چمدان خوب چی بخرم ؟ [ پاسخ به سوالات مهم درباره خرید چمدان ]

مهر 4, 1401
بلاگ
چمدان خوب چی بخرم

چمدان خوب چی بخرم ؟ چمدان چه مارکی بخرم ؟ چمدان از کجا بخرم ؟ این سوالات و سوالات دیگری نظیر آن در مورد چمدان برای بسیاری از افرادی که میخواهند برای اولین بار چمدان بخرند و یا میخواهند برای کاربردی خاص چمدان بخرند پیش می آید . اما راستش را بخواهید میتوان گفت به طور کامل و تخصصی و درست به این سوالات در هیچ سایتی پرداخته نشده است . اما با توجه به نیاز افراد به دانستن این موضوعات تصمیم گرفتیم تا موضوع اصلی مقاله امروزمان را در رابطه با پاسخ به سوالات اینچنینی مخاطبان قرار دهیم . حتما پیشنهاد میکنیم که مطالب دیگر وبسایت ما که در رابطه با چمدان نوشته شده مانند بهترین برند چمدان و انواع چمدان را نیز مطالعه کنید . البته مطالعه مطلب راهنمای خرید چمدان عروس و داماد نیز خالی از لطف نیست که پیشنهاد میکنیم حتما مطالعه کنید .

چمدان خوب چی بخرم ؟

از پر تکرار ترین سوالاتی که فارغ از کاربرد و جنس و برند راجع به چمدان ها میپرسند این است که اصلا چمدان خوب چی بخرم ؟ این که چه برند و جنس و مدلی باشد مهم نیست یک چمدان چه ویژگی های اصلی باید داشته باشد تا بتوان آن را خوب نامید و خرید ؟ همان طور که پیش از این هم گفته ایم چمدانی خوب است که با توجه به سایز آن وزن متناسب و کمی داشته باشد همچنین این که چمدان باید بتواند لوازم زیادی را بدون این که آسیب ببینند در خود جای دهد . دسته و راحتی چرخ چمدان نیز باید به گونه ای باشد که برای حمل و نقل آن با مشکل مواجه نشویم .

این موارد جزو مهم ترین ویژگی هایی است که یک چمدان خوب باید داشته باشد موارد دیگری نظیر جنس و رنگ برند دیگر جزو مباحث تخصصی است که در مقالات دیگر به بررسی آن ها نیز خواهیم پرداخت .

چمدان خوب چی بخرم ؟

چمدان چه مارکی بخرم بهتره ؟

حال که در پاسخ به سوال چمدان خوب چی بخرم بررسی کردیم که یک چمدان باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا بتوان آن را خوب نامید ، اکنون میخواهیم به سوال چمدان چه مارکی بخرم بهتره پاسخ دهید . از میان چمدان های برتر دنیا همانطور که در مطلب بهترین مارک چمدان هم گفتیم برند های سامسونت ، چمدان برند دلسی ، چمدان برند تامی ، چمدان های قابل بازیافت نشنال جئوگرافیک و … جزو برترین و محبوب ترین برند های چمدان نه تنها در ایران بلکه در جهان است . این چمدان ها هم طراحی منحصر به فردی دارند و هم برای ساخت آن ها از بهترین مواد و متریال اولیه استفاده شده است . بدون شک داشتن یک نمونه از چمدان های این برند های برتر شما را تا سالیان سال از خرید چمدان بی نیاز خواهد کرد .

چمدان چه مارکی بخرم بهتره ؟

چمدان خوب از کجا بخرم ؟

از مهم ترین و پر تکرار ترین سوالاتی که تا به حال افراد زیادی از ما پرسیده اند این است که چمدان خوب از کجا بخرم ؟ زمانی که متوجه شدیم باید چمدان خوب چی بخرم حال باید بدانی که این چمدان خوب را از کجا بخرم . این که از کجا چمدان بخرید بستگی به شهر شما دارد . فروشگاه های ساک و چمدان در هر شهر کم نیستند اما برای داشتن یک خرید به صرفه و با کیفیت باید به بورس فروش چمدان بروید . بورس فروش چمدان در تهران خیابان منوچهری است . با پا گذاشتن به خیابان منوچهری تهران با خیل عظیمی از فروشگاه های فروش ساک و چمدان رو به رو میشوید . در مشهد هم برای خرید چمدان باید به خیابان 17 شهریور و امام رضا بروید . بورس فروش چمدان در گرگان هم خیابان خمینی است .

چمدان خوب از کجا بخرم ؟

چمدان خوب برای مهاجرت چی بخرم ؟

این که برای مهاجرت چه چمدانی باید خرید موضوع مهمی است که میتوان گفت بیش از 80 درصد کاربران سوالاتی نظیر چمدان خوب برای مهاجرت چی بخرم و بهترین چمدان برای مهاجرت چیه را از ما میپرسند . در مورد بهترین چمدان برای مهاجرت دیگر ویژگی های مهم تری از مواردی که برای پاسخ به سوال چمدان خوب چی بخرم به میان می آید . زمانی که میخواهیم به کشور دیگری مهاجرت کنیم ، آنچه که لباس و لوازم شخصی داریم به کنار ، اما لوازمی که ممکن است در آن کشور دسترسی به آن ها سخت و یا غیر ممکن باشد را نیز باید با خود ببریم . مانند انواع مواد غذایی . پس باید چمدانی را انتخاب کنید که هم بتوانید این موارد را در آن بگنجانید و هم اینکه از بابت وزن به مشکل بر نخورید .

در رابطه با شرکت های هواپیمایی ، سیاست های متفاوتی در ارتباط با سفر های خارجی به مسافران تحمیل میشود که شما با شناخت شرکت هواپیمایی که میخواهید با آن مهاجرت خود را آغاز کنید باید این سیاست ها را در انتخاب چمدانتان اعمال کنید . در این سفر ها مسافران به حمل تعداد محدودی چمدان مجبورند و همچنین وزن مجموع چمدان های آن ها نباید بیشتر از یک حدی باشد . درست است که میتوان بهار اضافه بار را پرداخت اما در برخی از موارد هم هزینه گزافی به هزینه سفر شما اضافه خواهد شد و هم این که از یک وزنی بیشتر به طور کلی اجازه حمل بار نمیدهند . بدین ترتیب بهترین چمدان برای مهاجرت نمونه ای است که توانایی پوشش تمامی وسایل ضروری شما را داشته و از ساییدگی ، پارگی و … در مسافت های زیاد به دور باشد .

چمدان خوب برای سفر هوایی چی بخرم ؟

سفر با هواپیما همیشه جزو انتخاب هایی است که هم سریع به مقصد میرسید و هم این که در طول سفر با مشکل مواجه نمیشوید . اما خوب در سفر های هوایی با مشکلاتی هم مواجه میشوید که اگر با اتوبوس ، قطار و یا ماشین شخصی بخواهید بروید این مشکلات را نخواهید داشت . از جمله این موارد مشکلات محدودیت حمل بار است . به همین دلیل است که خیلی از افراد میپرسند چمدان خوب برای سفر هوایی چی بخرم ؟ چمدانی برای سفر هوایی خوب است که هم وسایل زیادی را در خود جای دهد و هم این که وزن سبکی داشته باشد . یعنی خود چمدان به نحوی نباشد که موجب اضافه کردن وزن زیادی به بار شما شود . همچنین این که چمدان شما باید یک رنگ متفاوت و یا روکش متفاوت داشته باشد تا در هنگام خروج چمدان از ریل به سادگی بتوانید چمدان خود را تشخیص دهید .

چمدان خوب برای سفر هوایی چی بخرم ؟

چمدان چه سایزی بخرم بهتره ؟

یکی از سوالاتی که در واقع میتوان گفت پاسخ دقیقی هم نمیتوان به آن داد این است که چمدان چه سایزی بخرم بهتره ؟ ببینید دوستان ما به راحتی میتوانیم ویژگی های یک چمدان خوب را در پاسخ به سوال چمدان خوب چی بخرم بگوییم اما نمیتوان مشخص کرد که چه سایز چمدانی مناسب است در واقع پاسخ به این سوال برای هر شخص متفاوت است و نمیتوان به آن پاسخ کلی داد . اما اگز در یک جمله بخواهیم به این سوال پاسخ دهیم باید بگوییم که اگر شما یک خانواده اید بهتر است یک ست کامل چمدان داشته باشید تا برای سفر های طولانی مدت و خانوادگی از چمدان بزرگ ، برای سفر های کوتاه مدت از چمدان متوسط و برای سفر هایی که به صورت تکی میروید نیز از چمدان با سایز کوچک استفاده کنید .

چمدان کری آن هم برای مواقعی که به یک سفر کوتاه یک روزه و حتی اردو و یا استخر میروید میتواند گزینه مناسبی باشد . اما همانطور که گفتیم این یک پیشنهاد است . شما میتوانید فقط یک چمدان بزرگ داشته باشید و برای تمام سفر ها از آن استفاده کنید و یا چند چمدان کوچک داشته باشید که هر فرد خانواده از چمدان شخصی خودش استفاده کند و وسایلش تفکیک شده باشد .

چمدان چه سایزی بخرم بهتره ؟
بهترین برند چمدان مسافرتی چیست ؟

بهترین برند ها را هم در این مطلب هم در سایر مطالبمان معرفی کرده ایم . اما دلسی و سامسونت و تامی سه برند برتر چمدان در جهان هستند .

چمدان بخریم بهتره یا ساک سفری ؟

در چمدان هم لباس ها مچاله و چروک نمیشوند و هم احتمال آسیب دیدن لوازم شکستنی کمتر است .

امتیاز مطلبpost
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.