بهترین مدل های چینی توس [معرفی 10 مدل برتر و جذاب برای خرید]

تیر 15, 1400
بلاگ
بهترین مدل های چینی توس

اگر به دنبال بهترین مدل های چینی توس هستید پس پیشنهاد می کنم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید . در این جا ما مدل های سرویس ظروف چینی توس که را دسته بندی کرده ایم و آن ها را همراه با لینک خریدشان به شما معرفی می کنیم . در کل این روز ها با توجه با شایعاتی که وجود دارد استفاده از ظروف با کیفیت و سالم بسیار با اهمیت شده است . بنابراین پیشنهاد ما این است که در زمان خرید دقت بالایی به خرچ دهید و به سراغ بهترین سرویس ها غذاخوری بروید که خودتان به آن اطمینان داشته باشید.

سرویس چینی زرین 102 پارچه غذاخوری ساکورا

سرویس چینی زرین 102 پارچه غذاخوری سورن

سرویس چینی زرین 28 پارچه غذاخوری اسپاتی

سرویس چینی زرین 102 پارچه غذاخوری ویلیج

یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان ظروف چینی در ایرانی برند چینی توس نام دارد که بهترین سرویس های چینی را با طرح و شکل های بسیار جذاب روانه بازار می کند . راستی اگر می خواهید با بهترین و پرفروش ترین مدل های سرویس ظروف برند های دیگر مانند چینی زرین آشنا شوید توصیه می کنم مقاله پرفروش ترین مدل های چینی زرین و مطلب بهترین مارک سرویس چینی خارجی و ایرانی را مطالعه کنید .

بهترین مدل های چینی توس

پرفروش ترین و بهترین مدل های چینی توس در بازار

در این جا ما قصد داریم تا انواع سرویس ظروف چینی توس را به شما کمعرفی کنیم و ببنیکمی که هر کدامچه مشخصات و ویژگی هایی دارند .

سرویس چینی زرین 108 پارچه غذاخوری سه اسلیمی

سرویس چینی زرین 102 پارچه غذاخوری هدیه طلایی

سرویس چینی زرین 35 پارچه غذاخوری سه اسلیمی

سرویس چینی زرین 102 پارچه غذاخوری ریوا طلایی

1. بهترین سرویس غذاخوری 30 پارچه چینی توس ایران سری الیزابت مدل دانوسا

یکی از سرویس های چینی استخوانی از برند چینی توس این نوع ست سرویس آن می باشد . به صورت 30 پارچه بوده و برای تعداد افراد 6 نفر نیز کاربرد دارد ، از انواع اقلامی که این سرویس دارد می توان به ظرف سالاد خوری ، بشقاب غذاخوری ، خورش خوری ، شکر ریز ، نمک پاش ، پیاله ، پیش دستی و دیس نیز اشاره کرد .

سرویس غذاخوری 30 پارچه چینی توس ایران سری الیزابت مدل دانوسا درجه یک

2. بهترین سرویس غذاخوری 6 نفره چینی توس ایران سری الیزابت مدل مونالیزا طلا

این نوع ست سرویس به صورت 6 نفره بوده است که همراه با طلا دارای تزیینات زیبایی می باشد . این مدل ست سرویس قابل استفاده درون مایکرویوو نمی باشد اما می توان برای شست شوی ، آن را درون ماشین ظرفشویی قرار داد . دقت داشته باشید که در زمان شستوشو درون ماشین ظرفشویی بهتر است خیلی کم از وایتکس نیز استفاده کنید .

سرویس غذاخوری 6 نفره چینی توس ایران سری الیزابت مدل مونالیزا طلا درجه یک

3. بهترین سرویس غذاخوری 12 نفره چینی توس سری الیزابت مدل مونالیزا

این مدل ست سرویس چینی توس از زیبایی منحصر بفردی برخودار است به گونه ای که عده ای آن را با سرویس ظروف خارجی اشتباه میگیرند . متاسفانه این ست سرویس از قیمت بالایی برخوردار می باشد و از این نظر یکی از عیب های آن به شمار می رود . این ست سرویس از جنس چینی استخوانی می باشد و با توجه به تعداد پارچه برای برای 22 نفر کاربرد دارد . یکی از بهترین مدل های چینی توس این ست است .

سرویس غذاخوری 12 نفره چینی توس سری الیزابت مدل مونالیزا

4. بهترین سرویس 6 نفره چینی توس ایران مدل قالب پاویون لیوزا

این مدل ست سرویس را می توان یکی از بهترین سرویس غذاخوری چینی توس معرفی کرد که شامل اقلامی چون بشقاب غذاخوری ، پیش دستی ، نمک پاش ، پیاله ، دیس ، بشقاب خورش خوری ، شکر ریز و ظرف سالاد خوری می باشد . این نوع ست سرویس همراه با طلا تزیین شده است که از این نظر زیبایی سرویس چندین برابر افزایش پیدا کرده است و به صورت 6 نفره کربرد دارد .

 بهترین سرویس غذاخوری 6 نفره چینی توس ایران مدل قالب پاویون لیوزا

5. بهترین سرویس غذاخوری چینی توس 6 نفره مدل ونتوسا درجه یک

این سرویس چینی توس که در این جا می خواهیم معرفی کنیم به صورت 30 پارچه است که اقلامی چون ظرف سالاد خوری ، بشقاب غذاخوری ، خورش خوری ، شکر ریز ، نمک پاش ، پیاله ، پیش دستی ، دیس می باشد . با توجه به تعداد اقلام این ست سرویس غذاخوری می توان بیان کرد برای تعداد افراد 6 نفر قابل استفاده می باشد . دقت داشته باشید که این ست سرویس با طلا نیز تزیین شده است .

سرویس چینی زرین 27 پارچه غذاخوری موناکو

سرویس چینی زرین 28 پارچه غذاخوری کردوبا

 سرویس غذاخوری چینی توس 6 نفره مدل ونتوسا درجه یک

6. بهترین سرویس 30 پارچه چینی توس ایران مدل پاتریکا درجه یک

یکی دیگر از بهترین مدل های سرویس چینی توس که از قیمت متناسبی هم برخوردار می باشد این ست سرویس است. این نوع سرویس ظروف با توجه به کیفیت و مقاومتی که دارد قابل استفاده درون ماشین ظرفشویی می باشد اما توجه داشته باشید که نمی توان این سرویس ظروف را درون مایکروویو استفاده کرد .

 سرویس غذاخوری 30 پارچه چینی توس ایران مدل پاتریکا درجه یک

7. بهترین سرویس غذاخوری 30 پارچه چینی توس طرح پیوگا

یکی از زیباترین سرویس غذاخوری چینی توس این مدل می باشد که چشمان زیادی را به سمت خود جذب کرده است و طرح این ست سرویس به گونه ای است که در نگاه اول چشمان هر بیننده ای را به سمت خود جذب می کند چرا که انگار تقریبا حالتی شبیه به سه بعدی دارد که از وسط ظروف این طرح ها شروع می شود و تا حاشیه های سرویس نیز ادامه دارد .

بهترین سرویس غذاخوری 30 پارچه چینی توس طرح پیوگا

8. بهترین سرویس غذاخوری 6 نفره چینی توس ایران مدل الیانا درجه یک

در این مدل ست سرویس از برند چینی توس بیشتر سعی شده است تا بر حاشیه ها و کناره های ظروف کار شود . در حقیقت این روز ها سرویس ظروف حاشیه دار به خصوص حاشیه دار طلایی بسیار روی مد هستند و افراد بسیار زیادی را سمت خود جذب می کند . این مدل ست سرویس به صورت 30 پارچه است که برای تعداد افراد 6 نفر کاربرد دارد . از بهترین مدل های سرویس چینی توس می توان به این مدل اشاره کرد .

 بهترین سرویس غذاخوری 30 پارچه چینی توس ایران مدل الیانا درجه یک

9. بهترین سرویس غذاخوری 30 پارچه چینی توس ایران سری الیزابت مدل حاشیه طلا

این نوع ست سرویس 6 نفره طرح بسیار ساده ای دارد . با توجه به آن که طرح های ساده همیشگی هستند و در واقع می توان بیان کرد که هیچ وقت از مد نمیافتند از زیبایی خاصی برخوردار هستند . این ست سرویس از جنس چینی استخوان ساخته شده است . این ست را می توان یکی از پرفروش ترین ست سرویس های چینی توس معرفی کرد .

 بهترین سرویس غذاخوری 30 پارچه چینی توس ایران سری الیزابت مدل حاشیه طلا

10. بهترین سرویس چینی توس 12 نفره قالب پاویون مدل پاتریکا درجه یک

این محصول به صورت 85 پارچه بوده است که از این لحاظ می توان بیان کرد برای تعداد افراد 12 نفر کاربرد دارد . این نوع سرویس غذاخوری قابل استفاده درون ماشین ظرفشویی می باشد اما نمیتوان آن را درون مایکروویو استفاده کرد . در ضمن در زمان استفاده آن درون ماشین ظرفشویی سعی کنید تا حد امکان از وایتکس استفاده نکنید . از بهترین مدل های سرویس چینی توس می توان به این مدل نیز اشاره کرد .

بهترین سرویس چینی توس 12 نفره قالب پاویون مدل پاتریکا درجه یک

سرویس چینی زرین 102 پارچه غذاخوری گل پامچال

سرویس چینی غذاخوری طرح رویال

سرویس چینی زرین 28 پارچه غذاخوری هدیه طلایی

سرویس چینی زرین 102 پارچه غذاخوری گلستان

انواع برند های زیر مجموعه برند توس

توس برندی است که سرویس ظروف خود را با تنوع بسیار بالایی روانه بازار می کند و دارای برند های زیر مجموعه متنوعی می باشد که هر کدام از این برند ها قالب مخصوصی دارند . از جمله از برند های زیر مجموعه چینی توس می توان به برند محبوب الیزابت توس ، خود برند توس ، برند فلورانس ، برند کاترینا و برند لرد نیز اشاره کرد که هر یک از برند ها دارای قابلی های متنوعی چون قالب دایره ساده ، قالب مربعی ، چند ضلعی و … نیز هستند .

سرویس چینی زرین 102 پارچه غذاخوری سیلوین

سرویس چینی زرین 28 پارچه غذاخوری سپید صدف

سرویس چینی زرین 28 پارچه غذاخوری ویلیج

سرویس چینی زرین 27 پارچه غذاخوری وگاس اوریت

سرویس ظورف چینی توس قابل استفاده در ماشین ظرفشویی هستند ؟

بله در این جا باید بیان کنیم که اکثر مح2صولات چینی توس با توجه به ویژگی هایی که دارند قابل استفاده درون ماشین ظرفشویی هستند .

ظروف چینی توس را می توانم درون مایکروویو قرار دهم ؟

خیر ، سرویس ظروف چینی توس قابل استفاده درون مایکروویو نمی باشند چرا که بیشتر ان ها همراه با طلا تزیین شده اند .

ظروف چینی توس اصل چه قابلیت هایی دارند ؟

برای پاسخ به این سوال توصیه می کنم مطلب تشخیص چینی اصل را مطالعه کنید .

5/5 - (22 امتیاز)
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.