بلاگ

10 تا از بهترین مارک همزن برقی کاسه دار حرفه ای [نقدو بررسی]

بهترین مارک همزن برقی کاسه دار حرفه ای

قطعا کسانی که به طور حرفه ای آشپزی می کنند و در زمینه پخت کیک و شیرینی حرفی برای گفتن دارند نیاز به بهترین مارک همزن برقی کاسه دار حرفه ای دارند ، دلیل این که بر روی همزن برقی کاسه دار تاکید می کنیم این است که استفاده از این مدل همزن ها بسیار راحت و بدون دردسر است و همچنین از قدرت بالایی نیز برخودار هستند ، اما خوب همه این مدل همزن ها این گونه نیستند و نمونه های تقلبی و برند های نامشخصی وجود دارند که با استفاده از مواد اولیه با کیفیت پایین همزن هایی را روانه بازار می کنند که از که از کیفیت پایینی برخوردار هستند و همین مسئله باعث می شود تا بعد از مدتی استفاده از همزن ها به راحتی خراب شوند ، پس به همین دلیل تاکید ما بر روی بهترین مارک های همزن برقی کاسه دار حرفه می باشد .

اگر شناختی از این برند های ندارید پس بهتر است تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا بهترین مدل ها و بهترین مارک همزن برقی کاسه دار را بررسی کنیم . راستی ما پیش تر در مقاله ای بهترین مارک همزن برقی را بررسی کرده ایم .

بهترین مارک همزن برقی کاسه دار حرفه ای

بهترین مارک همزن برقی کاسه دار حرفه ای در بازار

در این قسمت قرار است بهترین برند های همزن برقی کاسه دار حرفه ای که در بازار بسیار پرطرفدار هستند را بررسی کنیم :

1. بهترین همزن کاسه دار هاردون مدل HN309

این نوع همزن برقی دارای توان مصرفی 200 تا 300 وات است و دارای دو عدد پره های همزن است و دارای 6 نوع تنظیمات سرعت است به علاوه جنس پره های آن از فولاد ضد زنگ و مقاوم ساخته شده است و کاسه ای به ظرفیت 6 لیتر دارد . به علاوه این نوع همزن برقی از سرعت بالایی برخوردار است و صدای کمی دارد ، این مدل همزن برقی وزنی به اندازه 2.5 کیلوگرم دارد ، یکی از مهم ترین ویژگی های همزن برقی وجود عملکرد توربو دارد .

بهترین همزن کاسه دار هاردون مدل HN309

2. بهترین همزن کاسه دار سنکور مدل STM

این مدل همزن برقی همراه با گارانتی 18 ماهه به فروش می رسد .این نوع همزن برقی تقریبا توانی به اندازه 500 تا 600 وات دارد و تقریبا 6 عدد پره های همزن دارد .این نوع همزن برقی دارای عملکرد توربو است و وزن آن معادل 4.5 کیلوگرم است و پره های ان از جنس فولاد ضد زنگ می باشند و کاسه ای به اندازه 4 لیتر دارد . از این نوع همزن برقی می توان برای تهیه خمیر ، کرم ، خامه و فوم و.. استفاده کرد . این مدل همزن برقی کاسه دار دارای پایه های ضد لغزش است که سبب می شود در زمان استفاده دچار لرزش و لغزش نشوند .

 بهترین همزن کاسه دار سنکور مدل STM

3. بهترین همزن کاسه دار سوئیس پلاس مدل MB-1691S

این نوع همزن برقی را می توان بهترین مارک همزن برقی کاسه دار حرفه ای در بازار دانست که از کیفیت بسیار خوبی نیز برخوردار هستند که در این جا یکی از بهترین مدل های همزن برقی کاسه دار حرفه ای را بررسی می کنیم . این مدل همزن برقی توانی به اندازه 200 تا 300 وات دارد و وزن آن تقریبا به اندازه 2 کیلوگرم می باشد و همچنین دارای قابلیت عملکرد توربو است . از دیگر مشخصات این نوع همزن برقی کاسه دار می توان به 5 نوع تنظیمات سرعت آن اشاره کرد و کاسه ای با ظرفیت 2.5 لیتر دارد و همچنین دارای دو عدد پره خمیر زن است .

بهترین همزن کاسه دار سوئیس پلاس مدل MB-1691S

4. بهترین همزن كاسه دار رنکارد مدل RAN 951

یکی دیگر از بهترین مدل همزن برقی های کاسه دار حرفه ای این نوع مدل از برند رنکارد می باشد که از محبوبیت بالایی برخوردار است و دارای تنظیمات سرعت و قابلیت خمیر زن است ، از دیگر مشخصات این مدل محصول می توان به توان مصرفی 200 تا 300 وات این محصول و همچنین دارای 5 نوع تنظیمات سرعت است و به علاوه آن ظرفیت کاسه ان به اندازه 2.5 لیتر است . یکی دیگر از ویژگی هایی که این محصول دارد این است که می توان از آن به صورت همزن دستی نیز استفاده کرد .

بهترین همزن كاسه دار رنکارد مدل RAN 951

5. بهترین همزن گوسونیک مدل GSM-910

قطعا برند محبوب گوسونیک را می شناسید که محصولات ان از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار است . این نوع همزن برقی همراه با گارانتی 12 ماهه به فروش می رسد و دارای عملکرد توربو نیز است . این مدل را می توان بهترین مدل همزن برقی کاسه دار حرفه ای گوسونیک دانست که توانی به اندازه 2000 وات دارد ، جنس کاسه این محصول از استیل با کیفیت و مقاوم ساخته شده است اما کاسه ان دارای چرخش اتوماتیک می باشد . این نوع همزن برقی تقریبا وزنی نزدیک به 7 کیلوگرم دارد ، به غیر از این موارد 6 نوع تنظیمات سرعت دارد و کاسه ان تقریبا به اندازه 10 لیتر گنجایش دارد .

بهترین همزن گوسونیک مدل GSM-910

6. بهترین همزن یورولوکس مدل EU-SM3914CB

این نوع همزن برقی کاسه دار دارای عملکرد توربو است و همچنین جنس کاسه آن از استیل ساخته شده است و همچنین دارای سری خمیر زن است و وزن آن حدود 2.5 لیتر می باشد . در رابطه با توان مصرفی این مدل همزن برقی می توان گفت که تقریبا توان ان به اندازه 600 وات است و 5 نوع تنظیمات سرعت دارد . گنجایش کاسه این نوع همزن برقی به اندازه 4 لیتر است و کاسه آن قابلیت چرخش اتوماتیک را دارا می باشد .

بهترین همزن یورولوکس مدل EU-SM3914CB

7. بهترین همزن برقی کاسه دار حرفه ای فوما مدل 1924

اگر برند فوما را نمیشناسید توصیه می کنم تا مطلب فوما ساخت کجاست را مطالعه کنید . یکی از بهترین محصولات فوما این مدل همزن برقی کاسه دار حرفه ای می باشد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است ، در رابطه با مشخصات این مدل همزن برقی کاسه دار می توان گفت که تقریبا به اندازه 1.5 کیلوگرم وزن دارد و 5 نوع تنظیمات سرعت دارد به علاوه آن توان مصرفی ان به اندازه 550 وات می باشد اما در کنار این قابلیت های آن عملکرد توربو ندارد و ظرفیت کاسه آن به اندازه 2.5 لیتر می باشد . کاسه این مدل همزن برقی دارای قابلیت چرخش اتوماتیک است و تقریبا سیمی به اندازه 1 متر دارد .

بهترین همزن برقی کاسه دار حرفه ای فوما مدل 1924

8. بهترین همزن یورولوکس مدل EU-SM3921KFB

این نوع همزن برقی دارای عملکرد توربو است و کاسه آن قابلیت چرخش اتوماتیک را دارا می باشد و به صورت متحرک است . این مدل همزن برقی کاسه دار تقریبا حدود 2.3 کیلوگرم وزن دارد و توان مصرفی آن به اندازه 600 وات می باشد . به علاوه آن ها مارک یورولوکس را می توان جزو بهترین مارک همزن برقی کاسه دار حرفه ای در بازار دانست . این نوع همزن برقی کاسه دار دارای کاسه ای از جنس استیل با کیفیت می باشد که توان ان به اندازه 3.5 لیتر است و دارای سری خمیر زن نیز است .

 بهترین همزن یورولوکس مدل EU-SM3921KFB

9. بهترین همزن برقی کاسه دار حرفه ای هانوور مدل 1151

یکی دیگر از بهترین همزن برقی کاسه دار حرفه ای که در بازار وجود دارد این مدل همزن برقی از برند هانوور است ، این نوع همزن برقی عملکرد توربو ندارد اما کاسه آن متحرک است و دارای قابلیت چرخش خودکار می باشد . از دیگر مشخصات این مدل همزن برقی کاسه دار می توان به وزن 1.6 کیلوگرمی آن ، توان مصرفی 200 وات ، 3 نوع تنظیمات سرعت ، قابلیت خمیر زن و … اشاره کرد .

بهترین مارک همزن برقی کاسه دار حرفه ای

10. بهترین همزن برقی کاسه دار حرفه ای بوش مدل MUM58420

این نوع همزن برقی همراه با گارانتی 36 ماهه به فروش می رسد و تقریبا وزنی به اندازه 5 کیلوگرم دارد ، قطعا برند بوش یکی از بهترین مارک همزن برقی کاسه دار حرفه ای می باشد که در ایمن جت یکی از بهترین مدل های ان را بررسی می کنیم این نوع همزن برقی توانی به اندازه 1000 وات دارد که می توان گفت از قدرت بسیار خوبی نیز برخوردار است اما در مقابل عملکرد توربو را ندارد و کاسه آن تقریبا ظرفیتی نزدیک به 4 لیتر دارد . به علاوه آن دارای سری خمیر زن است ، این نوع همزن برقی دارای تنظیمات سرعت است و 7 نوع تنظیمات متنوع دارد و به خصوص دارای مخلوط کن است .

بهترین همزن برقی کاسه دار حرفه ای بوش مدل MUM58420

کاربرد همزن برقی کاسه دار حرفه ای

بهترین مد همزن برقی ها کاسه دار حرفه ای هر کدام با توجه به ساختار و قابلیت هایی که دارند از کاربرد های متنوعی برخوردار هستند ، به عنوان مثال برخی از آن ها مانند همزن برقی کاسه دار حرفه ای دارای قابلیت مخلوط کن می باشند ، وی ا برخی از آن ها دارای سری ها و پره های متفاوتی هستند که از جمله کاربرد پره های همزن برقی می توان به قابلیت های خمیر زن ، تخم مرغ زن ، فوم ساز و … اشاره کرد .

راهنمای خرید همزن برقی کاسه دار حرفه ای

در رابطه با بهترین همزن برقی کاسه دار حرفه ای نیاز است تا قبل از خرید بهترین مدل های را بررسی کنید و همچنین نکات مهم قبل از خرید بهترین همزن برقی کاسه دار حرفه ای را مطالعه کنید .

1. بررسی توان همزن برقی کاسه دار حرفه ای

همانطور که پیش تر هم در مقاله همزن برقی چند وات خوبه هم بیان کردیم توان یک همزن برقی نشان دهنده قدرت دستگاه است ، بنابراین در زمان خرید همزن برقی دقت داشته باشید تا متناسب با نیاز و مصرف خود توان متناسبی از همزن برقی ها را خریداری کنید.

مورد توجه خانم های عزیز

به دنبال بهترین تخفیف ها و مطالب جذاب هستید؟

با زدن بر روی دکمه زیر وارد اینستاگرام ما شوید و از تخفیف های ویژه و مطالب ما استفاده نمایید.

2. تنظیمات سرعت همزن

در کل اکثر همزن برقی های کاسه دار حرفه ای دارای تنظیمات سرعت هستند تا به واسطه این نوع تنظیمات سرعت متناسب برای هم زدن مواد مختلف را تنظیم کنید ، اما ممکن است برخی از مدل همزن های حرفه ای این قابلیت را نداشته باشند پس بهتره در زمان خرید حتما این نکته را بررسی کنید .

3. تعداد سری همزن برقی کاسه دار

همزن برقی ها کاسه دار حرفه ای هر کدام دارای سری های متنوعی هستند که که از جمله از این سری ها می توان به سری تخم مرغ زن ، سری خمیر زن و … اشاره کرد ، لازم است ببینید که از آیا این سری ها استفاده خواهید کرد یا نه اگر استفاده ای برای شما ندارد می توانید مدل ساده تری از همزن برقی را خریداری کنید .

تعداد سری همزن برقی کاسه دار

4. جنس تیغه و جنس بدنه همزن برقی کاسه دار حرفه ای

برای آن که همزن برقی شما از دوام و کیفیت بالاتری برخوردار باشد لازم است تا همزن برقی را خریداری کنید که جنس تیغه های آن و همچنین جنس بدنه آن از کیفیت بالایی برخوردار باشد و مقاومت کافی را از خود نشان دهد .

5. قیمت همزن برقی کاسه دار حرفه ای

همزن برقی های کاسه دار حرفه ای از برند ها بسیار متنوعی تولید می شوند و همچنین هر کدام قابلیت ها و کاربرد های متنوعی دارند ، بنابراین با توجه به این موارد از قیمت های متنوعی برخوردار هستند و نمی توان قیمت دقیقی را برای آنان بیان کرد اما به صورت کلی و میانگین قیمت همزن برقی کاسه دار حرفه ای را می توان بین 1 یا 2 میلیون تومان تا 10 میلیون در نظر گرفت البته ممکن است با تغییر روند اقتصادی که این روز ها در کشور ما حاکم هست قیمت های بالاتری از همزن برقی های حرفه ای تر وجود داشته باشد .

 قیمت همزن برقی کاسه دار حرفه ای
بهترین مارک همزن برقی کاسه دار کدام مدل است ؟

در پاسخ به این سوال که بهترین مارک همزن برقی کاسه دار کدام برند است می توان همین برن هایی که در این مقاله بررسی شده اند را معرفی کرد که جزو محبوب ترین ها هستند .

انواع پره هی همزن چه کاربردی دارند ؟

بهترین مارک همزن برقی کاسه دار حرفه ای هر کدام دارای تعداد پره و یا سری هایی هستند که با توجه به شک و شمایلی که دارند ، هر کدام دارای کاربرد های مختلفی هستند.

بهترین مارک همزن بقی بدون کاسه چیست ؟

در پاسخ به این سوال مقاله بهترین مارک همزن برقی را معرفی می کنیم ، چرا که در این مقاله بهترین مارک های همزن برقی کاسه دار و بدون کاسه را شرح داده ایم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *