازار زده باشید با انواع اتو هایی چون اتو بخار ، اتو مخزن دار ، اتوپرس خانگی و … روبه رو می شوید ، تا چندی پیش از اتو بخار ها برای مصارف خانگی استفاده می شد اما با روی کار آمدن اتو پرس ها در اندازه و سایز کوچکتر ، از این مدل استفاده بیشتری می شود ، در مغازه های اتو شویی و خشک شویی همگی از اتو پرس ها استفاده می کنند  ، اما امروزه شما می توانید به راحتی کار اتو کردن را در منزل خود انجام دهید بدون آن که درگیر رفت و آمد و دیگر عوامل بشوید ، قطعا کسی که می خواهد یک اتوپرس خوب و با کیفیت خریداری کند نیاز دارد تا یک سری چیز ها را بداند و با آگاهی و شناخت کافی بهترین مارک اتو پرس را خریداری کند.

در این مقاله تصمیم داریم تا بهترین مارک ها و پرفروش ترین مدل های اتو پرسی را بررس کنیم و همچنین با مشخصات کامل آن ها آشنا شویم تا بتوانیم بهترین مارک اتو پرسی را شناسایی کنیم . در مقاله پیشین خود در رابطه با بهترین مارک اتو بخار پیش تر صحبت کرده ایم در کنار آن توصیه می کنم مقاله بهترین مارک اتو خانگی را مطالعه کنید .

بهترین مارک اتوپرس

اتو پرس چه مارکی خوبه ؟

در زمان خرید بهترین اتو پرس موجود در بازار قطعا این مدل سوالات که اتو پرس چه مارکی خوبه ؟ در ذهن ما به وجود می آید ، در پاسخ به این سوال لازم است تا ابتدا بهترین مارک های اتو پرس را بررسی کنید که در ادامه آن را میخوانید .

1. بهترین اتوپرس خانگی ژانومه (Janome)

قطعا اگر تا به حال برای خرید چرخ خیاطی سری به بازار زده باشید قطعا نام برند ژانومه را شنیده اید ، ژانومه نام برندی ژاپنی است که انواع چرخ خیاطی ها را روانه بازار می کند و محصولات خود را به کشور های گوناگون جهان صادر می کند ، البته امروزه ژانومه دستگاه های دیگری غیر از چرخ خیاطی مانند اتو پرس ها را تولید می کنند . در پاسخ به سوال اتو پرس چه مارکی خوبه می توان برند ژانومه را در سطر لیست معرفی ها قرار داد .

بهترین اتو پرس خانگی ژانومه : مدلML500 

در کل برند ژانومه در تولید اتو پرس از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است، و به طور قاطعانه می توان آن را جزو یکی از بهترین مارک اتو پرس در بازار نام برد . یکی از پر فروش ترین محصولات ژانومه این مدل اتو بخار می باشد که از ان به عنوان بهترین اتو پرس ژانومه نام برده می شود . دارای قابلیت های سیستم قطع خودکار ، سیستم ضد رسوب ، سیستم ضد چکه است و جنس کفی اتو از آلومینیوم است ، این مدل وزنی معادل 13 کیلوگرم را دارا می باشد و گنجایش مخزن آب آن حدود 800 میلی لیتر است ،از دیگر ویژگی های آن میتوان به توان مصرفی که حدود 2200 وات است و همچنین قابلیت بخار دهی عمودی آن اشاره کرد . در انتها به ولتاژ برق آن اشاره می کنیم که حدود 220 ولت می باشد .

بهترین مدل اتو پرسی ژانومه مدلML500
بهترین مدل اتوپرسی ژانومه 
 1. اتو پرسی ژانومه مدل ML400
 2. اتو پرس ژانومه مدل 2900
 3. اتوپرس خانگی ژانومه مدل GS600
 4. اتوپرسی ژانومه مدلML300
 5. اتو پرس ژانومه مدل GS300
 6. اتوپرس خانگی ژانومه مدلML600

2. بهترین اتوپرس خانگی دومنا (Domena)

شرکت دومنا که در سال 1955 در کشور فرانسه تاسیس شده است. این شرکت اولین شرکتی بوده است که اتو مخزن دار را روانه بازار کرد ، از جمله از بهترین مارک اتوپرس می توان به برند محبوب و پر طرفدار دومنا اشاره کرد .

بهترین اتو پرس دومنا : مدل 2150

از بهترین مارک اتو پرسی می توان به دومنا اشاره کرد ، این مدل اتو پرسی دارای سیستم قطع خودکار و سیستم ضد رسوب است . جنس کفی آن از فلز بسیار با کیفیت ساخته شده است . این مدل از ویژگی بخار دهی عمودی برخوردار نمی باشد اما از قابلیت های بسیار متفاوت دیگری همانند مخزن 750 میلی لیتری يا، سیستم ضد چکه و … اشاره کرد . این مدل سیمی به طول 1.5 متر دارد و قابلیت انجام اتوی کامل تا چهار لایه را دارا می باشد . وزن این نوع اتوپرسی حدود 10.5 کیلوگرم است .

اتو پرسی دومنا مدل 2150
بهترین مدل اتو پرسی دومنا
 1. اتوپرسی دومنا مدل SP4401
 2. اتو پرس دومنا کد 8002
 3. اتوپرس خانگی دومنا مدل SP8001
 4. اتوپرس دومنا مدل 4402
 5. اتو پرس ژانومه مدل 2900

3. بهترین اتوپرس خانگی بایترون (Bitron)

بایترون نام یک شرکت بین المللی در آمریکا است که در سال 1955 تاسیس شده است ، این برند موفق که در زمینه تولید انواع لوازم خانگی فعالیت می کند توانسته است به یکی از بهترین برند ها در این زمینه تبدیل شود .بایترون را می توان یکی از بهترین مارک اتو پرس در بازار دانست . 

بهترین اتو پرس بایترون : مدل BSI-103

یکی از بهترین مدل اتو پرس بایترون این مدل می باشد که می توان گفت از قابلیت های متفاوتی برخوردار است ، این نوع اتو پرسی دارای سیستم قطع خودکار و سیستم ضد رسوب است و جنس کفی آن از فلز با کیفیت و کاملا نچسب است ، این مدل از وزن بسیار پایینی برخوردار است که جا به جایی آن ها بسیار راحت تر است . گنجایش مخزن این مدل حدود 150 میلی لیتر است  و توان مصرفی تقریبا 1400 وات و ولتاژ برق ورودی آن 220 ولت می باشد . در پاسخ به سوال اتو پرس چه مارکی برند بایترون و بهترین مدل اتو پرس بایترون را حتما باید ذکر کرد .

اتو پرسی بایترون مدل BSI-103
بهترین مدل های اتوپرسی بایترون
 1. اتوپرسی بایترون مدل BSI-95XL
 2. اتو پرس بایترون مدل BSI-615
 3. اتوپرس خانگی بایترون مدل BSI-911
 4. اتوپرسی بایترون مدل BSI-405BB
 5. اتو پرس بایترون مدل BSI-411
 6. اتو پرسی خانگی بایترون مدلBSI-300

4. بهترین اتوپرس خانگی سرجیو (sergio) 

سرجیو برندی است که همیشه در تلاش بوده است تا بهترین محصولات برقی و غیر برقی را با کیفیت بالا و تنوع بسیار بالایی روانه بازار می کند و همین موضوع باعث شده است تا به یکی از بهترین برند ها در زمینه تولید لوازم خانگی تبدیل شود .سرجیو یک از بهترین مارک اتو پرسی در بازار است . 

بهترین اتو پرس سرجیو : مدل SSP-5200 با پایه ساده

این مدل یکی از پرفروش ترین اتوپرس های سرجیو است که قابلیت های بسیار بالایی دارد ، این مدل دارای سیستم قطع خودکار و همچنین سیستم ضد رسوب است و توان مصرفی آن حدود 1600 وات است که می توان گفت توان ولتاژ برق آن حدود 220 ولت است . جنس کفی این مدل از تفلون است و همچنین وزن آن به حدود 16 کیلوگرم می باشد . گنجایش این مدل حدود 450 میلی لیتر است اما قابلیت بخاردهی عمودی ندارد .

اتو پرس سرجیو مدل SSP-5200 با پایه ساده

5. بهترین اتوپرس خانگی هوگارو (Hogaro)

هوگارو یکی دیگر از بهترین مارک های اتو پرس است ، اکثر افراد این برند را با محصولات اتو پرس میشناسند ، در ادامه شما رو با یکی از بهترین و پرفروش ترین مدل های اتو پرس هوگارو آشنا خواهیم کرد .

بهترین اتو پرس هوگارو : اتو پرس هوگارو کد 5400

یکی از بهترین مارک اتو پرس که در پاسخ به سوال اتو پرس چه مارکی خوبه باید معرفی شود برند هوگارو می باشد . این مدل دارای سیستم ضد رسوب و بخار دهی عمودی است و کفه ای مقاوم از جنس چدن دارد ، وزن این مدل حدود 11 کیلوگرم است که می توان گفت برای مصرف خانگی وزن خوبی دارد . گنجایش مخزن این مدل حدود 600 میلی لیتر است و توان مصرفی آن 1800 وات است ، از مصرف برق آن بخواهیم صحبت کنیم می توان به ولتاژ ورودی برق آن که حدود 220 ولت است اشاره کنیم .

اتوپرس هوگارو کد 5400
بهترین مدل اتو پرسی هوگارو
 1. اتوپرسی هوگارو کد 4000
 2. اتو پرس هوگارو مدل 8250
 3. اتوپرس خانگی هوگارو مدل 8080
 4. اتوپرسی هوگارو کد 4200
 5. اتوپرس خانگی هوگارو مدل 8002W

اتو پرس ژانومه مدل 2900s

. امکانات : بخاردهی عمودی 

. نوع اتو :پرسی

. جنس کفه : فلز

. بازه طول کابل : 1 تا 2 متر

اتوپرس ژانومه مدل 2700S

. قابلیت‌ها : تنظیم میزان بخاردهی

. نوع اتو : پرسی

. جنس کفه : فلز

. بازه طول کابل : 1 تا 2 متر

اتو پرسی ژانومه مدل 3000

. قابلیت‌ها : تنظیم میزان بخاردهی

. امکانات : بخاردهی عمودی

. نوع اتو : پرسی

. جنس کفه : آلومینیوم

اتو پرسی ژانومه مدل GS400

. قابلیت‌ها : تنظیم میزان بخاردهی

. امکانات : بخاردهی عمودی

. نوع اتو : پرسی

. جنس کفه : فلز

اتو پرسی ژانومه مدل 4950

. قابلیت‌ها : تنظیم میزان بخاردهی

. امکانات : بخاردهی عمودی

. نوع اتو : پرسی

. جنس کفه : آلومینیوم

اتو پرسی دومنا مدل SP4400

. قابلیت‌ها : تنظیم میزان بخاردهی

. نوع اتو : پرسی

. جنس کفه : فلز

. بازه طول کابل : 1 تا 2 متر

اتو پرسی دومنا مدل SP4402

. قابلیت‌ها : تنظیم میزان بخاردهی

. نوع اتو : پرسی

. جنس کفه : فلز

. بازه طول کابل : 1 تا 2 متر

اتو پرسی جانتک مدل 7700

. امکانات : بخاردهی عمودی

. نوع اتو : پرسی

. جنس کفه : استیل

. بازه طول کابل : 1 تا 2 متر

اتو پرسی جانتک مدل 6100

. قابلیت‌ها : تنظیم دما

. امکانات : بخاردهی عمودی

. نوع اتو : پرسی

. جنس کفه : استیل

اتو پرسی جانتک مدل 600SP

. ظرفیت مخزن آب : ۸۰۰cc

. بخاردهی لحظه ای : دارد

. بخاردهی پیوسته : دارد

.  اندازه صفحه ۲۶ اینچ

اتو پرس هوگارو خوبه ؟

پیش تر در پاسخ به سوال اتو پرس چه مارکی خوبه برند هوگارو را بررسی کرده بودیم حال در این مطلب می خواهیم تا به این سوال که اتو پرس هوگارو خوبه یا نه بپردازیم ، در جواب این سوال باید بیان کنیم که مدل اتو پرس های هوگارو از کیفیت و تنوع بالایی برخوردار هستند و با توجه به نظرات مصرف کنندگان که اکثرا از این محصول راضی بوده اند می توان این گونه برداشت کرد که برند هوگارو از کیفیت خوبی نیز برخوردار است .

بهترین اتو پرس موجود در بازار چیست ؟ [ اتو پرس برلیانت خوبه ؟ ]

امروزه در سال جدید برند های بسیار خوبی هستند که بهترین مدل اتو پرس خانگی را روانه بازار کرده اند که در سال های قبل اصلا این گونه نبود و پیشتر برند ژانومه بود که انواع اتو پرس ها را تولید میکرد که این روز ها در پاسخ به سوال بهترین اتو پرس موجود در بازار چیست م توان بهترین برند اتو پرس در بازار مانند ژانومه ، سرجیو ، هوگارو ، برلیانت و … را معرفی کرد .

اتو پرس سرجیو خوبه ؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اتو پرسی های سرجیو از کیفیت و دوام خوبی برخوردار هستند و عمر بالایی نیز دارند ، در پاسخ به سوال اتو پرس سرجیو خوبه با توجه به نظرات مصرف کنندگان می توان این گونه برداشت کرد که اتو پرس های سرجیو خوب هستند . 

اتو پرسی ژانومه ساخت کجاست ؟

خیلی از افراد در رابطه با برند ژانومه سوالات این مدلی از ما میپرسند که اتو پرس ژانومه ساخت کجاست ، در پاسخ به این سوال باید بگوییم که ژانومه نام یک برند ژاپنی است و اتو پرس های آن هم متعلق به این کشور می باشند . از این رو ما قصد دارم تا بهترین مدل اتو پرس ها را به شما معرفی کنیم .

راهنمای خرید اتوپرسی

بعد از یافتن پاسخ سوال اتو پرس چه مارکی خوبه و شناخت بهترین مارک اتو پرسی لازم است تا ابتدا نکاتی را بیاموزید تا با توجه به آن نکات بهترین مدل اتو پرس را خریداری کنید .

اتو پرسی بیترون مدل BSI-528

. قابلیت‌ها : تنظیم میزان بخاردهی

. نوع اتو :پرسی

. جنس کفه : فلز

. بازه طول کابل : 1 تا 2 متر

اتو پرسی بیترون مدل BSI-970

. قابلیت‌ها : تنظیم میزان بخاردهی

. نوع اتو : بخار

. جنس کفه : تفلون

. بازه طول کابل : کم‌تر از 1 متر

اتو پرسی بایترون مدل BSI-100

. قابلیت‌ها : تنظیم میزان بخاردهی

. نوع اتو : بررسی

. نوع اتو : بررسی

. بازه طول کابل : 1 تا 2 متر

اتو پرسی بایترون مدل BSI-400

. قابلیت‌ها : تنظیم میزان بخاردهی

. نوع اتو : بخار

. جنس کفه : فلز

. بازه طول کابل : 1 تا 2 متر

اتو پرسی بایترون مدلBSI-305

. قابلیت‌ها : تنظیم میزان بخاردهی

. نوع اتو : بخار

.  جنس کفه : فلز

. بازه طول کابل : 1 تا 2 متر

اتو پرسی بایترون مدل BSI-911

. قابلیت‌ها : تنظیم میزان بخاردهی

. بازه طول کابل : 2.1 تا 3 متر

. نوع اتو : پرسی

. جنس کفه : آلومینیوم

اتو پرسی برلیانت مدل BSP-9300

. قابلیت‌ها : تنظیم میزان بخاردهی

. نوع اتو : پرسی

. بازه طول کابل : 1 تا 2 متر

. جنس کفه : تفلون

اتو پرسی برلیانت مدل BSP - 9200

. قابلیت‌ها : تنظیم میزان بخاردهی

. نوع اتو : پرسی

. جنس کفه : تفلون

. بازه طول کابل : 1 تا 2 متر

اتو پرسی برلیانت مدل BSP - 9600

. قابلیت‌ها : تنظیم میزان بخاردهی

. نوع اتو : پرسی

. جنس کفه : فلز

. بازه طول کابل : 1 تا 2 متر

اتو پرسی مارشال مدل 10200

. جنس کفه : تفلون

. نوع اتو : پرسی

. بازه طول کابل : 1 تا 2 متر

. سیستم ایمنی : سیستم قطع خودکار

1. تایمر اتوپرسی

هر پارچه ای با توجه به جنس و ضخامتی که دارد نوع اتو کردن آن ها متفاوت است و لازم است تا این کار با دقت انجام شود . به همین دلیل وجود تایمر در بهترین مارک اتو پرس باعث می شود تا این کار راحت تر انجام شود ، البته برخی از مدل های پیشرفته علاوه بر تایمر دارای تنظیمات کاهش دما هستند و در مدت زمان تعیین شده دمای خود را پایین می آورند .

2. توان مصرفی بهترین اتو پرس

در واقع این که اتو تا چه اندازه می تواند چروک های لباس شما را بر طرف کند به قدرت اتو پرس بستگی دارد که قدرت اتوپرسی تحت تاثیر توان آن است . پس اگر قصد دارید تا دستگاهی را خریداری کنید که لباس های شما را خیلی سریع اتو و صاف کند نیاز است بهترین مارک اتوپرسی با توان بالا را خریداری کنید .

3. اندازه سطح اتوپرسی

هر اندازه که سطح اتو پرس شما بالاتر باشد به همان اندازه لباس های بیشتر و در اندازه های بزرگتر را راحت تر اتو خواهید کرد ، حتی برخی از افراد هستند که ملافه ها ، پرده و … را اتو می کنند در این هنگام لازم است تا سطح اتوپرسی شما بزرگتر باشد .

راهنمای خرید اتو پرس

4. وزن اتوپرسی

اگر قصد دارید تا بهترین مارک اتو پرسی خانگی را خریداری کنید پیشنهاد می کنم به سراغ دستگاه هایی بروید که از وزن کمتری برخوردار باشند تا جا به جایی آن برای شما راحت تر باشد ، در نظر داشته باشید که بهترین مارک اتوپرسی خانگی باید از وزن مناسبی برخوردار باشد .

5. تنظیمات دمای بهترین اتوپرس خانگی

اغلب اتو ها دارای تنظیمات دما هستند که شما می توانید با استفاده از تنظیمات ، درجه دمایی که مناسب برای پارچه های مختلف است را انتخاب کنید ، به عنوان مثال برخی از پارچه ها هستند که نیاز به دمای بالایی ندارند و بلعکس برخی دیگر هستند که تنها با دمای بالا چین و چروک های آن ها برطرف می شود .

6. نکات ایمنی بهترین اتوپرسی

یکی از مواردی که به هنگام خرید بهترین مارک اتوپ رسی باید حتما به آن توجه داشته باشید ، موارد ایمنی است . از جمله از نکات ایمنی می توان به قطع خودکار ، قفل دسته ، هشدار برای دمای بیش از حد و … است .

نکات ایمنی اتوپرسی

7. انواع سیستم ها در بهترین مارک اتو پرس خانگی

بهترین مارک های اتوپرسی دارای سیستم های مختلفی هستند که از جمله آن ها می توان به سیستم ضد چکه ، سیستم ضد رسوب و … اشاره کرد . با وجود این سیستم ها دیگر نیاز نیست تا نگران چکه کردن مخزن آب و همچنین رسوب آن باشید .

8. جنس سطح بهترین اتوپرس خانگی

در زمان خرید خود به کفی اتوپرس توجه ویژه ای کنید ، کفی های اتو پرس معمولا از جنس های آلومینیوم ، فلز ، سرامیک و … می باشند ، توصیه ما این است تا اتوپرسی با کفی فلزی خریداری کنید چرا که جنس فلز به گونه ای ساخته شده است که حرارت و گرما را به خوبی انتقال می دهد .

9. بهترین برند اتو پرس خانگی

اتو پرس ها در دو حالت پایه دار و بدون پایه وجود دارند ، قبل از خرید حتما پایه اتوپرس مورد نظر را بررسی کنید تا از محکم بودن و قابلیت جدا شدن آن نیز اطمینان پیدا کنید . نکته دیگری که وجود دارد در رابطه با انتخاب بهترین برند اتو پرس است ، توصیه می کنم تا تمام برند ها و مدل های موجود در ابتدای مقاله بررسی کنید تا بهترین مارک اتو پرسی مورد نیاز خود را پیدا کنید .

جنس سطح اتوپرس

سوالات متداول :

بهترین مارک اتو پرس خانگی کدام است ؟

مارک های متفاوتی هستند که انواع اتو پرس ها را روانه بازار می کنند ، اگر قرار باشد که به این سوال بهترین اتو پرس خانگی کدام است پاسخ دهیم می توانیم بگوییم که اتو پرس های برندهایی چون ژانومه ، بایترون ، تکنو ، دومنا و … از محبوبیت بالاتری نسبت به سایر برندها برخوردار هستند .

بهترین برند اتو پرس ایرانی کدام است ؟

برندهای ایرانی مانند پارس خزر انواع لوازم برقی و غیر برقی خانگی را تولید می کند ، در ابتدای مقاله شما را با بهترین برند اتو پرس ایرانی و خارجی آشنا کرده ایم که توصیه می کنم آن را مطالعه کنید .

بهترین اتو پرس موجود در بازار برای شما کدام مدل است ؟

در ابتدای مقاله شما رو با پرفروش ترین مدل ها آشنا کرده ایم ، یک اتوپرسی خوب باید ویژگی هایی که در راهنمای خرید ذکر کرده ایم را دارا باشد تا بتواند نیاز شما را برطرف کند. برای آشنایی با بهترین مدل اتو پرس ابتدا لازم است تا بهترین مارک اتو پس را بشناسید .

اتو پرس مارک خوب چیست ؟

در این جا باید بگوییم که یک اتو پرس مارک خوب علاوه بر آن که باید از بهترین برند اتو پرس نیز خریداری شود لازمه مطابق با نیاز و انتظارات شما از یک اتوپرس خانگی نیز خریداری شود .

اتو پرسی خانگی خوب چی بخرم ؟

در جواب به اتوپرسی خوب چی بخرم باید بگوییم که برای خرید یک اتو پرس خوبه لازمه تا با آگاهی و شناخت خریداری شود که در این جا ما راهنمای خرید بهترین اتو پرس خانگی را شرح داده ایم .

3.9/5 - (51 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

12 دیدگاه در “بهترین مارک اتو پرس [معرفی 5 برند برتر اتوپرسی در سال 1401]

 1. کامبیز نفیسی گفت:

  باسلام و عرض ادب
  ضمن تشکر از در اختیار گذاشتن اطلاعاتی کامل و جامع درخواست داشتم تا در مورد برند JANTECH نیز اطلاعاتی بدهید.
  آیا این برند مانند JANOME ژاپنی اصلی هست یا خیر؟
  مدل SP600 از برند JANTECH که میگویند سخنگو بوده و منوی فارسی دارد در مقایسه با سری ۶۰۰۰ از برند JANOME کدام برتری و توانمندتر می‌باشد.
  در واقع شما کدام را برای مصرف کننده پیشنهاد میکنید؟
  با سپاس و تشکر از همراهی و همکاری شما.

  1. parisa گفت:

   سلام متشکرم از نظر شما مواردی که گفتید بررسی میشه و در یک مطلب جدید برای همگان ارائه خواهیم داد

  2. Asma گفت:

   با سلام
   مدل jantech همون janome هستش که هردو برند کیفیت یکسان و خیلی بالایی دارند من خودم اتوپرس jantech خریدم واقعا راضیم من مدل sp رو خریدم ولی مدل ۶۰۰۰ یکم گرونتر بود چونکه سیستم emc داشت و کاتریج ضد رسوب به نظرم اگه اب تسویه بریزین فرقی نمیکنه اگر توان مالی دارین من ۶۰۰۰ رو پیشنهاد میدم

   1. مهدی گفت:

    سلام من دارم در مورد خرید اطوپرس تحقیق میکنم . این سیستم emc که خانم اسما برای مدل 6000 گفتن چی هست ؟ میتونید راهنمایی کنید ؟

    1. parisa گفت:

     سلام سیستم ems در اتو ها به این معناست که اتو به تصفیه کننده آب مجهز شده و دیگه خبری از رسوب توی اتو نیست و تقریبا عمر اتوی شمارو 4 برابر میکنه از همه مهم تر اسن که دیگه نیازی نیست حتما از آب معدنی یا آب تصفیه شده برای اتو استفاده کنید .

     1. مهدی گفت:

      چه خوب . جانتک رو شما پیشنهاد میدین؟

  3. Asma گفت:

   سلام و عرض ادب
   با توجه به تحقیقاتی که من کردم برند جانتک و ژانومه هر دو توسط یک کارخونه و در یک مجموعه تولید میشن
   من پارسال میخواستم خرید کنم بین مدل sp , 6000 lمونده بودم کدوم انتخاب کنم چون هم آپشن سخنگو بودن و دوست داشتم از مدل sp , و هم آپشن کاتریج ضد رسوبی که مدل 6000 داره والبته مدل 6000 قدرت بخار بالاتری هم داشت و یکم گرونتر بود در نهایت من 6000 و خریدم و واقعا راضیم

 2. حسن گفت:

  با سلام،مرکز فروش اتو پرس در کجای تهران قرار دارد؟

  1. parisa گفت:

   با عرض سلام و وقت بخیر برای خرید هر گونه لوازم خانگی و ظرف و ظروف میتوانید به وبسایت شهر جهاز مراجعه فرمایید .

  2. Asma گفت:

   سلام فروشگاه اصلیشون تو خیابون حمهوری بین اردیبهشت و ۱۲ فروردین پلاک ۱۰۴۷
   از سایتشون هم میتونید خرید کنید
   Jantech.ir

 3. Amin گفت:

  دیدگاه من بیشتر برای کسانی هستش که میخوان اتوپرس بخرن پیشنهاد من به عنوان یک مصرف کننده اتوپرس های ژانومه هستش که جدیدا با نام تحاری ژانوتک وارد بازار میشود و از لحاظ کارایی خیلی کار راه بنداز هستش و من خودم خریداری کردم و پیصنهاد میکنم

  1. shokufeh گفت:

   سلام و درود دوست عزیز ممنون از این که تجربه خودتونو باهامون به اشتراک گذاشتید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.