بلاگ

بهترین رنده برقی [12 مدل رنده برقی یا سالاد ساز خوب 1400]

بهترین رنده برقی

قطعا رنده کردن مواد مواد غذایی با رنده دستی هم به انرژی بیشتر و هم به زمان بیشتری نیاز دارد اما با استفاده از رنده برقی ها می توان در مدت زمان بسیار کوتاهی بدون کمک گرفتن از دست مواد غذایی زیادی را بسته به حجم و ظرفیت دستگاه رنده کرد . در حقیقت شنیده ام که برای نگهداری و فریز کردن برخی از مواد غذایی مانند سبزیجات ها لازم است تا آن ها را رنده کنیم ، در کل دستگاه رنده برقی ها از جمله از دستگاه هایی هستند که وجود آن ها در هر آشپزخانه ای واجب است و کمک بسیار زیادی در آشپزی دارد اما زمانی این دستگاه کمک می کند که از بهترین مارک ها خریداری شود ، پس ما در این مقاله قصد داریم تا بهترین رنده برقی ها را به شما معرفی کنیم .

البته باید بگوییم که پیش تر مقالاتی راجع به خردکن برقی ها و بهترین مخلوط کن ها و بهترین مارک همزن برقی نوشته ایم که توصیه می کنم آن را مطالعه کنید .

بهترین رنده برقی

بهترین مارک رنده برقی آشپزخانه و خرید با ضمانت تحویل

در این جا می خواهیم تا چند تا از بهترین مارک های رنده برقی که در آشپزخانه ها بسیار پر کاربرد هستند را نقد و بررسی کنیم.

رنده برقی یورولوکس مدل SM4403GS

رنده برقی یورولوکس مدل SM4403GS

این نوع رنده برقی به صورت 4 تیغه بوده است و از طراحی زیبایی برخوردار می باشد . توان مصرفی به اندازه 400 وات نیز دارد و ظرف خرد کن ان حدود یک لیتر ظرفیت دارد.

رنده برقی سنکور مدل SSG

رنده برقی سنکور مدل SSG

این مدل رنده برقی دارای 5 تیغه ضد زنگ و با کیفیت می باشد و همچنین دارای توان مصرفی به اندازه 150 وات می باشد و انواع دیسک رنده ها چون خلالی ، چیپسی و .. را دارد .

رنده برقی کیپ مدل NJM-2200TK

رنده برقی کیپ مدل NJM-2200TK

این مدل رنده برقی دارای تنظیمات سرعت بوده است و وزنی تقریبا به اندازه 3.5 کیلوگرم دارد ، توان مصرفی این محصول قدرتمند حدود 700 وات می باشد .

1. بهترین رنده برقی مولینکس مدل DJ756

این مدل رنده برقی از برند مولینکس یکی از بهترین رنده برقی ها به شمار می رود که توان مصرفی به اندازه 150 وات دارد و جنس بدنه آن از پلاستیک بسیار با کیفیت و مقاوم ساخته شده است . این مدل دستگاه رنده برقی تقریبا وزنی به اندازه 1 کیلوگرم دارد و تیغه آن دارای 5 پره است ، به علاوه آن دارای 5 نوع تیغه های مختلف برای رنده ریز ، رنده درشت ، رنده نگینی ، چیپسی ، خلال و مکعبی می باشد . این نوع رنده برقی مولینکس تنظیمات سرعت ندارد اما برای شست شوی قطعات آن همگی قابل جدا شدن می باشد که باعث شده تا شستوشوی آن اسان تر شود .

بهترین رنده برقی مولینکس مدل DJ756

2. بهترین مدل رنده برقی آی من مدل XQ1

این مدل رنده برقی تقریبا وزنی به اندازه 1.8 کیلوگرم دارد و دارای توان مصرفی 150 وات است ، همچنین نحوه عملکرد آن به صورت دکمه فشاری است و تنظیمات سرعت ندارد ،ظرفیت این خردکن به اندازه 0.15 لیتر می باشد و تیغه های آن از استیل ضد زنگ و با کیفیت نیز ساخته شده است . این نوع دستگاه رنده برقی از برند آی من ساخت کشور چین می باشد و حنس بدنه آن از پلاستیک ساخته شده است . از جمله از کارایی های این مدل رنده برقی می توان به قابلیت رنده کردن در سایز متفاوت ، خلال کردن و ورقه ای کردن مواد غذایی و پوره کردن مواد غذایی اشاره کرد .

 بهترین رنده برقی آی من مدل XQ1

3. بهترین رنده برقی مک استایلر مدل MC-3300

یکی دیگر از بهترین مارک رنده برقی که در بازار وجود دارد این مدل رنده برقی از برند مک استایلر است و توان مصرفی به اندازه 300 وات را دارا می باشد و با توجه به آن که قطعات آن قابل جدا شدن می باشد از شستوشوی راحتی برخوردار هستند و دارای 5 نوع تیغ رنده ریز و درشت ، خلال کن و حلقه ای را دارا می باشد . این مدل دستگاه رنده برقی قابلیت سالاد ساز ، اسکوپ ساز و آب مرکبات گیری را دارا می باشد به همین دلیل نسبت به رنده برقی های دیگر از کارایی بالاتری برخوردار است . جنس بدنه و پایه این رنده برقی از پلاستیکی با کیفیت ساخته شده است و در انتها وزنی به اندازه 2.2 کیلوگرم دارد .

 بهترین رنده برقی مک استایلر مدل MC-3300

4. بهترین رنده برقی تکنو مدل Te-848

این نوع رنده برقی از برند تکنو تنها دارای دکمه روشن و خاموش است و تنطیمات سرعت ندارد ، همچنین وزنی به اندازه 2.5 کیلو گرم دارد و جنس بدنه و تیغه های آن هر دو از استیل ضد زنگ و با کیفیت ساخته شده است . به علاوه این مدل دستگاه رنده برقی دارای ظرفیتی به اندازه 20 لیتر است و توان مصرفی آن حدود 350 وات اندازه گیری شده است ، تکنو را می توان یکی از بهترین مارک رنده برقی در بازار معرفی کرد .

هترین رنده برقی تکنو مدل Te-848

5. بهترین مدل رنده برقی کلترونیک مدل ME 3604

این نوع رنده برقی یکی از بهترین رنده برقی های بازار به شمار می رود و یکی از قابلیت های مهمی که دارد تنظیمات سرعت آن می باشد . این محصول وزنی به اندازه 2 کیلوگرم دارد و جنس بدنه آن از پلاستیک مقاوم نیز ساخته شده است ، در رابطه با توان مصرفی آن باید بگوییم که تقریبا توانی به اندازه 150 وات دارد و ظرفیت آن معادل 2 لیتر می باشد . قابلیت شستوشوی قطعات این مدل دستگاه رنده برقی در ماشین ظرفشویی وجود ندارد .

بهترین رنده برقی کلترونیک مدل ME 3604

6. بهترین رنده برقی کلورانس مدل Z-3028

این نوع دستگاه رنده برقی نسبت به دیگر مدل های رنده برقی کمی در ظاهر متفاوت تر است . و تقریبا وزن آن به اندازه 2 کیلوگرم است ، این دستگاه دارای توان مصرفی 150 وات است و قابلیت تنظیمات سرعت را دارا نمی باشد و تنها نحوه عملکرد آن به واسطه دکمه روشن و خاموش می باشد و تیغه های آن به صورت 7 پره است که از جنس استیل ضد زنگ نیز ساخته شده است .

 بهترین رنده برقی کلورانس مدل Z-3028

7. بهترین مدل رنده برقی تفال مدل MB7535

این مدل رنده برقی تقریبا وزنی به اندازه 1.4 کیلوگرم دارد و جنس بدنه ان از پلاستیک با کیفیت نیز ساخته شده است و توان مصرفی انت به اندازه 200 وات است به علاوه آن این نوع دستگاه رنده برقی قابلیت شستوشوی قطعات را درون ماشین ظرفشویی دارا می باشد . و دارای قابلیت رنده ریز و درشت و برش چیپسی می باشد و به همراه سه نوع تیغه رنده و برش می باشد .

 بهترین رنده برقی تفال مدل MB7535

8. بهترین رنده برقی مایر مدل 294

برند مایر را می توان بهترین مارک رنده برقی در بازار معرفی کرد که مخاطبان بسبار زیادی از خهرید ان راضی بوده اند . این محصول وزنی به اندازه 2.5 کیلوگرم دارد و بدنه آن از جنس استیل و پلاستیکی بسیار با کیفیت نیز ساخته شده اند و دارای ظرفیتی به اندازه 1 لیتر دارد به علاوه تیغه های آن به صورت 4 پره است و قابلیت شستوشو درون ماشین ظرفشویی را دارا می باشد .

بهترین رنده برقی مایر مدل 294

9. بهترین رنده برقی مولینکس مدل DJ50

این نوع رنده برقی دارای توان 150 وات است و وزن آن به اندازه 1.3 کیلوگرم می باشد ، به علاوه و به صورت صفحه ای است که می توان گفت قابلیت رنده کردن انواع سبزیجات ، ورقه کردن مواد غذایی و رنده کردن مخصوص پنیر را دارا می باشد و به علاوه دارای قابلیت شستوشو درون ماشین ظرفشویی نیز است .

 بهترین رنده برقی مولینکس مدل DJ50

10. بهترین مدل رنده برقی لاکور مدل 69115

این برند را میتوان یکی از بهترین مارک رنده برقی در بازار معرفی کرد که یکی از بهترین مدل رنده های برقی آن را در اینجا بررسی می کنیم ، این محصول دارای وزنی به اندازه 2 کیلوگرم می باشد و توان مصرفی آن معادل 150 وات است به علاوه آن تیغه های این نوع رنده برقی به صورت 5 پره است و از جنس استیل ضد زنگ و با کیفیت ساخته شده اند . در انتهای باید بیان کنم که قطعات آن قابلیت شستوشو درون ماشین ظرفشویی را دارا می باشد .

 بهترین رنده برقی لاکور مدل 69115

11. بهترین رنده برقی یورولوکس مدل SM4403GS

این مدل رنده برقی دارای توان مصرفی 400 وات است که می توان بیان کرد با توجه به توان مصرفی ان از قدرت بالایی هم برخودار است و وزنی ان به اندازه 2 کیلوگرم می باشد . جنس بدنه این محصول از استیل و پلاستیک بسیار با کیفیت ساخته شده است و ظرفیت ان به اندازه 1 لیتر می باشد . یکی از ویژگی های خوبی که این محصول دارد وجود قفل ایمنی ان است و تیغه های ان به صورت 4 پره نیز می باشد .یورولکس را می توان بهترین مارک رنده برقی در بازار می باشد .

بهترین رنده برقی

12. بهترین مدل رنده برقی سنکور مدل SSG

این نوع رنده برقی از جنس پلاستیک ساخته شده اند و وزن آن به اندازه 1.2 کیلوگرم می باشد ، به علاوه توان مصرفی آن به اندازه 150 وات است و تیغه های آن از نوع 5 پره هستند . و جنس آن ها از استیل ضد زنگ و بسیار با کیفیت ساخته شده است تا به هنگام شستوشو های مکرر دچار آسیب نشوند . در حقیقت اجزای این نوع رنده برقی قابلیت شستوشو درون ماشین ظرفشویی را دارا می باشند و دارای رنده ریز و درشت ، رنده خلال ، رنده چیپسی ، و رنده نگینی هستند .

بهترین رنده برقی سنکور مدل SSG

بهترین مارک رنده دستی

عده ای از افراد رنده برقی ها را با نام سالاد ساز ها می شناسند به گونه ای که برای معرفی بهترین مارک سالاد ساز ها ما می توانیم همان بهترین مارک رنده برقی ها به شما معرفی کنیم . پس اگر کسی راجع به بهترین مارک سالاد ساز از شما پرسید می توانید برند های نام برده شده چون مک استایلر ، آی من ، مولینکس ، سنکور و .. نیز اشاره کرد .

مورد توجه خانم های عزیز

به دنبال بهترین تخفیف ها و مطالب جذاب هستید؟

با زدن بر روی دکمه زیر وارد اینستاگرام ما شوید و از تخفیف های ویژه و مطالب ما استفاده نمایید.

فرق سالاد ساز با رنده برقی

همانطور که پیش تر هم بیان کردیم رنده برقی و سالاد ساز ها یک دستگاه هستند که تنها با وجود چند تیغه و تعویض تیغه های آنان می توان نوع کاربردشان را تغییر داد . البته نمی توان انتظار داشت که مواد غذایی بزرگ را در این دستگاه ها استفاده کرد . سالاد ساز ها و رنده برقی ها دارای تیغه های مختلفی هستند که به کمک آن ها می توان مواد غذایی را رنده کرد ، برش کرد ، قطعه قطعه کرد و … .

رنده برقی چه مارکی خوبه ؟

در پاسخ به سوال رنده برقی چه مارکی خوبه لازم است تا برترین برند ها را برسی کنید تا سپس بتوانید بهترین مارک رنده برقی را برای خود انتخاب کنید که البته ما برترین برند ها را در این جا شرح داده ایم .

رنده برقی بخرم یا خرد کن ؟

در پاسخ به این سوال پیشنهاد می کنم تا هر دو مقاله بهترین رنده برقی و خرد کن چه مارکی خوبه را مطالعه کنید تا بتوانید جواب سوال خود را به دست آورید .

بهترین رنده برقی آشپزخانه کدام است ؟

برای شناخت بهترین رنده برقی آشپزخانه برای خود توصیه می کنم این مطلب را مطالعه کنید و تمام 12 برند برتر را بشناسید .

قیمت رنده برقی چگونه است ؟

قیکمت رنده برقی ها چندان بالا نیست البته این موضوع بستگی به قابلیت های رنده برقی دارد ، در واقع هر اندازه که رنده برقی مورد نظر قابلیت های بیشتری داشته باشد این طبیعیه که قیمت آن هم بیشتر باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *